Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Cvičiště

+23
Saya Urakami
Shion Fei
Isago Fuuma
Kazuo Kato
Kenko Ryuu
Yasuraka Yuki
Hisagi
Taku Hosogawa
Taiga
Yukio Kūgo
Kayato
Kensei
Zairen-01
Neiro Uzumaki
Yumiko Taji
Aoki Miko
Kaya Nomoki
Mister_zx
Ai Ishi
Kashike
Reina Kana
Phate69
Namikaze Yoshiko
27 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Goto down  Zpráva [Strana 7 z 12]

1Cvičiště       - Stránka 7 Empty Cvičiště Mon Jan 23, 2012 6:51 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

Cvičiště       - Stránka 7 Images?q=tbn:ANd9GcShVfOGq86Upy4LskAOXZ4Cg1MCPyEs2TD3z6q9ein04BpF7uM5UJgJfvnxug
Místo pro trénování se vším potřebným vybavením. Jedno z nejdokonalejších a nejfrekventovanějších míst v Iwagakure. Jeho rozloha je srovnatelná například se Strahovským stadionem (300x400m). Leží půl míle od Iwagakure a cesta k němu je vcelku náročná. Každý ninja se tam ale bez problémů dostane. Na cvičišti můžete najít překážkové dráhy, všechny možné povrchy a v západním rohu roste dokonce malý les.
Na cvičišti je vždy jeden sensei a dva chuunini dohlížející na pořádek cvičení. Velmi často tam trénují ANBU a vojáci, kteří tam zlepšují fyzičku.


301Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 09, 2012 12:51 pm

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Tak co třeba tady sensei?! Otočila jsem se na něj s nadšeným výrazem a téměř poskakovala nadšeně na místě. Chovala jsem se tak ztřeštěně, protože breku jsem měla dost jako malá navíc měla jsem momentálně až příliš energie. Víte sensei když ze mě tu energii dostanete nebudu tak jak jste to říkal? "Narušená" Zasmála jsem se a čekala až se ti dva doplouží.

302Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 09, 2012 1:11 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Dorazili jsme na ono cvičiště kde již poskakovala praštěně členka našeho týmu...
Hmmm tolik energie vniveč proletí mi hlavou při pohledu na slečnu.

Konečně si mohu sundat batoh a další věci které by mě jen zbytečně zatěžovali,vyndám si své Jō a párkrát si cvičně máchnu,nakonec přistoupím ke klasické rozcvičce.

/ Budu tu,až večer (20:00 +) ,tak cvičte klidně i se mnou Very Happy jen mě nezabijte a moc neničte./

303Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 09, 2012 7:23 pm

Kensei

Kensei
Genin

Kensei si povzdechl, ale očividně následoval ty dva. Hlavně tedy Neiro, ale bylo vidět, že by rád neiro na chvilku jen pro sebe, nehodlal před nikým jiným mluvit o své technice, na to už ho určitě znala. Pro něho byly jeho techniky smrtelně důležitá a vážná věc... před ním nepromluví...

přesun

304Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 09, 2012 8:53 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

"Určitě to hned nezničíš," pousmála jsem se. "A pokud ano, bude to pochopitelné. Alespoň neznáš-li shinobiho, jehož oblečení zůstalo po tréninku bez jediné vady na kráse."
Když ani jeden nic nenamítal, rozhodla jsem se vyhledat zdejší restauraci.

(Přesun)

305Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 9:15 am

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Ja som tu nakoniec ale ostal. Sadol som si pod jeden strom a začal som meditovať. Možno sa to niektorým zdalo že to je hlúposť ale ja som tak viac cítil chakry v okolí dokonca hoc som bol genin. Nebolo to ešte bohvie čo žeby som to dokázal dobre rozlišovať pri boji ale ak som meditoval tak to bolo niečo iné.

306Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 10:00 am

Isago Fuuma

Isago Fuuma
Tokubetsu Jounin

"Áno, jediná oblasť, kde môžeme trénovať," zhodnotil som miesto, keď ma sem študenti priviedli. "Kazuo mi ako prvé ukázal, čo už sa naučil. Od teba očakávam to isté. Keďže ste už dvaja, pôjdete proti sebe. Aspoň sa Kazou nemusí báť, že mu zasa ublížim, a zranenia od neho budú menej bolieť aj teba. Kenko, však?"

(Veľmi sa ospravedlňujem, mám chrípku. Je dosť ťažké vydržať sedieť pri počítači. Smile)

307Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 10:36 am

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

To zní zajímavě. Usmála jsem se na senseie. Jsem Ryuu. Otočila jsem se na Kazoua . Tak jdeme na to ne? Rukou jsem přejela po jílci katany a čekala až začne.

// Budu teď od pondělí do čtvrtka mimo město takže se nedostanu na internet. Abych nezdržovala vaše postavy klidně Ryuu ignorujte až se budete někam přesouvat tak jde s vámi. Smile //

308Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 10:49 am

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

"Katana" poznamenán jen,odložím Jō do prachu cvičiště.
Zřejmě jsem masochista ujede mi v mysli.

Pokrčím rameny a pomalu vyjdu vstříc kolegyni z týmu,nehodlám začít pasivní v komunikaci,pasivní v životě.
Jak je dnes krásně...trošku chladno blábolím si ve své hlavě.

309Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 10:58 am

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Hmmm...samozřejmě všechno zase zůstane na ženské. Prohodím s úsměvem ironickou poznámku. Protože odhodil svou zbraň katanu jsem zatím nechala v pouzdře a hodila po něm tři kunaie na rozptýlení pozornosi zatím co jsem běžela a pokusila se mu podkopnout nohy.

310Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 11:05 am

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Nechápal jsem její poznámku,kunaie které na mě letěly jakožto i ona a dle všeho i celý svět který mě téměř osmnáct let ignoroval Very Happy.
Podivným téměř jako tancem se vyhnu kunaiům,pravda poslední mi téměř přibral i ucho na své cestě,ale to nikoho nezajímá.
Pokus o podkopnutí jsem přijal se stoickým klidem Mám se nechat,asi ne urovnám si priority v mžiku sekundy.
Nadskočením se vyhnu no spíš mě těsně mine její noha,na chvíli mi přes obličej přeletí něco jako zamyšlení...A vší silou kopnu směřujíc na její rameno při pokusu roztočit ji jako káču.

311Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 11:28 am

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Trefil se, ale někdo tak houževnatý jako já se tím nenechal zaskočit. To bylo dobrý. Prohodila jsem zatím co jsem vytáhla kunai a zaútočila na jeho krk. Tenhle výskok byl poněkud nemotorný, ale unášekl mě správným směrem a to mi stačilo.

312Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 11:43 am

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Po krku mi jde konstatuji pro sebe a těsně se vyhýbám špičce ostrého kunaie,přísahal bych,že se mě ona špička dotkla,ale není čas na domněnky.

Jiní by byli rozrušeni z toho,že se je při tréninku někdo pokouší zabít,já však nehnu ani brvou.
"Jsem nevěděl,že mě chcete zabít" poznamená těsně po úhybu.
Avšak jak jsem již zmiňoval není čas,vystřídám tedy nohy a kopu druhou nohou s úmyslem vykopnout ji kunai z ruky,snad se to povede....

313Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 12:01 pm

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Snad sis nemyslel že se budu držet zpátky. Zasmála jsem se očividně jsem si boj užívala. Kunai jsem si nechala vykopnout. Dostal se tam kd jsem ho chtěla mít. Okamžitě jsem ho za nohu chytla a trhla s ní tak aby spadl na zem nohu jsem však nepouštěla kdyby se to povedlo.

314Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 12:09 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Chycen,padám zády k zemi avšak ruce jsou mi oporou o kterou se vzpříčím,takže vypadáme jako trakař...
"Pěkné" vyslovím uznání,avšak mám ještě volnou jednu nohu,což bude zcela jistě zábavné.
Ohnu ji tedy v koleně (Tu volnou) a vší silou se ji snažím kopnouti celou plochou chodidla do stehenního svalu...
Když vyjde tento koňar..snad nebude tak aktivní stále nepřestávám uvažovat.

315Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 12:16 pm

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Obličej se mi zkřivil bolestí avšak nohu jsem mu nepouštěla. Nápodobně. Ve zraněné noze jsem sice neměla tolik síli, ale i ta stačila na to abych ho kopla do slabin.

316Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 12:23 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

"Au" vyleze po kopu do jistých partiích a povylezou mi oči z důlku jinak vše při starém.
No co děti jsem mít nechtěl konstatuji a snažím se potlačit bolest....což sice trochu de,ale i tak....
Co zbývá zruším oporu a padnu zády na zem,pomaleji díky bombě do jistých partii se snažím volnou nohou přehodit pře její ruku která třímá mou druhou nohu s plánem,ji obemknout a následně silným škubnutím svého těla ala válíme sudy po stráni...ale kdo ví co bude...

/ Doufám,že jsi myslela slabiny rozkrok,jasně mohla si mě kopnout do třísel,ale to by bylo celkem... Very Happy/

317Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 12:30 pm

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Ah.. co to?! Tohle jsem opravdu nečekala a s překvapeným výrazem ve tváři jsem se poroučela k zemi nohu jsem však stále držela. Vyplivla jsem z úst písek, který se mi tam dostal. Rychle jsem se zvedla ze země pustila jeho nohu a přistála mu na břiše držíc mu u hrdla kunai. Mám tě. Vyplázla jsem na něj jazyk.

//Myslela jsem rozkrok:D

318Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 12:40 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Znuděně "Fajn a teď mě zabij" řeknu bez mrknutí oka a sám se pomalu milimetr po milimetru přibližuji k hrotu kunaie.
"No čekám" hrot je na mém krku a již lehce nařízl kůži...objevila se kapka krve.

"Nehoda" promluvím "Nehody se stávají" usměji se snad poprvé za x týdnů,tedy spíše zazubím,ovšem zbytek obličej je stále jako větrem ohlazená skála..netečná.
Čekám a stále se pohybuji pomaličku proti hrotu,který natrhává kůži na mém krku.

319Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 12:49 pm

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Pak že já jsem blázen. Zakroutím nevěřícně hlavou a kunai odtáhnu dál od jeho krku. Trochu jsem se přiblížila abych si mohla lépe prohlédnout ránu na jeho krku. Nebyla hluboká jen malé říznutí. Jeho úsměv mě dost překvapil. Tak přece se umíš usmát.

320Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 12:55 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

"Já neřekl,že souboj skončil" zazubím se ďábelsky,mé ruce jako dvě pouštní zmije ji chytím za ramena,celou váhou ji překlopím na záda,teď jsem nahoře já,jako nějaký pavouk který chodí po stěně ji zafixuji svými končetinami a znemožním ji pohyb,tedy asi.

"Nuda" prohlásím ji do obličeje a zase bez emoce,vstanu opráším se a jdu si zvednou své Jō se kterým mám v úmyslu trénovat.
"Jo vyhrála jsi" poznamenám zády k ní.

321Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 1:05 pm

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Po tom co mi řekl než vstal mi úsměv z tváře poprvé za dlouhou dobu zmizel. Nuda hmm... Pomyslela jsem si a stále ležíc na zemi jsem se se zavřenýma očima ponořila do vlastních myšlenek.

322Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 3:54 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Chvilku pozoruju ty děcka ze suny a usmívám se na ně.Jo být ještě tak bez starostí by bylo fajn.

323Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 10, 2012 4:56 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

/děcka? Very Happy Moje postava 18 let Tvá 17 let Very Happy jen jsem genin Smile/

324Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 5:48 am

Isago Fuuma

Isago Fuuma
Tokubetsu Jounin

"Nie, blázni ste obaja. A ako vidím, v boji vám nerobí problém súpera zabiť." Pokrútil som nesúhlasne hlavou. "Snažte sa obmedziť zranenia, Kazu~a je skutočne problém dostať do nemocnice a u teba to bude asi to isté." Predsa len by si ju tam nechali na liečenie, minimálne jej hlavy. "Takže prejdeme na osobitný tréning?"

325Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 6:36 am

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Po menšom dokončení toho čo som robil som vyskočil na nohy. Ja som si tak vlastne odpočinul.
Poobzeral som sa kde kto je hoc som vedel kde približne sú podľa chakry a len jednu som poznal. A to s tým s ktorým som bojoval tak trocha som podišiel bližšie smerom k nemu.
"Máš čas ?" Opýtal som sa Kalena v tedy ako tam stál.

326Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 10:40 am

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Přijdu blíže k veliteli s se svojí oblíbenou tyčkou (Jō) Very Happy

"Co mě naučíte?" vypustím svou stručnou otázku a pohazuji si s tyčkou.
Jen ne nic pro loutkáře poznamenám v hlavě a v duchu se usměji...nějak ty emoce ventilovat musím..i když divně...
Hledím na velitele,po chvíli zvednu zrak ku nebi a pozoruji chladnou modř....

327Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 5:11 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Šel jsem se podívat na zbytek delegace do města. (přesun)

328Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 6:32 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Dorazil som na cvičisko, a rozhliadol sa. Zapratané to tu bolo, akoby niečo zadarmo rozdávali, no nad nikým som si hlavu nelámal. Pár ľudkov zo Suny, Iwčan a Konožan. Teda, aspoň podľa čeleniek. Taktiež som si všimol Akiho, avšak jeho prítomnosť mi v túto chvíľu nevadila. Vlastne, mi to bolo jedno. Prešiel som na odľahlejšie miesto od ostatných, stále som chcel zanechať anonymitu tej techniky, a pustil som sa do boja s ňou. Takže, čím začať? Základy som už mal zo Suny, teraz trebalo prax! Uškrnul som sa, zložil jednoduchú pečať, zavrel oči, a sústredil čakru všade okolo svojho tela. No prd sa stal. A ani nič iné som nečakal, predsa na prvý pokus to nejde! A tak som znova spustil pečať, a nechaj čakru kolovať okolo tela, ale malo to taký istý účinok..
Po 8mich hodinách:
Ksóóó! Zreval som nahlas, a z celej sily som vrazil do stromu. Nie len že som ten strom nezlomil, ten strom dokonca zlomil moju ruku. Teda, podľa všetkého, keďže divné chrupnutie, a zapraskanie, a hlavne ostrá bolesť sa po údere do stromu len tak netvorí! Ale, len som si ruku obviazal obväzom, než ma niečo napadlo. Predsa som bol len hlupák. Díkes strom! Uškrnul som sa, prešiel okolo neho, a znova sa postavil na stred cvičiska. V mene Jashina.. Teraz! Vykríkol som, zložil pečate, zavrel oči, a nechal vzduch prúdiť okolo mňa! Nato som začal vypúšťať čakru do svojho tela, a vzduch sa do mňa, začal, "nasakovať". Až som pocítil v ruke úľavu. Prekvapilo ma to, nechcel som liečebnú, mala úlohu obrannú. Otvoril som oči, a srdce mi zamrelo. Moja ruka, zlomená, spriesvitnela. A už som aj vedel prečo, predsa som len nebol až také pako. Zlomená kosť.. Na ňu sa sústredí menej, keďže tam nie je. Šlo len o sústredenie, nie o silu! Takže som nato prišiel, len pozeraj Néé-chan! Zvolal som nahlas, a znova sa pustil do úpenlivého tréningu, ktorý pokračoval až do večera, avšak, večer sa mi podarilo znehmotniť presnú polovicu tela. Úspech, aj keď nie dokončený, stále to niečo znamenalo. Moja technika, konečne dosiahla požadovanej sily. Psychopaticky som za zasmial, stále na Akiho, ktorý ma len pozoroval. Štvalo ma to, ani za mák mi pomôcť nechcel, ale to som už vlastne ani nepotreboval. Tak fajn.. Sústrediť! Zložil som pečať, zatvoril oči, a znova sa sústredil. Nechaj ju viať okolo seba.. Zdvihol sa vietor, prúdil okolo mňa, akoby bolo moje brnenie, no nebolo. Nechaj prúdiť čakru telom.. Vietor sa priblížil k telu, a začalo nasávanie. Staň sa vzduchom! Zvolal som, otvoril oči, a pozrel sa na telo. Ktoré kompletne zmizlo! Bol som len vzduch, a teraz večer bolo ťažké zistiť kde som. Dokázal som to... Skočil som od radosti, pričom môj dopad trval dlhú dobu, zľahka som sa dotkol zemi, a prešiel malý kúsok. Po cvičisku. Necítil som nič, bol som ľahký ako pierko, a aj dotyk zeme, bol akoby som kráčal po bavlnke. To sa mi páči..

329Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 6:37 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Nakoniec teda keď ma asi nepočul a odišiel šiel som sa aj ja prejsť smerom preč odtiaľto.
(presun)

330Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 12, 2012 6:57 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Po menší procházce ve vesnici jsem zakotvila na cvičišti. Bylo tu vážně dost přeplněno. Nechtělo se mi blbnout tady před všemi těmi cizími lidmi, takže jsem si sedla pod strom a tiše pozorovala ostatní.

331Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 12, 2012 7:17 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Po rozmluvě s Kage jsem se vrátil spět ke svému treninku. Pevně uchopím zbraně a pokračuji v útocích. Když každý kůl zůstal asi v metrové výšce, vyrazím prudce vpřed shunshinem, přičemž kolem sebe jednou obtočím žiletkáč. Pro náhodného pozorovatele to může vypadat jako že zmizím, objevím se na druhé straně řady kůlů s drátem už omotaným přes hrudník a rameno. A kůly se za mnou sesunou k zemi. Odmotám drát, zbraně uložím do pouzder na kříži a otřu si z čela kapičky potu.

332Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 12, 2012 7:26 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Všimla jsem si Kashikeho a zaostřila na něj. Napjatě jsem pozorovala celý ten kousek a když skončil, stoupla jsem si a začala tleskat.
"Super... jak jsi to udělal?" řekla a fascinovaně pozorovala zbytky kůlů.

333Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 12, 2012 7:31 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Otočím se za hlasem, v očích klid a zájem. Uvidím krásnou dívku, mladou... starou možná jako já. Na první pohled si všimnu čelenky Kirigakure. Až potom si všimnu těch kůlů. Poskočím dalším shunshinem za ní a za letu se jí jemně otřu o bok. Asi takhle jsem to udělal...

334Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 12, 2012 7:37 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Než jsem se stačila rozkoukat, stál už za mnou. Překvapeně jsem se otočila a podívala se mu do očí. Pak jsem radši rychle sklopila hlavu.
"Úžasný... jestli jsou v Iwě všichni takoví, tak bychom si měli začít dělat starosti," vysoukala jsem ze sebe.

335Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 12, 2012 7:39 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Usmál jsem se na ní tím nejšarmantnějším způsobem, kterého jsem byl schopen. V Iwě jsou i lepší. Já jsem jen obyčejný Genin. Jmenuji se Kashike...

336Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 6:03 am

Isago Fuuma

Isago Fuuma
Tokubetsu Jounin

"Mohli by sme sa zájsť pozrieť do knižnice, možno má Kamenná techniky tela, teda boj na blízko," navrhol som a ani som nečakal na odpoveď. "Skúsme ísť k hlavnej budove, knižnice predsa nebude v odľahlej časti dediny. No nie?"

(Presun.)

337Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 11:34 am

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Ani sval se nepohne na mé tváři "Jen jestli nám tam něco dají" poznamenám a následuji senseie.

"Nejsme doma v Suně" spíše zabrblám pod nosem.
"Nemají povinnost žádnou,navíc být já jimi tak neukážu nic" sdělím svůj osobní názor a kvačím dál.

/přesun/

338Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 1:05 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Saya," zamumlala jsem a trochu se usmála. Cítila jsem, jak se červenám a snažila jsem se, aby to nebylo moc vidět.
"I já jsem genin, ale za celou svojí kariéru jsem akorát dělala potíže."

339Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 1:31 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Potíže nejsou problém. Jen člověk musí vědět kdy přestat... uchechtnu se a přejdu si do jejího zorného pole. Červená se? Dobře já... A co ty? Nemáš jméno?

340Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 1:36 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Jmenuji se Saya," zopakovala jsem. "Jak to myslíš, vědět, kdy přestat?"

341Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 1:48 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Saya... krásné jméno. Myslel jsem to tak, že je normální když se člověku nedaří všechno nebo když jen upouští páru. Ale pokud o něco jde, měl by se každý koncentrovat jen na svůj úkol. A jestliže i když se koncentruješ, tak děláš věci špatně... pak už neni chyba v tobě ale ve tvém veliteli.

342Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 2:00 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Děkuju," usmála jsem se a konečně jsem se odhodlala zvednout hlavu. "Tohle vážně potěší. Je to milý, že se takhle zajímáš o cizího člověka."

343Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 2:03 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Každý člověk je na začátku cizí. Od toho jsme vás sem zvali. Pro utužení dobrých vztahů... a já přáteli zrovna neoplývám, takže jsem rád za nějáké to vlídné slovo... obzvlášť od krásné dívky.

344Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 2:09 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Tak aspoň něco máme společného. Jak dlouho vlastně budou tyhle slavnosti trvat?" zeptala jsem se.

345Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 2:13 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Pár dní... hele... máš kde bydlet? Já jen že pokud ne, tak ti rád nabídnu přístřeší v mém domě. Stejně většinu pokojů nevyužívám.

346Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 2:17 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Ani nevím. Měli bychom prý mít nějaké pokoje, ale ještě jsem se nebyla podívat," pokrčila jsem rameny. "Vážně by ti to nevadilo?"

347Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 2:20 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Mám dvoupatrový dům a bydlím v něm sám. Společnost by mi vůbec nevadilo. Naopak budu rád...

348Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 2:24 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Tak jo, jestli to nebude vadit mizukage, budu moc ráda. Kdes vůbec přišel k takovému velkému domu?"

349Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 2:26 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Ten dům byla původně pevnůstka určená jako druhá obrana vesnice. Nepoužívala se, tak jsem si o ní požádal jako o obytný prostor. Pořád může sloužit svému původnímu účelu a já aspoň nemusim trčet na ubytovně.

350Cvičiště       - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 2:33 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"To byl dobrý nápad... Mohla bych se podívat?" požádala jsem ho.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 7 z 12]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Similar topics

-

» Cvičiště
» Cvičiště
» Cvičiště

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru