Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Cvičiště

+5
Ryuuni Takara
Shizuka Yoru
Ryuuji
Hidenori Nii
Ayame Takahashi
9 posters

Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 7]

1Cvičiště         Empty Cvičiště Tue Feb 14, 2012 10:46 am

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Cvičiště v Kumogakure.
Můžete zde najít venkovní cvičiště s terči, klasickými dřevěnými panáky a krajinu pro drtivý trénink s vašimi kolegy nebo senseiem.
Nachází se zde i krytá hala.


Cvičiště         Scaled.php?server=256&filename=cviit

2Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Tue Feb 21, 2012 1:28 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

Konečně jsem zase dorazilo na místo, kde jsem mohla fungovat i bez přemýšlení.
Milovala jsem krvelačný boj. Bez taktiky. Na tu zde byli jiní.
Vyskočila jsem na jeden z vyšších dřevěných kůlů. Lépe řečeno jsem vyběhla po něm až nahoru a užívala si tu výšku. Kdo z vesnice Skryté v Oblacích by mohl něco takového nemilovat?
Jednu ruku jsem natáhla před sebe, trochu jsem se přikrčila.
Dalo by se tomu říkat tanec, i když princip celého cvičení nebyl v pohybech jako v rozložení bleskové chakry v mém těle. Nejdůležitější věc k technice, kterou jsem hodlala dál rozvíjet.
Koneckonců byla Ten no Neiro mou nejsilnější technikou.
Pravou ruku jsem přitáhla zpátky k tělu a levá vystřelila vpřed. Narovnala jsem se a otočila.
Teď už mi kolem těla začínalo drobně jiskřit. Všiml by si toho málo kdo.
Raikageho brnění zastavovalo útoky. Jeden blesk jako jeden výstřel a rozlet elektřiny ve vlnách. Moje bylo jako tisíc malých blesků proudících mi z těla. Jako jehličky, které mohu vysunout odkudkoli se mi zlíbí a nikdo je ani okem nespatří dokud nedosáhnout patřičné intenzity. Na této úrovni bych neodrazila ani kunai.
Stačila chvíle a další pohyby, abych se rozehřála a bleskové výboje na tři až pět milimetrů od mého těla začaly vyzařovat jasněji. Tentokrát už se blesková síť obmotávala okolo celého mého těla od konců prstů až po konečky vlasů.
Znovu jsem se přikrčila a vyskočila. Spokojila jsem se s jednoduchým převratem ve vzduchu a po otočení dopadla přímo na zem.
Tentokrát už mi sloup neposloužil jako věc, na kterou mohu vylézt, ale jako ostatním. Tedy pro trénování Taijutsu. Sotva jsem se prsty při dopadu dotkla země, prudce jsem se otočila a pravou nohou do sloupu z boku kopla. Blesk sice zvyšoval mé údery, ale jen velice málo. Spíše na člověku než na dřevu. Teď však nebyl čas přemýšlet, ale pokračovat v tréninku.

3Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 5:45 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

Byla tma a jediné co ji narušovalo bylo slabé světlo vycházející z oken uzavřené budovy jež také fungovala jako cvičiště. Náhle se k slabému světlu přidal silný žlutobílý záblesk následovaný výbuchem bez kouře....
Po výbuchu jsem spadl na zem nohou mi stoupal dým doprovázený několika záblesky kolem mých nohou... zem podemnou byla lehce černě ožahlá jako by spálená.
Odšoupal jsem se patama k mému batohu u kterého byl položený svitek pomalu jsem jej rozbalil a podíval jsem se na něj

Opravdu ti děkuji otče že jsi mi zanechal takovýto nic neříkající návod
pomyslel jsem si a hlasitě jsem si povzdychl
zkoušíš to tu už celý den, nechceš si odpočinout ? tímhle tempem už za chvíli budeš bez chakry
ozval se v mé hlavě velmi známý hlas

4Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 5:58 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Mířila jsem domů, když jsem zaslechla výbuh. Zamračila jsem se a šla jsem se podívat na místo původu.
„No, asi nejsi jediná, kdo má dneska tendenci něco ničit,“ poznamenala Shi pobaveně a Tenshi vedle mě souhlasně zafrkal.
„Nech si toho,“ ušklíbla jsem se. Ano, můj pokus byl dnes velice vydařený.
„Co já? On se taky smál,“ teď už se tygřice v mé hlavě doopravdy smála.
Došla jsem na cvičiště a rohlédla se.
S mýma očima nebyl problém vidět ve tmě, navíc mi dost pomohlo několik záblesků.
Tohle mohl způsobit jenom jeden člověk.
„Ryuuji!“ zavolala jsem do tmy a zamířila k pobleskujícím nohoum.

5Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 6:04 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

"co chceš ??..."
zeptal jsem se naštvaně
"nebo co chcete !"
opravil jsem se když mi došlo že je to zřejmě Raikage
"nevidíte že mám práci slečno raikage-dono"
dodal jsem opět nehezkým tónem

6Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 6:12 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Založila jsem si ruce na hrudi a došla jsem až k němu. Sklonila jsem se nad ním, lehce ho chytla za paži a vytáhla nahoru.
„Raikage-sama, -san, nebo -hime. Ne, -dono,“ řekla jsem naprosto klidně, ale můj hlas napovídal, že další jeho ,omyl' už tolerovat nebudu.
„Teď mi řekni, proč se tady zkoušíš zabít, nebo alespoň zničit své okolí,“
pustila jsem ho a o krok ustoupila.
Ruce jsem si znovu založila na hrudi.

7Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 6:30 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

"to se tedy nepokouším ! prostě se tady učím a
zlepšuji se tak jako to dělají ostatní, to snad
už ani to nemůžu kvůli jemu ?!"

ukázal jsem si prstem na břicho

8Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 6:44 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Zamračeně jsem se podívala po přismahlé trávě.
Nakonec jsem se sklonila k zemi a vzala svitek.
Stačilo, abych si přečetla kousek, uchechtla jsem se a vtiskla mu ho do ruky.
„Ne, tohle opravdu nemůžeš. Ať už kvůli jemu nebo kvůli sobě. Tohle je nad tvé síly. Alespoň prozatím.“

9Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 6:47 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

"to zvládnu levou zadní"
řekl jsem sebejistě
"a vrať mi ho ! nepatří ti"
začal jsem hmatat po svitku

10Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 6:50 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

Uslyšela jsem směrem od budovy zvuky, které jsem nečekala.
Na tváři se mi již perlil pot, byla jsem tam od rána. Teď zrovna jsem seděla na svém již oblíbeném sloupu a odpočívala. Večer příjemně chladil, rosa mi spolu s potem kreslila na tváři.
Seskočila jsem dolů a pomalu jsem se vydala směrem k budově.
Zdá se mi to? Zase ten chlapec?
Nerozeznávala jsem, co říkají a ani jsem po tom netoužila. Spíš jsem prostě chtěla vědět, kdo tam vlastně je a během pár minut jsem se objevila ve dveřích.

11Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 6:57 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Pokrčila jsem rameny a popošla kousek od něj, abych si mohla sednout pod strom.
Tenshi se mi scholil u nohou, s očima upřenýma na Ryuujiho.
„Nejdřív by ses měl naučit pořádně kontrolovat svou chakru. Koncentrovat ji do správných míst na těle.
Nejde ti to proto, protože se moc přeceňuješ,“
řekla jsem klidně a pokrčila nohy v kolenou, aby se mi lépe sedělo.
Shi zatím zvědavě pobíhala kolem, dokud ji nezaujalo cosi ve dveřích. Zhluboka se nadechla, aby zachytila všechny vůně a pak se za onou postavou rozeběhla.
Nadšeně se okolo ní začala motat a kňučet - což se podobalo spíše štěněti, než tygřici.

12Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 6:59 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

"tak mě učte... teď hned !"
přikázal jsem jí a netrpělivě jsem čekal co řekne
mimo to jsem také zpozoroval kohosi ve dveřích

zase nějaký otrava

13Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 7:07 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

Prudce jsem se zarazila a zůstala na to překvapeně hledět.
"Dobrý večer," prohodila jsem, přičemž jsem rychle přemýšlela nad vzniklou situací.
Nemám tam co dělat a navíc šelma Raikage se motá okolo mě. Doufala jsem, že když jí pohladím, nic se nestane a tak jsem to i riskla.
"Doufám, že neruším," pokračovala jsem a dlaní jemně přejela Shi po srsti a doufala, že mi za to neukousne ruku. "Jsem venku celý den a až teď jsem si všimla, že tu nejsem sama."
O pravdivosti mého tvrzení svědčil pot i pár šrámů. Blesk není nejbezpečnějším prostředkem k tréninku.

14Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 7:59 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

„Až poprosíš,“ odpověděla jsem klidně.
Nenechám si přece nikým rozkazovat. Zvrátila jsem hlavu dozadu a dívala se na lístky stromu lehce se třepotajících ve větru.
Shi mezitím začala vrnět, přitiskla se k Hidenori a jemně do ní šťouchla čenichem.

15Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 8:01 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

"prosím"
řekl jsem normální větou, která nevykazovala
žádné známky že bych to myslel vážně a založil
jsem si ruce na hrudi, už i takto jí poprosit pro mě
bylo tak říkajíc... proti kůži

16Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 8:16 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

„Hmm...fajn,“ postavila jsem se a lehce si oprášila oblečení.
„Co všechno umíš? Umíš lézt po stromě, po vodě? A tak dále...?“ zeptala jsem se se zvednutým obočím.
Potřebovala jsem vědět, co umí a podle toho postupovat.

17Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 8:19 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

"po vodě lést neumím, jak by to bylo možné ... ale po stromě"
poslední tři slova jsem řekl hrdě
"po stromech lezu jako opice, ovšem musí mít hodně větví"

18Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 8:32 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Jak to napsat...facepalm xDD
Bože můj... To byla moje reakce. Shi reagovala naprosto opačně. Lehla si na zem s otevřenou tlamou, překulila se na záda s nohama ve vzduchu a do okolí vysílala vlny svého smíchu.
Chtě nechtě mi také začaly cukat koutky, protože do mě vysílala neskutečně positiní emoce.

19Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 8:39 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

nechápavě jsem se na ní díval
"děje se něco ?"
zeptal jsem se nechápavým tónem
říkala snad lézt po stromě... jak jinak jsem měl odpovědět

20Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 8:49 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

„Ehm...já to myslela nějak...takhle...“
Stále se zavřenýma očima a stále cukajícími koutky jsem se otočila ke stromu a soustředila chakru do nohou, než jsem v klidu, hezky pomalu začala stoupat po kmeni vzhůru.
Když jsem byla asi deset metrů nad zemí, posadila jsem se na větev.
„Takhle jsem to myslela.“

21Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 8:55 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

"ahá"
řekl jsem protáhle a udělal jsem u toho
takovou pózu, která již naznačovala co řeknu

"ták to ... neumím"
poslední slovo jsem zamumlal

22Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 9:01 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

„Je to jednoduché. Prostě se musíš naučit končentrovat chakru do nohou. Nesmí jí být moc a nesmí jí být ani málo. Zkus to. Soustřeď se.“
Začala jsem lehce pohupovat nohama ve vzduchu, zatímco jsem ho pozorovala.

23Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 9:07 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

"to bude jednoduché"
řekl jsem s klidem, zavřel jsem oči a začal jsem se koncentrovat na konce nohou...
následně jsem se nejvyšší rychlostí jakou jsem mohl rozeběhl odrazil jsem se do země a těmi jsem dopadl na kmen stromu na vrcholku kterého byla Ayame... v té době mě ovšem došla chakra, což jsem si neuvědomil a v hlavě se mi najednou rozezněl smích. Barva chakry na mých nohách změnila barvu z modré na fialovou, pod kterou se vytvořil takový tlak že celá část stromu na které jsem byl se rozletěla do vzduchu a třísky letěly do každého směru, ke všemu při výbuchu jsem byl odstřelen tlakem chakry kam si do trávy čímž jsem se vyhnul třískám, ovšem tento útok byl Hachibim směrovaný na Ayame

24Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 9:13 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Pozorně jsem ho sledovala a ačkoliv bych na to měla být připravená, překvapilo mne, když se stalo to, co se stalo.
Naštěstí mne před třískami ochránila automatická stěna z irisu. Ovšem když se strom začal bortit, to už byl jiný problém.
Chvíli jsem přemýšlela o přeskoku na jiný strom, ale v blízkosti žádný vhodný nebyl.
Tak jsem se prostě rozpadla.

25Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 9:23 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

přistál jsem na měkké trávě a odřel jsem si ruce (au xD)
hmm je silná
zamručel hlas v mé hlavě a já se praštil do břicha přímo na pečeť
chceš nás zabít !
okřikl jsem ho myšlenkou
neboj to nemám v plánu, jen se jí pokouším nějak zbavit

26Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 9:31 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Na druhé straně trávníka se poskládala postava.
Byl to klon, ale vypadalo to, jako že jsem se tam objevila já. Já se mezitím složila a kus dál a skryla se.
„Ryuuji, musíš se uklidnit. Soustředit se,“ promluvil klon mým hlasem.

27Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 9:36 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

Mé tělo začala pomalu ozařovat fialová hachibiho chakra která na některých místech již tvořila pevný povrch... hlas klona jako by byl něčím tlumený a ani jsem pořádně nerozuměl co říkal... to co se mi nyní dělo se mi dělo prvně...
co ! co mi to děláš !
jen si na chvíli vypůjčím tvé tělo
nic takového jsem ti nedovolil ! vrať se!

začal jsem v podvědomí tlačit, jako bych chtěl to co ze mě vycházelo zatlačit zpět
ale no ták, poddej se tomu Ryuuji nech to volně procházet tvým tělem... ta moc... se ti bude moc líbit

28Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 9:57 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

„Shi!“ zakřičela jsem v mysli.
Můj klon se postavil do obrané pozice, zatímco Shi využila zkušenosti z dnešního učení.
Rychle překonala vzdálenost, ačkoliv místo oběhla, aby nebyla vidět a mezitím se ,přeměnila'.
Cvičiště         Kitten_by_xadhoom
Nakonec - dvakrát tak velká - skočila a přišpendlila zářivého Ryuujiho k zemi.
Klon se rozpadl a já se ,objevila' u Ryuujiho hlavy.
Položila jsem mu ruce na ramena a držela ho u země, když se vzpouzel.
„Ryuuji, soustřeď se!“

29Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 10:05 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

mé tělo zažívalo šok... najednou se místnosti ve které byl hachibi začínala ztmavovat
hej ! prober se kluku ! no tak !
vykřikl ale v té době už se celá místnost ocitla v temnotě a já omdlel...

30Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Wed Feb 22, 2012 10:11 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Zhluboka jsem vydechla, když omdlel a rukou si přejela po obličeji.
„Musíme ho vzít domů.“ „Co?“ reagovala hned Shi.
„Nemůžeme ho tu nechat,“ ušklíbla jsem se.
Shi si nespokojeně zafrkala, ale nechala si Ryuujiho položit na hřbet.
„To tě bude stát minimálně jednu...dvě večeře,“ zavrčela.
S úšklebkem jsem se postavila, zapískala na Tenshiho, který okamžitě přiběhl a vydala se pryč. (přesun)

31Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Fri Feb 24, 2012 8:18 am

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

Nehnula jsem se celou dobu, co cvičili.
Neškodilo si něco zopakovat a mě se opravdu líbilo je sledovat. Protáhla jsem se a vstala až chvíli potom, co byli pryč. Nemohla jsem nic dělat, s ničím pomoct. A cvičení už jsem měla za sebou. Nebylo třeba tu déle zůstávat.
Líným krokem jsem se vydala ze cvičiště. Přemýšlela jsem.
Bůh ví, o čem, ale rozhodně mě začínala bolet hlava. Potřebovala jsem se vyspat.

(Přesun)

32Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Sun Feb 26, 2012 8:19 am

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

Došla jsem na cvičiště vcelku pomalým krokem, ale chuť bojovat mi doslova sálala z očí.
Na rukou se mi při běhu proti jednomu ze slaměných panáků vytvořily dlouhé drápy.
Sekla jsem se jediným pohybem tak rozpárala slaměné břicho. V těle se mi rozproudila blesková chakra a přešla i do drápů, přičemž jsem uhodila ještě jednou. Tentokrát z boku, ze kterého o pár vteřin později vylétla chakra. Byla jsem rychlá. Vskutku rychlá díky technice s názvem Hayasa Kaminari. Milovala jsem rychlost blesku. Milovala jsem blesk.
Naneštěstí pro něj se panák nemohl bránit a po několika minutách skončil rozsekaný zcela na kousky. Ne, že by mi to nějak pomohlo. Nebyl to úctyhodný protivník. I tak jsem ale alespoň vybila část energie.
Kdo by mě teď viděl, nejspíš by se začal smát. Stála jsem s dlouhými drápky tam, kde kdysi stále figurína, slámu z jejího těla jsem měla ve vlasech a všude možně po oblečení. A v očích pořád tu chuť trochu rozproudit krev.

33Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Sun Feb 26, 2012 4:11 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

Došel jsem na cvičiště a začal jsem se pomalu rozcvičovat, po několika minutách jsem již byl zahřátý a připravený na trénink.
takže musím vyjít po tom stromu, bez toho aniž bych spadl
podíval jsem se na dlouhý tyčící se ze země předemnou a ihned na to jsem se s k němu rozeběhl, nedoběhl jsem ani dva metry vysoko a spadl jsem rovnou na záda... následovalo opakování těchto pádů a rozbíjení kůry stromů v případě kdy jsem přidal příliš chakry, ovšem vždy jsem se dostal o několik centimetrů výše

34Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Mon Feb 27, 2012 6:20 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

Znovu jsem zpozorněla, když mě vyrušil něčí příchod.
V očích mi pohrávaly hravé jiskry.
Ryuuji? A on chce...?
"Sneseš společnost při tréninku?" otázala jsem se s pohledem upřeným na jeho další pád.
Zřejmě byl do sebedestruktivní činnosti tak zabraný, že si mě nevšiml.
"Nebo možná pomoc?"
I když místo někoho tak zlomyslného jako jsem já by se hodil spíš někdo, kdo měl vůli ho chytat než se přizabije...

35Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Mon Feb 27, 2012 6:31 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

již poměrně otlučený jsem se podíval nedůvěřivým pohledem na ní
"nepotřebuji pomoc, zvládnu to sám a co nezvládnu, toho nejsem hoden"
po krátkém věnování ji pozornosti jsem se pustil opět do tréninku

36Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Mon Feb 27, 2012 6:46 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

"A můžu se dívat, jak pořád padáš? Třeba z támhleté větve?" nadhodila jsem šibalsky a v klidu si vyběhla nahoru po blízkém stromě a posadila se na větev. Na chůzi pomalu jsem si netroufla. Nebyla jsem ještě Jounin a rozhodně ne tak dobrá. Ale dělat génia, to jsem ze sebe mohla. A navíc jsem chtěla, aby mě přestal přehlížet. Odmala jsem byla impulzivní a tento způsob přátelský takřka mezi kolegy se mi nezamlouval.
Chtěla jsem, aby mě začal brát. Nemusela to být zrovna pomoc. Ale nesměl to být tento přístup alá pan nedostupný, který nepotřebuje city, přátele a dokonce ani vesnici.

37Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Mon Feb 27, 2012 6:54 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

po dobu kdy vybíhala nahoru jsem jí nesledoval až nyní jsem se na ní otočil obličejem který byl plný opovržení
"to nemáš nic jiného na práci než otravovat ostatní ?"
otázal jsem se a několikrát po sobě jsem rychle vydechl, obrátil jsem pohled na strom a opět jsem se pustil do tréninku nečekaje na její odpověď

38Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Mon Feb 27, 2012 6:57 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

"Ano, mám... Přátelskou pomoc kolegům z Kumogakure. A když o ni nestojí... Ráda se jednoduše spřáteluji..."
Dobrá... Nesnáším společnost! Ale co je jim do toho?
Zaujatě jsem ho sledovala.
Začínala jsem obdivovat jeho vůli a výdrž. Ani můj trénink tenkrát nebyl lehký, ale nebyla jsem u něj nikdy tak dlouho jako on.
"Ale... Na začátečníka dobrý..."

39Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Mon Feb 27, 2012 7:25 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

v té době kdy řekla slovo začátečník jsem zrovna vybíhal po stromě, v té době se již do mé chakry začala opět připlétat ta Hachibiho a tím ,,začátečníkem" mě rozhodila, část kůra pod mýma nohama jakoby vybouchla a já ze stromu seskočil, zadýchaně jsem se díval na dvě díry ve stromu skrz na skrz a po té jsem se otočil na ní
"já nejsem začátečník !

40Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Tue Feb 28, 2012 2:21 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

I já seskočila na zem.
Vcelku mě tyto jeho nálady děsily.
"Nejsi?" jako kdyby to byla otázka. Mé oči tvrdily jasně něco jako "Dokaž to," ale nahlas jsem neřekla nic.
"Dobrá tedy. Pak nezbývá prostě než říct, že je to dobrý výkon... Jen tak."

41Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Tue Feb 28, 2012 2:41 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

posadil jsem se na zem, bylo jasné že už by mi lezení nyní moc nešlo ...
podíval jsem se do zářivě bílého nebe a prohlédl jsem si snad každý
mráček který nademnou proplul, její slova... jako bych ignoroval

42Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Tue Feb 28, 2012 2:49 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

Posadila jsem se před strom, u kterého jsem stála.
Sledovala jsem chvíli jeho, chvíli okolí. Zřejmě jsem čekala, jestli na mě promluví nebo ne.
Vážně zvláštní člověk, až příliš zvláštní. Vlastně mi ho bylo líto. S tímhle přístupem příliš přátel nezíská. Za chvíli jsem se ztratila ve svých myšlenkách a přestala vnímat okolí.

43Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Tue Feb 28, 2012 3:02 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

stále jsem se díval na nebe a atmosféra na cvičišti jako by začala být temnější, čas od času naše vlasy ofoukl vánek větru a nebe jako by se začalo pohybovat rychleji....
dalo by se říci že lidem kteří zde byli by to mohlo nahnat husí kůži

44Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Tue Feb 28, 2012 3:16 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

Podívala jsem se směrem k němu.
Něco mi tohle vzdáleně připomínalo. To první setkání s ním.
Chvíli, kdy jsem viděla, co jsem viděla. Vyděsilo mě to.
Zhluboka jsem se nadechla.
Jako kdybych tu nebyla...

45Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Tue Feb 28, 2012 5:55 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Došla jsem na cvičiště a zamračila se na neposlušné nebe.
„Ahoj!“ zavolala jsem nadšeně na oba a momentálně jsem víc než Raikage připomínala opravdovou osobu v mém věku, tedy 17-ti letou teenagerku.
Nevšímala jsem si svých dvou ,skrytých' střáží, jež na mě dávali pozor, ačkoliv jsem se nenacházela v žádném nebezpečném prostředí.
Svou vesnici jsem považovala za více než bezpečnou.
Nicméně se alespoň neukázali na veřejnosti. S Shiiným odporem k maskám by ty dva pravděpodobně ihned rozcupovala na kusy.
Už se mi je málem podařilo přesvědčit, že tohle opravdu není nutné, ale potom, co jsem v kanceláři zkoušela nové techniky a dopadlo to katastrofou, mne hlídali snad ještě víc.
Asi si mysleli, že za tím bylo nějaké spiknutí.
Jsem už skoro dospělá, proboha!
Zaběhla jsem za strom a za chvíli jsem už seděla na jedné jeho větvi, houpala nohama a zářivě jsem se při tom usmívala, ani jsem nevěděla čemu.
„Jak se máte, co děláte?“zeptala jsem se energicky a stále stejně vesele.
Zvláštní...Asi mne popadla komunikativní nálada. Stává se.

46Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Tue Feb 28, 2012 6:44 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

Heee?
Zadívala jsem se na obdivovanou Raikage velice zvláštním způsobem (xD)
"Dobrý.. Den..." dostala jsem ze sebe a začala jsem se obezřetně rozhlížet a hledat někde její šelmy.
"Máme se..." zadívala jsem se na Ryuujiho.
Pochmurně? Děsně? Nepřátelsky?
"Cítím se skvěle."

47Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Tue Feb 28, 2012 6:50 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Vesele jsem se zasmála a na chvíli zvrátila hlavu dozadu, přičemž jsem se trochu naklonila dozadu.
Koutkem oka jsem zahlédla pohyb stínu, jak snad jeden z mých stráží chtěl vyběhnou vpřed, protože se bál, že padám.
„Nelži mi. To se přece nedělá,“ znovu jsem se kočičíma očima podívala na Hidenori a široce jsem se usmívala.
„Já to poznám,“ znovu jsem se zasmála.
Asi už mi to začíná lézt na mozek. Ostatně...jako vždy po nějaké době, když jsem strávila dlouhou chvíli v malé místnosti plné papírů, kde se toho nedalo moc dělat.
„A ty...Ryuuji? Jak se máš?“ široce jsem se na něj usmála, jako bych ho viděla poprvé v životě.
Ano, opravdu jsem připomínala puberťáka.

48Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Tue Feb 28, 2012 7:02 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

až vyslovené jméno mě vytrhlo z hledění na oblohu, několikrát jsem zatřásl hlavou a trochu jsem se při tom rozcuchal... až po té jsem přejel po krajině a zastavil jsem se na Raikage, bleskurychle jsem vstal
"já-já cvičím ! nejsem líný !"
řekl jsem poněkud zaskočeně a ihned na to jsem se rozeběhl ke stromu, bylo vidět že dnes mám fakt dost čím více jsem se přibližoval ke stromu tím méně jsem mohl a skok na strom mi připadal téměř nemožný, doběhl jsem ke stromu a místo skoku jsem do něj narazil hrudí a opřel jsem se o něj

49Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Tue Feb 28, 2012 7:22 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Srdečně jsem se rozesmála. Můj zvonivý smích se nesl do dálky a já rozverně znovu hodila hlavou dozadu, až se mi vlasy splašeně rozlétly do stran.
„Odpočiň si. Každý si potřebuje odpočinout,“ řekla jsem stále vesele. Najednou jsem zvážněla. „I já. Asi rezignuji.“
Vypadalo to jako naprosto vážné rozhodnutí. Ani mi nezacukaly koutky.
V tu chvíli sebou dva stíny trhly a jeden z nich přidušeně vykřil něco jako: „Ale Raikage-sama!“
„To byl vtip,“ protočila jsem očima. „Nemáte žádný smysl pro humor,“ ušklíbla jsem se, jak si vyditelně oddechli a znovu se schovali do stínů.

50Cvičiště         Empty Re: Cvičiště Tue Feb 28, 2012 7:28 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

Div jsem již neběžel pro šampaňské, ale tak co se dalo dělat...
opřel jsem se bokem o strom a podíval jsem se jejím směrem, záhy mě zakručelo v břiše

měl bych se jít najíst
pomyslel jsem si a položil jsem ruku na mé hladem stažené břicho
"mám takový hlad že bych sněd i velkou kočku"
řekl jsem a narazil jsem při tom na počet jejích koček
"jistě by se tu nějaká ve vesnici našla"

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 7]

Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Similar topics

-

» Cvičiště
» Cvičiště
» Cvičiště

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru