Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Cvičiště

+5
Ryuuni Takara
Shizuka Yoru
Ryuuji
Hidenori Nii
Ayame Takahashi
9 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down  Zpráva [Strana 7 z 7]

1Cvičiště         - Stránka 7 Empty Cvičiště Tue Feb 14, 2012 10:46 am

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

First topic message reminder :

Cvičiště v Kumogakure.
Můžete zde najít venkovní cvičiště s terči, klasickými dřevěnými panáky a krajinu pro drtivý trénink s vašimi kolegy nebo senseiem.
Nachází se zde i krytá hala.


Cvičiště         - Stránka 7 Scaled.php?server=256&filename=cviit


301Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 1:56 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Viděla jsem aura, jak se zlepšuje a když jsem po nějaké době znovu koukla na list, byl už půl centimetrů natrhnutý!! Musela jsem si odpočinout, protože to bere hodně chakry. Podívala jsem se pod sebe...mohla jsem být víc jak 15 metrů nad zemí a líbilo se mi to...Znovu jsem to zkoušela s listem a už se mi to dařilo mnohem lépe.

302Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 2:09 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Pokračoval som v tréningu darilo sa my robil som malé pokroky dokázal som už ako tak chodiť po vode aj ked to nebolo celkom ono. Musel som si na chvíľku oddýchnuť a tak som si sadol na breh a chvíľku som tam len tak sedel až kým som nezačal znova trénovať.

303Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 2:20 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Když jsem po deseti minutách usilovného soustředění větrné chakry do listu povolila, abych se podívala co se stalo, musela jsem vykřiknout, juchuu! List byl na dvě části!! Vyhodila jsem ruce do vzduchu a sklouzla z větve. Pár vteřin jsem letěla k zemi, ale pak díky Tsume, které mi udělalo drápy jsem se zachytila jedné větve a zlehka dopadla na zem. Na tváři jsem měla široký úsměv a protahovala jsem si ruce a nohy...Konečně jsem to zvládla!!

304Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 2:42 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Otočil som sa a zazrel som Mononoke v tom momente som padol do vody vynoril som sa a doplával som až na breh kde som sa postavil na nohy chvíľku som sa na ňu pozeral a potom som sa znova venoval v tréningu.čo sa stalo že si taká šťastná ?Spýtal som sa jej.

305Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 2:51 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Mauro s velikým žuchnutím spadl do vody. Přišla jsem k němu a stoupla si před vodu. Konečně už mi začíná jít manipulace podstaty chakry, usmála jsem se a pozorovala ho. Ty se učíš ji koncentrovat? Bylo to spíš konstatování, než otázka a koukala jsem se ho, jak se snaží chodit po vodě. Pamatuju si...jak mi to nešlo, zavzpomínala jsem.

306Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 2:55 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Snažím sa...po strome to bolo ľahšie...Povedal som pričom som znova vykročil na vodu a snažil som sa nespadnúť.

307Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 2:56 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Usmála jsem se a protáhla jsem si záda. Pak jsem vstoupila na hladinu a došla k Maurovi, jako bych šla po pevné zemi. Já to cvičim už od pěti let, takže pro mě to není tolik těžké, usmála jsem se na něj.

308Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 2:59 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

ja mám na čase aby som sa to naučil...Povedal som a pomaly som začal kráčať po vode musel som sa sústrediť inak by som skončil vo vode.

309Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 3:02 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Koukala jsem na něj. Jestli ti můžu poradit, trošku se uvolni...ale nestrácej koncentraci, pousmála jsem se.

310Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 3:09 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Trochu som sa uvoľnil tak ako hovorila šlo to o niečo lepšie pozrel som sa na ňu a pousmial som sa a začal som chodiť po hladine prešiel som nejaké dva metre a potom naspäť.

311Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 3:10 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Fakt dobrý! Pochválila jsem ho a posadila jsem se na hladinu do tureckého sedu. Abych trochu zabila čas, vytáhla jsem malý lístek, co plul po hladině a soustředila jsem do něj větrnou chakru. Když uběhlo asi půl minuty, začal se na krajíčku trhat. Supr...jde to líp a líp.

312Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 3:14 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Bolo to lepšie a lepšie ale nestrácal som koncentráciu.Nevieš či dnes príde Sensei ?Spýtal som sa jej a čakal som.

313Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 3:17 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Zahodila jsem lístek a pokrčila rameny, nevím...je to možný. Vstala jsem a přešla na břeh. Rozhodla jsem se procvičit si techniky. Blízko byl dřevěný panák, tak jsem složila pečeť, Shunshin no Jutsu! A objevila jsem se za panákem. To už jsem měla složenou pečeť draka, Tsume! V mžiku jsem měla drápy a sekla jsem do panáka. Tomu "upadla ruka". Spokojeně jsem použila další Shunshin a drápy jsem sekla do druhé "ruky". Nakonec jsem ve vteřině máchla katanou, kterou jsem vytáhla z pouzdra na zádech a usekla mu "hlavu".

314Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 4:10 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Pokračoval som v tréningu pomaly som to zvládol sadol som si pod strom kde som mal svoje veci a napil som sa.

315Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 4:12 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Uvolnila jsem techniku a zamyslela jsem se. Pak jsem vytáhla katanu a začala jsem si s hrát s jejím ostřím mezi prsty. Nakonec jsem dostala nápad a pořádně jsem se řízla do dlaně. Jaké to je, být jinchuuriki? Zeptala jsem se ještě a prohlížela jsem si, jak mi z dlouhé rány teče krev. Bolelo to, ale musela jsem se naučit to překonat.

316Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 4:23 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Pozrel som sa na ňu v okamžiku ako povedala jinchuuriki zostal som ticho.ťažké...niekto v tebe chce všetko zničiť a ovládnuť ťa...Povedal som potichšie a znova som sa napil a potom som fľašu schoval do ruksaku.

317Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 4:26 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Rychle jsem si ruku obvázala kusem látky a přešla k němu. Musí to být zvláštní...řekla jsem takovým trochu zasněným hlasem...není v něm žádný posměch nebo namyšlenost atd. Jenom úžas.

318Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 4:31 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

To teda je...Povedal som.Na čo si sa porezala ? Spýtal som sa jej pričom som sa pozeral na ňu.

319Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 4:33 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Podívala jsem se na ruku a když mi pár kapek stekl na prsty, pousmála jsem se. Já nejsem ten typ člověka, co by se dokázal kousnout do prstu...tak se snažím zvyknout si na řeznou ránu na dlani. Pak jsem dodala, kvůli Kuchiyose. Vytáhla jsem z nějaké kapsy u pasu nějakej malej čoko-bonbon a hodila si ho do pusy.

320Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 4:38 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Aha...Pousmial som sa nad tým.Ale k tomu nepotrebuješ tak veľa krvi...Povedal som pričom som sa pozrel na ňu.

321Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 4:40 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Já vím...ale chci se stát nejsilnější kunoichi na tomhle světě...tak musím něco vydržet. Podívala jsem se do země a stiskla tu pořezanou ruku do pěsti.

322Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 5:53 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

To áno ale neviem či toto je tá cesta...Povedal som a vybral som si z ruksaku lízatko.

323Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 5:58 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Pokrčila jsem zameny a když si dal lízátko do pusy jen jsem poznamenala, takhle jsme vždycky trénovala s tátou a zvykla jsem si na to...Pak jsem se zády opřela o kmen stromu, nohy si natáhla před sebe a podívala jsem se do nebe, nečež mi vlasy zpadly z obličeje a odkryly dlouhou jizvu přes levé oko od kořínků vlasů až po bradu. Zhluboka jsem se nadechla a ruce jsem složila v klíně.

324Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 6:04 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Iba som sa zamyslel ked spomenula otca čo bolo na mne dosť vidieť oprel som sa o kmeň stromu a premýšľal som pričom som sa pozeral na oblohu.

325Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 6:08 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Pevně jsem zavřela oči a hlavou mi vířily myšlenky...jedna horší jak druhá...až jsem si musela dát fakcu, abych se vzpamatovala. Co mě to napadalo, mluvit o tátovi?

326Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 6:13 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Mohla by byť nejaká misia...Povedal som potichšie pričom som sa pousmial a sledoval som dalej oblohu.

327Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 04, 2012 6:15 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Jo...bylo by to fajn...protáhla jsem si záda, až mi v nich křuplo a pak jsem se položila do trávy. Zelené vlasy mi skoro splynuly s nízkou trávou. Dala jsem si dlaně pod hlavu a pozorovala mrak, který vypadal jako malý dráček. Sama pro sebe jsem se usmála.

328Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 05, 2012 2:37 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Postavil som sa zo zeme a skúsil som znova chodiť po vode šlo to už celkom dobre určite lepšie ako pred tím po chvíľke som si sadol na breh a pozeral som sa na hladinu vody.

329Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 05, 2012 5:31 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Pořád jsem pozorovala mraky, když Mauro začal zase chodit po vodě. Z nudy jsem si potichu začala zpívat: Castle on a cloud...

330Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 06, 2012 11:45 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Konečne som to zvládol a mohol som si oddýchnuť dopil som vodu čo som mal vo fľaši a sadol som si na zem kde som oddychoval po dlhšej dobe som šiel k drevenému panákovi a začal som do neho udierať a kopať.

331Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 06, 2012 5:34 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Vyskočila jsem na nohy a protáhla se. Začala jsem cvičit Shunshin tak, žr jsem zkákala z jedné větve na jinou, a jsem se dostala na nejvyšší strom na cvičišti. Tam jsem se posadila a zavřela jsem oči. Opřela jsem se o kmen a nechala jsem se unášet svými myšlenkami a touhami...

332Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Thu Jun 07, 2012 5:00 am

Naoki Heiki

Naoki Heiki
Genin

Prišiel som na cvičisko a vyhľiadol som si dve figuríny vedľa seba. Boli tu ešte moji týmový kolegovia ale tých som iba kývnutím hlavy pozdravil a venoval som sa tréningu. Z väčšej diaľky som slabšie hádzal zbrane na figurínu. Preto sa väčšina zbraní iba zapichla do zeme vedľa. To bolo cieľom. Následne som vyskočil a pokúšal som sa takých 5zbraní chytiť do strún a znovu ich "použiť" na figurínu. Z prvu sa mi moc nedarilo no postupne to šlo. Z každý. Pokusom som zväčšoval počet zbraní. Keď som bol na počte zbraní h mojich dvoch zvitkov bol trénig tehniky u konca. Pozbieral som si zbrane a znovu ich zapečatil. Následne som si všetky veci okrem svojej palice bo odložil pos strom. Spolu s palicou som prišiel k figuríne ktorá sa otáčala podľa toho kde ste ju buchly. Palicou som udrel do jednej "ruky" figuríny tá sa z rýchlosťou otáčala a na mňa mierila jej druhá "ruka" no tú som odrazil palicou a uštedril som jej ďalšiu ranu. A takto to pokračovalo. Z palicou som ztváral hotové umenie pretože tak rýchlo použiť palicu na obranu a následný útok nie je také jednoduché ako sa môže zdať.

333Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 08, 2012 11:10 am

Mononoke

Mononoke
Genin

Volným pádem skočím ze stromu a po chvilce dopadnu na nohy na zemi. Protáhnu se a odejdu pryč z cvičiště.

(přesun)

334Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 11:00 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Po dlhom tréningu som si sadol sadol na zem a oprel som sa o kmeň stromu dosť som sa nudil už za posledné dni som sa toho celkom dosť veľa naučil. A tak som si chcel dať chvíľku oddych aby som vládal znova trénovať.

335Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 4:26 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Vyskočil som na strom za Maurom a po pár sekundách ticha ho pozdravil.
Čau Mauro. Mám pre teba úlohu.
Zoskočil som vedľa neho, choď sa nachystať na výlet do Iwagakure a ak cestou stretneš Naa alebo Mononoke povedz im nech spravia to isté, ja ich pôjdem hľadať tiež. Dnes večer musíme vyraziť.
Postavil som sa, podišiel k panáčikovi a keď už tu bol rozsekol som ho za 3 sekundy na 17 kusov. Potom som sa ešte vrátil k Maurovi aby sme odišli spolu.

336Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 5:22 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Objevím se tu a něco si potichu broukám...uvidím Maura a Ryuuniho, tak jdu pomalu k nim. Zastavila jsem se u nich, ahojte, pousmála jsem se a koukla na každého zvlášť.

337Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 7:11 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Postavil som sa zo zeme a zobral som si ruksak a katanu.No ja som nachystaný...Povedal som pričom som sa pousmial.Ahoj...Pozdravil som Mononoke a čakal som.

338Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 7:31 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

No, jestli ste oba připraveni tak mužeme vyrazit. Řekl sem jasně.
Ste tu dva, předpokládal sem, že tu Naoki bude podstivě trénovat ale když je líný aď se nudí, pujdeme bez něj. Rozhodl sem a zatočil katanou kterou sem pořád držel v ruce.

339Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 7:47 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Naklonila jsem hlavu na stranu a v očích se mi zračilo nepochopení, o čem to mluvíte? zeptala jsem se pak.

340Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 8:03 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Jdeme do Iwy na slavnosti, Raikage tam musí někoho poslat a my sme jediní lidé kteří sou volní, zároveň věří, že pod mím velením neuděláte ostudu. Doufám, že neprovedete žádnou pitomost. Řekl sem vážně a pak se usmál. Takže mužeme jít nebo ještě něco potřebujete?

341Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 11, 2012 8:10 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Přemýšlela jsem a když zmínil, že bychom neměli dělat blbosti, potutelně jsem se usmála a pak jsem zapřemýšlela. Obě katany mám, sáhla jsem na jejich rukoujeti, lékarnička, shurikeny, kunaie...Já mám všechno, ušklíbla jsem se.

342Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 13, 2012 5:15 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

čakal som kým vyrazíme mal som všetko čo som potreboval celkom som sa aj tešil na to že na chvíľku odídem z dediny.

343Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 7:49 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

(sorry, za to čekání, měl sem toho hodně ve škole a abych nelhal dneska sem na vás zapoměl když sem přišel domu Very Happy)

Dobrá, tak mužeme vyrazit, řekl sem tónem jako pravý vudce, možná to vypadalo i trošku pozvyženě, ale mě sem super náladu.
Zamířil sem k bráně a čekal, že mě budou moji studenti následovat.
U brány sme jen kývli strážím, znali mě a nejspíš už předem věděli kam jdeme.

(přesun Brána Iwy)

344Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 15, 2012 9:12 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Protočím oči a s rukama v kapsách se vydám za ním.

(přesun do Iwy)

345Cvičiště         - Stránka 7 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 16, 2012 11:10 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

šiel som za nimi ( Presun ).

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 7 z 7]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Similar topics

-

» Cvičiště
» Cvičiště
» Cvičiště

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru