Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Cvičiště

+23
Saya Urakami
Shion Fei
Isago Fuuma
Kazuo Kato
Kenko Ryuu
Yasuraka Yuki
Hisagi
Taku Hosogawa
Taiga
Yukio Kūgo
Kayato
Kensei
Zairen-01
Neiro Uzumaki
Yumiko Taji
Aoki Miko
Kaya Nomoki
Mister_zx
Ai Ishi
Kashike
Reina Kana
Phate69
Namikaze Yoshiko
27 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Goto down  Zpráva [Strana 12 z 12]

1Cvičiště       - Stránka 12 Empty Cvičiště Mon Jan 23, 2012 6:51 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

Cvičiště       - Stránka 12 Images?q=tbn:ANd9GcShVfOGq86Upy4LskAOXZ4Cg1MCPyEs2TD3z6q9ein04BpF7uM5UJgJfvnxug
Místo pro trénování se vším potřebným vybavením. Jedno z nejdokonalejších a nejfrekventovanějších míst v Iwagakure. Jeho rozloha je srovnatelná například se Strahovským stadionem (300x400m). Leží půl míle od Iwagakure a cesta k němu je vcelku náročná. Každý ninja se tam ale bez problémů dostane. Na cvičišti můžete najít překážkové dráhy, všechny možné povrchy a v západním rohu roste dokonce malý les.
Na cvičišti je vždy jeden sensei a dva chuunini dohlížející na pořádek cvičení. Velmi často tam trénují ANBU a vojáci, kteří tam zlepšují fyzičku.


551Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 22, 2012 9:13 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Už jsem nesledovala zápas těch dvou, protože se u nich začali objevovat pomoc démonů. Rozhlédla jsem se kolem dokola a hledala jsem, jestli tu není někdo, kdo by si chtěl třeba povídat a tak...

552Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 23, 2012 8:07 am

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Ja som okmažite odskočil ako to hodil. Cvičiště       - Stránka 12 Naruto160 Odskočil som naozaj veľmi rýchlo no tlaková vlna ma odhodila ale ustáť sa dala. Teraz som tak rozmýšľal že ako by tak bola moja technika silná. Keď som mal tak chakry. Radšej som to ale nerobil. A zasa som vyštartoval po ňom tentoraz som vytasil meč a sekol som po ňom. Zhora na dol.

553Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 23, 2012 8:24 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Pomocou kunaiu som jeho útok vykryl aj ked kunai praskol tak som mu chytil ruky a v tom som ho kopol z kolenom do brucha a odhodil nebola to silná rana skorej rýchla aby sa nemohol brániť nešlo my o to aby som ho zranil ale o to aby som ho dostal do seba.

554Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 23, 2012 8:44 am

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Ako ma dostal od seba zastavil som a pozeral k nemu. "Myslím žeby to aj stačilo .. ak budeme pokračovať jedine budeme pritvrdzovať a skončí to ako minulý boj ne ?" Opýtal som sa ho a čakal na jejho reakciu ja som bol z bojom spokojný. Hlavne s tým čo som teraz dokázal vyrovnať s ním sili.

555Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 23, 2012 8:53 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Zmenil som sa do normálnej formy chytil som sa stromu.Už si pochopil čo máš v sebe ?Povedal som pričom som sa pozeral na neho po chvíľke som sa postil stromu a normálne som stál a čakal som na jeho reakciu.

556Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 23, 2012 9:22 am

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

"Neviem čo presne to je ... " Povedal som mu popravde. "Ale ododnes aspoň viem že niesom schizofrenik." Povedal som mu tak ako som si myslel že čo som.

557Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 23, 2012 10:07 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Schizofrenik...Povedal som pričom som sa usmial a pomaly som prešiel okolo neho až kým som neprišiel ku svojim veciam sadol som si na zem a napil som sa vody pričom som sa pozrel na Mononoke.

558Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 23, 2012 12:41 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Moja chakra pomaly uhasínala keď som sa ukľudňoval."Áno je to tak ... ja ešte stále poriadne neviem čo presne to je ... tak trocha mi o tom ani nikto nepovedal a ja som si to pobral po svojom čo tak mi o tom povedať viac ?" Opýtal som sa ho.

559Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 23, 2012 1:25 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Pozrel som sa na neho.Poviem ty to zjednodušene...máš v sebe démona to kvôli nemu máš tak veľa chakry a rýchlo sa ty hoja rany...Povedal som nevedel som ako zareaguje.A ako si si mohol všimnúť ja tiež.Dodal som potichšie.

560Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 23, 2012 6:48 pm

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Chápu to sensei. Se zájmem jsem si prohlížela už téměř správné provedení techniky. Z nudy jsem přeseknula lístek, který letěl kolem. Takže jdeme domů? Zeptala jsem se zvědavě na jeho poznámku a upřela na něj své velké černé oči.

561Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 24, 2012 8:59 am

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

"Hmmm všimol .... tak ale čo aspoň máme niečo spoločné ." Povedal som mu a vlastne som sa teraz tak trocha cítil lepšie hoc som nebol rád že mám v sebe démena lebo si zo mňa robil žarty no nakoniec to bolo dobre."Ja to vidím tak to že som vás dva spoznal je pre mňa naozaj veľmi dobré . " Vlastne som tým dal pochvalu obom.

562Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 24, 2012 11:57 am

Mononoke

Mononoke
Genin

Ušklíbla jsem se na ty dva a hlavu jsem si opřela os strom. Při jejich zápase jsem trénovala koncentraci chakry, takže jsem byla malinko zadýchaná, ale jinak jsem už dokázala v pohodě přepůlit tři listy najednou.

563Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 24, 2012 12:14 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Už mě přestávalo bavit postávat na jedné noze a balancovat na tyči zabodnuté v zemi.
Seskočil jsem a hůl vyjmul z nepoddajné zeminy Nuda,měl jsem zůstat v Sunagakure,jediná dobrá věc co tu byla...výstava minerálů a hornin...a to je málo hořekuji v hloubkách své mysli.

Převléknu se a je mi jedno,že všichni čumí...trenky snad všichni viděli...
Když jsem převlečen začnu věci cpát do batohu...
Hotovo ¨ a rychle pryč mumlám si pod nosem a sednu si na batoh,znuděně zírám někam do blba.

564Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 24, 2012 12:18 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

No to áno...Povedal som pričom som sa pousmial a postavil som sa zo zeme.čo máš na pláne ked prídeš do Konohy ?Spýtal som sa ho a čakal som.

565Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 25, 2012 5:50 am

Aki

Aki
Tokubetsu Jounin

Bol klasický slneční pekne teplý deň...hmm...ale iba bol kedže nie sme v Sune ale v Iwe Tu bolo pomerne chladno rozhodne chladno. Pozoroval som oblohu a myšlineky som si nechal v hlave víriť myšlienky. Mal som otvorené oči....nikdy som nevedel kedy naposledy vidím oblohu. Po dlhej chvíli ležania na streche som zmizol. Objavil som sa nad Shionom na jednom z konárov. Nuda všakže?!.... poznamenal som skôr len tak do vzduchu. Povzdychol som si. Rozmýšľal som nad tým čo pôjdem robiť. Strážiť tu tochto tu sa mi moc nehcelo a zatiaľ to vyzeralo že sa o nič pokúšať nebude.

566Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 25, 2012 6:53 am

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

"Budem trénovať na chuuninske skúšky a opýtam sa určit senseiiky že čo spravím s tým démonom. To je asi jediné. Čo ty ?" Pozrel som smerom k tomu dievčaťu a ona trénovala, zdalo sa mi že trénuje ovládanie chakry možno sa mi to len zdalo.

567Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 25, 2012 10:31 am

Mononoke

Mononoke
Genin

Začala jsem se nudit, tak jsem prohrabala vševhny kapsy a po chvíli jsem vytáhla malý svotek. Nenápadně jsem ho otevřela a začala jsem luštit, co tam je napsané...

568Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 26, 2012 9:19 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Trénovať a oddychovať...Povedal som pričom som sa pousmial a dalej som sedel.

569Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 26, 2012 2:22 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

"Hmm vieš čo by som ja už bral ? Ak by boli už náhodou chuuninské ja už len na to čakám len dúfam že tam nestretnem keby tak proti sebe vás ." Povedal som možno vlastne troška mimo témi ale čo to by vadiť až tak nemalo.

570Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 26, 2012 3:06 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Podívala jsem se na ně, jak si povídaj o chuuninských zkouškách...Mě by stejně nevybrali, abych se zúčastnila. Nepatrně povzdychnu.Uhladím si ofinu na pravé půlce obličeje a dál si čtu ze svitku...

571Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Wed Jun 27, 2012 11:48 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

No to by dopadlo...Povedal som pričom som sa usmial.Ale to sa ešte načakáš...Dodal som a čakal som.

572Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Sun Jul 01, 2012 3:56 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Po nějaké době jsem odložila svitek a dala si před obličej ruku. Stiskla jsem ji v pěst a pořádně jsem soustředila chakru. Sukeru, pošeptala jsem a čekala, ale nic se nestalo. Jenom jsem cítila nějaký tlak na kloubech, ale to bylo všechno. Nadechla jsem se a znovu plně soustředila svoji chakru. Znovu jsem vyslovila název techniky a ucítila jsem, jak se mi skrz kůži ven prodírají tři malé (necelý centimetr velké) šupiny. Zatnula jsem zuby a po chvíli jsem na kloubech ruky měla tři malé šupiny. Zhluboka jsem oddechovala, protože to bolí. Znovu jsem se soustředila a po nějaké době se skrz kůži prodrala další šupina. Teď jsem je měla do malého pruhu, který pokrýval dva moje klouby. Trochu se mi zamotala hlava, tak jsem techniku uvolnila. Šupiny zase zalezly zpět pod kůži, na které se mi z ranek začaly valit kapky krve. Bylo mi trochu mdlo, tak jsem jenom vytáhla kus látky, obvázala jsem si ruku na kloubech a zase se opřela o strom. Zamračila jsem se na svitek a dál jsem četla, jaká jsou rizika této techniky...Tady to je!...Může to hodně bolet a objevují se po nich krvavé rány...Ušklíbla jsem se.

573Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Mon Jul 02, 2012 3:48 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Zase jsem odložila svitek a dala jsem si před obličej levou ruku. Soustředila jsem chakru do malých míst na kloubech a po nějaké době mi na nich skrz kůži vylezly šupinky. Byly malé, ale bylo jich asi sedm, což není vůbec špatné. Vstala jsem, párkrát jsem ruku stiskla v pěst a pak jsem s ní udeřila do kmene spadlého stromu. Odlétlo od něj několik třísek a mě to vůbec nebolelo (jenom mě trochu zabrnělo v ruce). Tak jsem se soustředila a snažila jsem se udělat více šupin, ale přirostla mi už jenom jedna. Tak jsem vytáhla katanu z pouzdra na zádech a přiložila jsem si ji na šupiny. Pak jsem se napřáhla a čepelí jsem se do nich udeřila. Katana mi poskočila v ruce a málem mi z ní vypadla, protože se od tvrdých dračích šupin odrazila. Pousmála jsem se a nechala jsem šupinky zmizet. Objevily se mi malé ranky, ale ani moc nekrvácely. Tak jsem si zase sedla pod strom a dál jsem pročítala svitek.

574Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Tue Jul 03, 2012 1:40 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Vstala jsem, svitek jsem si složila a zasunula do nějaké skryté kapsy. Protáhla jsem si záda a rozhýbala krk. Stiskla jsem obě ruce v pěsti a koncentrovala jsem chakru.nejdřív se mi na pravé ruce objevily čtyři šupinky, pak na druhé ruce další tři a nakonec se mi naráz objevily dvě na každé ruce. Na dvou místech zároveň je to těžší, otřela jsem si pot z čela. Nechala jsem šupiny být, stáhla jsem si čelenku z čela a trochu si protřepala hlavu. Pak jsem se ke klukům otočila zády, nadzvedla jsem ofinu a zase si čelenku zavázala. Podívala jsem se na šupiny a znovu jsem se soustředila. Tentokrát jsem je chtěla ztvrdit. Trochu mi zavibrovalo v kloubech a všimla jsem si, že se trošku rozšířily. Přešla jsem zase ke spadlému stromu a udeřila jsem do něj dvakrát každou rukou. Klouby se šupinami hladce odrazily kůru a třísky dřeva. Nic mě nebolelo, tak jsem se pousmála a snažila jsem se udělat více šupin, ale jenom jsem si plýtvala chakru. Vyčerpaně jsem nechala šupiny zmizet a rozhodla jsem se cvičit s katanou na dřevěném panákovi...

575Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Wed Jul 04, 2012 9:00 am

Mononoke

Mononoke
Genin

Zamyslela jsem se. Zkusím to teď co nejrychleji...Soustředila jsem chakru do pěsti a pokusila jsem se o to, aby šupiny vylezly co nejrychleji. Byly rychlejší tak asi o půl vteřiny, což nebylo hodně. Tak jsem si povzdechla a začala jsem je tvořit na různých částech těla. Na koleni, potom jsem kopla do stromu z něhož uletěl veliký kus kůry a třísek...Na patě a dělala jsem přemety, při kterých jsem patou udeřila do spadlého stromu...Na loktě...Potom jsem to zkusila na čele a dala jsem pecku hlavou o strom...trochu mě z toho rozbolela hlava, ale pokračovala jsem dál a dál.

576Cvičiště       - Stránka 12 Empty Re: Cvičiště Fri Jul 06, 2012 6:50 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Soustředila jsem se na pěst ruky a polohlasně jsem řekla, Sukeru... Začaly se mi z pod kůže prodírat šupiny. Nejdříve mi pokryly klouby, kde končí prsty a pokračuje ruka a pak mi šupiny pokračovaly ke kloubu blíže ke konečkům prstů. Začala jsem zprudka oddechovat, protože mi to teď sebralo spoustu chakry, ale už se mi to povedlo rozšířit...Nechala jsem šupiny zmizet a obvázala jsem si ruku obvazem, co jsem měla v kapse. Pak jsem soustředila chakru na koleno, a po půl minutě jsem na něm měla "kruh" šupin, který mohl mít tak pět centimetrů na průměr. To mě posadilo na zem, tak jsem je znovu nechala zmizet, obvázala jsem si i koleno, protože bylo krvavé jak řepa, a opřela jsem si hlavu o strom. Párkrát jsem zamrkala a usnula jsem...

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 12 z 12]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Similar topics

-

» Cvičiště
» Cvičiště
» Cvičiště

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru