Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Cvičiště

+23
Saya Urakami
Shion Fei
Isago Fuuma
Kazuo Kato
Kenko Ryuu
Yasuraka Yuki
Hisagi
Taku Hosogawa
Taiga
Yukio Kūgo
Kayato
Kensei
Zairen-01
Neiro Uzumaki
Yumiko Taji
Aoki Miko
Kaya Nomoki
Mister_zx
Ai Ishi
Kashike
Reina Kana
Phate69
Namikaze Yoshiko
27 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Goto down  Zpráva [Strana 5 z 12]

1Cvičiště       - Stránka 5 Empty Cvičiště Mon Jan 23, 2012 6:51 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

Cvičiště       - Stránka 5 Images?q=tbn:ANd9GcShVfOGq86Upy4LskAOXZ4Cg1MCPyEs2TD3z6q9ein04BpF7uM5UJgJfvnxug
Místo pro trénování se vším potřebným vybavením. Jedno z nejdokonalejších a nejfrekventovanějších míst v Iwagakure. Jeho rozloha je srovnatelná například se Strahovským stadionem (300x400m). Leží půl míle od Iwagakure a cesta k němu je vcelku náročná. Každý ninja se tam ale bez problémů dostane. Na cvičišti můžete najít překážkové dráhy, všechny možné povrchy a v západním rohu roste dokonce malý les.
Na cvičišti je vždy jeden sensei a dva chuunini dohlížející na pořádek cvičení. Velmi často tam trénují ANBU a vojáci, kteří tam zlepšují fyzičku.


201Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Sun May 27, 2012 1:49 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Tahle zbraň nosí smrt každou svojí částí. Cepín je dostatečně těžký, aby tupým úderem zlomil kost, čepel se zoubky trhá tkáň na kusy a ten drát... to je kapitola sama o sobě. Je velmi náročná na používání a jak jsem si mohl otestovat, genin s ní udrží jounina v dostatečné vzdálenosti.

202Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Sun May 27, 2012 1:55 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Chvilku jsem pozoroval ostatní, a když mi došlo, že mě ten mladík z Konohy neslyšel, zaměřil jsem pozornost na Kashikeho a jeho nového "kolegu". Došel jsem k nim a nejistým pohledem jsem si o prohlédl. Kdo to je? zeptal jsem se ANBU, který stál vedle mě. "Pane, podle popisu by to měl být Taiga Kuen, propuštěný z vesnice za vlády bývalého Tsuchikageho..."
A co dělá tady? zeptal jsem se a tentokrát má otázka směřovala přímo na Taigu (naklonil jsem hlavu k němu a zvýšil jsem hlas, takže to jistě poznal).

203Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Sun May 27, 2012 2:10 pm

Taiga

Taiga
Chuunin

Taigen poslouchal Kshikeho výklad o zbrani a poměrně ho to zaujalo.
"Šikovná věc," uznal.
A hlavně nebezpečná. Drát letící ve vzduchu se opravdu slyšet nedá.
V tom se ale do hovoru připojil někdo jiný. Nebo ho spíše přerušil. Z toho jak ho oslovovali ANBU, ale i z tónu hlasu se dalo celkem dobře odhadnout, že to nebude člověk se zrovna malou hodností.
Velitel ANBU, Tsuchikage nebo možná velitel jouninů. Pěkná loterie, samé velké ceny.
Otočil se směrem, odkud přicházel hlas.
"Dal jsem slib, že se vrátím. Neexistuje nejmenší důvod, proč bych ho neměl dodržet, pane," vysvětlil.

204Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Sun May 27, 2012 2:16 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Jistě, z ničeho vás neobviňuji. Jste Taiga Kuen? Chci vědět proč jste odešel, kam jste odešel a hlavně jak jste postoupil.

205Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Sun May 27, 2012 5:26 pm

Taiga

Taiga
Chuunin

Přikývnul.
"Ano, jsem Taigen Kuen, odešel jsem trénovat do hor, potřeboval jsem se trochu... srovnat."
Chytnul se jednou rukou za krk a mírně si ho promnul.
"A co se týče mého postupu, no, myslel jsem si, že je dostatečný, ale po setkání tuhle s -
cepíny a jejich majitelem, si tím nejsem už tak jistý."

Pokrčil rameny.

206Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Sun May 27, 2012 5:51 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Budiž... odvětil jsem ...pár dní budete mít osobní volno. Až si budete jistý svou znalostí vesnice a s vašimi schopnostmi, přijdete si ke mně. Přidělím vám senseie a možná se najde i mise. Doporučuji navštívit slavnosti...
Pak jsem se podíval na Kashikeho a na tým z Konohy. Připrav se. Zítra, možná pozítří budeš stát proti jednomu z nich. Nezabíjet, jen ukázat na schopnost našich shinobi. řekl jsem tlumeným hlasem, tak, aby mě slyšel jen on a možná Taiga.

207Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Sun May 27, 2012 5:57 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

"Ano, Yukio, tréninkový boj je skvělý nápad," přimhouřila jsem oči. Bylo tu příliš lidí, alespoň na můj vkus. Na Kenseie promluvil Tsuchikage.
"Proto je také tady. Chtěl se stát ANBU. A právě v Kamenné je vůle pro tohle povolání nejsilnější, nemám pravdu? Listová a tato jsou tak rozlišné, jak jen to jde. V některé věci jsou správné, jiné špatné. Kdo to pochopí?" mluvila jsem otočená ke Kenseiovi.
"Pokud jsou ti bližší ideály Kamenné než ideály Listové, je to tvá volba," promluvila jsem rozvážně.
Pak dokonce i Tsuchikage někam zmizel a Kensei se zjevně zamyslel.
"Yosh! Yukio, Kayato. Když se k nám Kensei zjevně nepřipojí, přeskočíme trénink s katanami a pustíme se rovnou do navrhovaného tréninkového souboje, ano?"

208Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Sun May 27, 2012 7:27 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

S poza chrbta som si vytiahol moju dlhú katanu . V tedy ma tak napadlo že si ju ale radšej pripevním na pas." Tak ja som len pre ... nemám s tým problém." Povedal som a čakal som čo sa vlastne bude diať. Z katanov som sa vlastne len teraz učil preto to pre mňa bude len dobré ja som vlastne vedel z katanov jednu veľmi dobrú techniku .

209Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Sun May 27, 2012 9:22 pm

Kensei

Kensei
Genin

kensei pozoroval s ezaujetím místního tsuchikageho. Odhadoval ho a hltal takovým tím výrazem úcty, dky vidíte někoho, kdo ovládá to, po čem toužíte. A zároveň to není slepý pohled, kterým osobu uctíváme, ale naopak, toužíme jí překonat. A přesně to byl kenseiův sen. Proto pozorně naslouchal slovům kageho.

"kvůli tréninku s vámi jsem vážil tuto cestu. Chci se naučit vše, co mi sjte schopen o ANBu a stylu jejich boje říct. Názory mé učitelky jsou... jiné... ale i když ona nám nerozumí. Splnil bych vždy svou povinnost a ochránil jí i vesnici."

Po chvíli ještě dodal ke slovům o zbrani.

"Chci jen nerušený trénink, pokud Tsuchikage-sama dovolí s ním. Nemusím ukazovat všem, jak jsem svá slova myslel."

Klidně sjel pohledem Yukia a postavil se stranou. Mluvil ne moc plynule jasně, ale tiše. Kdo ví, zdali ho vůbec Tsichikge chtěl slyšet. vypadalo to, že si najednou jen tak odešel, bez další odpovědi. Pokrčil tedy rameny, nepochyboval, že by si ho dokázal najít kdekoli, kdyby chtěl. A uklidil se někd estranou poblíž Neiro, kde si vlezl do stínua díval se co budou trénovat.

210Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Sun May 27, 2012 10:08 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Vrátil jsem se zpět o těch pár metrů a poslouchal jsem Kenseie. Ten mladík měl v sobě energii. Měl disciplínu, ale byl moc hrr. Na můj vkus. Ostatní by řekli, že je jen trošku horlivý.
Podíval jsem se na něj a ukázal jsem na neobsazenou stranu cvičiště, na kraji menšího porostu a skal. Stoupnu si támhle. Ty začneš počítat. Někdy mezi padesáti a sty vyrazíš. Tvým úkolem bude položit mi meč na krk, aniž bych tě předtím zpozoroval. Velmi důležité je vybrat si trasu. Výšky nedoporučuji, spousta suchých větví tě lehko prozradí.
Pak jsem odněkud z kabátu vyndal wakizashi a podal mu ho. Ďábelsky jsem se usmál a mrkl jsem na něj: Budu čekat na svou smrt...
Pak jsem odešel na druhou stranu.

211Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Mon May 28, 2012 6:26 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Obočí mi jen na chvíli vyletělo vzhůru než jsem teatrálně povzdechla.
Každá vesnice měla své způsoby. Já byla věrná těm z Listové. Možná na to Kensei jednou taktéž přijde. A nebo by na to už přišel, kdyby ho odmala nevychovávala nezodpovědná mladá holka.
Otočila jsem se na Yukia a Kayata a trochu poodstoupila.
"Yosh! Tak tedy zaútočte," v očích mi zajiskřilo, když jsem si uvědomila, že je to jeden z jejich prvních tréninkových bojů. Trochu jsem se přikrčila. Hodlala jsem vlastně jen uhýbat.

212Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Mon May 28, 2012 2:55 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Vykročil som pravou nohou a priamo som zaútočil smerom na Senseii sekol som z pravého vrchu smerom na dol ako mala senseii rameno. Ak by som netrafil mal som v pláne spraviť hneď výpad aj zo spoda .

213Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Mon May 28, 2012 5:17 pm

Kayato

Kayato
Genin

Vzhľadom na to, že sa s Yukiom veľmi nepoznáme, tak je jasné, že nemôžme poznať poriadne ani svoje bojové štýly... nie, že by som nejaký mal.
Stál som teda obďaleč a sledoval ako si bude Yukio počínať. Z vrecka, ktoré som na pripevnené na pravej nohe, som vytiahol kunai, ktorý som si rozkrútil na prste a potom ho pevne uchopil do dlane. Zatiaľ som len postával na mieste a sledoval dianie v boji.

214Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Mon May 28, 2012 6:57 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Ve stejnou dobu, ve kterou Yukio vykročil, jsem já uskočila dozadu.
Tím jsem se vyhnula jeho prvnímu seku. Druhý, který očekávaně přišel zespoda jsem se rozhodla zastavit kovovým chráničem na předloktí levé ruky.
Při boji bych si to nemohla dovolit. Některá ostří zostřená elementy uživatelů by kovem lehce pronikla, ale to až od mnohem vyšší úrovně, než jakou měl on o přes své nadání na ovládání chakry.
Kayato se zatím do boje nezapojoval. Nepřekvapilo mě to. Od někoho z jeho klanu jsem očekávala, že bude nejdříve uvažovat a až potom útočit.

215Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Mon May 28, 2012 8:25 pm

Kensei

Kensei
Genin

Kenseiovi zasvítilo v očích, na tuhle příležitost čekal. tsuchikage ho neodmítl, hodlal ho trénovat. Osobní trénink s ním, jistě bude úžasný. Když se usmál a podal mu wakizashi, mohl spatřit v kenseiových očích hluboký oheň. Lehkým pohybem zbraň převzal, protočil v ruce a pohodil si s ní. Nebylo to machrování, ale zkoušel váhu a kvalitu zbraně. Poté spokojeně pouze přikývl. Slov tsuchikageho se nebál, i když moc dobře věděl, že mu neudělá tu radost, aby ho mohl opravdu zajmout.
Kensei měl na své straně pár výhod, o kterých tsuchikege nemohl vědět. Především toto nebyl jeho první trénink na styl podobný ANBu, co si vymyslel. Když odešel pousmál se. Velmi tiše se začal přemysťovat. Ovšem vůbec ne podle rady, naopak. Vybíral si vždy místo, které bylo ejtižší a dalo se z něho zmizet téměř nepozorovaně na další místo. Pohyboval se v půlkruhu, ve kterém Tsuchikageho předpokládal a pomalu ho zužoval. Jakmile ho spatřil strnul a z úkrytu ho pozoroval, aby si analyzoval okolí a odhadl problémy, které by mohli nastat. Podle nich si promyslel dopředu své kroky a pak tiše vyrazil. Probleskl se za záda Tsuchikageho, pěkně přikrčeně a pokusil se mu přiložit bleskově wakizashi na hrdlo. Druhá ruka svírala kunai, který chtěl naopak přiložit zepředu, aby si ho pojistil, nejspíš na srdce. K tomu lze dodat již jen jedno, Tsuchikage nejspíš dokázal poznat bod i směr, kde došlápl po problesknutí zaním a reagovat. Avšak pohyby kenseie byli jiné, než u normálního genina. Byl na genina neuvěřitelně rychlý, na rychlosti si zakládal a vydřel si jí v potu.

216Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Mon May 28, 2012 8:53 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Ako katana udrela do jej chrániča potiahol som ju dozadu a spravil som priami výpad v pred smerom na jej bruchu niečo také sa vždy ťažšie vykrívalo . Chcel som vyskúšať ako na to všetko bude reagovať senseiika hoci som nepochyboval že somnou nebude mať žiadne problémi.

217Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Mon May 28, 2012 9:52 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

https://www.youtube.com/watch?v=qKV6lx9crAs

Faito

Nehodlal jsem mu to nijak zlehčovat. Stál jsem z jedné strany krytý skálou a pomalu jsem se rozhlížel. Párkrát jsem ho i zahlédl, ale musel jsem uznat, že na genina se pohyboval velmi tiše a obratně.
Stejně jako já jsem nevěděl o jeho praxi v ANBu, on nemohl vědět o mé. A hlavně nevěděl jednu věc...

Když přiložil katanu na můj krk a pojistil se kunaiem, neudělalo se mu nejlépe. Postava, kterou měl až doteď za skutečnou, se rozpadla v černé peří, a já jsem stál za ním. Když se otočil, dostal hezky levý hák na tvář a zkácel se k zemi. Skvělé. Až na ten konec. Tvé utajení bylo prolomeno! Musíš bojovat! Rychle, cíl uniká a jeho kamarád se ti snaží zabránit v jeho pronásledování!

Asi patnáct metrů za mnou se objevila utíkající postava.

218Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Tue May 29, 2012 8:38 am

Kensei

Kensei
Genin

Všechno probíhalo hladce, až moc. Kensei sice podvědomě tušil podraz, ale tohle bylo drsné. Když se rozpadl v peří, chtěl reagovat a odskočit, jenže to byla nejspíš technika a o chvilku ho zbrzdila, jakýsi chvilkový pocit mu udělal zle. Přesto vycítil pravého a pokusil se otočit a zachytit jeho ruku do své levačky. Nestihl... ostrá bolest ho doslova srazila na zem, mírně pozdvedl hlavu a podíval se na tsuchikageho. Tohle ho nemohlo odradit, v jediném pohybu se zvedl, vrhl v před a zespoda následoval úder po hrdle darovanou wakizashi. Tím upoutal pozornost na zbraň, jenže na poslední chvíli se otočil s přikrčením na místě, čímž uhnul protiúderu a levá ruka vystřelila s technikou Finger_Engraving_Seal, aby ho zasáhla a rozhodila následujícími rychlými údery na slabá místa. Předpokládám, že je to klon, ale nevím. Proto snad zásahy vyšli, snad ne, v zubech držel při tom wakizashi nakonec si jí bleskově chytil do ruky a pokusil se jí klonu zarazit jediným pohybem do hrdla. Při tom jeho pohyby byly na genina zatraceně rychlé. Předpokládám, že i klon by se jim dokázal ubránit, ale přeci jen ho chtěl učit a ne zabít... aspoň doufám xD

Pokud se povede prorazit si cestu, vyrazí ho zatraceně rychle pronásledovat.

219Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Tue May 29, 2012 9:31 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Lehce jsem přivřel oči, když vyrazil proti mě. Pořád se mi ještě nelíbila jeho rychlost, která byla na genina až příliš velká. Wakizashi jsem neblokoval, prostě jsem ukročil do strany tak, aby mě minulo. Pak už nebylo těžké soustředit se na druhou ruku. Odklonil jsem techniku, ale dával jsem si pozor. Proč používá zrovna tuhle techniku?
Odklonil jsem pár úderů a pak jsem uhnul, aby mohl proběhnout okolo mě. Postava byla na útěku, ale dala se dohnat. Sraž ji, než doběhne pro pomoc! zakřičel jsem.

220Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Tue May 29, 2012 6:36 pm

Kensei

Kensei
Genin

Kensei se pod šátkem mírně usmál, Tsuchikage vypadal, alespoň podle něho, že je s ním spokojený. Kensei tušil, že by ho hravě přemohl i klon, ale on jeho útok uznal a pustil ho dále. Navíc dostal přímý rozkaz a takové vždy poslouchal jako hodinky. Protočil se kolem prvního kageho, nejspíš klona a už nabral rychlost. Pokud Tsuchikage hraje i nadále fér, neměl by být problém ho dohnat a zničehonic se mu opět objevit v cestě pomocí Shunshin no jutsu. Okamžitě připraven znopvu zaútočit, což také udělal. Na první pohled rád používal zaskočení zepředu, následovaly rychlé údery. Nebojoval přímo jako jiní geninové, naopak. Normální genin by šel po zbrani, odrážekl jí a snažil se probít. kensei ne. Naopak se vyhýbal, pokud mu to tsuchikage aspon trochu dovolil, jeho zbrani a vedl svůj wakizashi ostřím tak, aby procházel v mezerách a dostával se přímo na tělo. K tomu využíval svou neuvěřitelnou rychlost, takže dokázal u normálních podobně stejně silných protivníků předcházet jejich pohyby. Po chvilce však změnil styl, protože chtěl upoutat pozornost na tvrdé čelní útoky, protočil s ez boku kolem Tsuchikageho a objevil se za ním. Opět se mu pokusil přiložit ostří na hrdlo, jak měl rozkázáno, nyní ovšem bez zálohy v kunaii.

221Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Tue May 29, 2012 9:22 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Vše probíhalo velmi hladce. Postava se vůbec nebránila, pokusila se o pár úderů, ale ty Kensei skvěle odrazil. Konečně se mu podařilo přiložit wakizashi ke krku postavy.

A pak kolem začala padat černá havraní brka. Skončil jsem genjutsu a podíval se na něj.
V boji jsi velmi dobrý. Ale co soustředěnost? Řekni mi... usmál jsem se, snad až zlověstně. ...jaké věci byly genjutsu a jaké byly skutečné? Rozhlédni se...

222Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 7:44 am

Kensei

Kensei
Genin

Kensei se zarazil, myslel si, že Tsuchikage ho prostě nechal vyhrát, když se tolik snažil a dal do toho vše. Pak však přišla na řadu opět černá havraní brka a to už se mu nezdálo. Poté mu kage sám yvsvětlil, co na něho použil za nekalé pikle. Chvíli mlčky uvažoval a snažil si vzpomenout, kdy se stalo něco prvně neobvykle. A pak si myslel, že na to přišel. Mírně sklonil hlavu na znamení úcty, otočil v jedné ruce wakizashi a uctivě ho rukojetí napřed nabídl k vrácení Tsuchikagemu. Poté pomalu začal se svou odpovědí.

"Tsuchikage-sama... podle mě jste mě musil chytit ve chvíli, kdy jsem se prvně objevil u vás u té skály. tehdy jsem cítil jak jste mě nepochopitelně na chvíli ochromil... ovšem mohu se plést... ale jsem rád, že jste spokojený. Víte Neiro si myslí... že nejsem připravený s tím co umím na zkoušky. Pořád mě srovnává se začátečníky... vy jste zatím jediný, kdo mě snad trochu pochopil..."

Opravdu bylo vidět, jak si Tsuchikageho váží, ale pořád měl v očích nepatrnou jiskru toho, že ho jednou bude chtít překonat.

223Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 8:25 am

Yumiko Taji

Yumiko Taji
Chuunin

Pomalu přicházím na cvičiště. Rozhlížím se a prohlížím si tolik lidí co tu dneska je.
Bude to tu zajímavé... Napadne mě, mám moc slavnosti ráda. Ale jen z dálky, jak tu pobíhá moc různých lidí a každý něco dělá.
"Třeba mě nechají i pomoci s něčím bezváznamným... yosh!" Řeknu to projistotu tiše, aby mě nikdo nemohl ani náhodou slyšet a vydám se trochu stranou od ostatních. Najdu si místo, kde uvidím na většinu z příprav a spokojeně se natáhnu do trávy.
S mou minulostí a vyhozeným týmem do vzduchu (nepovedená jouninská zkouška) mi moc důležité úkoly nedávali a sama jsem si vždy vyprosila nějakou podpůrnou misi. Být stranou není nejhorší, ale Aoki byla mila...
Přemýšlím o ní a o tom nabručeném klukovi. Už se těším, až spolu budeme trénovat příště. Pomalu si urovnávám vlasy a pak můj pohled padne na krásnou oblohu. Líně se převalím a otočím na bok. A pak uvidím Tsuchikageho a další skupinky ninjů jak trénují.
Tohle by mohla být zábava... přetočím se na břicho, podepřu si roztomile hlavu rukama a pozoruji je. Vždycky mi bylo příjemnější pozorovat ostatní jak trénují. Než trénovat s nima. Tsuchikage vypadá že si užívá udělovat lekci nějakému geninovi z listové a on vypadá jako malý hlupák co dostal ten nejlepší dárek. Tiše se uchechtnu a podívám se dál. Je tam nějaká cizí shinobi a prohání dva jiné geniny co taky neznám, asi jsou všichni z listové. Ten jeden vypadá tak, jako by věděl, že nic nemůže proti ní dokázat a druhý je zajímavý. I když se učil lést teprve na strom. Dokázal to velmi rychle. Pak kousek od nich stojí banda našich shinobi jako by čekali na výtku. Asi se jen nudí, protože měli pomáhat a nijak je nezapojili. Toto bude zajímavý den. Začnu si zvesela tiše prozpěvovat a kývat nohama ve vzduchu do rytmu.

224Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 9:14 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Posaď se a poslouchej. Jsi velmi odhodlaný. Soudě podle tvých pohybů hádám, že máš za sebou i nějaký speciální výcvik. Ale pár mezer ti ještě chybí. Vím to, byl jsem kapitánem ANBu přes deset let.

První věc: Nikdy o tobě cíl nesmí vědět. Pokud si myslíš, že o tobě ví, vytrať se, protože může nastat to, co se stalo. Cíl použije kawarimi a tvá příprava vyjde naprázdno.

Věc druhá: Snaž se mizet aútočit znovu ze zálohy. Pokud zůstaneš před cílem moc dlouho, může tě poznat, zahlédnout znaky vesnice, rozpoznat tvůj bojový styl...

A konečně věc třetí: Soustřeď se plně na svůj cíl. Jistě, nechal jsem tě projít velmi rychle, i přesto jsi mě mohl obejít a cíl zabít mnohem rychleji.

Pak jsem se usmál a položil mu ruku na hlavu. Podíval jsem se na něj a tiše jsem řekl: Genjutsu jsem použil, když jsme spolu poprvé mluvili. Trochu jsem upravil prostředí, čeho sis nemohl všimnout, protože předtím jsi mu nevěnoval pozornost. První postava byla vytvořená pomocí genjutsu, ve skutečnosti jsem chodil za tebou. Druhá postava byla skutečná a třetí postava- tvá oběť, byla též genjutsu loutka. Špatně se ti udělalo, protože jsem se musel objevit a proto jsme tě z genjutsu dostal sám a pak tě opět chytil. To mělo za následek chvilkového rozproudění chakry v tvé hlavě a proto ta nevolnost.

225Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 9:53 am

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Pomalu s výrazem jak na funuse se dopotácím na cvičistě.Smutně koukám okolo.

226Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 9:58 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Přemýšlej o tom, co jsem ti řekl... dodal jsem ještě, když jsem uviděl přicházet Kalena. Vyrazil jsem k němu. Proč tak zklesle? Jsou slavnosti, jako hlava klanu Ishi by ses měl bavit...

227Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 10:03 am

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Moje sestra.Skloním hlavu.Potom si ale uvědomím že je to náš Kage.Mohu vám nějak pomoci.Pokusím se o menší přetvářku.

228Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 10:07 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Tvoje sestra si sama zvolila, že bude nukeninem. Mohl jsem ji zabít. Ale neudělal jsem to. Pořád máš naději, že se vrátí. A pomáhat mi nemusíš, nic nepotřebuji. Ovšem, kdyby tu chtěli hosté z Konohy potrénovat i s někým jiným, tak se můžeš přidat k nim.

229Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 11:44 am

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Spíš bych potřeboval nějakou misi.Abych mohl zvíšit svůj post ninji.Usměju se a pak si prohlížím lidi z konohy.

230Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 1:18 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Mířil katanou někam k břichu.
Ten tah mě nepřekvapil, vlastně mu nezůstávala jiná možnost. Bylo ale až příliš jednoduché seknout čepelí, kterou jsem teď měla nad jeho katanou, k zemi a tu jeho srazit dolů též. Přikrčená jsem nadhodila menší úsměv a ustoupila.
"Pro začátek dobré. Překvapuje mě správné držení katany při prvním tréninku, ale i tak se ti to daří," několika dalšími kroky jsem se dostala na vodu. Pohled jsem přitom zabodla do Kayata.
"Neúčastníš se souboje, pak je tu varianta samostatného tréninku," pohodila jsem vlasy, abych je dostala z očí.
"Trénink chůze po vodě se od prvního liší pouze jedinou věcí. Materiálem. Princip znáš, sharingan ti stejně jako předtím může pomoct. To ale nemění nic na tom, že tohle bude složitější. U pevného materiálu je třeba najít správné množství chakry. U kapalného musí tvá chakra být stejná jako materiál. Vytvářet stejné vlny jako voda, zcela se přizpůsobit a přilnout k hladině."
Na chvíli jsem se odmlčela.
Nebyl způsob, jak bych mu mohla víc poradit. Tohle už musel každý zvládnout sám. Ve chvíli, kdy jsem domluvila, jsem zároveň očekávala Yukiův další útok.

231Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 3:16 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Zajdi do ostatních vesnic. Zeptej se, proč ostatní vesnice nepotvrdili účast na slavnostech. Pokud s tebou nebudou chtít mluvit kagové, zeptej se ostatních nebo to nějak zjisti. Chci mít o každé vesnici, kromě Konohy, informace, proč tu nejsou.

232Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 3:17 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Dobře.Ukloním se kagemu.Pokud je to všechno odcházím.

233Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 3:23 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ano, je to vše... řekl sjem jen a mávnutím ruky ho odvolal pryč. Země jsou ve válce a oni neodpovídají na diplomatická setkání. To bude mít dohru...

234Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 4:27 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Okamžitě jsem s úklonou vyrazil pryč.(přesun brána)

235Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 4:37 pm

Kensei

Kensei
Genin

Kensei naslouchal přímo nábožně, oči mu zazářili nadšením, pokorně sklonil pohled k zemi jakmile mu pochvalně položil ruku na hlavu. Po chvilce váhání, ještě než mu Tsuchikage utekl, mu tiše řekl.

"Tohle byl můj první boj proti genjutsu... omlouvám se... příště se budu víc snažit."

Pak se zarazil, chvilku vypadal nerozhodně, vlastně si možná dovolil moc. Protože by si to kage mohl vyložit špatně, jako že ho nutí s ním trénovat i někdy příště.
Proto po chvíli ještě řekl.

"Trénuji jinak denně... chci překonat nejlepšího ANBu a stát se nejsilnější pravou rukou Hokage... já... jednou překonám i vás!"

Odhodlaně si dovolil podívat se na Tsuchikageho, byl nesvůj. nevěděl jestli právě nepropadl hrdlu, však jiná vesnice jiný dav, jiný mrav.

"Měl jsem přítele z klanu uchiha...jeho otec vedl ANBu, něco mi řekla Hokage, bojový styl mě učila především Neiro... z toho jsme se snažil napodobit styl ANBu a vytvořit vlastní... potřebuju všechny informace... a děkuji, že mi je poskytuje i za váš čas..."

S těmi slovy mírně ustoupil a nechal ho, aby se dál věnoval Kalen a ostatním. Nicméně mu bylo vidět na očích, že by rád zůstal s ním a příležitostně se nechal i nadále poučovat. Jen nechtěl ještě víc obtěžovat.

236Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 5:12 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Keby kombinujem útok z tou jednou technikou to by bolo lepšie ... Pomyslel som si rozmýšľal ako zaútočiť. Ak by si ma nechaj ukázať trocha mojej sily hneď by sa ťa všetci báli . Ozvalo sa vo mne a v tedy som tak nemotornejšie zaútočil skôr som celou silou sekol zo spodu smerom hore lebo ma aj napadlo že ak to spravím takto rýchlejšie spravím ďalší výpad.

237Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 5:35 pm

Yumiko Taji

Yumiko Taji
Chuunin

Všimnu si, že Tsuchikage je zamyšlený. A nějaký chlapec s ním rozmlouvá, možná by potřeboval někoho na podpůrnou misi. Spokojeně se usměju a líně se postavím, protáhnu se jako kočka a zamířím k němu. Dám si pozor na uctivý pozdrav a až si mne všimne, ihned spustím. "Tsuchikage-sama všimla jsem si, že máte nějaké starosti asi půjde o něco velkého. Jestli vás to potěší hlásím se jen vám osobně na podpůrnou misi..." Rukou se marně snažím upravit si neposlušný pramen vlasů, který mi padá do oka. Tsuchikage mě zná, ví o mém nezdaru a vyhozeném týmu do vzduchu. Pronásledovaní neutekli,a le musela jsem je žel lovit z vody i s mými děmi týmovými partneri. Od té doby se mnou nemluví a já si vždy vyžebrám nějakou podpůrnou misi, moc dobře ví jaký mám odpor od té doby k práci v týmu (to mám jako součást životopisu =) ).
Doufám, že ho můj zájem potěší, vždy se umí tak hezky usmát, pokud chce. Ale moc často jsem ho takhle usmívat neviděla no.

238Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 5:44 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Poslouchal jsem Kenseiovo povídání o ANBu, ale když se začal kasat, koutky úst mi klesly. Mě nepřekonáš... řekl jsem velmi arogantně a jako bych se úplně změnil. Věř mi, nebudu takový hlupák, abych vycvičil někoho, kdo mě pak půjde zabít. Už takhle jsem si dovolil moc tím, že jsem ti ukázal svou sílu. Ale jestli se někdy střetnem, budeš jistě ten nejlepší protivník, kterého budu mít. Do té doby by ses ale měl chovat skromně a nevypouštět z úst takové hlouposti...

Pak přišla Yumiko. Podíval jsem se na ni a řekl jsem: Ne, ne, to je v pořádku. Běž si užívat slavností, dokud je tu máme. Protože až skončí, už taková pohoda nebude...

239Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 6:19 pm

Kensei

Kensei
Genin

Bylo to zvláštní, jak Kenseiovi zasvítili oči a i pod šátkem bylo poznat, že se usmívá. Přesto pokorně opět na zanmení úcty mírně svěsil hlavu.

"Tsuchikage-sama mě špatně pochopil... každý má nějaký sen. Můj sen je stát se ANBu, který porazí každého jiného ANBu. Získat si důvěru kage... Vy jste nejsilnější ANBu a navíc kage. Já vás naopak obdivuji a nechci boj na život a na smrt. Ale když dovolíte Tsuchikage-sama... jednou ovládnu všechny znalosti ANBu a dokážu vám, že nejsme žádný mluvka."

Chvíli přemýšlel a pak ještě dodal.

"Nikdo mi zatím nerozuměl jako vy, vy jste přijal na první pohled můj sen. A já vám chtěl důvěřovat, pokud jsem vás tím urazil omlouvám se a dovolte mi se vzdálit."

Nyní Kensei vypadal trochu zamyšleně. V konoze ho nikdo úplně nepřijal. Ne s jeho snem, nejvíc mu sice byla nakloněná Hokage, ale i tam cítil, že jí spíš pobavil. A jen plnila povinnost starat se o genina a jeho sen. Neiro se na něho dívá div ne jako na zrádce, trochu si povzdechl. Záviděl této vesnici jejich kageho.

240Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 6:43 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

https://www.youtube.com/watch?v=N0rSdov7UUE

Faito


Neurazil jsi mne. Jen bys měl svá slova více vážit, dokud jsi slabý. Já tě mohu sundat jednou ranou. To není zrovna situace, kdy bys měl říka,t že mě jednou porazíš...Posaď se. ukázal jsem na kámen vedle nás a posadil jsem se. Má slova směřovala k jeho rozumu, ne k jeho srdci. Tak nějak jsem v něm viděl sebe. Mohli nás slyšet i ostatní, o to jsem se nezajímal.

Víš, taky jsem byl mladý a nadějný shinobi. Mé ambice se ještě zvedly, když se zjistilo, že nemám živelnou podstatu a že nemohu podstoupit výcvik na shinobi akademii. Mé první kroky do ANBu doprovázelo neštěstí v jedné rodině. Zabil jsem nebezpečného nukenina, který mne podceňoval. A od té doby jsem jen bezcitně vraždil. Byl jsem nejlepším členem ANBu, dostával jsem vyznamenání, chodil na přehlídky...a lidé se mě báli. Ani nevíš, jaké to je, když se tě všichni bojí.
A pak jsem našel někoho, kdo mi věřil, kdo se snažil v té ledové krustě mého srdce najít kousky citu. Má manželka- krásná, kaštanové vlasy, hnědé, hluboké oči, úsměv, pro který bych dobýval svět...
Po tváři mi stekla slza, ale Kensei si ji nejspíš ani nevšiml.
A pak jsem teprve viděl to bezpráví, které jsem pomáhal našemu kagovi páchat. Začal jsem se bránit, začal jsem stát na straně dobra...a ztratil jsem všechno. Kage nechal zabít mou manželku. Mnou...nevěděl jsem, že tam je. Byla tma, netušil jsem, co tam dělá...
Rozhodl jsem se tedy svrhnout toho tyrana. Zabil jsem ho uprostřed návsi, tam, co stojí pomník- jistě si ho všimneš. A pro co? Abych se stal obávaným kagem? Aby se mě lidé báli? Polovina vesnice ze mě má strach a ta druhá ho jen nazývá "oddaností". Jsem sám.

Podíval jsem se na Kenseie. Nechtěj zůstat sám. To, že sdílíš sympatie s vesnicí, jejíž kage půjde do pekel, ještě neznamená, že přestaneš ctít to, kde ses narodil. Jste největší vesnice z velkých skrytých. Vaše kage je moudrá a silná, opět se obnovuje klan Uchihů- těch nejmocnějších ninjů, co kdy svět viděl. A váš ANBu root se téměř vyrovná Oininům z mlžné. Nezapomínej, pro jakou vesnici žiješ. Není důležité pro koho děláš, ale čemu věříš...To byla poslední lekce, kterou ode mě dostaneš...

241Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 7:02 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Přimhouřila jsem oči, když provedl až příliš prudký výpad.
V očích mu zazářilo něco, co jsem neznala.
"Dost!" prudce jsem uskočila. "Na co jsi myslel? Čím jsi se nechal rozptýlit?"
Zaujatě jsem naklonila hlavu mírně na stranu a nakonec pohodila vlasy.
Nepřekvapil mě výpad jako spíš to, že chvíli před ním jako kdyby byl mimo, zamyšlený a především naprosto nesoustředěný.

242Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Wed May 30, 2012 8:14 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Pohľadom som teraz uhol. "Na nič ..., len som sa nesústredil." Zaklamal som hoc nerád ale nemal som v pláne hovoriť prečo to bolo. Hlavne nie to keď som si o sebe myslel že som blázon.

243Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Thu May 31, 2012 8:08 pm

Kensei

Kensei
Genin

Kensei naslouchal opravdu pozorně. Samozřejmě že přijal výzvu Tsuchikageho a posadil se vedle něho. Když začal tím, že mu připomněl jak je proti němu slabý, přikývl lehce a zároveň zarmouceně, protože nebyl hlupák a věděl, že je to pravda. rychle tiše znovu zamumlal omluvu. Ale, bylo na něm vidět, že se svého snu nevzdá a půjde do něho pořád naplno. Možná po těchto slovech ještě začne víc dřít.
Když začal vyprávět svůj životní příběh, strnul a naslouchal s úžasem. Zdálo se, že nejen prožívá před očima živě co mu kage vypráví, ale že mu zvláštním způsobem rozumí. Když se však na konci zmínil o místě, kde se narodil mírně se zamračil. Spíš pokrčil obočí a pak chvilku počkal, aby si vyslechl i zybtek příběhu a nechal chvilku působit ticho.

"Tsuchikage-sama... já si dovolím říct, že vám rozumím... vy jste přišel o nejbližší a stal jste se obáváným bojovníkem. Můj příběh není ještě dopsán do míst, jaké jste prožil vy sám. Ale pravdou je, že jsem se v Konoze nenarodil. Kdysi dávno jako malý kluk jsem žil s potulnou bandou Nukeninů. Ty mi řekli, že mě moji rodiče u nich nechali, protože o mě nejevili zájem. Nejspíš bych se i já stal nukeninem. Kdyby do křížku s tou bandou nepřišla Neiro..."

Kensei se podíval na Neiro, která kus dál trénovala zbytek týmu. V jeho očích se znovu objevil zvláštní záblesk. Jakýsi laskavý, jako by jí objal pohledem. Pak teprve pokračoval.

"... porazila je hravě všechny sama a já tenkrát poznal opravdovou sílu shinobi. Byl jsem malý a moc jsme enchápal, ale tu schinobi jsem popadl a nehodlal pustit. A ona mě vzala sebou, dala mi domov. Dala mi vesnici, učila mě jako starší sestra i amtka zároveň jak žít. Nic jiného mimo ní nemám."

Kensei vytáhl zvláštní kunai a z nudy si s ním hrál, lépe se mu pak třídili myšlenky.

"Ve vesnici jsem byl dlouhý čas cizincem. Byl jsem ten cizí kluk. Zjistil jsem rychle, že si důvěru musím zasloužit. Několikrát jsem vídal ANBu jednotky a slýchal jak blízcí jsou Hokage. Viděl jsem je v práci. Od té doby mám svůj sen. Kterým jsem vás nerad urazil. Hodlám se stát nejlepším shinobim, abych si získal důvěru a přátelství lidí z konohy. Pokud je budu chránit a Hokage se na mě bude moci spolehnout, kdo si dovolí mě nazvat cizincem?"

Pomalu vstal a radči se začal loudat trochu pryč, připadal si hloupě, že to řekl Tsuchikagemu, ale on mu nejspíš rozumněl. Minimálně z části, jako on jemu.

"Jenže Neiro mi nerozumí, dnes už ne... nevím co bych dělal, kdyby se ke mě otočila zády... ale já neznám jinou možnost. Nezlobte se Tsuchikage-sama, že jsem vás obral o vás čas."

Pokusil se vzdálit, pokud ho tsuchikage nechá.

244Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Thu May 31, 2012 8:17 pm

Yumiko Taji

Yumiko Taji
Chuunin

Tsuchikage byl nějaký zamyšlený. Ale ke mě byl laskavý a dovolil mi jít se bavit, snad jsem ho aspoň trošku potěšila. přesto nevím moc co dělat a tak se postavím kus od nich a lehce si začnu upravovat vlasy. Pak s ezačnu loudat kus do trávy a nedaleko všech co trénují i si povídají se posadím do trávy. Začnu znovu všechny pozorovat a poslouchat, co ke mě v útržcích dolétne. Ze začátku to není nic zajímavého, ale postupně začnu špicovat uši. Neslyším, ale vše co bych tak ráda slyšela. Ale i tak mě moc dojme co si ti dva povídají, dokonce mě to zaujme víc, jak trénink a to já moc ráda sleduji ostatní jak trénují. Přemýšlím co dělat, kdysi jsem znala osobu jakou byl i Tsuchikage. Jenže pro něho jsme byla neviditelná. A pak jsem se najednou rozhodla a pohodila odhodlaně hlavou.
"Yosh... to by bylo, abych Tsuchikagemu občas neulevila. Třeba ho nějak uvolním..."
Oznámím tišeji sama sobě. Nakonec si ten neposlušný pramen vlasů shrábnu z očí rukou a v myšlenkách odpluji hodně daleko, takže vůbec nevnímám co se kolem mě děje. Což je u mě moc neobvyklé a dávám si pozor, abych byla ve střehu. Jenže tentokrát jako bych na to zapomněla.

245Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Thu May 31, 2012 9:35 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Počkal jsem, až dovypráví svůj příběh a když se snažil odejít, zastavil jsem ho rukou na rameni. Vstal jsem k němu a společně jsme se dívali směrem, kterým Neiro trénovala. Ona ti pořád rozumí. Jen jí musíš odpovídat n ato, na co se ptá, nechodit v kličkách, neschovávat se za lží a nemyslet si, žes ji zklamal. Dám ti jednu radu: Drž se té ženy, která ti jednou zachránila život. Jen tak jí budeš dostatečně na blízku, abys ho mohl zachránit ty jí. Ona tě o nic jiného nežádá a já také ne. Neudělej stejnou chybu jako já a myslí srdcem...
Pak jsem se narovnal a lehce jsem kývl hlavou. Nebyla to přímo úklona, ale byla adresována jemu. Rád jsem tě poznal, Kensei...
Koutkem oka jsem zahlédl Yumiko, jak nás s otevřenou pusou poslouchá. Usmál jsem se, což bylo velmi neobvyklé, ale hned mi koutky úst klesly zpět.
Doběhl ke mně ANBu se vzkazem, že se dostavila karavana z Kirigakure. Uvedli jste je?
"Ano, pane"
Výborně. Necháme je trochu se tu porozhlédnout. Až dorazí Kalen se vzkazy nebo s ostatními skupinami, započne rada...

246Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Thu May 31, 2012 11:25 pm

Kensei

Kensei
Genin

Kensei poslouchal zcela nevěřícně slova kageho a i to, že on ho nepopíratelně uznal. Výraz a strnutí, které u něho následovali byli jen vedlejším účinkem léku, který mu moudrý Tsuchikage naservíroval. Ačkoli se to zdálo nemožné, dokázal ho uvnitř otočit znovu na ruby. Opět to byl Kensei, jakého znala Neiro, i když trochu překvapený a vyvedený z míry...inu jedině v tom se sám sobě nepodobal.
Když Tsuchikage pomalu se otočil vyřizovat další své záležitosti, Kensei tiše pronesl pár slov a kdo ví, možná je Tsuchikage i uslyšel.

"Děkuji Tsuchikage-sama... už vím co mám dělat... a i dkyž vám to bude směšné... do budoucnosti jste našel nového spojence... snad přítele..."

Načež se problesknul pryč, a zničeho nic i na svůj obvyklý výkon extra yrchle se objevil po boku Neiro.

"Myslím, že je na čase podstoupit trénink jak jsi říkala Neiro..."


Zvláštní, co s ním ten Tsuchikage sakra udělal? Určitě vhodná otázka pro Neiro.
Všiml si pohledu Yukia a klidně se vyrovnaně zeptal.

"Jestli můžu s něčím pomoct... myslím, že dokážu dobře vysvětlit to co již umím. A protáhnout kosti protivníkům, včetně svých jestli už stárneš Neiro..."

Jeho oči se však přátelsky usmívali a tón slov nebyl tónem nespokojeného rebela, ale mladšího bratra, který se podřizuje autoritě starší sestry.

247Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 01, 2012 4:59 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

"Nesoustředil?" zadívala jsem se na Yukia a pozvedla obočí.
Nesoustředění znamená něco jiného. Jsem jeho sensei, ale nejspíš si myslí, že to od Hokage nevím...
"Nechceš mi něco říct?" zeptala jsem se tiše s pohledem upřeným přímo do jeho očí.

Po mém boku se objevil Kensei.
Trhla jsem pohledem k němu a jeho slova na mé tváři vykouzlila překvapený, ale spokojený úsměv.
"Jsem ráda, že jsi zpátky," dodala jsem.
"A pokud chceš s námi trénovat, tak můžeme, myslím, začít boj s Ninjutsu, ne?"

248Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Fri Jun 01, 2012 1:39 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

"Myslím si že ani nie ... " Prehovoril som už kľudne a potom som ostal ticho a počúval o čom sa vlastne bavia oni . Ja som na tú chvíľu zatvoril oči a zasa ich otvoril pozrel som sa smerom na nebo. Nevedel som prečo ale od kedy som trénoval sám cítil som okolo seba viac a viac pojmov. Hlavne viac chakier hlavne tú zvláštnu vo mne .

249Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Sat Jun 02, 2012 4:52 pm

Kensei

Kensei
Genin

kensei se podíval na Neiro a trochu váhavě přikývl. Ninjutsu nebylo zrovna to, co trénoval s neiro nejraději. Bylo jasné, že by radši nejdřív chvíli odolával její kataně či taijutsu. Ale podřídil se.

"Ehm myslel jsem, že by jsi mi mohla pomoci s jednou technikou, ale pokud by to šlo... tak někde stranou..."

Věděl, že nyní na to není čas, ale chtěl si zamluvit trochu času na potom. Proto poodešel od Neiro a Yukia a postavil se do pozoru.

"Co mám dělat?"

Podíval se na ty dva tázavě, tyhle tréninky moc rád neměl a vždy se dali vymyslet nějak jinak na podmínky.

250Cvičiště       - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 03, 2012 5:05 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Doběhl jsem za Kagem.Jsem zpět a nesu hlášení.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 5 z 12]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Similar topics

-

» Cvičiště
» Cvičiště
» Cvičiště

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru