Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Brána Konohy

+10
Artas
Shinobi
Kensei
Hyuuga Hana
Neiro Uzumaki
Nao Uchiha
Yukio Kūgo
Shiori Kimiju
Phate69
Namikaze Yoshiko
14 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

1Brána Konohy - Stránka 2 Empty Brána Konohy Mon Jan 23, 2012 6:00 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

Brána Konohy - Stránka 2 Brnakonohy

Brána, která otevírá cestu do vesnice skryté v listí. Otevřená je v době od deváté hodiny ranní, do deváté večerní. Brána je neustále střežena hlídkou ve složení dvou jouninů a tří chuuninů. Jakmile dojde k boji, poplach dá okamžitě vědět i ostatním shinobi ve vesnici včetně samotné Hokage, kterou si opravdu nepřejete naštvat.


51Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri Mar 23, 2012 7:13 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha


Naprosto klidným krokem jsem došel k Bráně. Cestou sem, jsem již vyřídil pochůzky kolem zásob a vybavení. Takže jsem se opřel o stěnu a ignoroval okolí. Měl jsem chuť jít někam do klidu. Přesto jsem zkejsnul s bandou skautíků a ...

52Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri Mar 23, 2012 7:20 pm

Shinobi

Shinobi

Nibori Hyuuga

Stále jsem zůstával opřený o zeď, s nulovým zájmem o dění okolo. V tom se objevil jakýsi mladík. Podle barvitého popisu Hokage bych ho tipoval... no... kdo jiný by se tu teď potuloval, v tuto dobu, kromě stráží nebo členů mého týmu? A kde mám zbytek?

53Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri Mar 23, 2012 7:23 pm

Kensei

Kensei
Genin

Již předtím se zásobil. nyní prostě dorazil jako druhý, tušil že zde Artas už bude. Přišel před něho a podíval se mu do očí, pokud neuhnul pohledem.

"Přehnal jsem to... jestli si chceš praštit... do toho... ale pořád jsme tým... neohroz nás..."

Sledoval ho a pak se otočil jakoby náhodně na toho Jounina, co je pozoroval,a le nemohl rozumět a ještě tišeji dodal.

"...prosím..."

54Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri Mar 23, 2012 7:26 pm

Keiko Kiseki

Keiko Kiseki
Genin

Přiřítila jsem se s nabouchaným batohem na zádech, copky za mnou vlály jako chapadla a já se řítila jako velká voda. Doběhla jsem na místo a zvedla jsem ruku.
"Uff.. Poslední, ale mám všechno!"
Prohlídla jsem si našeho nového společníka a snažila jsem se popadnout dech. Moc mile teda nevypadal.

55Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri Mar 23, 2012 7:31 pm

Shinobi

Shinobi

Nibori Hyuuga

Milostivě jsem se odlepil od zdi a pomalým krokem přišel blíže k těm třem lidičkům. Na chvíli jsem si je přeměřoval pohledem, než jsem spustil.
"Nibori Hyuuga. Hádám, že vy dohromady tvoříte tým dvě, je to tak?"

56Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri Mar 23, 2012 7:40 pm

Keiko Kiseki

Keiko Kiseki
Genin

Oplatila jsem Hyuugovi jeho pohled a přikývnula jsem.
"Teoreticky to tak je, praktická stránka je trošku jiná záležitost."
Ušklíbla jsem se a sjela pohledem na kluky.
"Sám uvidíte, že mise s námi bude za odměnu."
Usmála jsem se nadšeně a ukázala mu palec nahoru.

57Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri Mar 23, 2012 7:51 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha

Kensei mi byl naprosto lhostejný a proto jsem ho ignoroval jako by byl vzduch. Teď jsem na něj opravdu neměl náladu. Ano oni jsou tým dva. Já jsem jen výměnný student ze zahraničí. Dodal jsem s lehkou ironií v hlase. Jinak se jmenuji Artas. Nic více jsem neřekl a zůstal opřený o zeď. Jen jsem zavřel oči...

58Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri Mar 23, 2012 7:55 pm

Kensei

Kensei
Genin

Povzdechl si a odstoupil od něho. Neměl chuť říkat nic, ten Jounin snad nebyl moc blbej, takže nejspíš poznal, že ten tým dvě moc týmem není. To co nadále udělal byly dvě věci, uzavřel se ještě víc do sebe a rozhodl se, že ho získá zpátky.
Navenek se moc nepohnul, jenom si prohlížel toho Jounina a netvářil se nijak, ani tázavě. Ať si s tou situací poradí jak uzná za vhodné sám. On sám nápad momentálně neměl.

59Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri Mar 23, 2012 8:02 pm

Shinobi

Shinobi

Nibori Hyuuga

V tomto okamžiku mi bylo jasné kdo je kdo. Artas, Kensei, Keiko... Týmový duch padl
za vlast už velmi, velmi dávno. Pokud tu nějaký kdy byl. Už jsem chápal, proč se Hokage-sama tvářila tak starostlivě. Pokýval jsem hlavou, asi jako kdybych si říkal - tak tak, přesně to jsem čekal.
"Je čas vyrazit. Za mnou." pravil jsem a prošel branou. Udělal jsem pár kroků a zmizel v korunách stromů. Poskakoval jsem z větve na větev a nasadil mírné tempo, aby mi ostatní stačili.

Přesun tu: https://naruto-rpg.forumczech.com/t60-pristav-a-pobrezi

60Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri Mar 23, 2012 8:08 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha


Bez jediného pohledu na mé takzvané týmové kolegy. Jsem vyrazil za tím Hyuugou. Následoval jsem ho skrze koruny stromů a udržoval si stále stejný odstup. Ať již zrychlil a nebo zpomalil. Potřeboval jsem si vyčistit hlavu a utřídit myšlenky. Ač tady na to klid nejspíš nebude.

Přesun

61Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri Mar 23, 2012 8:10 pm

Kensei

Kensei
Genin

Povzdechl si, poznal, že ten Jounin poznal jak to s nimi je. Nedal mu však šanci, aby poznal že ho to ne mrzí, ale přímo štve. Když dal povel, vyrazil za ním. Zrychlil na Jounina obstojně, ale to kenseie nezajímalo. Nechal, aby ho ostatní následovali, ale sám se držel víc stranou od skupiny. Sice na dohled, ale tak aby mohl kontrolovat stav věcí ze strany a nebyl odhalen ihned se skupinou. Jakoby chtěl působit jako záloha.

přesun

62Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri Mar 23, 2012 8:15 pm

Keiko Kiseki

Keiko Kiseki
Genin

Jakmile jsem zůstala poslední na místě, odfrkla jsem si.
"Aaaa... Tohle bude peklo..."
Zakroutila jsem hlavou a vyrazila za ostatníma. Měla jsem v plánu držet se nejblíže u Hyuugu, protože mi to přišlo nejlogičtější, ostatní jsem neřešila, byla jejich věc, kudy a jak ho budou následovat...
Přesun.

63Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Wed Mar 28, 2012 6:26 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ai Ishi

Došli jsme k branám Konohy docela netradiční cestou, takže jsme nepotkali žádné překážky. Vyšla jsem pár kroků před Tsuchikageho a uklonila se před strážemi: Tsuchikage žádá o vstup do vesnice a schůzku s Hokage.

64Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Wed Mar 28, 2012 6:31 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Jounini si prohlédli nově příchozí. Čelenky Iwagakure mluvily jasně.
"Pojďte prosím se mnou, zavedu vás přímo za Hokage." pravil jeden z jouninů a vyšel směrem do centra Konohy. Ostatní zůstali na stráži.

65Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Wed Mar 28, 2012 6:41 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Faito

Tváril som sa vážne a išla som za ním.

66Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Wed Mar 28, 2012 7:09 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

67Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Sat Mar 31, 2012 9:30 am

Nukenin

Nukenin

Spoiler:
Po tolika letech jsem konečně zase stál před branou Konohy, mého bývalého domova. Na tento den jsem se těšil už od chvíle, kdy jsem odsud odešel. Teď jsem tady, odhodlaný splnit si svůj sen za každou cenu. Podíval jsem se na svojí starou, pečlivě vyleštěnou čelenku, připevněnou na nohavici a sebejistě jsem vykročil směrem do vesnice. V klidu jsem prošel kolem stráží, jako obyčejný občan, jímž jsem vlastně i byl.
(přesun)

68Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Sat Mar 31, 2012 10:29 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ai Ishi

Pane, naše další zastávka je Kumogakure. řekla jsem potichu a přeměřila jsem si chlápka, co šel do konohy. Měl v sobě celkem silný tok chakry, ale ten má každý lepší ninja, takže jsem to nechala být.

69Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Sat Mar 31, 2012 8:40 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Faito


Rozumiem tak ideme krpče" buchnem ju do chrbáta silno (presun)

70Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Sun Apr 08, 2012 5:03 pm

Shinobi

Shinobi

Nibori Hyuuga

Stanuli jsme před bránou Konohy. Utrmácení jsme jí prošli a musím konstatovat, že jsem opravdu šťastný, že jsme přežili. Hodil jsem očkem po svých svěřencích.
"Půjdu oznámit Hokage-sama výsledek mise. Být vámi, zajdu si raději do nemocnice. Nevypadáte dvakrát čile."

71Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Sun Apr 08, 2012 5:25 pm

Kensei

Kensei
Genin

Možná vypadal už lépe, než na lodi. Nicméně pořád to nebylo nic moc. Rozhodně prošel kolem jounina bez povšimnutí. V lodi měl dost času sepsat vlastní zprávu. Vylíčil sice vše pravdivě, ale dal důraz na neschopnost jounina. Protože je tam nechal a jediné co zvládl bylo řvát. Navíc si po celou dobu nevšiml, že jeho člen není v pořádku. Podle zprávy se nezajímal o jejich stav a byl uznán za nehodného velení. Napsal tam však i že neuposlechli rozkazu ihned se stáhnout. Protože to nebylo hned možné. Zprávu měl schovanou stejně jako malou skleněnou lahvičku. Mířil si to přímo do kanceláře Hokage.

přesun

72Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Mon Apr 09, 2012 8:26 am

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha


Došli jsme k bráně do vesnice a já poslouchal co budou říkat ostatní. Až na pár škrábanců jsem byl bez zranění. Takže nemocnice nebyla nutná a celkově nebylo kam spěchat. Proto jsem krmil tygříka sušeným masem. Za cestu zpět do Honohy přeci jen o kousek povyrostl, ale nebylo to skoro poznat. Pořád to bylo malé roztomilé mládě, kterému mohl odolat jen člověk bez srdce a nebo Keiko. I když ono to asi vyšlo nastejno...

73Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Thu May 03, 2012 3:45 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

K bráně dorazil posel z Iwy a v ruce držel dopis. Předejte, prosím, tento vzkaz vašemu kage. uklonil se a předal strážím vzkaz. Pak odběhl.

Vzkaz:
Vážený/á kage. Dovoluji si Vás pozvat k sobě do Iwagakure spolu s vašimi shinobi, v rámci tréninku. Pokud máme čelit společnému nepříteli, bylo by dobré znát sílu ostatních úderných oddílů a nadějných shinobi. Budu očekávat Vaši odpověď. S pozdravem
Faito Dansaku, Tsuchikage

74Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Fri May 04, 2012 4:13 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

ANBU
Vzkaz převzal jeden ze dvou ANBU, kteří hlídali bránu a bez jediného slova s ním zmizel. U brány ho okamžitě nahradil někdo jiný a stráže okamžitě navázaly družný hovor. Přece jen dopis z Iwy nepřichází každý den a tohle vypadalo jako něco důležitého.

75Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Mon May 14, 2012 4:27 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

U brány jsem chvíli počkala než budou připravení jít.
Pohledem jsem se zastavila na monumentech a chvíli jím studovala tváře Kage.
Tak za měsíc na shledanou...
"Jdeme," zavrněla jsem pouze a rozběhla jsem se směrem ke Kamenné.

(Přesun)

76Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Mon May 14, 2012 4:28 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Tak zatiaľ zbohom konoha ... Pomyslím si skôr radostne a vydal som sa na cestu .
(presun)

77Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Mon May 14, 2012 4:51 pm

Kensei

Kensei
Genin

Kensei se zastavil, Neiro neměla šanci mu zmizet z dohledu. Když všichni vyrazili dál, ještě se i on napsoledy ohlédl. Podíval se k vesnici a na chvilku mu v mysli vypadlo pár zpomínek. Byl v nich Artas, Hynča samozřejmě Hokage a další... i Neiro.

"Možná přišel ten čas..."

Na to se pohnul a neuvěřitelně zrychlil, aby je v okamžiku dohnal. Cesta za dobrodružstvím a zhrouceným snem začíná...

přesun

78Brána Konohy - Stránka 2 Empty Re: Brána Konohy Mon May 14, 2012 5:03 pm

Kayato

Kayato
Genin

Nuž, tak je to tu...
Pomyslel som si pri pohľade na dedinu, pri pohľade na monumenty a všetko to ostatné, čo som mal možnosť vidieť.
... cesta za dobrodružstvom v Kamennej dedine.
Zvedavosť, túžba po nových technikách, po sile, po uznaní, to všetko ma hnalo vpred, no cítil som, že Konoha mi bude chýbať. Túto dedinu mám veľmi rád, snáď sa čoskoro vrátim.
(presun)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru