Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Přístav a pobřeží

+7
Samuraji
Neiro Uzumaki
Yukio Kūgo
Nao Uchiha
Shiori Kimiju
Nukenin
Namikaze Yoshiko
11 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Přístav a pobřeží Empty Přístav a pobřeží Mon Jan 23, 2012 7:05 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Kousek od rušného přístavu se nachází nádherná pláž.

2Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 7:22 pm

Nukenin

Nukenin

Přístav a pobřeží 87114
Haruki
Seděl jsem kousek od Shirio, která byla svázaná chakrovímy nitěmy, zády jsem byl opřen o dřevěnou zeď chatky ve které jsme byli. Jediné světlo v chatce tvořila slabá žárovička jež vysela ze stropu na kabelu a houpala se sem a tam
zajímalo by mě jestli mě pozná až se probudí... už je to tak dlouho
pomyslel jsem si klidným hlasem

3Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 7:34 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Zamžikala jsem a probrala se. Jediné, co jsem si pamatovala, byla tupá rána a pak tma před očima, svět se na chvíli zatočil a zmizel.
Chvíli jsem si naivně myslela, že celý přechozí den byl sen, ale tupá bolest na temeni hlavy a svázané ruce za zády mě přesvědčili o opaku. Tohle byla realita!
"Ts.." Sykla jsem, když jsem se posadila a porozhlédla se. Zkusila jsem trhnout rukama ve smyslu to přetrhnout, s mojí silou by to problém být neměl, ale něco mě zarazilo. Ksakru, chakrová pouta?! V duchu jsem zalitovala a opřela se zády o stěnu chatičky. Ksoo, co teď?! Porozhlížela jsem se, jako kdybych hledala jakékoliv možné východisko, ale před dveřmi, jedinou možnou únikovou cestou, seděl muž. Prohlédla jsem si ho, zřejmě můj únosce. Odmítala jsem komunikovat, taky na co, potřebovala jsem se osvobodit a dát klukům a sensei nějaké znamení, ale když já ani nevěděla, kde jsem, natož abych promýšlela strategii!
"Proč jsem tady? Nemáte snad už to, co jste chtěli?!" Byla moje první otázka, zatímco jsem muže propalovala opravdu vražednými pohledy.

4Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 7:42 pm

Nukenin

Nukenin

Haruki

Pro změnu jsem se díval nyní na žárovku, která se kynklala sem a tam
"jsi slabá Shiori-chan a přidala jsi se někam kam jsi se nikdy přidávat neměla"

5Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 7:47 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Jen jsem ho poslouchala a na mé tváři se na chvíli usídlil překvapený pohled, ale pak jsem se spíš naštvala. Shiori-chan?! Jaktože zná mé jméno?!
"Nemluv takhle o někom, o kom nic nevíš! A vůbec, když už mě tady tkahle držíš, prozradíš mi aspoń tvé jméno?" Vyštěkla jsem zprudka, toho muže jsem neznala, alespoň jsem si to doteď mylně myslela.

6Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 7:51 pm

Nukenin

Nukenin

Haruki

"opravdu jsi již zapomněla... smutné"
pověděl jsem tichým hlasem
"proč jsi jenom odešla, nemusely by jsme tu teď být"
povzdychl jsem si

7Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 8:16 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Překvapeně jsem se na něj zadívala.
"Zapomněla?" Zapátrala jsem ve vzpomínkách ke svému dětství, jako malá jsem vídávala spoustu lidí, vždy jsem se se všemi bavila. Ale bylo jich tolik..
"Kdo, kdo jste?" Zeptala jsem se trochu vyděšeně, no řekněte unese vás někdo, kdo vás zřejmě zná, ale vy nemáte potuchy.
"Odešla? Jen jsem, jen jsem se chtěla stát Shinobim, udělat něco užitečného pro ostatní a sama pro sebe!" Zamumlala jsem.

8Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 8:19 pm

Nukenin

Nukenin

Haruki

"přidej se tedy ke mě... bude tě trénovat mocný člověk se kterým spolupracuji a v budoucnu budeš společně semnou jedním z nejsilnějších shinobi"
přistrkal jsem se pomalu k ní blíž a začal jsem si hrát s jejímy vlasy, vždy jsem uchopil nějaký pramínek a navyl jsem si jej na prst, po té jsem za něj lehce zatáhl a takto jsem to dělal stále dokola a dokola
"Shiori-chan"
dodal jsem mile

9Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 8:30 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Nehla jsem ani brvou, jen ho poslouchala, tvářila jsem se vzdorovitě.
Přidat se k němu? Opustit přátele, domov a Konohu? Co si o sobě ksakru myslí?!
"Co myslíš, že ti asi tak odpovím? Nikdy bych tohle nepřijala, nikdy.. Nechci moc, ne ji získat takhle.." Ušklíbla jsem se.
"Sám jsi to řekl, jsem slabá, pokud je ta osoba tak mocná, jak říkáš, se mnou by jen ztrácela čas.." Podotkla jsem.

10Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 8:41 pm

Nukenin

Nukenin

"máš velký potenciál, se kterým se Konoha nebude moct vypořádat..."
řekl jsem do ztracena a díval jsem se na ní, při tom jsem si hrál stále s jejímy vlasy
je den odedne hezčí
"až se světy dostanou do války, budeš mít jenom samé trable... opravdu nechceš pro sebe jen to nejlepší ?"

11Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 9:10 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Nechci pro sebe to nejlepší, říkám to poprvé a naposledy, nejde o mě, ale o mé blízké, chci je ochránit, copak to nechápete? Ne, někdo jako vy to pochopit nemůže, děláte, že mě znáte, ale přitom, přitom si nemůžu vzpomenout, že bych vás viděla, nevím, proč mi to tu nabízíte a rovnou mě nezabijete.." Podotkla jsem.
"Vím, že mě přijdou zachránit.." To už jsem spíš zamumlala a sklopila hlavu k zemi.

12Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 9:13 pm

Nukenin

Nukenin

"stále si nevzpomínáš ?... celé tvé mládí jsme byli kamrádi... c-copak ti nic neříká jméno Haruki ?"
otázal jsem se, byla jiná, od dob co nastoupila do konohy se změnila, jako by jí posedly zlé duše

13Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 9:21 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Už jsem chtěla zase něco utrousit, než se mi překvapením rozšířily zorničky.
Ale to není možné. Nemůže být..
Haruki.
Ušklíbla jsem se. Je to, ale už sakra dávno, tohle není pískoviště..
"Haruki.. Ale to není možné, změnil jsi se a.. A řekli mi, že jsi beze slova zmizel, to já o tobě nevěděla, jak vidím, opustil jsi Konohu, dal ses snad dráhu Nukanina, proč?" Začala jsem ho zasypávat otázkami.
"Pokud jsi stále můj přítel Haruki, proč jsi mě unesl? Proč mi nerozvážeš pouta a nenecháš mě jít? Víš, že svůj názor nezměním.." Kdyby jsi to aspoń povolil, maličko! Nechtěla jsem to dělat, nechtěla jsem teď načínat minulost, nebylo příjemné, když jsem se dozvěděla, že odešel, ale.. Já tu nemohla jen nečinně sedě, když možná tam venku kvůli mě riskují své životy ostatní.

14Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Tue Feb 28, 2012 9:28 pm

Nukenin

Nukenin

"Protože, jsem si uvědomil jak to skutečně je... chtěl jsem s vámi zůstat, ale nemohl jsem... zvlášť když jsem potkal jeho, chci ti taky otevřít oči Shiori... nesmíš být takto zaslepená a nechat se prostoduše ovládat"
Pověděl jsem jí a přestal jsem si hrát s jejímy vlasy
"mnoho věcí se změnilo a mnoho věcí se brzy změní"

15Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Wed Feb 29, 2012 6:54 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Už jsem chtěla odseknout něco doopravdy peprného, když mi došlo, že to by nikam nevedlo. Něco mě napadlo. Z mé nabručené nálady jsem se rázem záhadně culila, jak měsíček na hnoji.
"Hmm.. Dobrá, co kdybych souhlasila? Co by bylo dál? Nechal by jsi mě tady dál trčet svázanou?" Rozhodla jsem se nakonec přistoupit na jeho hru, bez odporu, chtěla jsem získat trochu času a navíc, v duchu jsem děkovala za svou proměnlivou povahu, věděla jsem, že lžu na něco takového bych nikdy nepřistoupila, nezradila bych, ale potřebuji ho přesvědčit.. Jinak se totiž nikam nehneme a já potřebala šanci na útěk a to rychle!
"Mnoho věcí, povídej mi o tom.." Vyzvala jsem hoa pohledem těkala nenápadně ke dveřím a zpátky na něj. Hmm, to nevyjde, ale co kdyby..

16Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Wed Feb 29, 2012 8:06 pm

Nukenin

Nukenin

nasadil jsem již trochu sklouzlé brýle
"bohužel i kdyby jsi souhlasila tak ti nemohu hned tak věřit... stále to na mě můžeš pouze hrát, což jistě chápeš"
vzal jsem si katanu ležící podél mého těla
"nejdříve si budu muset ověřit zda to opravdu myslíš vážně"

17Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 3:41 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Přikývla jsem, jasně, naivně jsem věřila, že mi z dětství ještě věřit bude, ale asi jsem se spletla. Kdo v tomhle světě si pevně věří? Já, svým přátelům. Pousmála jsem se na okamžik, než jsem si všimla, co dělá.
Co sakra s tou katanou chce dělat?!
"A to jak?" Zeptala jsem se trochu zostra.

18Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 6:22 pm

Nukenin

Nukenin

podíval jsem se na hodiny na zdi
"za chvíli by tu měli být tví společníci, už teď mají spoždění...
od tebe očekávám, že pouze a jednoduše jednoho z nich
zabiješ, čímž mi prokážeš tvou loajálnost"

řekl jsem pohodovým tónem a podíval jsem se na ní

19Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 6:30 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Dělá si srandu?! To přece.. Nemůžu..
"Zabít své společníky? Tomu ty říkáš ideální svět?" Pronesla jsem uštěpačnou poznámku, ale teď jsem nemohla couvnou.
"Hmm, ale víš, že je neporazím, jsou dva, jsou silní.." Pokrčila jsem rameny, nechtěla jsem to dělat. Kso, Shiori, tohle nebylo v plánech..

20Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 6:40 pm

Nukenin

Nukenin

"oba si vemu nastarost já neboj, jsou pouze jako ty geninové, nebudou mít sebemenší šanci, ty budeš mít za úkol jednoho z nich pouze zabít, nebude to těžké"
odkašlal jsem si
"jak jsem říkal, mnohé jsem se naučil od doby co jsem utekl z vesnice"
vytáhl jsem katanu a prohlédl jsem si jí
"už nejsem tak slabí jak jsem býval"
přesunul jsem pohled na Shiori
"neříkám nic o ideálním světě, Svět vždy bude plný špatných lidí kteří ukazují na toho a toho, ten je špatný ten je dobrý... kdo komu dal takovou božskou moc říkat kdo je zlý a kdo hodný ? vesnice si tuto moc berou, proto musí padnout"

21Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 6:52 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Možná to nebude těžké, ale nejsem psychopat.. Jsem jen genin, nezabíjím své.. přátele.." Zamumlala jsem, prostě se ve mě automaticky zvedla vlna odporu, ale nejradši bych si zacpala pusu, ještě si to celé pokazím.
"Zabíjení lidí pro nic za nic není dobré, to je můj názor.." Odporovala jsem mu, ačkoliv neúmyslně, prostě to ze mě vyšlo dřív, než jsem to zadržela.
"Proč musím loajalitu dokazovat takto? Proč prostě nemůžu jít s tebou a nechat je žít? To chceš doopravdy zbytečné krveprolití?" Dodala jsem.

22Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 6:57 pm

Nukenin

Nukenin

"Konoha má na svědomí mnoho zbytečných krveprolití, proč jí to trochu neoplatit... jsou to pouze dva geninové, nahradí je jiní, lepší ... mimoto, čím více poslouchám tvé řeči, tím méně ti přestávám znovu věřit"
pověděl jsem tiše a posadil jsem se na dřevěnou židly

23Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:01 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Hmm, já už ti přestala věřit dávno.. Ušklíbla jsem se.
"Je ti jasné, že mi budeš muset povolit ty pouta? A navíc, s Katanou moc zacházet neumím, hodláš je snad omráčit, abych to měla snažší?" Snažila jsem se mluvit nenuceně.
Kdybych se rozhodla mu vzdorovat, ještě mě využije jako živý terč, pff, tohle je moc zamotané!

24Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:09 pm

Nukenin

Nukenin

"Neboj, udělám to pro tebe co nejjednoduší"
ušklíbl jsem se, vstal jsem se židle a klekl jsem si přímo před ní...
podíval jsem se jí dlouhým a zkoumavým pohledem do očí

"co je nového v konoze ?"
otázal jsem se mile a usmál jsem se

25Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:15 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Tak to jsem ráda.." Ušklíbla jsem se a snažila se, aby ten trpký tón nešel poznat, kupodivu se mi to podařilo. Pak jsem ho sledovala, marně trhla rukama za zády. Zbytečné..
"V Konoze? Ale, nedělej, že tě to zajímá.." Sladce jsem se zaculila, ta ironie musela být znát, to, že jsem s ním rádoby souhlasila z nás nedělalo přátele na celý život. Protože doopravdy jsem z něj měla strach, prudká změna chování, tohle nebyl ten Haruki, kterého jsem znala. Od tohohle jsem netušila, co čekat.

26Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:22 pm

Nukenin

Nukenin

"mohu ti věřit ?"
naklonil jsem hlavu lehce na stranu a upjatě
jsem se díval stále do jejího obličeje

27Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:35 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"To záleží na tobě.." Ušklíbla jsem se ale pohledem neuhnula, věděla bych, že tohle by byla moje zásadní chyba, takhle se chovají lidi když lžou a já ke sklopení zraku k zemi neměla daleko, no neudělala jsem to.
"Stejně moc možností nemám.." Podotkla jsem ještě.

28Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:36 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Vtrhol som do prístavu ako vietor a všetkých naokolo som sa pýtal na Shiori. Či ju nevideli, či sa tu nestalo niečo nezvyčajné, či tu nikto neznámi niečo divné nerobil. Každého koho som stretol som zasypal otázkami. Prístav bol dosť veľký, a kým by sme prehľadali každý dom či búdu, zostarli by sme tu.

29Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:41 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Ja som bežal blízko uňho a tiež som sa pýtal iných ľudí či sa niečo vlastne nedozvieme spechal som ako sa dalo že mi možno niektorý sem tam ani nerozumeli.

30Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:41 pm

Nukenin

Nukenin

"uvažovala jsi o tom, že bych mohl umět nějaké genjutsu pomocí kterého tě ovládnu ?"
zašeptal jsem a ušklíbl jsem se

31Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:46 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

No, touhle otázkou mě doopravdy dostal. Zkoumavě jsem si ho prohlédla. Genjutsu?! Ksoo, moje největší slabina! Jak to kruci věděl a noo. Proč se tváří tak sebejistě?!
Na povrch jsem se, ale usmála.
"Použil by jsi ho už dávno a nesnažil se mě tady přesvědčit.." Podotkla jsem a ušklíbla se, i když v duchu jsem si tak jistá nebyla.

32Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:47 pm

Nukenin

Nukenin

"co když už v něm jsi ?"
řekl jsem sebejistě a stále jsem se jí díval do očí

33Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:49 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Neměla bych ironické poznámky?" Procedila jsem mezi zubami, s těmihle otázkami mi lezl na nervy. Ale rozhodil mě, což byla pravda. Pokud jsem v Genjutsu, nepoznám to, zrušit umm jen to základní, ale.. Když jsem ztratila vědomí, ksoo..
Zamračila jsem se, doopravdy mě teď vyvedl z míry.

34Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:54 pm

Nukenin

Nukenin

"vím, že mi skutečně nevěříš... a jakmile budeš moct pokusíš se utéct"
řekl jsem tiše s klidem, jako bych to nyní vyčetl v její hlavě... místo toho
jsem si to ale pouze vymyslel, chtěl jsem využít toho jak je zmatená

35Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:57 pm

Nukenin

Nukenin

- mezitím........ většina obyčejných obyvatel nevěděla o kom je řeč, ovšem někteří mluvily o osamocené chatrči ve které nikdo nebývá

36Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 7:59 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Hmm, pokud je to pravda.." Zdůraznila jsem. "Co s tím uděláš?" Znovu ten přeslazený úsměv. Chtěla jsem ho i já zahnat do kouta, byla jsem v sakra nevýhodné pozici na to si dávat ultimáta nebo ještě takhle odsekávat, ale co si myslí?! Že budu jen poslušně přikyvovat? Tsee, jak ten se plete, i když mě zarazilo, že mě prokoukl, no dát to najevo ještě víc, jsem nechtěla.

37Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 8:02 pm

Nukenin

Nukenin

pomalu jsem jí přiložil špičku katany ke břichu a lehce jsem jí katanu na břichu přitlačil
"co myslíš ?"
řekl jsem tiše se stále klidným výrazem ve tváři

38Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 8:04 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Naša jediná šanca... Arigatou.. poďakoval som sa staríkovi, ktorý mi povedal o tej chatrči. Šťuchol som do Yukia a ukázal mu na chatrč. Ako blesk som sa rozbehol k nej a na nič som nečakal. Len som Yukiovy naznačil, nech sa postará o Shiori. Nato som vtrhol do chatrči s kunaiom v ruke. Bolo to tak neočakávané, že bolo ťažké sa vyhnúť môjmu kunaiu, smerujúcemu na hruď toho s okuliarmi. Skočil som na neho, dúfajúc že s tou katanou neublíži Shiori.

39Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 8:07 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

To, co to ksakru dělá?!
"To by jsi neudělal.." Snažila jsem se zná normálně a zastřít rozechvělý hlas, myslí to fakt vážně?!
"Jestli jsi nezapomněl na minulost.." Pousmála jsem se, krátce, ale pak se trochu odsunula, noo, moc to nešlo, vzhledem k tomu, že jsem na čemsi seděla a ta Katana byla nebezpečně blízko.
Pohledem jsem těkala mezi zbraní a jím, a byla vyděšená, no špetka hrdosti ve mě zbyla. Chce tě jen vystrašit, jen vystrašit.. No, nebyla jsem si tím, tak jistá. Krátce jsem očima zabloudila ke dveřím, jako kdybych na něco čekala, už jsem se chtěla podívat zpátky, když v tom dovnitř vtrhl rozlícený Nao. "N-Nao?!" Oni vážně přišli.. Na chvíli jsem si oddechla, ale pak zpanikařila.
Vypadněte odsud, sakra vypadněte než bude pozdě!.. Číst myšlenky samozřejmě neuměli, ale jestli je tak silný, jak říká, nechci, aby jim ublížil.

40Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 8:11 pm

Nukenin

Nukenin

přepadení na jejich stranu se mohlo konat... ovšem nekonalo, jediné co bylo možné postřehnout, bylo mé pro ně zmizení, ciknutí kunaie a krev která vystříkla z části hrudníku a ruky Naa, která ostříkla zeď... pro geniny byli mé pohyby jako teleportace, nedalo se je zaregistrovat.... stál jsem před Naem, držel jsem ve vzduchu katanu, ze které kapala krev a na tváři jsem měl poklidný úsměv chladnokrevného vraha

41Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 8:17 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

N-Nao?! Zvedla jsem se prudce, nestíhala jsem Harukiho ani sledovat, netušila jsem, že tak moc zesílil. Výčitky se namě hrnuly jedna přes druhou, ale já je ignorovala. Sbeelítostí nikomu nepomůžu..
"Haruki.. Přestaň, prosím! Nestojí ti za to!" Oslovila jsem ho hlasitě, nechtěla jsem tohle vidět, neschopná pohybu, neschopná udělat nic, kvůli těm zas*anejm chakrovejm poutům a kvůli tomu, že jsem místo, abych hlídala cestu, jen s někým vybavovala. Ksoo..

42Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 8:24 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Pocítil som strašnú bolesť v okolí hrudníka, a padol som na zem. Zhrozene som pozoroval kvapky krvi, dopadajúce na podlahu, na ktorej sa pomaly vytvárala mláčka mojej krvi. To ma vážne vytáčalo, ale z bolesti a strachu som nedokázal kričať. Pohľad som vrhol na toho okuliarnika. V mojom pohľade bolo viac ako len nenávisť a trocha strach. Moje oči nabrali červenú farbu, s jednou čiarkou na spodnom okraji. Konečne sa mi prebudil Sharingan. Vedel som kde sme... V prd*li. Yukio! Zober Shiori a utečte! Ja ho zdržím.

43Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 8:30 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

"Ty si iditot ? To nedáš ! "A ja by som sa k nej nedostal veď som ani nestihol ... naňho dať moju techniku aby som ho obránil ! sakra .... Zato čo spravil som bol riadne naštvaný chcel som sa ale hlavne skľudniť .Lebo z takou mysľou by som veľa nespravil.Videl som tam ďalej aj Shiori.Tu sa ani nedá nič vymyslieť on ma vidí je rýchli ... a takto ...Moja kľudná mysleľ mi dlho nevydržala.Začal som vytvárať pečate to jediné asi bolo čo ma napadlo.

44Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 8:37 pm

Nukenin

Nukenin

podíval jsem se na Yukia... kolem meče mi začala proudit chakry
"co pak uděláš ?"
chytl jsem katanu tou silnější rukou a lehce jsem s ní švihl před stolem, následkem čehož se celý stůl rozsekl vejpůl, zapřel jsem se nohou o podlahu a zrázu jsem stál po levé straně vedle Yukia chvíli se ni nedělo ale po té z jeho nohy a ruky vytryskla krev. Schytal dvě přímé rány, bez šance se jakkoliv vyhnout.
(Shirio nám už odešla, takže vyčkáme do zítra kdy vás zachrání Neiro ^^)

45Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 9:15 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Já se neptala.
Běžela jsem po střechách domů v přístavu, sledovala, co se děje a ještě jsem zaslechla podivný rozhovor o dvou shinobi, kteří sem jindy zavítali jen málo, kteří se vydali k jakési chatrči. Dát si dohromady, že to bude na konci vesnice, už nebylo tak těžké.
Skrýt se bylo výhodou, kterou si mohl dopřát shinobi. Kterou měl povinnost využít. Upřímně řečeno jsem ji tentokrát zanedbala a z vesnice už jsem běžela.
Zastavila jsem se až kousek od domu.
Sledovat terén a vyčkat?
Pohyby jasné za oknem a až příliš rychlé na mé žáky mne přesvědčily, že čekat nebude nejlepší řešení.
Když já nikdy nebyla na taktiky...
A tak jsem se rozhodla jednoduše vyrazit dveře a v dlaních zkusmo točit chakru jako přípravu na své oblíbené Jutsu, Rasengan, kterým bych ho velice ráda překvapila.

46Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 9:19 pm

Nukenin

Nukenin

Když vyrazila dveře, stál jsem přímo před nimi... jako bych zde na ní čekal. Studenti ležely v kalužích krve na zemi, ovšem nijak vážně zranění a Shirio jen bezmocně přihlížela.
V ruce jsem držel stále onu katanu a s klidným pohledem jsem se díval na Neiro, katanu jsem držel tupou stranou směrem k ní a z té ostré odkapávaly kapičky krve

"dalo se očekávat, že štěňata pobíhající po světě někde budou mít fenu"
řekl jsem klidně s úsměvem

47Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 9:27 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

"Pak jistě víte i to, že když ohrozíte štěňata, instinkt feny bude zabít vás," naprosto jsem netušila, co říkám. Vlastně jsem si stěží zachovala chladnou hlavu. To jsem byla celá já. Typický příslušník svého klanu. Nerozvážný. Ale já si zároveň boj užívala. Pocit při pohledu na protivníka klesajícího k zemi potom, co ohrozil mé přátele, byl pro mě jistojistě euforií.
"Nebudeme naše setkání příliš prodlužovat. Obvykle bych řekla, že mě těší, ale budu mít větší radost až budou vaše oči bez života," dodala jsem ještě a Rasengan zcela z bílé chakry se mi již roztočil v dlaních.
"Pojďme si hrát..."

48Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 9:32 pm

Nukenin

Nukenin

s úsměvem jsem šlápl na jisté dřevo na podlaze, v tu ránu se spustila past a z každé strany na Neiro najednou letěly kunaie krom ze dveří samozřejmě které sloužily jako úniková cesta, nemrhal jsem zaskočení nemrhal jsem časem a rozeběhl jsem se skrčený také k ní tak aby mě kunaie naletěly, jsem švihajíc tupou stranou katany do její nohy měl v plánu jí zamezit v rychlém pohybu

49Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 9:38 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Ne nadarmo jsem byla velitelem Jouninů s jedinou útočnou technikou.
Z mé strany vyletělo jen několik shurikenů odrazit překážející kunaie nalevo. Napravo, odkud se blížil jsem před sebe v mžiku v jakési variaci na kawarimi no Jutsu postavila vyražené dveře, které se ještě před chvílí houpaly na jednom pantu.
Trochu jsem si u toho hnula s ramenem, ale dalo se to přežít.
A navíc jsem mohla jen sledovat, co se teď stane s jeho katanou, když měl vcelku slušnou rychlost a na místě, kam zjevně chtěl uhodit stály dveře. Měla jsem tak deseti procentní šanci, že se katana ve dřevě zasekne, čehož bych mohla znovu využít pro Rasengan, který jsem předtím samozřejmě musela tak nějak "deaktivovat" abych mohla použít obě ruce.
Takové plýtvání chakrou...

50Přístav a pobřeží Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 9:43 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Hoci som bol na zemi ale nebol som v bezvedomí .Ležal som na zemi a všetko som pozoroval,neuvedomil som si to ale moje zranenie sa už aj liečilo hoci nie rýchlo ale liečilo sa rýchlejšie než by malo ja som to bral ako nomrálku preto som si to nevšímal.Keďže ja som nebol tak bezmocný aj keď som sa teraz akosi nehýbal okolo Nei senseii som mohol kedykoľvek vytvoriť techniku ktorá by ju mala ochrániť pred jeho útokom lenže ako som to sledoval videl som že by som to asi len tak ľahko nestihol preto mi ostale jediné a to sledovať a dúfať že ho porazí .

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Similar topics

-

» Skrytý přístav

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru