Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Přístav a pobřeží

+7
Samuraji
Neiro Uzumaki
Yukio Kūgo
Nao Uchiha
Shiori Kimiju
Nukenin
Namikaze Yoshiko
11 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

1Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Přístav a pobřeží Mon Jan 23, 2012 7:05 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

Kousek od rušného přístavu se nachází nádherná pláž.


51Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 9:44 pm

Nukenin

Nukenin

mé reflexy byly více než rychlé těsně přede dveřmi jsem zapíchl katanu špičkou lehce do země opřel jsem se o ní rukou a silou jsem dveře prudkým kopancem vykopl ven z domu, zatímco kousíčky dřevěných třísek vylétávaly ven z rozmlácených dveří o futra držel jsem již v ruce můj meč a poklidně jsem stál, nebyly na mě vidět žádné známky zapocení a bylo znát že tohle bude těžký souboj

52Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 9:47 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Krvacajúcou rukou som si prikrýval zranenie na na hrudi, ktoré nebolo vážne, ani hlboké, ale dosti dlhé, a ja som nemal veľa čakry. Jeho pohyby som však dokázal predvídať. Aj napriek jeho rýchlosti, som dokázal predvídať skoro každý jeho pohyb dopredu. Pozorne som ho sledoval, aj napriek rozmazanému videniu od zranenia. Bol som pripravený nejak pomôcť Senseike, či už v boji, alebo aspoň v pomoci predvídaní jeho pohybov.

53Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 9:49 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Ne, že bych mu chtěla dát čas na oddechnutí, ale nechtěla jsem se nechat trefit hloupou třískou (xD) a tak jsem vyčkala těch pár vteřin než dveře dopadnou venku na zem.
Poté už jsem se vrhla do strany, vyslala po něm kunaie. Ladně jsem se odrazila od země, přehoupla přes stůl a dopadla na zem před ně. Dosáhla jsem čeho jsem chtěla.
A ne, opravdu jsem netoužila po tak nevýhodném postavení. Ale chtěla jsem být mezi svými studenty a jím. Čekala jsem, že tenhle boj pro mě nebude jednoduchý a nechtěla jsem, aby k tomu měl ještě rukojmí.

54Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 9:57 pm

Nukenin

Nukenin

(Neiro už tedy šla bylo jí ,,horko" ? xD... btw Nao i když jsi v sobě probudil sharingan pořád nezapomínej, že je to 1 tomoe, můžeš vidět mé pohyby, ale hoodně mazatalně, už to pro tebe nebude pouhé problesknutí, přeci jen tato postava je víceméně jounin specializující se na taijutsu... jen jako dodatek aby jsi věděl Smile s takovou by 3 tomoe viděl Gaie s osmy branami jako šneka xD)

55Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 10:01 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

(ehm... xD Nemusíš sa báť, tvoje pohyby aj tak dlho neuvidím, lebo nemám v pláne vydržať s tou postavou ešte dlho pri vedomí xD. Viem čo obnáša 1 tomoe, a keďže som nevedel akej si úrovne, a načo sa špecializuješ, tak mi ten post že ťa vidím... Odpusti Very Happy XD )

56Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Thu Mar 01, 2012 10:03 pm

Nukenin

Nukenin

(v pohodě xD nedorozumění bylo zaviněno mou leností sepsat té postavě krátký životopis xD)

57Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 02, 2012 7:36 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

(Btw, za to "horko" tě čeká smrt xDDDD )

Fūton: Rasenshuriken...
Zamyšleně jsem se zadívala přímo na něj. Zkoumala jsem jeho pohyby už nějakou dobu, ale i jako velitel Jouninů a shinobi na S úrovni jsem měla problém vyhnout se jim. Natož opětovat útok v úrovni Taijutsu, ve kterém mé útoky byly. Samozřejmě jsem mohla použít i chakrové řetězy, ale vyčerpaly by většinu mé chakry a navíc mne přece nemohl donutit spoutat ho tím, co by jiní použili maximálně tak na Kyuubiho.
Ale Rasenshuriken...
Zhluboka jsem se nadechla a zase vydechla. Vzpomínala jsem na poslední trénink.

Flashback:

Ne, toho se raději vyvaruji...
Musela jsem i přesto přijít na nějaký způsob.
Cokoli, čím bych ho dokázala zadržet. Vhodné použití Rasenganu bylo jasné. Horší bylo vymyslet způsob, jak využít jeho rychlosti, abych se k němu dostala blíž.
Zcela soustředěná jsem s přimhouřenýma očima sledovala jeho další tah.

58Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 02, 2012 1:56 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

(Hmm takže horko ? Razz )
Ja som sa teraz pomaly vstal na nohy už to tak nebolelo.Ja som trocha aj cúvol aby som vlastne neprekážal.Možno by som mohol nejako pomôcť ale ako ... Rozmýšľal som čo spraviť a pritom som pozeral ako a čo tu by sa dalo využiť .

59Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 02, 2012 2:18 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

( I ty? xDDDDD Zrada Very Happy Pod peřinou a s notebookem na klíně jsem se málem udusila, abych vám mohla odepsat. Važte si toho xD )

Zaregistrovala jsem pohyb za sebou, ale nemohla jsem se otočit, pokud jsem nechtěla svému protivníku dát byť jen malou výhodu.
"Nehýbejte se," zavrněla jsem. Patřilo to mým studentům, ale nevěnovala jsem jim ani jeden pohled. I když jsem zněla spokojeně. Pomalu ale jistě jsem se dostávala do svého živlu. Měla jsem před sebou nebezpečného protivníka, to jsem věděla, ale i přesto... Bylo by příliš nudné mít před sebou někoho, kdo by nepředstavoval hrozbu.
Navíc povzbudivě působil pocit, že je musím ochránit za každou cenu.
Říkalo se tomu Ohnivá vůle? Možná. Ale rozhodně to bylo dost silné na to, aby to jen podpořilo moji chuť pořádně si tenhle boj užít.
Ještě jsem se porozhlédla, co mohu využít jako obranu.
Stůl vedle mě, rybářské sítě na druhé straně.
To je dostatek prostředků pro hru...

60Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 02, 2012 2:40 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

(Ja teraz budem musieť ísť a asi tu budem až večer takže keby tak Nei senseii má povolenie použiť za mňa nejakú schopnosť či za mňa písať čo robila moja postava ale len v norme Razz XD
Ospravedlňujem sa za spam.)

Ako som teda počul že sa nemám hýbať tak som ostal na mieste a trocha sa prikrčil.Ostal som tam kde som bol a aj tak som radšej zvažoval čo presne by sa dalo spraviť. Ja som toho aj tak veĺa nevydumal ale snažil som sa aj naďalej .Hoci sa boj zdal pomerne vyrovnaný bol som teraz docela kľudný akosi som veril že to senseii zvládne.

61Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 02, 2012 2:51 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Nechtěla jsem se do toho boje nijak míchat, už jsem se chtěla zeptat, jestli jsou mí společníci v pořádku, ale když jsem zaslechla hlas Neiro-sensei, tak jsem radši zmlkla a zůstala stát tam, kde jsem byla. S pouty na rukou jsem mohla leda tak rozkopnout podlahu a to bych nikomu moc nepomohla. Moc možností jsem tedy neměla, jen bezmocně přihlížet a sledovat počínání Neiro-sensei.
Sugoi, Neiro-sensei je skvělá.. Blesklo mi hlavou, když jsem ji tak pozorovala, ale dál nic nedělala, neměla jsem ani co. Nechtěla jsem se sensei plést pod nohy.

62Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 02, 2012 4:19 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

(A že ja som úchylák Nei xD Ale ani senseika nie je svätá xD )

Aj by som sa pohol, keby som dokázal... unavene som padol na kolená a len tak, tak som as udržal v stave bdenia. Pozrel som sa na Yukia a na jeho zranenia. A s úžasom v očiach som sledoval posledné známky po zraneniach. Tak rýchlo.. a pozrel som sa na svoju ranu, ktorá sa vôbec nezmenila. No pekne... pomaly som sa pokúšal aspoň postaviť, pričom som pozorne sledoval každý krok toho okuliarnika. Jeho rýchlosť... Je obrovská... To bude ešte ťažký súboj... hovoriť mi, aby som sa neplietol do súboja, v ktorom ma takto zranili malo asi taký zmysel, ako o stenu hrach hádzať.

63Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 02, 2012 5:30 pm

Nukenin

Nukenin

doslova jsem se pro všudy přítomné krom Neiro probleskl k ní a jako bych bodl směrem k její tváři, ovšem na to abych se jí bodl jsem byl katanou moc daleko od ní, ovšem zrázu se stalo něco nečekaného, katana mě vyletěla z ruky, proletěla milimetr od její tváři a usekla jejím ostřím kousek vlasů a pokud všudypřítomní neměly dost stalo se ještě něco více neočekávaného, lehce jsem škubl s rukou zpět a katana se vrátila a lehce jí řízla do ramene a skončila opět v mé ruce.... pro někoho úchvatný kouzelnický trik, pro mě obyčejné pevné lanko přivázané za jeden konec ke kataně a za druhý k mé ruce, bylo mi jasné že na toto se nachytá pouze jednou a při dalším takovém to divném útoku si dá větší bacha, proto jsem se snažil zpomalit její používání jedné ruky

64Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 02, 2012 9:36 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Když katana letěla zpět, stačila jsem se jen lehce skrčit.
Díky tomu mě řízl jen do ramene.
Nicméně ve chvíli, kdy katana mířila zpět k němu jsem já vystartovala a v dlaních se mi vytvořil Rasengan. Měla jsem v plánu ho jím praštit přímo do hrudi.
Přesně ve chvíli, kdy on znovu chytil katanu jsem byla dost blízko na to, abych uhodila, i když nutno říci, že trochu nechráněná. Nemohl se ale útoku zcela vyhnout, alespoň jsem v to doufala.

65Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 02, 2012 9:54 pm

Samuraji

Samuraji

S poklidným úšklebkem ze kterého mohla vypozorovat že něco není v pořádku jsem před její útok nastavil mou katanu, v tu chvíli meč divně zazářil a začal být extrémně lesklý jako by odrážel Svět který byl před ním a také tomu tak bylo... ve chvíli kde byla použita technika Rasenganu na meč, jako by se jeho síla odrazila proti jeho uživateli...
lehce jsem sykl

"nemyslel jsem že proti tobě budu muset použít tuhle techniku"

66Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 02, 2012 9:59 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Odrazil proti mě mou techniku.
Stačila vteřina abych to pochopila a druhá byla málo na vymýšlení strategie.
Můj vlastní rasengan se znovu vpil do mé ruky.
Stačila jsem ji uhnout jen kousek, nicméně od rameny až po loket mi stékala krev a to ne zrovna slabým pramínkem. Nebyl jediný, kdo sykl.
Ten...
Zhluboka jsem se nadechla.
Pořád ještě můžu Rasenhan několikrát použít. Jedinou otázkou je, jak dlouho to má ruka vydrží...
Rasengan mě odrazil až ke stěně.
Sice jsem stála, ale měla jsem pocit jako kdybych měla žebra na prach.
Pohodila jsem vlasy a pomalu se znovu blížila k němu.
Zastavila jsem se na svém původním místě.
Vyblokoval by i Rasenshuriken?
Hleděla jsem na něj mírně podrážděně, ale jinak jsem svou bolest nedávala znát.
Ruku jsem provizorně obmotala utrhnutým kusem látky z mého oděvu, ale nepřestávala jsem ho přitom sledovat.

67Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Sun Mar 04, 2012 4:58 pm

Shinobi

Shinobi

Takže jsem tě konečně zranil.
Bylo to pouhé konstatování. Byl jsem si samozřejmě jistý i svou výhrou.
Přehodil jsem si meč z levé do pravé ruky, aby se mi příště lépe držel.

Tak pojď...

---

Mezitím karavana, která přišla o náklad obilí doputovala zpět do Konohy.
Doprovázeli ji dva Chuuninové, ale i to stačilo, aby se po druhé cestě nic vážného nestalo.
Karavana zastavila kus od vesničky. Bohužel, krátká dešťová přeháňka, stačila smýt stopy čtyřčlenného týmu jedna a tak jim nezbylo než čekat, zda se někdo objeví.

68Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Sun Mar 04, 2012 5:09 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

"Neměl jsi šahat na můj tým," zavrčela jsem podrážděně.
Bolest jen zvyšovala hladinu hormonů v krvi a především právě tu krvelačnost. Ve zraněné ruce jsem vytvořila Rasengan.
Stál vedle stolu to bylo jasné.
Vyblokuje všechny přímé útoky, tudíž....
Rozběhla jsem se proti němu s jednou rukou za zády. Až těsně před ním jsem ji i s kunaiem, který jsem v ní měla, vytáhla, prudce uskočila do strany a zády dopadla na stůl. Kluzký povrch mě po něm poslal jen malý kousek dozadu, přičemž já mu mrštila kunai na záda k místu, kde leží plíce. Každý správný shinobi ten bod zná. Dokáže zabít aniž by oběť stihla vykřiknout.
Ani jsem nevěděla, jestli jsem trefila, když se pode mnou stůl propadl a už tak rozbolavělými zády projela další vlna bolesti. Rasengan, který tentokrát sloužil jen jako zástěrka z mé druhé dlaně zmizel.

69Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Sun Mar 04, 2012 5:14 pm

Shinobi

Shinobi

Ve stejnou dobu jako ona jsem vyrazil kupředu ještě vyšší rychlostí.
Když uskočila a využila stolu vedle mě, chtěl jsem se otočit. Jenže zatím jsem jen zabodl meč do země, pootočil se a vlivem posunu mne její kunai zasáhl přímo do hrudi. Mířila zjevně na plíce, ale já byl rychlý. Až příliš rychlý.
Nemožné... stihl jsem ještě zamumlat než jsem se skácel k zemi s ostřím, které přetělo aortu.

70Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Sun Mar 04, 2012 5:22 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Zůstala jsem ležet jen pár vteřin.
"Yosh!" vykřikla jsem energicky až se ti tři museli uprostřed toho ticha leknout.
Obvázala jsem se rychle rameno a spolu s vytáhnutím dalších obvazů přišel na řadu Nao.
"Nejsou to hluboká zranění," konstatovala jsem a pustila se do práce. Když jsem uznala, že to až do Iwy bude stačit.
Shiori jsem jen rozvázala, protože jsem si nevšimla žádného zranění a na Yukiově těle kupodivu po několika hodinách nebyl ani škrábanec.
"Pojďme, karavanu máme kousek." hned ve dveřích jsem se ale setkala s dvěma Chuuniny.
"Neiro-sama!" vykřikla dívka dřív než jsem stačila cokoli říct.
Utnula jsem její řeč jediným mávnutím ruky.
"Prosím, doprovoďte můj tým ke karavaně," sama jsem si přehodila tělo nukenina přes rameno a zmizela kdesi v lese. Shodila jsem ho z vysokého srázu. Nebyla jiná možnost.
Když jsem se vrátila ke karavaně, byl můj tým zcela jistě už tam. Nebylo třeba to kontrolovat, spoléhala jsem na Chuuniny, že je tam dovedli. Ještě jsem oznámila, že tým 1 má pauzu a ti dva vše obstarají zatímco karavana naplněná novým obilím se vydala dál. Několik hodin cesty jsem se prospala i já. Nechtěla jsem před Tsuchikagem vypadal tak příšerně jako teď, nicméně bolesti zad po pádu se dostavili. Překonala jsem je snad jen silou vůle a dál pokračovala před karavanou.
Iwa byla blízko.

(Přesun)

71Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Sun Mar 04, 2012 5:34 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Senseika ho zvládla? fascinovane som hľadel na ňu, ako ranila súpera, ktorý spadol na zem ako vrece zemiakov. Zatvoril som oči a deaktivoval som Sharingan. A keď som ich otvoril, stále už predo mnou s obväzom v rukách. Nie, som v poriadku. Odmietol som Senseikin pokus o obviazanie, ale nakoniec ma aj tak zafačovala. Možno to nebolo vážne, no nechcel som si priznať že som nakoniec ostal jediný z týmu zo zranením. Zo zvesenou hlavou a bez slova som následoval tých Chunínov až ku karavane, odkiaľ sme sa vydali do Iwy.


~presun~

72Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Sun Mar 04, 2012 5:35 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Ja som bol plne v poriadku a bol som rád ako to teda skončilo šiel som teda tade kam nás poslala a pokračovali sme nakoniec v ceste .Už som ale dúfal že niečo ako ten predtým sa už neobjaví nevedel som vlastne ani prečo na nás vlastne zaútočili .Ale neprebieral som to .
Mierili sme do iwa .
(presun)

73Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Sun Mar 04, 2012 6:17 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Chvíli jsem si to všechno přehrávala a urovnávala v hlavě, a že jsem toho měla na přemýšlení dost, no, co jsem chtěla udělat nejdřív, bylo, všem poděkovat, byla jsem dost zamyšlená. Jen jsem přikývla a vydala se za ostatními.
(Přesun.)

74Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 23, 2012 8:10 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha

Dorazil jsem těsně za tím Hyuugou a nadále nejevil zájem o cokoli. I když jsem již vypadal o něco vyrovnaněji. Přeci jen, jsem nad sebou zase získával kontrolu...

75Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 23, 2012 8:20 pm

Shinobi

Shinobi

Nibori Hyuuga

Po několikahodinové cestě les prořídl. Procházeli jsme oblastí, plnou řek, potoků a jezírek. Tu a tam jsme mohli zahlédnout políčko, nebo jiné nepatrné stopy po zdejší civilizaci. Netrvalo dlouho a ve vzduchu byla cítit sůl. Naskytl se nám pohled na přístav a širé moře. Zpomalil jsem, jelikož nebylo kam se hnát.
"Unavení?" optal jsem se svých společníků. Mé tělo bylo přece jen více trénované, co se týče taijutsu a výdrže. Trochu jsem se pousmál.

76Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 23, 2012 8:29 pm

Keiko Kiseki

Keiko Kiseki
Genin

Pokračovala jsem dál za Hyuugou. Začali jsme zpomalovat, za což jsem děkovala bohu.
"Unavení? Kdeže... Ale záda už pomalu necítím!"
Ukázala jsem na batoh, který byl celkem těžký, jelikož byl z poloviny naplněn knihami, připadala jsem si, jako školačka, která míří do školy. Díky tomu, že jsme zvolnili, jsem si přehodila batoh na břicho a trochu jsem se snažila protáhnout si záda... Tohle mi byl čert dlužen. Mám to proto, aby se jim nic nestalo a ještě mi to oddělá záda... Bože ti chlapi...

77Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 23, 2012 8:32 pm

Kensei

Kensei
Genin

Po celou dobu se pohyboval na boku skupiny a snažil se být co nejméně vidět a zároveň je sledovat. trénoval se tak a mohl sám sebe ujistit, že to nebylo pro začátek nejhorší. když les začal řídnout a ve vzduchu se objevila vůně moře. Pochopil, že jejich cíl je nedaleko. Skupina zpomalila a on také. Nicméně se k nim nepřidal, pokračoval jako doposud a nereagoval na nic, než přímé oslovení. A to doufal, že nepřijde. nevypadal unavený a to mu muselo stačit.

78Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 23, 2012 8:43 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha

Když se zeptal na únavu. Lehce jsem si protáhl krk a zakroutil lehce hlavou. Jako, že nemám problém. Při poznámce Keiko, jsem převrátil oči k nebi, aby mě nikdo neviděl. Potom jsem došel k ní. Jestli chceš tak ti půlku věcí vezmu. Na další vstřícná gesta, ale mohl v nejbližší době zapomenout. Čekal jsem co odpoví a zatím sledoval příboj v dálce...

79Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 23, 2012 8:49 pm

Keiko Kiseki

Keiko Kiseki
Genin

Trošku jsem se lekla, co po mně Baka chce, ale když se nabídl, že mi pomůže, musela jsem najít svou čelist někde na zemi.
"O... No tak díky..."
Vykoktala jsem ze sebe, jelikož tohle jsem fakt nečekala, nevypadl, že by ho to těšilo, ale bylo to vstřícné gesto. Ovšem otázka byla, jestli mě teď nebude brát jako nejslabší článek, protože nejsem schopná unést svůj batoh... Ale zase jsem táhla všechny ty věci pro ně, takže co... Vytáhla jsem čtyři hrubé knihy a natáhla jsem ruce s knihami k Bakovi.
"Fajn, tak tady máš, zbytek si nechám u sebe. Díky ti."
Letmo jsem se usmála, i když musel vidět, že to nebylo zrovna moc upřímné, ale co jsem mohla dělat, moc pěkné přivítání mi taky nepřipravili.

80Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 23, 2012 8:52 pm

Shinobi

Shinobi

Nibori Hyuuga

Rozhodl jsem se nekomentovat dění v týmu. Na jednu stranu jsem byl šokovaný, na stranu druhou, tohle vypadalo celkem... nadějně.

Netrvalo dlouho a ocitli jsme se přímo na molu. Rozhlédl jsem se a již brzy spatřil loď, kterou pro nás zamluvila Hokage. Ostatní členy týmu jsem zatím nechal kousek za sebou. Promluvil jsem si s tříčlennou posádkou, která nebyla ani moc, ani málo. Pro loď této velikosti tak akorát.
"Můžeme nastoupit. Pokud si chcete ještě něco na poslední chvíli koupit, máte šanci. Na břeh se dostaneme zase až zítra ráno."
Modlil jsem se, aby jeden z nich nevyraboval obchod se suvenýry, jak měl ve zvyku jistý idiot z mého týmu...

81Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 23, 2012 9:04 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha

Bez jakéhokoli reakcí, jsem si od ní vzal ty knihy. Proletěl jsem očima názvy a napadlo mě, že budu mít po cestě alespoň o dlouhou chvíli postaráno. Uklidil jsem je do své brašny přes rameno a s neutrálním výrazem jsem nastoupil na loď. Kde jsem si vlezl do odlehlejší části paluby a sedl si na bednu. Opřel jsem se zády o zábradlí a pod nohy si dal sud. Vytáhl jsem jednu z těch knih. Která pojednávala o jedech, místech nálezů jejich ingrediencí a samozřejmě reakci lidského těla po zasažení. Samozřejmě tu byli i protijedy. No zkrátka jsem se do toho začetl a během pěti minut, jsem do sebe nasoukal na 30 různých jedů. Výhoda fotografické paměti...

82Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 23, 2012 9:07 pm

Kensei

Kensei
Genin

Když dorazili na místo, stál jen nedaleko od Jounina. Byl v jeho přítomnosti radši, než u těch dvou. Rozhodl se, že je nechá aby si zvykli. I on potřeboval čas, ani nyní neměl chuť prolomit svého bobříka mlčení, s kterým začal od slov, které dal Artasovi.
Jenom přikývl a posadil se na nějaký prázdný sud, vše měl u sebe, zásoby i vybavení. Nepotřeboval žádné krámy, které by ho zpomalovaly. Věděl že Artas Keiko pomohl, ale nějak ho to nezajímalo. Byl zamyšlený a neustále dumal nad tím, jak toho pitomce přesvědčit, že udělal taky chybu a není jediný kdo má právo se zlobit. Kdyby to tak chápal... mohli by si dát pěstí do nosu a být zase přátelé, to ho štvalo.

83Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 23, 2012 9:11 pm

Keiko Kiseki

Keiko Kiseki
Genin

Předala jsem tedy Bakovi knihy a upravila jsem si rozložení obsahu svého batohu, musela jsem je upravit tak, aby se mi o sebe lahvičky neporozbíjely, sem tam o sebe cinkly, ale jinak to bylo dobré. Během chvíle připlula loď a já uvažovala, jestli mám mořskou nemoc, ještě jsem na lodi nejela a tohle by bylo celkem nemilé překvapení...
Nechala jsem Hyuugu, aby vše zařídil, vypadal, že ho to i celkem baví nebo co. Pak nás vyzval k nalodění, rozběhla jsem se k lodi a před výstupem na ni jsem opět přibrzdila a koketně pozdravila námořníky. Věnovala jsem jim lehký úsměv a poté jsem se rozběhla k přídi, chtěla jsem vidět moře... Ještě nikdy jsem na širém moři nebyla. Chytila jsem se zábradlí a koukala před sebe, vítr příjemně šimral na tvářích.

84Přístav a pobřeží - Stránka 2 Empty Re: Přístav a pobřeží Fri Mar 23, 2012 9:15 pm

Shinobi

Shinobi

Ulevilo se mi, když se loď nepotopila pod nákladem knih, či suvenýrů. Zvedl jsem pohled k nebi a nechal vítr ať s mými vlasy dělá co se mu zlíbí. Loď se pohnula a přístav se začal vzdalovat. S posádkou jsem dohodl směr plavby a poté jsem si i já mohl na chvíli vydechnout a jen se dívat do moře. V ten moment byl už i přístav mimo náš dohled. Všude byly jen mračna, modrá obloha a nekonečné moře.

Přesun - https://naruto-rpg.forumczech.com/t61-more

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Skrytý přístav

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru