Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Brána Kirigakure

+10
Mister_zx
Hisagi
Shiro
Ren Hōzuki
Renjiro Hōzuki
Shimonu
Yasuraka Yuki
Nukenin
Phate69
Kimiko
14 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Brána Kirigakure Empty Brána Kirigakure Mon Feb 13, 2012 8:57 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Brána Kirigakure Brnal

Po dlouhé cestě, kdy si člověk vidí sotva na nos se konečně vyskytne zajímavější vyhlídka. Přímo před zraky poutníků, jakoby z mlhy vyrostla skála, zabýhající až nad nedaleké jezero. To už je ono? Ne ještě ne. Ještě zbývá cesta podél skály, na níž se nenachází ani jediný stromeček. A pak už jen zbývá přejít ten uzoučký most přes jezero. Je široký sotva na jednoho člověka a lidé, kteří se zde nenarodili mají tendence na něm propadat nejistotě. Na druhé straně už vás čekají stráže. Hlídku na mostu drží jako vždy dva chuunini, zatím co kousek dál ve skále se skrývá jeden jounin. Na úzkém mostu není místo k úkrytu a pěšci jsou zde řízeni kyvadlově. Stačí jenom malá kontrola a pokud vás stráže neshledají podezřelými, můžete vstoupit dovnitř.

2Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Sun Feb 19, 2012 6:29 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

K bráně dorazil posel z Iwy držící zapečetěný dopis od Tsuchikageho. Nesu zprávu od našeho pána. uklonil se. Žádám o vstup na vaše území a předání dopisu vašemu kage.

3Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Sun Feb 19, 2012 6:58 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

Jeden z Chuuninů na něj kývnul. A odlepil se od skalní stěny o kterou se opíral.
Budiž. Já vás tam dovedu, mávnul rukou aby šel za ním a vydal se do útrob Kiri.
(Chuunin přesun)

4Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Sun Feb 19, 2012 7:27 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

(přesun)

5Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Sun Feb 26, 2012 1:07 pm

Nukenin

Nukenin


Juuro Kaya
Po dlouhé, asi několika hodinové pouti jsem konečně došel tady. Zatavil jsme se před úzkým mostem a přikrčil jsem se k zemi.
"Jeden, dva... To je nějak málo. Určitě tam budou další. Musím opatrně, jinak si mě všimnou a to bychom nechtěli..."
Opatrně jsem se připlazil k mostu a opatrně jsem se dostal pod něj, vypadalo to jako dětská prolézačka. Díky chakry jsem se přichytil k druhé straně mostu, zespod a pomalounku jsem se začal přibližovat. Musel jsem opravdu opatrně, aby se most nerozhoupal, to by určitě poznali. Takhle jsem se sunul jako slimák kupředu, až jsem dorazil ke druhému konci. Připravil jsem si pečetě a najednou jsem se pomocí jedné ruky přehoupnul přes stranu mostu a dopadl přímo před strážné.
"Nehan Shōja no Jutsu!" (Kabutova spací iluze)
Strážní okamžitě padli k zemi a já se podíval okolo, musel jsem rychle, určitě tu byli další, rychle jsem je opřel o most, jakože usnuli a několika rychlými skoky jsem zmizel. (Přesun)

6Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Sun Mar 18, 2012 12:08 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Objevila jsem se u brány a vedle mě pár lišek, chodila jsem sem a tam a kousala si nehty. Doufala jsem že lišky tam dorazily včas, ale jelikož jsem nedostala žádné zprávy nevypadalo to moc dobře... "Chjo" povzdechla jsem si a zastavila se uprostřed brány. Koukala jsem se do dálky a přemýšlela jestli tam má jít.
___________
Objevila se u mě liška a zdělila mi že mám sovu v kanceláři. Doufala jsem že to nejsou špatné zprávy z Iwi. Rozeběhla jsem se k budově a lišky za ní.
-přesun

7Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed Mar 28, 2012 12:43 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Prišli sme k bráne Kirigakure. Po dlhej ceste do Iwy tam aj späť. Únava bola už celkom veľká ale ja som to na sebe nedával znať. Bolo veľa nezodpovedaných otázok aby som si len tak ľahol. Počkal som kým k bráne dorazila Ren a Renjiro a následne som sa rozbehol k Budove Mizukage ujasniť si pár vecí a hlavne sa opýtať "Čo sa teda deje?!"

-Presun

8Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed Mar 28, 2012 5:37 pm

Renjiro Hōzuki

Renjiro Hōzuki
Chuunin

S těží jsem se dobelhal k bráně, podepsala se na mě únava, žízeň i hlad. Jediné, co mě těšilo, byla úleva, že tahle hrozivá cesta skončila. Dlouze a hlasitě jsem zívl, pohledem jsem přejel po vstupu do vesnice. "Konečně!" vydal jsem se stejně jako Shimonu, jen o něco později, do kanceláře Mizukage.

9Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed Mar 28, 2012 7:15 pm

Ren Hōzuki

Ren Hōzuki
Genin

"Renjiii... počkeeej!" ozvalo se ještě za bránou, ale v zápětí se prohnala modrá postavička okolo stráží. Musela jsem ho sledovat, bůhví co by to trdlo vyvedlo.

Přesun za Renjirem xD

10Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Tue Apr 03, 2012 8:01 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

DOšel jsem k bráně, tentokrát už sám, ale v podobě obyčejného shinobiho. Nic se mi po cestě nestalo, ale nechtěl jsem riskovat. Uklonil jsem se před branou a řekl jsem: Jsem z Iwagakure. Rád bych mluvil s lady Mizukage.

11Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed Apr 04, 2012 2:06 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

ANBU
Jeden ANBU se objevil hned u něj. "Omlouváme se ale Lady Mizukage je momentálně mimo vesnici. Měla by se vrátit ale co nejdříve" Lehce podezíravě si ho přeměřil i když přes masku to nebylo vidět.
"Smím vědět s kým mám tu čest?"

12Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed Apr 04, 2012 6:09 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Posel z Iwagakure Faito Dansaku. řekl jsem s úklonou. Pokud by vám nevadilo, počkal bych na ni uvnitř vesnice.

13Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed Apr 04, 2012 6:23 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Anbu
Stále si ho přeměřoval pohledem a když se představil začal vzpomínat kde to slyšel. Přece jen dny kdy do něj Mizukage hustila jména Kagů byly k něčemu. Odkašlal si a uklonil se. "Omlouvám se...jistě pokud chcete můžete počkat v kanceláři nebo vás zavedu do volného pokoje."

14Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed Apr 04, 2012 7:38 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Děkuji, počkám před kanceláří. usmál jsem se a prošel branou.

15Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed Apr 04, 2012 8:14 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Anbu
Uklonil se a zmizel, ovšem zmizel pouze z jeho dohledu. Pokud tu Mizukage nebyla měl za úkol každého sledovat. Ať to byl kdokoliv, byla to jeho specialita. Ukrýt se ve stínech a nenápadně pozorovat. To také teď dělal.
Hlídka se u brány poté co zmizel vrátila zpět k nic nedělání a jeden z nich vytáhl balíček karet. Hodlali využít toho, že tu Lady Mizukage nebyla a konečně si zahrát. Jeden z nich musel ale hlídat protože by zase dostali kdyby je načapala.

16Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed Apr 04, 2012 8:19 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

(přesun)

17Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Tue Apr 10, 2012 7:27 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Dorazila jsem k bráně a v obličeji měla vztek. Jakmile ke mě přišel Jounin který tu hlídal aby mě pozdravil chytla jsem ho pod krkem. "JAK se sem mohl dostat nukenin SAKRA!?" Zavrčela jsem a propalovala ho pohledem. "Chci aby jste odteď prověřili KAŽDÉHO kdo projde branou a chci tu mít navíc 2 skrytý Anbu" Rozkázala jsem a lehce rozladěný Jounin přikývl. Pustila jsem ho a se rty lehce našpulenými a nadávkami v hlavě jsem zamířila k budově. Cestou se kě mě připletl Anbu. "Lady Mizukage...navštívil nás Tsuchikage-sama" Zdělil mi a zmizel dřív než jsem mohla začít zuřit na novo. Zorničky se mi rozšířily a začínala jsem vidět skoro rudě. Skvělé...maminko vidíš to?! vidíš to! doufám že tu nečeká dlouho... Koukla jsem se letmo k nebi jako bych čekala na Boží pomoc a zrychlila krok.
-Přesun-

18Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Tue Apr 10, 2012 7:44 pm

Shiro

Shiro
Genin

Se Sayou na zádech jsem pozoroval vztek Mizukage-sensei. Přepadala mi teď ještě silnější a než jsme si to stačil uvědomit, dost jsme jí obdivoval. Už jen že se stala Mizukage muselo mít svůj důvod, no takhle z osobní stránky byla úžasným člověkem. Trochu jsem se usmál a dál jsem jí následoval.
Přesun

19Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Thu May 03, 2012 3:46 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

K bráně dorazil posel z Iwy a v ruce držel dopis. Předejte, prosím, tento vzkaz vašemu kage. uklonil se a předal strážím vzkaz. Pak odběhl.

Vzkaz:
Vážený/á
kage. Dovoluji si Vás pozvat k sobě do Iwagakure spolu s vašimi
shinobi, v rámci tréninku. Pokud máme čelit společnému nepříteli, bylo
by dobré znát sílu ostatních úderných oddílů a nadějných shinobi. Budu
očekávat Vaši odpověď. S pozdravem
Faito Dansaku, Tsuchikage

20Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Thu May 03, 2012 8:03 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Anbu si vzal dopis a okamžitě zmizel.
Hlídka u brány se znuděně protáhla a dál se věnovala hraní karet.
-Anbu přesun-

21Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 4:10 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Dorazila jsem k bráně a namířila si to rovnou k hlídce. Pečlivě jsem jim vše vystětlila a když přikývli spokojeně jsem se vrátila k lišákovi.
"Chmm.. tak mě tak napadá že v Iwagakure budeš muset spát" Vítězoslavně odhalil zoubky.
"Tam přece nebudeš muset dělat žádně věci."
Mávla jsem rukou a pozorovala nebe.

22Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 4:15 pm

Hisagi

Hisagi
Chuunin

Hisagi

Prišiel som pri hlavnú bránu do dediny videl som tam už Mizukage mierne som sa uklonil a prešiel som k lavičke sadol som si na ňu a čakal som kto príde ako další.

23Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 4:33 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Proběhl jsem zkrz bránu až k hlídajícím.Vysvětlit jsem jim že jsem zde z diplomatických důvodů.Poté jsem se odebral k samotné/mu kage. (přesun budova Mizukage)

Kalen

Nakonec jsem se vracel hledajíc Mizukage.Ehm.Můžu se zeptat zdali tu najdu Mizukage-Sama?Zavolám jen tak mezi lidi.

24Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 4:45 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Ishi

V mojej uniforme som mierila do Kiri nakúpiť nejaké veci do podniku .

25Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 4:47 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Co potřebuješ?"
Promluvila jsem na osobu která mě hledala a postavila jsem se.

26Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 4:49 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Procházející dívka ve mě vzbudila velmi divný pocit.Dlouho jsem na ní zíral a opravdu se mi zdála povědomá.Kdo to?Honilo se mi hlavou ale nemohl jsem si vzpomenout jelikož jsem jí neviděl do tváře.
Hned potom na mě zavolala mizukage.
Nesu zprávu od Tsuchikage-Sama.Prý proč jste se nezastavili na těch slavnostech.

27Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 4:50 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"He? Právě jsme na cestě. Posílala jsem posla"
Zmateně jsem se zamračila.
On tam nedorazil?! To si odpyká.

28Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 4:51 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Srdce sa mi rozbušilo keď som uvidela svojho bratra ale vedela som že ma nespozná pretože som zmenila úplne výzor a chovanie. Prechádzala som okolo a Mizukage som sa poklonila s úsmevom a išla ďalej.

29Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 4:56 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

A ještě jedna věc.Řeknu tak trochu zlomeně.Pokud by jste narazili na Ai Ishi.Mou milovanou sestřičku která utekla z vesnice.Prosím dejte vědět Vůdce klanu Ishi do Iwagakure.S tímto jsem se poklonil.Pokud je to vše?

30Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 4:59 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ako som to započula nachvíľu som zastavila a pootočila tak aby som ho videla, chcela som vidieť ako sa tvári no nevidela som jeho tvár, pousmiala som sa. "Aj tak by ma zabil..." dala som sa znova do pochodu za mnou iba rolnička na krku zacvrngala. (presun)

31Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:00 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Stát.." Postavila jsem se před dívku.
"Omlouvám se ale Kirigakure bude brzo zavírat své brány, pokud tam tedy nechceš skejsnout a čekat až se otevřou což bude po mém návratu měla by jsi si rychle zařídit co ve vesnici potřebuješ a jít." Sdělila jsem jí a pak se koukla na posla.
"Jistě vše, brzo dorazíme do Iwagakure. Prosím sděl Tsuchikagemu mou omluvu, mám neschopné posly."

32Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:02 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Prepáčte mi prišla som iba rýchlo nakúpiť do baru. hovorila som s najvätšou úctou. Rýchlo odídem mám to zachvíľu nakúpené" poklonila som sa

33Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:09 pm

Shiro

Shiro
Genin

Rychle jsme doběhl k bráně, kde bylo celkem rušno. Zůstal jsem stát nedaleko Mizukage-sama, které jsme na pozdrav zakýval. Doma jsem si sbalil nejdůležitější věci, ale samým nadšením jsem zapomněl na čas.

34Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:10 pm

Reizo Hoshigaki

Reizo Hoshigaki
Genin

Doma som sa pobalil, vzal si len potrebné veci, svoju rybičku, ktorá si hovela v batohu v uzatvorenom akváriu a zvitok, ktorý bol bezpečne uložený vo vnútri plášťa. Avšak, kapucňu som už nemal. V Iwe by mi asi len škodila. Prešiel som pred bránu, kde to žilo, a postavil som sa tesne k bráne, čo najďalej od ostatných, čakajúc na povel odchodu.

35Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:11 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Jistě..ale pospěš si" Koukla jsem se na dívku a kývla na Shira který přišel. Doufala jsem že se Tsuchikage nebude hněvat a povzdechla jsme si. Až ho potkám zabiju ho..lenocha jednoho! Pak jsem uviděla žralůčka a zamávala ně něj. "Pojď sem"

36Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:14 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Doběhla jsem ke kanceláři jako velká voda. Cestou jsem se musela stavit ještě pro batoh, naštěstí jsem to měla cestou. Zastavila jsem se před mizukage tak blízko, že sjem do ní skoro vrazila.
"Omlouvám se... jdu pozdě..." vydechla jsem.

37Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:15 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Odběhl jsem směr Suna (přesun suna)

38Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:17 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Hai! utekala som do dediny (presun)

39Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:22 pm

Reizo Hoshigaki

Reizo Hoshigaki
Genin

Odlepil som sa od brány, a trochu neisto prešiel až k nim. Hmm? Spýtal som sa, očividne sme mali vyraziť, tak som z vrecka vytiahol lízatko, čo som od Mizukage včera dostal, dal si ho do úst, potriasol batohom, aby som sa uistil, že tam akvárko ešte je, a pozrel sa smerom od brány, na cestu vedúcu .. preč. Nikdy som nebol mimo dediny.. To bude úžasné! Zaškeril som sa, a začal rozmýšľať, čo nás asi čaká.

40Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:28 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Keď som sa vracala rýchlo som pohla do kroku. Ešte som zastavila či neuvidím Mizukage. Keď tam ešte bola stihla som napísať list. Mizukage -sama prosím odovzdáte tento list Kalenovi Ishi ?Bohužiaľ neviem kto to je ale posiela mu to jeho sestra. podala som jej list.


list:

41Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:28 pm

Hisagi

Hisagi
Chuunin

Hisagi

Postavil som sa z lavičky začalo tu byť celkom rušno prešiel som davom až k Mizukage sensei tam ešte nebol pozrel som sa na ostatných.Prvý krát do Iwagakure no sato ?Spýtal som sa pričom som sa pozeral na Sayu a pousmial som sa.

42Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:35 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Jsem pošťák?! Strčila jsem dopis do tašky a rozhlídla se.
"Má přijít ještě někdo?" Podrbala jsem se ve vlasech a spočítala si je.

43Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:39 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

veľmi pekne ďakujem bola som strápená s toho že som videla brata ale nedala som to nijako moc najavo. Poklonila som sa a šla preč( presun)

44Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:39 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Jo... Vlastně jsem ještě nikdy nebyla mimo vesnici. A ty?" oplatila jsem mu úsměv.

45Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 5:46 pm

Hisagi

Hisagi
Chuunin

Hisagi

Zopár krát už áno...Povedal som.Chýba ešte Taku Hosogawa...Dodal som pričom som sa pozrel na Mizukage a naspäť na Sayu.Hlavne sa tam nestrať...Pousmial som sa na ňu.

46Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 6:14 pm

Taku Hosogawa

Taku Hosogawa
Jounin

Taku


Dorazím před bránu celkem vycházkovým tempem. Omluvte prosím mé zpoždění. Shledal jsem jakousi závadu na své holi a musel jsem domu pro jinou.

47Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 6:22 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Tak vyrážíme!" Křikla jsem a odebrala se na cestu. Brány Kirigakure se s rachotem zavřely a nyní se do ní ani z ní nikdo nedostal. Lišák se mi otřel o nohy a zamířil směrem k Iwagakure.
-Přesun-

48Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 6:24 pm

Shiro

Shiro
Genin

S nadšením a s úsměvem na rtech jsme následoval Mizukage-sama. Pozdravil jsme ostatní, kteří se tu ještě ukázali a pak jsem si už radostně vykračoval. Začal se jeden z nejzajímavějších výletů, na jakých jsem kdy byl.
-přesun

49Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 6:25 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

"Budu se snažit," slíbila jsem a s úsměvem a vydala se za mizukage. "Mimochodem, ještě jsme se nepředstavili. Jmenuju se Saya."
(přesun)

50Brána Kirigakure Empty Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 6:28 pm

Hisagi

Hisagi
Chuunin

Hisagi

Pousmial som sa.Volám sa Hisagi...Povedal som pričom som sa pozeral na ňu a následne som vyrazil z ostatnými von z dediny ( Presun ).

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru