Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Stříbrný Sál

3 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Goto down  Zpráva [Strana 4 z 4]

1Stříbrný Sál - Stránka 4 Empty Stříbrný Sál Sun Feb 12, 2012 8:39 am

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

V této místnosti, která sousedí s restaurantem i hostincem, naleznete především židle, podivnou slavnostní výzdobu, která se během večera stále mění, aniž by byl spatřen někdo, kdo by tuto práci vykonával. Naleznete tu také pár stolečků, na kterých je vždycky něco k pití a něco malého k snědku. Bez ohledu na to, zda někdo tyto pochoutky doplňuje. Hudba tu hraje neustále, ale nikdo neví odkud se zvuk line.


151Stříbrný Sál - Stránka 4 Empty Re: Stříbrný Sál Sat Apr 14, 2012 7:49 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"No, to abych tě tedy nezklamala." Ruku jsem položila na jeho tvář. Příjemně hřála.

152Stříbrný Sál - Stránka 4 Empty Re: Stříbrný Sál Sat Apr 14, 2012 8:09 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Tak ako ideme niekam?! Já len či se mám tešiť na nové prostredí... usmieval som sa. Zobral som jej ruku ktorú mala na mojej tváry a pobozkal som jej ju. Potom som jej ju stále držal.

153Stříbrný Sál - Stránka 4 Empty Re: Stříbrný Sál Sun Apr 15, 2012 11:57 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Tak jo. Změnit prostředí můžeme." Stoupla jsem si. Ruku jsem měla k němu natáhlou. "Tak pojďte, pane," jemně jsem ho zatáhla za ruku, aby se postavil.

154Stříbrný Sál - Stránka 4 Empty Re: Stříbrný Sál Sun Apr 15, 2012 12:05 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Postavil sem se a Shizuka mne vytáhla na nohy. No aj keď už som stál tak som jej ruku nepúšťal. Tak princezno...kam to bude?! povedal som zo smiechom v hlase.

155Stříbrný Sál - Stránka 4 Empty Re: Stříbrný Sál Sun Apr 15, 2012 12:34 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Princezna?" zeptala jsem se. "Tak prozatím vyjdeme jen ven a pak uvidíme, princi." Otočila jsem se a zamířila ven. Ne rychle, protože mě držel za ruku. Vůbec mi to nevadilo.

156Stříbrný Sál - Stránka 4 Empty Re: Stříbrný Sál Sun Apr 15, 2012 2:02 pm

Shimonu

Shimonu
Velitel Jouninů

Jop princezna....moje princezna... usmial som sa na ňu a pomaly sme vyšli spolu von.

157Stříbrný Sál - Stránka 4 Empty Re: Stříbrný Sál Sun Apr 15, 2012 6:24 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Tak si svou pronceznu hlídej. Bylo by škoda ji někde ztratit, nemyslíš?" popíchla jsem ho, jako bych mluvila o jiné. Otevřela jsem dveře a vyšli jsme ven.
(přesun)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 4 z 4]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru