Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Tréningové Pole Ishi Klanu

2 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 3]

1Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Tréningové Pole Ishi Klanu Sat Mar 17, 2012 10:17 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

First topic message reminder :

Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Ganrdojo Trainingové Dojo pro Klan Ishi


51Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Jun 18, 2012 7:33 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Tak hlavně nedělej problémy.

52Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Jun 18, 2012 7:40 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ja mám povolené ostať tu v dedine po dobu slávností,nesmiem opustiť dedinu ...Môžeš byť rad že si vonku,dokonca som ho prosila aby ťa pustil otočila som sa naštvane.

53Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Jun 18, 2012 8:52 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Já bych byl venku hned.Ale co se týče tebe,nevím jak dopadneš.

54Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 3:13 am

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Nech dopadnem akokoľvek tak ty by si nad tým premýšľať nemal predsa len... usmiala som sa "Nie som tá čo som mala byť..."

55Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 10:47 am

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Ale stále si moje sestra,Teda doufam.Řekl jsem přisně.

56Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 4:01 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Vyplazila som jazyk a štuchla som sa do hlavy. "Možno ak ma nebudeš štvať" zasmejem sa podpichovačne

57Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 4:53 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Nevim z koho se stal Nukenin.Udělal jsem facepalm.

58Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 4:58 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

No ja som sa šla prejsť neutiekla som zavtipkovala som si a dala som ti pohlavok.

59Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:00 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Tak to se di nechat vymazat z hledanejch.Pohlavek jsem jako muž přijal a ignoroval.

60Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:07 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Non non ! zasmiala som sa. A trocha som sa pobavila s tým že som na teba začala útočiť rukami

61Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:09 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Co to?Chytil jsem jí obě ruce.Coto mělo znamenat?Opravdu jsem nechápal co to mělo za účel.

62Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:12 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

pohode som sa vyšpemkla a začala som znova.No tentoraz som mala na tvári úsmev.Udierala som päsťami a trocha som sa smiala pri tom

63Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:13 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Opět jsem jí ty ruce chytnul.Todle si dělej svímu klukovi ale ne bratrovi.Vzdychnul jsem si.Ty dnešní děti.

64Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:27 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Prekvapene som pozrela a trocha som sa začerveňala. Môjho chlapca nechaj tam kde je... usmiala som sa.

65Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:30 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Pokud něco zjistím zabiju ho.Radostně a zle jsem se zatvářil žpřičemž jsem jí pustil.Lehl jsem si na záda a koukal jsem do stropu.

66Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:35 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

"Ale to bol iba vtip sám vieš že nemám priateľa bola som preč z dediny takže určite nemám priateľa hovorila som vierohodne až tak že som sama sebe uverila

67Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:36 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Právě proto že si byla pryč.Dál sleduju zaujatě strop.

68Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:40 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

"Ale....." smutne som pozrela do boku a chytila som sa za brucho.Mala som skvelú náladu tak prečo mu to nepovedať ?

69Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:41 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Jestli usnu a přijde sem nějaká hjezká holka že mě chce znásilnit tak jí nech.Zasmál jsem se.

70Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:43 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Tak pri tebe svoje dieťa vychovávať nebudem určite dupla som a odišla som na druhý bok miestnosti a tam som si sadla

71Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:45 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Vyskočil jsem a rychle sem doběhl k ní.Ty si těhotná?!

72Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:47 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

"Som žena, nevieš čo som robila vo svete trocha som to prehnala...bohužiaľ neviem kto je otec... poškriabala som sa po hlave a pozerala do boku

73Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 5:55 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Takže tě nakonec stejně zabiju!Řekl jsem velmi zle a přísně.Ikdyž jsem věděl že to není pravda.

74Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 6:09 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Rozosmiala som sa."Tak zabij ešte skôr než sa tak stane vážne otehotniem naschvál"

75Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 6:16 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Prosim tě.Zasměju se.Aspoň s někým na úrovni.Jsi přeci jen krve Ishi.

76Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 6:21 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Zasmejem sa,tentoraz ma niečo napadlo.Chcela som sa smiať ale tvárila som sa smrteľne vážne. Prešla som tak aby bol teraz on pri stene otočený chrbátom,tak silno som ťa pritiskla k stene že si sa musel opierať o ňu. "čo ak by som ti povedala že nie som vlastne Ishi ?" pošepkala som ti do ucha a zároveň aj pridržiavala tak aby si ma nemohol odstrčiť,bola som na tebe prilepená takže si mohol na hrudi cítiť aj moje prsia

77Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 6:48 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Tak bych chtěl důkaz.Řekl jsem suše.Zase vtipkuje?Napadlo mě v hlavě.

78Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 6:52 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Zablískalo sa mi v očiach a stále som na tebe bola nalepená. "Dôkaz ? Skús hľadať na miestach kde som bola ja a dozvieš sa zaujímavé veci..." stále som ťa nepustila

79Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 6:54 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Najdu co?Zeptám se a začínám se trochu červenat.Ale vysvětlovalo by to její schopnosti.

80Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 7:04 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

No to podľa toho kde hľadáš " prejížďala som jedným prstom tebe po hrudy.

81Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 7:06 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Tak.To je široký pojem.Vypadalo to že jsem jí nepochopil a začal jsem ještě víc červenat.Trochu jsem sebou cuknul ale jiné reakce jsem na ní neměl.

82Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 7:20 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

"Ale Kalene vy sa červenáte to je tak rozkošné " povedala som keď som zbadala že sa červená. Kúsla som ho do ušního lalôčku

83Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 7:43 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Nějaká drzá ne?Řekl jsem velmi překvapeným hlasem.

84Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 7:46 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

"Ani nie dokážem byť ešte držejší " usmiala som sa. Ale pak som zmenila svoj výraz na prekvapenie."čo som to...ehm...prepáč to bol iba žart" usmiala som sa a utekala od neho čo najďalej.

85Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 7:55 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Eh?Vůbec jsem nepobíral co to dělá.Utřel jsem si oslontané ucha a opět si sedl na zem.Todle se bráškovi nedělá.Zasměju se.Teda pokud jsem bráška.

86Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 7:58 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Chytila som sa za bradu. A potom pozrela na brašku. "Určite si môj brat kto iný by si bol ?....neviem o čom to hovoríš...prepáč niekedy mávam výpadok ale nieje to tak časté... usmiala som sa.

87Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:00 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Snad.Opět jsem si lehl jak jsem ležel předtím a koukal jsem hlavou do stropu.

88Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:03 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Pozerala som ako tam ležíš a ani som sa nepohla

89Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:05 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Je fajn že sem se zdržel těch slavností a nestojím někde v davu.

90Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:06 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ak ti to vadí môžeš isť tam ja ťa tu nedržím.. vyzeralo to že si sťažuje

91Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:11 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Naopak.Trocha klidu.Dal jsem ruce nahoru jako bych se natahoval ke stropu.Se vždycky hodí.Už žádné hledání sestry,žádné nahánění kagů a ani žádné starání se o klan.Aspoň na chvilku.Zněl sem opravdu šťastně.

92Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:13 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Zatvorila som oči a usmiala som sa ako kedysi keď som bola s mamičkou."Kľudne si odpočiň" povedala som jemne a s citom

93Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:16 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Jo.To mi bodne.Pomalu jsem zavřel oči.Vypadalo to že spím ale poze jsem odpočíval.Spíš to byla teda meditace než odpočinek ale na venek to vypadalo že spím.

94Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:20 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

čakala som na hodnú chvíľu, myslela som že spím.Prešla som úplne potichu až nad neho a sadla som si naňho rozkročmo na podbrušek. Ruky aj nohy som mu rýchlo tak dala aby ich nemohol použiť. A čakala som,stále som mu sedela na podbrušku

95Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:21 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Zajímalo mě co udělá takže jsem stále předstíral spánek.

96Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:23 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Heartfilia

Keď sa nebudil tak som svoju tvár dala tak blízko že som cítila ako dýcha. Jazykom som mu prešla po perách.

97Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:29 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Hey!Okřiknul jsem jí.Ale už předtím jsem si byl vědom že pokud se pohnu pravděpodobně si přetrhnu sval (pokud mě držíš tak jak myslím) tak jsem se na to vykašlal.Zatím to nebylo nic moc vážného.

98Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:31 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

No konečne si sa ráčil zobudiť...chcem sa ti predstaviť moje meno je Ai Heartfilia teší ma. usmiala som sa a naďalej som ho držala. "Nehýb sa moc inak si ublížiš..."

99Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:33 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

He?Měl sem pocit že už jí asi trochu zcvoklo.Kage jí vyhrožoval nebo poslal do iluze?Pokud ano tak jí to asi zlomilo její malé srdíčko.Vzdychnul jsem si v duchu.Těší mě slečno.Mile jsem se usmál.

100Tréningové Pole Ishi Klanu - Stránka 2 Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Jun 19, 2012 8:35 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Heartfilia.

"Tebe nehovorila tvoja milovaná sestrička že má rozdvojenú osobnosť ? A tou som ja,už od malička priznala sa ti a nahodila anjelský úsmev.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 3]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru