Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Tréningové Pole Ishi Klanu

2 posters

Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 3]

1Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Tréningové Pole Ishi Klanu Sat Mar 17, 2012 10:17 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Tréningové Pole Ishi Klanu Ganrdojo Trainingové Dojo pro Klan Ishi

2Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Sat Mar 17, 2012 10:18 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Prišla som hneď za bratom

3Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Sun Mar 18, 2012 11:19 am

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Tvá podstata je ?

4Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 5:18 am

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Podstata popravde ani neviem poviem popravde

5Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 3:59 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Tak v tom případě tas Katanu.

6Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:02 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Začala som nervózne "A...prečo myslíš že mám katanu?" uhla som pohľadom

7Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:07 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

No jelikož jsme Klan specializující se na Kenjutsu tak...Větu jsem nedokončil proto že jsem nechtěl být hrubý.

8Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:12 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

"Ale ako vieš tak mňa držali ďaleko od zbraní .." poviem urazene ale pak sa len milo usmejem
Spoiler:
nadvihnem tak vysoko Kimono že by sa každý muž začervenal. Podväzok mi tam držal katanu tak aby nebola vidieť a počuť,bola to katana matky jedna z najsilnejších na ktorú nikto nemohol siahnuť bola niečo ako posvätná

9Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:13 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Při pohledu na Katanu trochu ztuhnu.Neboj.Nevytasím pro ti tobě čepel.Usmál jsem se velmi laskavě.

10Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:20 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

"Dobre ale šetri ma prosím.." poviem vážne. Rýchlo vytasím katanu a ani nevím ako ale proste som okamžite vyštartovala ako pri tréningu.Pridala som do úderu chakru tak že pod nami pri náraze vznikol kráter
Tréningové Pole Ishi Klanu Ichigo3

11Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:22 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Úderu jsem se ladně vyhnul a mečem v pochvě jsem útočil ze strany na krk.

//Prosím piš bez obrázků Very Happy

12Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:29 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Vyhla som sa tak že som pozorovala katanu a iba som sa usmiala. Pekne som použila chakru do nohou utekala som na kraj budovy použila som chakru a vybehla som po strope hore až nad ním a tam som chakru zasa použila do meča a z hora som zaútočila

13Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:31 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

V tu chvíli co na mě padala jsem se uhnul opět do strany a rukou jí pomohl níže.Tím pádem než si stihla uvědomit co se děje ryla hubou v zemi.Gome.Řekl jsem velmi vystrašeně jako bych se tónem ptal jestli jsem jí něco neudělal.Poté jsem ji nakopl do žeber.Její let zastavila stěna Doja.

14Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:33 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Vypľula som krv z úst a pak som zatvorila oči ako keby že som omdlela.Bola som tak a čakala skoro som nedýchala bolo to tak pre mňa lepšie z puse mi tieklo dosť krvi

15Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:35 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Promiň.Ale na takovídle laciný trik ti neskočím.Řekl jsem tiše.Sice jsem to trochu přehnal ale vím co udělám jakou silou.Pomalu jsem se k ní přibližoval.

16Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:38 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Nereagovala som naňho,skôr som bola ponorená do svojho vnútra. "Sakra !" hovorím si v duchu a vôbec som sa nehýbala nevyzeralo to ako trik,dokonca som aj pomaly dýchala

17Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:41 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Složil jsem několik pečetí a vytvořil si Doton:Bushin.Schoval jsem se tak aby mě Ai neviděla a klon šel dál za ní.Když už byl u ní dal jí ruku na rameno.Jsi v pořádku?

18Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:49 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

cítila som dotyk ale nič som nerobila ani som sa nepohla skôr som sa zosunula dolu tak že som ležala na boku. "Musím viac trénovať !" hovorím si v mojom vnútornom svete. "Ale prečo bojuješ ?" ozval sa iný hlas ale bol to môj len nehovorila som to ja.Ale bol to môj hlas. "Pretože nechcem to nechať všetko na bratovi !" ale ten ťa nepotrebuje !Nenávidí ťa !Pohŕda tebou lebo si slaboch !NE!Si najslabší článok tohoto klanu a on to vie !Ne! hádala som sa s mojím vnútorným ja ale vôbec som sa nepohla iba raz za čas mi ujelo to "Ne" hlasito

19Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:50 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalenův Klon

Chceš teda naučit nějakou tu techniku?

20Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 4:59 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

sadla som si a jedno ramienko mi skĺzlo dolu ale mala som zatvorene oči "slabý článok klanu....opovržená vlastí rodinou"

21Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 5:02 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

A eště se tady svléká.Dodal jsem zpoza rohu velmi pobaven a nechal klon zmizet.Došel jsem pomalu k Ai.Proč by jsi měla být?

22Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 5:10 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

"Má pravdu som slaboch ktorý nič nevie...hanba celého klanu hovorila som si pre seba a potom som si napravila ramienko

23Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 5:17 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

To není pravda.Podíval jsem se soucitně na Ai a kleknul si k ní.Hanba jsem tu leda tak já.

24Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 5:29 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Chytila som ho okolo krku a pritiahla k sebe,z ničoho nič som ho bodla ale tak aby to nebolo smrtelné iba okrajové "To už nikdy nehovor!"

25Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 5:30 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

To bylo kruté.Sesunul jsem se po meči až k Ai a obejmul jí.Vís že jsi po mě nástupce ty?Zakašlal jsem.

26Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 5:35 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

"Klameš kto by chcel byť vodca a tvoja rana je iba povrchová" povedala som milo a podala som mu kapesníček s mojíma inicialami

27Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 5:41 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

No hodně lidí.Ale sranda to není mlisá sestřičko.Vstal jsem.Tak?co teď?Simulování mi nevyšlo.

28Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 6:17 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

"Ja som lepší simulant" mrkla som naňho "Ale...zaujímalo by ma kto to bol" povedala som si skôr pre seba a postavila som sa

29Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 6:49 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Zlý duch.Posedne tě a pak budeš převážet duše do pekla.Pobaveně se usměju.A prsa ti zůstanou furt malá.Radši se odsunu dál.

30Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 6:52 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

začalo mi cukať oko. "Malé ?!" vražedný pohľad ktorý naňho dám bol ako keby sa pozeral vrah. "I kill you"

31Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 7:15 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Dělám si srandu.Mám nejkrásnější sestřičku na světě.Začal jsem se od srdce smát.Škoda že jsem si s ní nikdy takhle nepovídal dřív.

32Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 8:50 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Nafučala som líce vzduchom ako urazená ale potom som sa aj ja začala smiať. "Jasne,jasne svoju ironiu si nechaj! Playboy! tentoraz sa ja poza jeho chrbát zasmejem

33Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 9:18 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Jak myslíš.Podíval jsem se jí z příma do očí.Takže jsi dnes zjistila že jsi nic nezjistila.

34Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 9:20 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Zákerný pohľad som dala a jednu facku som mu dala. "Neznášam ťa !" povedala som nabručane a vybehla som do domu katanu som mala v ruke

35Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 9:24 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Cože?Vůbec jsem jí nechápal a tak jsem šel loudavým krokem za ní.Když jsem jí našel řekl jsem jí.Asi začnu chlastat.Podíval jsem se na ní.Z tebe.

36Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 9:31 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Vyplazila som naňho jazyk "Ak začneš odídem z vesnice" moje oči svedčili o tom že som to myslela smrteľne vážne

37Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 9:41 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Jestli chceš spáchám Seppuku.Odvětím jí stejným tónem.

38Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 9:45 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

"Ak budeš potupa klanu tak kľudne !" odvážno som odpovedala pri čom som pohľadom neuhla

39Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 9:48 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Mečem Ishiho to bude pocta.Vytasil jsem ho a připravil se.Chceš mít tu čest nebo mam sám?

40Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 9:53 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Stála som bez pohnutia a môj pohľad neuhol ani o kúsok. Pozerala som sa a vystrela som tak roky ako keby že čakám kým ma prebodne alebo rozsekne a bolo to tak ale pohľad mi stále ostal a ani som sa nepohla

41Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Mar 19, 2012 10:08 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Tak já sám. Zvednu meč a plnou rychlostí špičko mířím na svůj žaludek.

42Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Mar 20, 2012 4:47 am

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Stála som tam a pozerala naňho z odporom. "Mladý a hlúpy chlapče" poviem a pomaly odídem preč (presun)

43Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Tue Mar 20, 2012 3:23 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Naschvál jsem se minul.No nic.Du si pro misi.(přesun)

44Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Jun 18, 2012 1:04 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Nevedela som kam mám isť a tak som šla tam kde ma skúšal brat. Sadla som si tu opretá o stenu a pomaly som zaspala.

45Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Jun 18, 2012 7:21 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Přišel jsem do trénongových prostorů.Ať se stane cokoliv chtěl jsem se stát co nejdřív Jouninem.

46Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Jun 18, 2012 7:24 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Začítila som chladný vietor z vonku ale nevšímala som si toho,myslela som si že len niekde prefukuje. Nemala som kam isť a toto bolo jediné bezpečné miesto kde ma nikto nebude hľadať.Mala som zatvorené oči a ďalej som si trocha driemala

47Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Jun 18, 2012 7:26 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Du na to!Povzbudil jsem se a pak jsem dělal cvičné pohyby mečem.

48Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Jun 18, 2012 7:28 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Počula som ako niekto trénuje a tak som pomaly otvorila oči a pozrela ako brat trénuje.Pretrela som si oči.Pomaly som sa postavila a stále ospalým hlasom som povedala."No tak nič,spánok asi musí počkať..." stále mi klipkali oči pretože som sa práve zobudila

49Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Jun 18, 2012 7:30 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Ten hlas mě trochu překvapil.Okamžitě jsem za ním vyrazil a těsně před Ai jsem se zastavil.Jo to si jen ty.Oddychnul jsem si a schoval jsem katanu.

50Tréningové Pole Ishi Klanu Empty Re: Tréningové Pole Ishi Klanu Mon Jun 18, 2012 7:32 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

A kto by to mal byť ?môj DUCH ? zívla som si."Ale som rada že Tsuchikage dodržal svoj sľub..." povedala som si skôr pre seba a nad tým som sa usmiala.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 3]

Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru