Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Budova Raikage

+8
Ryuuni Takara
Hidenori Nii
Ai Ishi
Shizuka Yoru
Torao Kami
Phate69
Ryuuji
Ayame Takahashi
12 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 3 z 6]

1Budova Raikage - Stránka 3 Empty Budova Raikage Sun Feb 12, 2012 9:12 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

First topic message reminder :

Nejvýše položená budova ve vesnici.
Kancelář Raikage se nachází až v posledním patře. V nižších patrech sídlí rada, úředníci a mnoho dalších oddělení, která jsou nezbytná pro správný chod vesnice.
Kancelář je sice velká, ale také velice útulná. Je vedena v modrých odstínech a z velkého okna hned za stolem Raikage jde krásně vidět celá vesnice.
V rohu místnosti je velká, měkká a neuvěřitelně pohodlná pohovka. Kdo si na ni však sedne, toho čeká nemilý osud.
V nepřítomnosti Raikage se kancelář vždy zamyká. Jako po celé vesnici v ní poletuje několik okvětních lístků irisu. Také je zde přítomno několik koček.
Většinou je to lev přímo přede dveřmi do kanceláře, dva leopardi hlídkující na každé patře.
A kdo ví, jestli vás v kanceláři nečeká ještě nějaké to koťátko...

Budova Raikage - Stránka 3 Scaled.php?server=851&filename=kancl



Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Mon Feb 27, 2012 10:36 pm, celkově upraveno 1 krát


101Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Sun May 13, 2012 8:33 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Doslova jsem měla jiskřičky v očích. Otevřela jsem ústa a čekala jsem jestli mi dá kousnout nebo ne.

102Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Sun May 13, 2012 8:38 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Ku podivu sem nechal Shiz aby si kousla. Tak co chutná? zeptal sem se pár vteřin po tom jako ubudlo z danga. Ten její pohled byl opravdu roztomilý ale nechtěl sem to natahovat, věděl sem jak to dango má ráda.

103Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Sun May 13, 2012 8:41 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Sousto jsem pořádně rozžvýkala a spolkla. "Že se ptáš na takovou otázku!" řekla jsem nechápavě. Naklonila jsem se a chtěla znovu ukousnout.

104Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Sun May 13, 2012 8:45 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Já se ptám jen tak jestli náhodou něco nezvorali když to vyráběli, vím že je zbožňuješ. Řekl sem s úsměvem a nechal Shizuku aby si znovu kousla. Dal sem jí levou ruku za záda a v pravé držel dango takže sem byl mírně nakloněný k ní.

105Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 10:39 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Myslíš, že bych takhle hltala, kdyby něco pokazili?" zeptala jsem se s úsměvem. Znovu jsem kousla do danga a žvýkala. "Hm..." začala jsem , když jsem sousto polkla. "Měl by ses najíst ty a netrápit se se mnou."

106Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 2:17 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Mě se to takhle líbí, řekl sem a dal jí krmil. Já mám čas. Zasmál sem se trochu. Muj pohled se dostal k Shizukinym vlasem, měla velmi hezké vlasy. Navíc až se vrátím k svým povinnostem klidně se popři tom mužu najíst. Bavila mě představa jak moji studenti žebrají o jídlo protože sou hladový po těžkém tréninku, no pak sem si uvědomil realitu, protože sem byl spíše typ který by se s nima rozdělil, vrátil sem se k Shizukinym vlasem.

107Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 2:48 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"To mi chceš říct, že při tréninku budeš jíst?" zeptala jsem se podiveně. Neodolala jsem a zase jsem si ukousla danga. Spis jsem podepsala a zavřela ho. Vzala jsem další a otevřela jsem ho. Vůbec se mi číst nechtěl, ale po očku jsem ho četla.

108Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 2:57 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Proč ne? zeptal sem se s úsměvem který vypadal vážně roztomile a zahleděl se do právě otevřeného spisu.
Vzal sem tentokrát dvě danga jedno dal Shiz k puse a druhé malinové začal sám okusovat. Víš mám dvě ruce i když ta jedna je teď použitelná fakt jen na jezení danga. Pousmál sem se.

109Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:01 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"To tvý studenti nebudou moc rádi, až tohle uvidí," pousmála jsem se. Kousla jsem si danga. Když jsem ho požvýkala a polkla. "To by mě zajímalo, na co používáš tu druhou," pousmála jsem se. Otočila jsem hlavu a podívala jsem se na něj. Chtěla jsem vidět jeho reakci.

110Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:03 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

*přijde ke dveřím, ale chvíli váhá. Potom párkrát zaklepe klouby prstů na dveře a vyčkává, jestli ji někdo vyzve dovnitř*

111Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:11 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Jím s ni, zasmál sem se a pak slyšel zaklepání. Mám tě krmit i když tu někdo bude nebo si to dango vemeš do ruky? uškrnul sem se a posunul židli kousek od Raikage aby to vypadalo, že ji jen pomáhám z papírováním.

112Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:16 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Jo tak jíš," uculila jsem se. Pak jsem uslyšela zaklepání. Trochu ve mě hrklo. Rychle jsem vzala dango do ruky. To byla i moje odpověď na jeho otázku.
"Vstupte!" křikla jsem na člověka, který stál před dveřmi.

113Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:19 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

*když uslyším hlas Raikage, otevřu dveře a vejdu dovnitř. Zavřu za sebou a pozdravím* dobré odpoledne, Raikage-sama *podívám se na ni a pak na nějakého kluka/muže, protože nevím, kdo to je, tak ho raději neoslovuji* já...*dostávám ze sebe trochu koktavě* jsem se jenom chtěla zeptat, jestli mě přiřadíte k některému týmu *nervózně jsem zašoupala nohama* dokončila jsem akademii a ještě v žádném nejsem...

114Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:25 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Díval sem se na přichozí, a pak zase na Shizuku. Jen sem se mile usmíval a pak zase nakoukl do papíru. nebylo toho moc co říct. Jen sem doufal, že jestli ji Shiz přiradí ke mě, že ji neřekne že já teda ta osoba co sedí v kanclu je její sensei (já xD). Chtěl sem se trošku pobavit.

115Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:34 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

*přešlápnu z nohy na nohu a dívám se po očku jak na Raikage, tak na toho týpka*

116Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:34 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Ahoj," usmála jsem se na ni a čekala jsem až se vykoktá. "Tak učitele by jsi chtěla," zamyslela jsem se. Očkem jsem hodila po Ryuunim. Trochu jsem se prohrabávala spisy. Někde tam jsem měla složky geninů. Po chvíli jsem ji našla. "Tak Mononoke Uzaraku," otevřela jsem složku. "Prozatím dostaneš jako senseie Ryuuni Takara," odpověděla jsem ji. Neřekla jsem ji, že je to ten kluk vedle mě a ani kde má hledat.

117Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:37 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

*přikývla jsem, jen co jsem slyšela to jméno. Málem bych už odešla, ale zarazila jsem se* a...kde ho mohu najít? nebo...jak vypadá? *odhrnula jsem si ofinu z očí a nechtěně jsem odhalila jizvu. Pak jsem se rozhlédla po místnosti, protože v kanceláři Raikage člověk nebývá denně*

118Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:47 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Postavil sem se a odložil papíry co sem měl v ruce na stul. Obhlédl sem si Mononoke a zahlásil: Má černé vlasy, pořád blbou náladu a vědšinu času stráví někde v pivnici svého domu ale jinak to je výborný kamarát. Bojuje s palcátem možná ho někde zahlédneš. Možná dneska večer na cvičišti. Už má v týmu dva lidi takže by je měl trénovat. Když sem domluvil vzal sem ze stolu balíček a nabídl ji s úsměvem: Nedáš si dango?

119Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:50 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Ruku jsem si dala před ústa, abych zakryla úsměv. To je jelito! posmyslela jsem si. Chudák děvče! litovala jsem ji.

120Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:51 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

*poslouchala jsem ho a čím dál víc jsem se netěšila* hm...doufám, že mě alespoň naučí nějaký super nadupaný techniky...i když opilecká pěst by taky nebyla špatná *zamyslím se a když mi nabídne dango, byla by to urážka, nevzít si. Natáhla jsem ruku a jedno jsem si vzala* děkuju...*pousmála jsem se a zakousla se do něj pak jsem se podívala na Raikage a pousmála* tak já pujdu...a nevíte, v kolik by tam tak mohl být? *zeptala jsem se, protože hodinu čekat na nějakýho troubu se mi fakt nechce*

121Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 3:58 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Pousmál sem se, no je rád sám takže mu vubec nebude vadit když přijdeš pozdě, a taky je to pro tvoje dobro jít pozdě protože nesnáší děti, to že má učit geniny ho asi zabije. Když sem skončil s opisováním svého protějšku který neexistoval sáhl sem do balíčku a vzal si další dango. Prohlédl sem si ji od hlavy až po paty a sedl si spátky na židli.

122Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 4:00 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

To by mě zajímalo, koho to popsal! pomyslela jsem si. Dokonce jsem si ho začínala představovat. Rychle jsem zakroutila hlavou, abych ty myšlenky rychle zahnala.

123Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 4:01 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

*ušklíbla jsem se tomu, co řekl a už jsem vymýšlela, co novému senseiovi udělám* tak já jdu...děkuju za všechno...*šla ke dveřím a ještě se otočila* nashledanou, Raikage-sama *otevřela jsem dveře, zavřela je za sebou a už se řítila na cvičiště, abych si mohla sama trénovat...konečně bych se měla naučit nějaké techniky klanu...*

124Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 4:10 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Hodně štěstí," popřála jsem ji ještě než odešla.

Pak jsem se podívala na Ryuuna. Neudržela jsem se a začala jsem se smát. "No to mě podrž," smála jsem se. "Tak černý vlasy, blbou náladu a nemá rád děti," pořád jsem se smála. Opřela jsem se v křesle, protože jsem nebyla schopná ani podepsat spis.

125Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 4:16 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

No, myslím, že muj protějšek se ji asi nelíbil. Zasmál sem se a taky odložil spisy co sem držel. To by mě zajímalo jak zareaguje až ji dojde že sem si z sní vystřelil.
Dojedl sem dango a vzal si další, tentokrát čokoládové. Papírovaček už moc nebylo tak sem se postavil a prošel se po kanclu. Přemýšlím jestli jít až večer nebo hned a vystřelit si s ni ještě víc. Po chvilce mlčení sem s úšklebkem dodal, tak zákeřný zas nebudu. Teď nevím jestli tu chci být víc s Shiz nebo se pobavit, ale asi dám přednost Shiz, zapřemýšlel sem.

126Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 4:23 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Ještě si z ní vystřel a zpacifikuju tě!" varovala jsem ho. "Legrácek si trop z někoho, kdo si na těbe nebude stěžovat! To aspoň nebudu muset vyřizovat žádný stížnosti! Už tak toho mám dost," rozpřáhla jsem ruce. "Ale toho černovlasého s blbou náladou bych brala," usmála jsem se.

127Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 4:27 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Hmmm, nevíš kde by se dala tady v Oblačné koupit barva na vlasy co se dá smít vodou, palcát a barbarký obleček? Případně nalepovací piercing? zeptal sem se s výrazem který by se dal nazvat "EVIL PLAN" a podíval sem na Shizuku.

128Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 4:29 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Barva na vlasy? Palcák? Oblečení? Piercing?" zopakovala jsem. "To si z Mononoke chceš udělat další legraci?!" vyjela jsem na něj. "Jestli tohle uděláš, tak si mě vážně nepřej!" řekla jsem mírně rozzuřeně.

129Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 4:34 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Tak jo, řekl sem a vzal si ještě jedno dango, teď tam zbývali 3 z toho 2 čokoládové. Na papírování už nebylo téměr mic a zustávali už stejně jen věci co musí Shiz popodpisovat. Tak já se pujdu podívat na svoji novou studentku jo? řekl sem s úsměvem který naznačoval ďábelský plán no po tom co mi zatrhla to poslední sem už vážně nic neměl. Pomalu sem zamířil ke dveřím u čeho sem vrátil židli na puvodné místo a poukladal vše co sme vytřídili na stul v smysluplném pořadí.

130Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 4:39 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Jen jdi. Hlavně nic dalšího nevyváděj!" I když musím uznat, že to byla zábava! pousmála jsem se. "Žádný stížnosti!" varovala jsem ho.

131Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Mon May 14, 2012 4:42 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Otevřel sem dveře, tak se měj, a dobrou chuť. Řekl sem s úsměvem a zamířil pryč z budovy.
Když sem vyšel ven namířil sem si to rovnou na cvičiště no ještě před tím sem se schoval někde za rohem a hodil na sebe henge.

(přesun)

132Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Tue May 15, 2012 12:25 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

Došla jsem konečně ke kanceláři a zaklepala na dveře.
Dopřála jsem si předtím pár dní volna, takže jsem to teď musela napravit. Nejdříve techniky, pak mise a pak zase cvičit, cvičit a cvičit.
Čekala jsem, kdy mě vyzvou ke vstupu.

133Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Tue May 15, 2012 1:06 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Ahoj," odpověděla jsem. Věděla jsem, že ty danga tam nezůstanou moc dlouho. Jen jsem doufala, že neudělá nějakou pitomost a nikdo si na něj nebude stěžovat. Po chvíli jsem podepsala poslední papír a s chutí jsem se vrhla na čokoládové dango. Prostě jsem mu nemohla odolat. Vyhodila jsem špejli a po dlouhé práci jsem se pohodlně opřela v křesle.

Uslyšela jsem zaklepání. Ani jsem si neuvědomila kolik hodin jsem seděla v křesle a dívala jsem se z okna. "Vstupte!"

134Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Tue May 15, 2012 1:14 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

Vstoupila jsem a uklonila jsem se na znamení pozdravu.
"Narazila jsem v knihovně na pár informací o třech zajímavých technikách. Ráda bych si půjčila svitky, pokud je tu máte," jemně jsem se pousmála.
"Raiton: Kangekiha, Nezumi Kedama a Tekkō Fūin."
Nejistě jsem si odhrnula vlasy z čela.
"Nezumi Kedama je technika mého klanu, ale svitek jsem u nás nenašla."

135Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 11:13 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Na co potřebuješ Tekkō Fūin?" zeptala jsem se okamžitě. Byla to pečetící technika a nevím, na co by ji ona potřebovala.

136Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 12:13 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

"Mám jednu vlastní pečetící techniku a myslela jsem, že Tekkō Fūin by mi pomohlo tuhle část schopností víc rozvinout," pokrčila jsem rameny.
"Vím, že ho pravděpodobně nikdy nebudu potřebovat, ale mám pečetící techniky ráda, i když Raitonu se v mém žebříčku hodnot nerovnají. A třeba by se někdy mohly hodit."
Sledovala jsem pozorně její výraz.
Předpokládala jsem již, že tuhle techniku nedostanu, ale co už. Důležitější pro mě doopravdy byly Raitonové techniky. Možná i proto, že z Fuuinjutsu jsem zatím uměla jen to vlastní.

137Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 1:18 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Když máš vlastní, tak nevidím způsob ti ji dávat. Navíc je určená jiný úkol," odpověděla jsem. Stoupla jsem si a začala jsem v regálu hledat techniky. Našla jsem zatím jen jednu. Svitek jsem vytáhla. Stačilo najít tu druhou. Kde je? pomyslela jsem si, když jsem ji nemohla najít. Po dlouhých deseti minutách hledání jsem to vzdala. "Omlouvám se, ale tu druhou techniku nemůžu najít. Zatím tady máš Raiton: Kangekiha," otočila jsem se k ní a podala jsem jí ji. Uvažovala jsem, kam se ten svitek mohl ztratit. Doufala jsem, že bude někde zapadlý. Až odejde, tak to tu budu muset prošmejdit!

138Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 1:32 pm

Hidenori Nii

Hidenori Nii
Chuunin

"Je možné, že tu prostě není," promluvila jsem po chvíli. "Přece jen je to Hijutsu. Ještě se pozeptám v sídle klanu a možná ani nebude třeba, abyste ji hledala vy."
Převzala jsem od ní svitek a uklidila jsem jej do bezpečí své tašky. Bylo mi trochu líto, že se nemohu učit i druhou techniku, ale co se dalo dělat.
"Děkuji a už vás nebudu déle rušit."
Původně jsem chtěla požádat ještě o misi, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Strávila jsem tam delší dobu než jsem původně chtěla a tak jsem teď raději chtěla najít senseie.
Uklonila jsem se na znamení rozloučení a po chvíli už jsem opouštěla kancelář.

(Přesun)

139Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 1:54 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Dokráčel sem do kanceláře a zaklepal, na vyzvání sem nečekal moc dlouho a otevřel sem pomalu dveře a vešel.
Ahoj, Shiz!
Měl sem celkem dost energie tak i muj pozdrav byl takový svěží. Jak se máš?

140Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 1:59 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Přemýšlela jsem nad tím svitkem. Jestli ho tu vůbec mám. Lekla jsem se, když mě pozdravil. Probodávala jsem ho pohledem. Mno bylo to částečně kvůli tomu, že mě vylekal, ale spíš jsem hledala známky toho, jestli včera něco neprovedl, když chtěl palcák a barvu na vlasy.

141Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 2:05 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Všiml sem si jejího pohledu a pak si uvědomil co se dělo včera, pousmál sem se. Použil sem nakonec henge.
Chtěl sem vidět jak zareaguje. Včera se totiž nic nestalo, vše bylo v pořádku, jen sem si z ní trošku vystřelil ale vzala to v pohodě.

142Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 3:13 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Jen jsem zakroutila hlavou. "Jedna stížnost na tvoje chování a uvidíš!" řekla jsem naoko naštvaně. Musela jsem přiznat, že to byla legrace. Opřela jsem se o stůl. "Potřebuješ něco nebo jsi přišel jen na návštěvu?"

143Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 3:31 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Popravdě, přišel sem si pro svitek na Kuchiyose, řekl sem a usmál se na Shiz, stížnosti jo? Uškrnul sem se a dokráčel blíž k Shizuce čekajíc facku nebo něco podobného.



Naposledy upravil Ryuuni Takara dne Wed May 16, 2012 3:45 pm, celkově upraveno 1 krát

144Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 3:38 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Svitek?" podívala jsem se na regál a pak na něj. "Jo mám je čekat?" zeptala jsem se. Řekl to tak, jako by si někdo měl přijít stěžovat.

145Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 3:49 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Jo svitek, odpověděl sem Shizuce. A možná nějaká ta stížnost přijde, zamumlal sem provinilým tónem a začal dávat dohromady další žertík, tentokrát trochu jiný a zaměřený taky na někoho jiného.

146Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 3:53 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Cože?!" zhluboka jsem se nadechla, abych se uklidnila. "To mi děláš naschvál?" položila jsem řecnickou otázku. Nečekala jsem na ni žádnou odpověď.

147Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 3:57 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Ten výkřik mě totálně odrovnal od všech plánu. Přišel sem k Shizuce tak blízko abych na ní dosáhl a šáhl ji jemně na vlasy, takové pohlazení. Promiň, žádné stížnosti nebudou, dělal sem si srandu. Usmál sem se provinile a zárobeň mile.

148Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 4:02 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Zakroutila jsem hlavou. "Kopnu tě!" zavrčela jsem. Hned na to jsem se mile usmála. "Tady máš ten svitek," natáhla jsem k němu ruku se svitkem v ruce.

149Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 4:06 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Nejradši bych tu s tebou ještě zustal, nebo bez danga nejsem výtaný? řekl sem když sem si vzal svitek. Pousmál sem se na Shizuku a zamyslel se s kým bych měl podepsat smlouvu na Kuchiyose, i když sem měl představu, nejspíš to bude něco neobvyklé, zapřemýšlel sem nad svitkem od tety která už naneštestí odešla na druhý svět.

150Budova Raikage - Stránka 3 Empty Re: Budova Raikage Wed May 16, 2012 4:08 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"O to nejde. I ty by jsi byl určitě sladký jak dango," provokovala jsem. Svitek jsem nepouštěla a dívala jsem se mu do očí. Koutky úst se mi zvedly do lehkého úsměvu.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 3 z 6]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Budova Mizukage
» Sídlo Raikage

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru