Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Ulice Sunagakure no Sato

+3
Teruki Sarumy
Shuichi Reisei
Toshio
7 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

1Ulice Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Ulice Sunagakure no Sato Sun Feb 12, 2012 3:37 pm

Toshio

Toshio
Kazekage

First topic message reminder :

Ulice Sunagakure no Sato

Ulice Sunagakure no Sato - Stránka 2 26772010

Hlavná ulica, bočná ulica, jeden dom, druhý podnik, jeden roh,....
Všetko je tu a všetko je tam.
Každé jedno miesto je tu a dúfajme, že sa nám tu ani nikto nestratí.
Aj keď jeden nikdy nevie.


51Ulice Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Ulice Sunagakure no Sato Sun May 13, 2012 5:54 pm

Sabaku no Akemi

Sabaku no Akemi
Genin

Ulicemi v poměrně velké rychlosti se nesl oblak písku,který nebyl ničím zvláštním v této vesnici.Ale přece jen byl něčí mzvláštní,začal se formovat do lidské postavy,dokud se tam doopravdy nezjevilo vcelku malé dítě.Rozhlédl jsem se okolo sebe a s chladným výrazem na tváři sledoval,jak se lidské tváře při pohledu na mě křiví a oddalují se ode mne.Nesnášel jsem lidi z této vesnice,proklíval jsem je,ale nemohl jsem s tím nic udělat.Kdybych někoho zabil,snažil se pomstít bylo by to ještě horší..Udělal jsem pár kroků vpřed a po kratičcé pauze jsem se už opravdu rozešel do vnitra vesnice.Sledoval jsem světla,které se v tuto chvíli rozsvítila,i když nebylo vůbec potřeba,jelikož je zde vidno velmi dlouho.Ignoroval jsem lidi,kteří se na mě dívali skrz prsty a občas něco zařvali.Sedl jsem si po nějaké době na jednu z mnoha laviček této oblasti vesnice a sledoval jak se lidí ode mne vzdalují,dokud jsem tu nebyl úplně sám.V klidu jsem dal nohy na lavičku a přitáhl si k sobě kolena.Ještě vám ukážu kdo doopravdy jsem..Tyto lidé umí soudit jen podle toho co vidí,nikoliv podle toho jaký ten člověk je.celý tento svět ninjů je prokletý,ty co mají stejný osud jako já,nemají právo na normální život,to už je samozřejmostí v každou vesnici..Dřív nebo později mě zabijí...A nebo já je.

52Ulice Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Ulice Sunagakure no Sato Mon May 14, 2012 5:41 pm

Sabaku no Akemi

Sabaku no Akemi
Genin

Díky hlasům v mé hlavě jsem ani na sekundu noci nezavřel víčko.Stále jsem sledoval jedno světlo,zdobící roh domu s typickým výrazem ve tváři.V této chvíli se znovu s mírným blikáním rozsvítilo.Na co světla když je tu vidět až do noci?Zakroutil jsem hlavou a postavil se na nohy.Dnes jsem si měl zajít pro tu misi hmm..Doufám že si hned na mě neudělá negativní názor nová Kazekage..Pomyslel jsem a cítil kousky písku,které se začaly pomalu vznášet kolem mě a poté rychleji a rychleji rotovat,dokud nezmizely i s mým tělem. (přesun)

53Ulice Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Ulice Sunagakure no Sato Tue May 22, 2012 8:37 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Vyšel jsem z budovy Kazekageho,koukám kolem sebe a přemýšlím co bych měl udělat.
Jídlo koupit proletí mozkem.
A je rozhodnuto,peníze které jsem vydělal jako průvodce pouští se jistě budou hodit..tak se tedy vydám nakoupit si něco do spíže,svým tempem si to šinu po ulicích Suny.

/Nakupuji jídlo atd. Very Happy/

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru