Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Rezidence klanu Takahashi

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Rezidence klanu Takahashi Empty Rezidence klanu Takahashi Sun Feb 19, 2012 3:57 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Přestože měl klan Takahashi hlavní sídlo mimo vesnici, i uvnitř ní se nacházela rozlehlá rezidence.
Sídlo v japonském stylu má dvě patra a dokola ho obklopují velké zahrady plné kvetoucích rostlin.

Rezidence klanu Takahashi Scaled.php?server=84&filename=mansionz

2Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Thu Feb 23, 2012 6:26 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Včera:
Když jsme dorazili, Shi donesla Ryuujiho do jednoho z pokojů pro hosty a položila ho do postele.
Netrvalo dlouho, než jsem my šly na kutě.

Dnes:
Probudila jsem se brzy ráno. Ještě chvíli jsem se povalovala v posteli, nakonec jsem však vstala.
V kuchyni jsem připravila nějakou snídani - pro mě, kočky i Ryuujiho, kdyby se probral.
Nakonec jsem se nespokojeně vydala do práce.

Přišla jsem utahaná jako vždy. Shi se mi ploužila po boku a tvářila se strašně zničeně, i když celý den jenom spala..možná i to má negativní účinky.
Plášť jsem hodila na věšák a zamířila do kuchyně, kde jsem si uvařila pořádně silné kafe.
Byl tu takový klid, když měli všichni volno...

3Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Thu Feb 23, 2012 6:36 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

Náhle se z pokoje kde jsem já údajně nyní vyspával ozvala velká rána, jako kdyby spadl člověk o mé váze a velikosti na zem z asi výšky jednoho a půl metru

4Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Thu Feb 23, 2012 6:48 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Zamračila jsem se, rychle položila hrnek a vyběhla do patra, kde se nacházel pokoj pro hosty, ve které spal Ryuuji.
Shi mne hbitě následovala.
Otevřela jsem dveře a spatřila Ryuujiho ležícího na zemi.
„Co to vyvádíš?“

5Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Thu Feb 23, 2012 6:51 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

Pomalu jsem se postavil a protáhl jsem se
"co by ...učím se lézt po stromech a po zdech je to podobné"
oznámil jsem jí... pro ti nejbystřejší by si mohly všimnout,
že je zde o jeden obraz více který ukrýval menší díru ve zdi
kterou jsem způsobil přílišným přidáním chakry do nohou

6Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Thu Feb 23, 2012 6:55 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Otevřela jsem pusu, jakobych chtěla něco říct, ale nakonec jsem ji zase zavřela.
To tady ještě včera nebylo...
Došla jsem k obrazu ke stěně a sundala ho.
„Ryuuji...“ zavrčela jsem.
„Je milé, že trénuješ, ale venku v zahradách je spousta místa. Nemusíš mi ničit dům,“ povzdechla jsem si a pověsila obraz zpátky.

7Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Thu Feb 23, 2012 7:02 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

"kdé se to tam vzalo"
řekl jsem nemístně na menší díru ve zdi
"nojo ale když jsem se probudil byla venku tma"
reagoval jsem na její poznámku a ruku jsem si položil na břicho
při čemž jsem tiše sykl

8Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 3:05 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

„No, už je světlo,“ ušklíbla jsem se při pohledu z okna.
„Jestli máš hlad, dole je jídlo,“ řekla jsem, pak jsem se otočila a vyšla ze dveří a dolů do kuchyně.

9Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 3:07 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

Dorazil jsem k Rezidenci a zaklepal jsem na dveře."Doufám že mě Raikage neukamenuje že jsem byl tak dlouho mimo."usmál jsem se nad pomyšlením toho že se Ayame rozčiluje.

10Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 3:17 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Tenshi došel ke dveřím a předními tlapkami zatlačil na kliku. Scházela jsem z patra, takže jsem neslyšela klepání.
Dveře se otevřely a Tenshi uviděl mladého muže. Lehce zavrčel a usadil se doprostřed dveří.

11Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 3:22 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

Ze zamyšlení mě dostalo že se začínali otevírat dveře.Pohledem jsem přeletěl k šelmě která seděla mezi nimi a vrčela na mě."No copak to už si mě nepamatuješ že na mě vrčíš jak kdybych byl cizí?"řekl jsem s úsměvem na rtech a pohladil jsem Tenshiho po hlavě."Tak co kde máme Ayame?"zeptal jsem se a pak jsem ještě dodal."Hlavně se ji neprozraď že jsem neřekl Raikage."znova jsem se zasmál a mrkl jsem.

12Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 3:39 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Tenshi se zemračil a pak vydal jakýsi pazvuk k místu, kde jsem se nacházela.
„Tenshi?“ nakoukla jsem do chodby.
„Ach...ty máš návštěvu,“ usmála jsem se a vešla do chodby celá.

13Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 3:43 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

Když jsem uviděl Ayame uklonil jsem se."Dobrý den Raikage.Máte pro mě nějakou práci?"zeptal jsem se mírným hlasem a potom jsem se narovnal s úsměvem na rtech.

14Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 3:45 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Sotva jsem slyšela to slovo, nasadila jsem zoufalý výraz.
„Práce...“ zasténala jsem ztrápeně, ruce si přitiskla na obličej a otočila se na odchodu do kuchyně, kde jsem se posadila a popadla další, horké kafe.
„Ani mi o ní nemluv,“ promluvila jsem na Toraa, jehož Tenshi mezitím pustil dovnitř.

15Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 3:50 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

Zavřel jsem za sebou dveře a pomalu jsem šel za Ayame.Zastavil jsem se kousek od ní."Děje se něco Raikage?"prohlídl jsem si ji a přišlo mi že ji něco trápí."Víte že stačí říct a o cokoli se postarám."

16Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 3:56 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

„Chci dovolenou,“ řekla jsem nakonec s malým úšklebkem na rtech.
„Zařídíš to?“ zaklonila jsem hlavu, stočila k němu pohled a rty se mi zkroutily v úsměvu.
„Chovám se nevychovaně. Chce něco? Kávu, čaj, sušenky? Wilson má dovolenou, tak je tu trochu zmatek...“ zatvářila jsem se omluvně.

17Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 4:04 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

Mírně jsem vykulil oči v překvapení ale hned jsem zase nahodil svůj obvyklí výraz."Ehm dovolenou?No pokud si to přejete můžu vás na chvíli zastoupit aby jsme si vzala volno ale nemyslím že by to vydrželo dlouho a raději bych to nedělal.Přece jen jak víte je tu ta situace s mým klanem."poslední část věty jsme řekl s pohledem mířeným k zemi.NA její další otázku jsem odpověděl chvíli potom a s úsměvem na rtech."Neděkuji před chvílí jsem obědval."jakmile jsem to dořekl zakručelo mi v břichu.Ach bože takový trapas se může stát jenom mě.

18Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 4:12 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

„Dobře, považuj to za nepovedený vtip,“ unaveně jsem si protřela oči.
Když mu zakučelo v břiše, musela jsem se usmát a Shi, která právě proběhla kolem se posměšně zasmála.
„Chovej se slušně,“ napomenula jsem ji, ale jenom vyplázla jazyk a lehla si na kostku (takové to křeslo xD), která se nacházela snad v každé místnosti, aby měla vždy kam složit hlavu.
Ukázala jsem na lednici. „Je tam oběd. Vařila jsem,“ nadmula jsem se pýchou a široce se usmála.

19Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 4:32 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

Do místnosti vešla Shi.Usmál jsem se na ni a vydal jsem se k ledničce z které jsem si vyndal jídlo."Mockrát děkuji a omlouvám se že obtěžuji."jakmile jsem to dořekl tak jsem se pustil do jídla jako bych nejedl snad týden.Po chvíli jsem si uvědomil že je to neslušné tak jsem zpomalil a začal jsem jíst klidně.

20Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 4:38 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Kolem mě zakroužilo několk malých lístečků. Podívala jsem se na okenní parapet a zvenku seděla černá kočka.
„Zdá se, že do vesnice dorazila společnost,“ poznamenala jsem a pokla jsem na Tenshiho.
Ten jen lehce zavrčel a vydal se směrem k bráně...ačkoliv jsem se musela zvednout a zavřit za ním dveře.

21Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 4:58 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

Dojedl jsem a uklidil jsem po sobě nádobí."Společnost říkáte?"zamyslel jsem se kdo by to mohl být."Očekáváme snad někoho?"

22Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 5:09 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

tenshi mě zavedl k rezidenci zaklepala jsem a čekala

23Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 5:23 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

„Možná. A, jsou tady,“ usmála jsem se a vstala.
Bohužel mě předehnala zvědavá Shi, která seskočila z kostky a hnala se ke dveřím.
Tlapou se zapřela o kliku a otevřel.
Na příchozí se následně roztomile zatvářila.

24Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 5:29 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

Okamžitě jsem vyrazil za Raikage.Podíval jsem se na nově příchozí."co si přejete?"řekl jsem a stoupl jsem si před Raikage prohlížel jsem si při tom nově příchozí.Byla to žena a na čelence měla znak Iwy.Moje práce byla chránit Raikage takže jsem byl v pozoru po celou dobu a připravený.

25Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 5:35 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

uklonila jsem se
"DObrý den Raikage-sama, chci vám nahlásit, že vaše karavana dorazila v pořádku do vesnice k nám i k vám. Tohle vám posílá Tsuchikage-sama." podala jsem jí papír kde byly příkazy o ztrojnásobení váhy jídla a výměny kg/kg za uhlí a zlato

26Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 5:43 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

„Dobré...odpoledne,“ dokončila jsem větu, když jsem se podívala na hodiny na stěně.
„Tedy skoro večer,“ usmála jsem se a převzala dopis, otevřela ho a přečetla.
„Vyřiďte Tsuchikagemu-dono mé poděkování a přání brzkého vyřešení potíží na zásobovacích cestách,“ lehce jsem kývla hlavou.
„Mohla byste mi říci, kde je slečna, která přišla k vám do vesnice s karavanou?“ zeptala jsem se ještě.

27Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 5:53 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"asi zůstala u brány s karavanou, řekla jsem mím lidem, aby jí pomohli." odvětila jsem jí
"pokud nebudete mít nic proti vrátila bych se zpět do své vesnice."

28Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 5:55 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

„Ale jistě. Děkuji, že jste přišla,“ usmála jsem se.
„A...jestli bude stále u brány, mohla byste jí prosím sdělit, aby se stavila? Děkuji,“ požádala jsem ji mile.

29Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 6:20 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

Celý rozhovor jsem pečlivě poslouchal.Potom jsem se podíval na Ayame."Pokud to nevadí rád bych tady slečnu doprovodil."řekl jsem s mírně se uklonil.Čekal jsem co na to Ayame odpoví.

30Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 6:21 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

„Jistě,“ pokynula jsem mu rukou a usmála se.

31Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 6:38 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

usmála jsem se pod maskou i já. Uklonila jsem se
"Nashledanou." a odešla jsem z místnosti.

32Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 6:41 pm

Torao Kami

Torao Kami
Velitel Jouninů

Ještě jednou jsem se uklonil Ayame a vyrazil jsem za tou Kunoichi z Iwy.Měl jsem pár otázek.(Přesun)

33Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Fri Feb 24, 2012 6:44 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

(přesun)

34Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Sat Feb 25, 2012 12:06 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

Nenápadně jsem proklouzl ven, jelikož jsem zde nechtěl být nadále držen
- přesun

35Rezidence klanu Takahashi Empty Re: Rezidence klanu Takahashi Sun Feb 26, 2012 10:30 am

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

Čas práce...
Povzdechla jsem si s Shi a Tenshim se odebrala do kanceláře. (přesun)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru