Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Sídlo klanu Takara

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Sídlo klanu Takara Empty Sídlo klanu Takara Fri Apr 27, 2012 9:12 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Sídlo klanu Takara je na okraji Kumogakure, na strane oproti hl. bráne. Je velmi rozsiahle a na pomery Kumo až príliš zalesnené. Je to asi najzarastenejšia časť Oblačnej. Nachádza sa tu veľa domov a záhrad, prevažne strednej veľkosti. Dokonca ani sídlo hlavy klanu neni obrovské ako to býva u iných klanov. Každý dom má osobitné zabezpečenie, len hlava klanu vie ako funguje, zabráni vniknúť do domu a záhrady komukoľvek kdo na to nemá oprávnenie od niektorého člena klanu. Vedšina ľudí sa tak môže prechádzať maximálne po ulici medzi pozemkami. Ak by niekto toto zabezpečenie prelomil tak to alarmuje hlavu klanu a aj určených najsilnějších členov.


Pohľad na bežný dom v sídle, s jazierkom a parčíkom za okolo domu:


Dom hlavy klanu:


Fontánka za domom.:

2Sídlo klanu Takara Empty Re: Sídlo klanu Takara Mon May 14, 2012 6:09 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Přišel sem domu, pozdravil rodinu a zamířil přes zadný vchod k fontánce kde sem si lehl a užíval si zvuk žblnkání vody, tak trošku sem si zameditoval.
Pak sem odešel do svého pokoje kde sem si lehl a zaspal. Cítil sem se celkem dobře ale co se dá dělat když je člověk ospalý. Spal sem jako malé dítě.

3Sídlo klanu Takara Empty Re: Sídlo klanu Takara Tue May 15, 2012 4:30 am

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Ráno sem se vzbudil celkem skoro.
Sešel sem se svého pokoje do kuchyně kde už byla moje máma, pozdravil sem ji a dal si z té výborné snídaně co právě dodělala. Byl sem už síce dospělý ale rád sem jedl doma, připomínalo mi to moje dětské časy.
Pak sem se rozloučil a zamířil na cvičiště.

(přesun)

4Sídlo klanu Takara Empty Re: Sídlo klanu Takara Tue May 15, 2012 9:11 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Dokráčel sem domu a zamířil do skladu pod našim domem, a dle toho co sem si zapamatoval vybral asi nejlepší katanu co sme doma měli. Předpokládal sem, že bude výborná, taky měla skvělý design, byla taková "dračí". Když sem vybral super kus, náhodou to byl jeden z těch které se neprodávaly, protože už byli staré, nikto je totiž nekoupil když byli nové, tak sem ji mohl vzít zdarma.

Když sem skončil v skladech pobral sem se domu, pozdravil rodinu, navečeřel se a šel spát.

5Sídlo klanu Takara Empty Re: Sídlo klanu Takara Wed May 16, 2012 1:52 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Vzbudil mě zář slunce a já pomalu začal vylézat z postele. Vše mi trvalo hrozně dlouho, bylo to jako spomalení z tvrdého spánku.
První co mnou trošku pohlo byla sprcha, no rozhýbala mě až snídaně v čistém voňavém oblečení.
Dal sem si od jídla od mámy a vyběhl ven.
Počkej Ryů, zastavila mě máma. Zapoměl si tu katanu co si včera vzal ze sklepa.
Zasekl sem se a včátil se dovnitř. Díky, mami, měj se.
Řekl sem a i s katanou kterou mi podala, vyběhl do ulic.

(přesun)

6Sídlo klanu Takara Empty Re: Sídlo klanu Takara Tue May 29, 2012 1:46 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Večer sem přišel domu a šel rovnou spát, v domě už bylo ticho a všichni spali nejspíš taky tak sem jen tiše vyšel do svého pokoje.
Ráno sem se vzbudil a šel si dát sprchu, vzal sem si čisté oblečení a sešel dolu do kuchyně abych si dal snídani.
Byl sem vzhuru dost pozdě, ale bylo mi to jedno. Moji studenti se přece dokáží zabavit i sami.
Když sem dojedl pozdravil sem rodiče a šel pryč.

(přesun)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru