HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Toto Takahashi

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Toto Takahashi Empty Toto Takahashi za Mon May 28, 2012 7:42 pm

Toto Takahashi

Toto Takahashi
Genin

Jméno a příjmení: Toto Takahashi

Věk: 18 let

Pohlaví: Mužské

Výška: 165 cm

Váha: 50 kg

Krevní skupina: 0

Vesnice: Sunagakure no sato

Hodnost: Genin

Sensei: ---

Kekkei genkai: ---

Klan: ---

Podstata: Fuuton (od Chunnina)Vzhled: Toto má světle zelené, až vybledlé vlasy poměrně krátkého vzrůstu. Je velmi pohublý a vcelku vysoký, na sobě má oblečení podobající se tomu v nemocnici. Tedy bílý plášť s podivnými znaky na rukávech a zipem, který vede od poloviny hrudi až po konec pasu. Zip je taktéž červené barvy a je většinou do půlky rozepnutý. Na nohách má bílé, plandavé tepláky, které mají na koncích červený lem. Boty mají taktéž bílo červenou barvu, jak ostatní kusy jeho oblečení a vzhledově připomínají klasické tenisky. Pod tímto oblečením se skrývá prakticky celé pořezané tělo od událostí, které se staly v jeho minulosti.

Osobnost: Pravděpodobně slovo, které Tota vystihuje je ‚Blázen‘. A to ne jenom obrazně, kvůli tomu ho moc lidí nemá rádo. Pravděpodobně nemá žádné přátele, nebo spíše druhý den už je za přátele nebere, člověk musí udělat něco, čím ho natolik zaujme, aby si ho zapamatoval na tolik, aby si ho vzal trochu k srdci. Nebere si vážně žádné lidské emoce, nebo něco takového, vlastně je mu všechno, co se netýká jeho osoby úplně fuk. . On sám má nějakou, nespecifickou poruchu, díky které trochu, nebo spíše hodně vyčnívá z řady. Večně se pohybuje tak nějak v ‚tanci‘ i jeho úhybné manévry, či Taijutsu samo o sobě je nenormální. Naproti tomuto je velmi inteligentní a má skvělou paměť, ač to tak nevypadá, jelikož si pamatuje jen to, co chce on. Také má svou ‚Úchylku‘ a to je že miluje chuť krve. To spěje k dalšímu důvodu, proč není moc oblíben v kolektivu, často doslova olizuje lidi, když se jim něco stane. Ale v poslední době přišel na nový způsob, z čehož vzniká další jeho úchylka a to sebepoškozování, kterému se tak úplně nepoddal, ale už okusil jeho pravé hodnoty za posledních pár dní.

Schopnosti: Toto nevyužívá žádný element a ani nezná svou podstatu. Jeho hlavní bojovou složkou je Fuuinjutsu a Taijutsu.Ninjutsu užívá jen zřídka a genjutsu vůbec.
Taijutsu: Taijutsu je Tota nejlepší stránka. Je nadprůměrně rychlý a skvěle se vyhýbá útokům, k čemuž mu dopomáha velká ostražitost. Má svůj vlastní styl taijutsu, který spíš vypadá místy jako balet.
Ninjutsu: Tato bojová složka není nic pro Tota. Základy má, jako každý průměrný Genin, ale to je asi vše…
Genjutsu: Jedno slovo, které Tota vystihuje v tomto směru… Prkno

Příběh: Jednoho neurčitého data se v jedné z velkých vesnic, jménem Sunagakure linul křik malého dítěte. To dítě dostalo jméno Toto, podle svého strýce, který již při jedné z misí zahynul. Celé jeho jméno znělo Toto Takahashi a už od malinka byl podivuhodný. Po necelých pěti minutách přestal z ničeho nic brečet a už v průběhu pěti dní nezačal. Doktoři se obávali, že se něco stalo, že není možné, aby malé dítě bylo takto ‚hodné‘ ale pravda byla opak… Jak ubývaly léta, tak s nimi trošičku pomaleji rostl i Toto. Asi v 10 letech se rozhodl, že nechce být ninja, napříč názorům jeho rodičů. I přes jejich nechuť si postavil svou hlavu a byl naprosto rozhodnutý. Avšak doma ho za to shazovali, podráželi ho a nedávali mu pořádně najíst, dokonce ho za každou blbost zavřeli do temné místnůstky jako ‚menší‘ trest. Tota to přestal ve třinácti letech bavit a rozhodl se útéct z domova. Tak také za pár dní učinil, vypařil se na několik dva roky pryč, ukrýval se mimo vesnici a nechal rodiče v iluzi, že je mrtvý. V srdci ale toužil po tom, aby ho hledali a našli… A aby mu vše odpustili a byli jako normální rodina. První polovina se také uskutečnila, vážně ho po těch letech našli… Ale nestalo se v to co doufal, spíše úplně naopak… Místo krásného shledání a odpouštění ho rodiče odvrhli a podle jejich slov chtěli, aby už se nevracel. To podkopalo Totovu psychiku úplně na dno. Další rok, tedy do šestnácti let žil v Sunagakure, ale jeho rodiče byli pro něj jako cizí lidé. Toto se s tím vypořádal, ale ne úplně bez důsledků… Jeho pohyby, mluva, chování a názory, to všechno bylo ovlivněné, v očích mnoha lidí není normální a nikdy nebude. Rozhodl se stát se ninjou asi týden před 18 narozeninami, aby dokázal rodičům, že může být skvělý ninja a aby litovaly, že ho opustily. Naučil se základní ninja techniky ranku E a také jednu pečetící techniku, díky které se rozhodl zaměřit jenom na Fuuinjutsu. Postupem času u sebe objevil nevídaný talent na Taijutsu, z ničeho nic nikdy si nemyslel že by mohl být v boji na blízko dobrý, vynalezl svůj vlastní styl boje, podobající se tanci, tedy baletu a vypiloval si obrovskou rychlost a úhybné manévry.


Techniky: Generic Sealing Technique -D
Základní E- rank techniky

2Toto Takahashi Empty Re: Toto Takahashi za Mon May 28, 2012 7:46 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A
Nebudeme to protahovat, masochisto xD
Povoleno!


_________________
Techniky:
Toto Takahashi Neirouzumakitechniky

3Toto Takahashi Empty Re: Toto Takahashi za Mon May 28, 2012 8:03 pm

Game Master

Game Master
Veľmi nerád vám skáčem do vášho rozhodovania a ako ste si isto mohli všimnúť, ani nič podobné nikdy nerobievam, ale k tomuto by som sa rád vyjadril. Chcel by som poprosiť hráča, aby si zmenil aspoň jedno meno, či už Sakigami, alebo Toto, keďže Sakigami Toto je v kombinácii s týmto vzhľadom až priveľmi totožné s už existujúcou postavou istého anime. Predom ďakujem za vypočutie. ^^

4Toto Takahashi Empty Re: Toto Takahashi za Mon May 28, 2012 8:13 pm

Toto Takahashi

Toto Takahashi
Genin
Jsi zlej xD Mohl jsi to napsat na skype smetáku xD Jen poprosím adminy aby mi změnili jméno na účtu na 'Toto Takahashi'


_________________
Techniky:
Spoiler:
Generic Sealing Technique -D
Základní E- rank techniky

Sponsored content


Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru