Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Rezidence Tsuchikageho

+11
Kensei
Yukio Kūgo
Aoki Miko
Kaya Nomoki
Neiro Uzumaki
Shizuka Yoru
Reina Kana
Kashike
Kioshi
Mister_zx
Phate69
15 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 4 z 6]

1Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Rezidence Tsuchikageho Sun Feb 12, 2012 3:58 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

First topic message reminder :

https://www.youtube.com/watch?v=dJ-QLl5qjLg&feature=related

Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Hanstholm_Batterie1__Atlantikwall_003

Budova Tsuchikageho není nijak velká, ba ani nijak nápadná. Krom praporů okolo hlavního vchodu, by se dala považovat spíše za skladiště. Je to kvůli matení nepřátel. Většina budovy je ukrytá pod zemí a skrývá spousty méstností a chodeb.
Viditelná je hlavně kancelář Tsuchikageho a protože je budova na kopci, je z kanceláře dobře vidět dolů na vesnici. Vnitřek je stlán mramorem a křišťálem. V budově je vždy minimálně 8 ANBU (1 senzibil, 4 genini, dva chuunini a jeden jounin). Před budovou hlídá stráž, která vás v případě potřeby dovede za Tsuchikagem (pokud jste z Iwy, pustí vás dovnitř bez ptaní- nemusíte čekat na můj souhlas).


151Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 12:16 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Do kanceláře vešel Kalen. Á, už je to tady... podíval sjem se na něj: Jistě... pokynul jsem mu, aby se posadil. Co potřebuješ?

152Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 12:20 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Všel jsem a zavřel za sebou dveře.Na pokyn posazení jsem se mile usmál a rád se posadil.Kalen Ishi.Představil jsem se pro jistotu.Měl bych pár otázek Tsuchikage-sama.Nejprve jestli nevíte kam mi zmizela sestra a za další obeznámení se situací vesnice pokud by to bylo možno.

153Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 12:22 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Vesnici čekají slavnosti a velký trénink, na který jsou pozváni i další kage a jejich týmy. Neměl bys tam chybět. A tvoje sestra byla prohlášena nukeninem. Změnila si jméno a odešla z vesnice. řekl jsem pevným hlasem.

154Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 12:24 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Děkuji za pozvání.Potěšeně jsem na něj pohlédl když mi ale oznámil to o Ai.V očích jsem začal uzamikat slzy a pak s opravdu nechutným výrazem promluvil.Prosím povolení o to abych ji mohl zabít já.Je to ostuda pro náš klan a todle si nemohu nechat líbit.

155Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 12:25 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Celkem jsem se pousmál. Odešla asi před čtrnácti dny. Už může být pěkně daleko. Ale neboj, až se vrátí, budeš mít možnost... řekl jsem s klidem.

156Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 12:28 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

To doufám.Svěsím hlavu.

157Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 12:30 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Neviň se z toho. Byla slabá a hloupá. Ohrozila kage, ohrozila chod celé vesnice. ALe ty nesmíš být jako ona. Protože jsi hlava klanu. A pokud se mi hlava klanu nebude líbit, nechám ji odříznout, jasné? řekl jsem vážně. Teď jdi a připrav svůj klan na slavnosti...

158Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 12:32 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Dobře.Odeberu se do mého sídla. (přesun)

159Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 10, 2012 9:11 am

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

spěšně jsem přišla před kancelář Tsuchikageho a zaklepala

160Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 10, 2012 9:33 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ano? povolil jsem vstup. Vešla Reina. Co potřebuješ?

161Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 10, 2012 9:36 am

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"Já omlovouvám se pane, že ruším, ale chtěla jsem se přesvědčit, jestli jste v pořádku, ten posel z Kumo nevypadala dvakrát nadšeně." sklonila jsem hlavu na pozdrav

162Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 10, 2012 9:55 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ano, jsem vpořádku. pousmál jsem se. Ten posel z Kumo má novou kage, která napsala dopis znějící jako vyhlášení války. Tak mi tu trochu pobledl... řekl jsem na vysvětlenou. A ty jsi vpořádku? Musíš zařídit slavnost, protože se k tomu nikdo nemá...

163Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 10, 2012 10:05 am

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"ehm slavnost?" překvapeně jsem zamrkala., "Asi nejsem v obraze, jakou slavnost?"

164Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 10, 2012 10:23 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Podíval jsem se na ni dost překvapeně. Slavnost, která se opakuje jednou za deset let- Návrat kamenných obrů. Musíme připravit vesnici na vojenské přehlídky, vystoupení a hlavně na návštěvu ostatních kagů. Pokud mi tedy potvrdí účast. řekl jsem jen a pak jsem dodal: Samozřejmě to můžeš přehodit na kohokoli jiného, povolení dostane.
Zamával jsem rukou se zapečetěným dopisem.

165Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 10, 2012 10:33 am

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"Ne-ne já to ...udělám." pokuseila jsem se o úsměv, "mám rozeslat pozvánky? Připravit ANBU hlídky a ostatní? Nemám v tom moc zkušenosti." přiznala jsem

166Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 10, 2012 10:54 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Pozvánky už jsem rozeslal, čekám na účast. Kdyby ti s tím chtěl někdo pomoci, rozhodně neodmítej, budou to mít jako misi. Zajisti ušití praporců, vojenskou přehlídku, představení našich nejlepších shinobi, výzdobu vesnice. Chci hlavně barvy ostatních vesnic ve střídavém postupu. Ale aby toho nebylo moc. Jsme vesnice, ne cirkus...

167Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 10, 2012 11:29 am

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"Jistě pane. Nebude vám doufám vadit, když...to udělám po svém." pousmála jsem se udělal několik pečetí a vedle mě se objevili další dvě Reiny

168Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 10, 2012 2:52 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Jistě, ale jak jsem řekl, může to posloužit jako mise pro ostatní. řekl jsem jen a mávnutím ruky jsem ji propustil.

169Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 10, 2012 3:30 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

uklonila jsem se a vyšla ven. Podívala jsem se na jednu Reinu. "Najdi toho aktivního genina Zorama." a já se vydala do vesnice zařizovat (přesun)

170Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue May 15, 2012 6:45 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Došli jsme ke kanceláři.
Tolik se to tu lišilo od Konohy, ale bylo to překvapivě pěkné.
Zaklepala jsem na dveře a týmu jsem ještě věnovala povzbudivý úsměv.

171Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 16, 2012 5:43 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Stál som za Neiro senseii a prehliadal som si tu okolie .Nebolo to tu až tak zlé a to som si myslel ani vlastne už neviem čo presne .

172Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 16, 2012 6:26 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Seděl jsem na terase a díval se dolů na slavnosti, když tu někdo zaklepal. Vstal jsem a otočil se na dveře. Dále... řekl jsem.

173Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 16, 2012 6:37 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Otevřela jsem dveře do kanceláře a naznačila jednoduchým gestem týmu, aby vstoupil za mnou.
"Dobrý den,Tsuchikage-sama," mírně jsem se uklonila. "Konoha přijímá vaše pozvání. My se už známe, Neiro Uzumaki, velitel Jouninů v Listové. Člena mého týmu už jste také viděl, Yukio Kūgo."
Nadechla jsem se, abych mohla pokračovat.
"A dva Genini, kteří jsou se mnou speciálně pro tuto misi. Kayato Uchiha a Kensei."
Čekala jsem, jestli se nějak vyjádří při zmínce Kayatova klanu. Uchihové tu od minule neměli nejlepší pověst.
"Doufám, že tato mise ještě vylepší vztahy mezi našimi vesnicemi."

174Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 16, 2012 8:16 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Když vešla slečna Uzumaki, příjemně jsem se usmál. Skvělé, skvělé, rád vás poznávám. říkal jsem radostně a s každým jsem si podal ruku. Vypadal jsem velmi nadšeně. Dokonce mladý Uchiha, no, ty se nám na tréninku musíš pořádně ukázat... pozval jsem je na terasu, aby si i z vrchu prohlédli vesnici plnou slávy. Byl jsem pyšný na dnešní slavnosti. A kde je lady Hokage? zeptal jsem se trochu zmateně.

175Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 16, 2012 8:54 pm

Kensei

Kensei
Genin

kensei opět vstoupil jako poslední a pokud možno se posavil stranou za ně. Neměl zrovna rád, když se mu věnovalo moc pozornosti. Samozřejmě nezapomněl uctivě pozdravit, než vešel. Přesto si ho Tsichikage našel a podal mu ruku. Sice mu to radost neudělalo,a le byla to slušnost. Proto stisk oplatil a z jeho zakryté tváře, tedy z očí, nešli poznat žádné emoce. Dokonale se uzavřel pro ostatní už dávno před misí. Když je pozval na balkón následoval je a postavil se stranou a bez jakéhokoliv zájmu pozoroval slavnosti. Jen ať mluví ostatní, on to neměl zapotřebí.

176Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 17, 2012 9:10 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

"Hokage-sama se omlouvá, ale ve vesnici má spoustu povinností, které teď právě nemůže opustit. Spolu s teplejšími dny přišly tuny papírů a problémy by se jen hromadily, kdyby je byť na den opustila," promluvila jsem, když všem podal ruku. Pevný stisk mne ani neudivil, počítala jsem s ním.
"Věřte mi, že pokud by to bylo jen trochu možné, ukázala by se zde. Nevylučuji ani, že by mohla dorazit až po nás, ale když jsme odcházeli, bylo to nepravděpodobné."
Konoha měla spoustu polí, na kterých v teplých dnech bylo třeba sázet, o spoustu stromů a sady se muselo pečovat. Opravit domy po zimě, zpevnit je a samozřejmě se právě v této době začalo objevovat spoustu nukeninů. Pak tu byli právě zkoušky a s nimi noví Genini, které bylo třeba zařadit do týmů. Ani jsem se nedivila, že má Hokage práce nad hlavu.
"Jsme rádi, že máme prozatím tu čest ji zastoupit. Ale teď prosím, ukázal byste nám, kde bychom se mohli na těch pár dní ubytovat?"

177Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 17, 2012 11:08 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Trochu jsem posmutněl, když mi byla oznámena omluva Hokage, ale pak jsem se zase usmál. Jistě. Zde v rezidenci je několik pokojů přímo pro vás. Pokoje jsou samozřejmě odděleny a v každém je alespoň částečné zázemí. Dostanete propustky do lázní a je jen na vás, zda využijete našich služeb. Prosím, chovejte se tu jako doma a... můj pohled se na okamžik stočí na Uchihu ...nic tu nepodpalte. řekl jsem se úsměvem a podal jim klíčky od pokoje. Luskl jsem na ANBu a ten je zavedl do pokojů. Budu velice rád, když se půjdete projit. V těchto dnech nebudete mít ANBu za zadkem, o to se postarám. A vy, slečno Uzumaki, máte plné právo zastoupit vaši paní v křesle při poradě kagů.
Pokud nějací dorazí... pomyslel jsem si kysele.

178Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 17, 2012 11:16 am

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

Stála jsem na střeše sledovala celé to dění. Obalila jsem se krystalem a zmizela, objevil ajsem se u Tsuchikageho v kanceláři. "Pane, všichni jsou na místě čekáme jen na pokyn k zahájení slavnosti."

179Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 17, 2012 11:17 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Podíval jsem se na Reinu, která se zhmotnila v kanceláři. Už jsem si zvykl na to, že to dělá, ale zajímalo mě, co na kurai shoton řeknou hosti. Ještě počkáme...slavnost začne v poledne. DOufejme, že do té doby dorazí ostatní kage.

180Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 17, 2012 11:19 am

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"Dobře.... nějaké další pokyny pane? Jste připraven?" optala jsem se, ikdyž to možná vyznělo trochu drze. Tuhle akci jsem brala nějak hodně vážně.

181Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 17, 2012 11:21 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Jistě. Snad jsem si to vše zapamatoval... ukázal jsem na náprsní kapsu, kde jsem měl papírek s projevem, a usmál jsem se. Můžeš jít.

182Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 17, 2012 2:03 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

"Děkujeme. Listová si velmi váží vaší pohostinnosti," mírně jsem se uklonila.
Pak jsem se pomalu vydala za ANBU, který nám měl ukázat naše pokoje. Dokonce to bylo i víc než jsem čekala. Slavnost zde zcela jistě měla velkou váhu.
Netrvalo ale dlouho a už jsem si našla členy svého nového týmu znovu.
Pár hodin měly na odpočinek a teď bylo třeba jít si něco prohlédnout.
Možnost využít nabízené propustky do lázní sice mohla přijít na řadu až po slavnosti, ale i teď bylo rozhodně co vidět.
Rozhodla jsem se vzít tým alespoň tam, kde jsem to znala. A slavnost jsme určitě nemohli minout ani při procházce.
Počkala jsem, až se ke mě připojí a pak jsem se vydala z budovy.

(Přesun - ulice)

183Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 17, 2012 5:35 pm

Kensei

Kensei
Genin

Kensei po celou dobu zůstával stranou a jen anslouchal jejich rozhovoru. Když mu byl podán klíč, poděkoval a jediným pohybem ho uschoval do kapsy. Hned po té se vrátil ke své netečnosti a nepohnul se ani tehdy, kdy se zde objevila ta velitalka jouninů, což samozřejmě nevěděl kdo je. po chvilce po ní znuděně hodil jedním okem a dál si jí už nevšímal. Brzy na to přišel čas přesunu, proto se pohnul a bez dalších slov Neiro následoval.

přesun

184Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 24, 2012 8:35 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Abych pravdu řekl, trochu mě zklamal přístup ostatních vesnic. Chápu, že kvůli času nepřijeli na slavnost, která se koná jednou za deset let, ale anineposlali omluvu.

Stál jsem na balkoně a sledoval postupující procesí. Zamával jsem jako správný kage, počkal jsem, až průvod přejde, a pak jsem se vydal na cvičiště.

185Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 03, 2012 6:40 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Došel jsem do rezidence a podíval jsem se po příchozích. Vida, že se ještě nezabydleli, pokračoval jsem do kanceláře a ukázal na židli proti té mé, aby si Taku sedl. Sedl jsem si naproti němu, jednou rukou jsem si lehce podepřel obličej a podíval jsem se na něj. Takže, o čem jste to chtěl mluvit?

186Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 03, 2012 6:45 pm

Taku Hosogawa

Taku Hosogawa
Jounin

Taku

https://www.youtube.com/watch?v=o1Qkzj5bStU

Posadím se naproti němu. Řeknu to na rovinu. Někteří lidé v Kirigakure nejsou spokojení s tím, že vesnici vede 17ti letá holka. Ve vesnici je chaos, není dostatek zkušených mužů, takže mladé nemá kdo trénovat... a mezi tím vším sedí malá holka co jí ještě teče mlíko po bradě. Doufám tedy, že mě podpoříte v mé ambici o převzetí vedoucí pozice v Kiri. Samozřejmě nečekám že to uděláte jen z dobroty srdce. Jsem ochotný připravit smlouvu, která zaručí naprostou vojenskou podporu Kirigakure vůči vaší vesnici. Získáte spojenectví druhé nejmilitantnější vesnice... hned po té vaší.

187Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 03, 2012 6:52 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Díval jsem se na něj, lehce jsem mhouřil oči a bylo vidět, že přemýšlím a přehonocuji kažé jeho slovo. Nakonec jsem svěsil ruku, což byl náznak toho, že se chystám něco říct.
Jste velmi zajímavý člověk...na rovinu se mnou probíráte svržení vaší paní, která je tři místnosti od nás, uprostřet slavností, kde by se měly stmelovat vztahy mezi vesnicemi. Děláte to aniž byste mě znal, nehledě na mou reakci jste řekl vše, co jsem chtěl slyšet a teď si přestáváte být jistý tím, co řeknu, protože se v tom moc šťourám. Inu...drzost vám nechybí. Smlouva a to, jak jste přečetl mou osobu z pouhého pohledu na ni dokazují vaše strategické smýšlení...
Postavil jsem se a podíval jsem se z okna.
A jak hodláte převzít vesnici? zeptal jsem se nakonec.

188Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 03, 2012 6:56 pm

Taku Hosogawa

Taku Hosogawa
Jounin

Taku


Pane, býval jsem velitelem vojska. Mnohokrát jsem vsadil celý svůj život a život mnoha mužů na jedno jediné rozhodnutí. Vše jsem řekl protože pokud bych chodil kolem horké kaše, podnítil bych ve vás jen nedůvěru. Pak se na chvilku odmlčím. Doufám, že pokud jí společně vyzveme k rezignaci na post Mizukageho, tak odstoupí. A pokud ne, jsem připravený převzít vesnici silou.

189Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 03, 2012 7:00 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Kdo velí vašim Oininům? zeptal jsem se ho. Vy nebo Mizukage? Nerad bych riskoval své kapitány, pokud budete přebírat vesnici silou.

190Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 03, 2012 7:04 pm

Taku Hosogawa

Taku Hosogawa
Jounin

Taku


Těm mužům velí Mizukage. Nicméně i to jsem tak něják naplánoval. Rezignaci před ní předložím tady a pokud nepříjme, bude tu i zabita. Do Kiri se vrátím buď já jako Mizukage a ona jako řadový jounin, nebo jen ona. Nebo jen já. Tak či tak nepočítám že by vám hrozily ztráty.

191Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 03, 2012 7:30 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Jistě...a kde mám na čele napsáno, že jsem hlupák? zeptal jsem se s nadzdvihnutým obočím. Mizukage přijede na návštěvu a první věc, kterou Iwa udělá, je svržení její vlády? Před hlavami všech ostatních vesnic? Vím, jakou sílu mají armády našich dvou vesnic. Ale ztratit spojenectví ostatních by bylo velmi nepříjemné. A vy byste z toho vyvázl prakticky bez úhony...tedy...dokud bych vá nezabil. Teď jděte. Nechám si to projít hlavou a dám vám vědět po poradě. A rád bych věděl vaše jméno...

192Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 03, 2012 7:34 pm

Taku Hosogawa

Taku Hosogawa
Jounin

Taku


Již jsem se vám představil pane. Plukovník Taku Hosogawa. Věřím pane že nejste hlupák a proto bude vaše rozhodnutí správné. Zvednu se a přejdu až ke dveřím. Brzy naviděnou. Pak otevřu dveře a opustím místnost. Děj se vůle boží.

193Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 03, 2012 8:47 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ještě chvíli jsem se díval na zavřené dveře. Uvidíme, co se vyklube z naší milé Mizukage... Vyšel jsem pomalu k jejímu pokoji a zaklepal jsem.

194Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Mon Jun 04, 2012 12:22 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Všechno špatně...všechno" Chodila jsem sem a tam a vrčela si pod nos. "Jakmile toho hlupáka najdu...jak je možný že sem nedonesl zprávu..." Rozhodila jsem rukama a probodla pohledem lišáka který se krčil v koutu.
"Humf..." Sedla jsem si do křesla a přede mnou se objevil starší Oinin "Je vesnice zabezpečená tak jak jsem řekla?"
"Hai vše je ohlídané. Do vesnice se nikdo nedostane dokud se nevrátíte"
"Dobrá...ať jednotka A zůstane na svých místech...." chtěla jsem pokračovat ale někdo zaklepal. Zvedla jsme se a otevřela dveře.
"Zdravím Tsuchikage-sama" Lehce jsem se uklonila a odstoupila od dveří.

195Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Mon Jun 04, 2012 1:09 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Usmál jsem se, když otevřela, a lehce jsem kývl hlavou. Mizukage? Rád bych Vás i Vaši jednotku uvítal v naší vesnici a popřál Vám příjemné prožití slavností...
Omlouvám se, ale z nějakého důvodu nedorazili ostatní kagové- Konoha vyslala pouze tým a ostatní nedorazili vůbec. Z toho důvodu se nejspíš nebudeme zabývat velkou radou. Je to...velké zklamání. řekl jsem omluvně a dodal jsem: Ovšem pokud chcete probrat nějaké diplomatické záležitosti, můžeme se jim věnovat hned po přehlídce.

196Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Mon Jun 04, 2012 1:17 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Um ano chtěla jsme se omluvit, náš posel se někam zatoulal." Při vzpomínce na toho bídníka jsem se zamračila. "Je pro nás ctí že tady můžeme být.." mávla jsem na Oinina a ten zmizel. "Chtěla bych potom probrat zásobování pokud ho ještě potřebujete. Jsme ochotní vám pomoct."

197Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Mon Jun 04, 2012 1:38 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ne, ne, děkuji, naše zásobování je již srovnáno do normálu. Pokud již nic nepotřebujete, doporučuji prohlédnout si vesnici a večer přijít na přehlídku.

198Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Mon Jun 04, 2012 1:42 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Dobrá.."
Pousmála jsem se a ohlídla se na lišáka který se okamžitě zvedl a přiběhl ke mě že mi bude dělat doprovod. "Těším se na večerní přehlídku..." přikývla jsem. "...pokud mě tedy omluvíte." Usmála jsem se a tím se s ním rozloučila. Potom jsem zamířila s lišákem pryč.
-přesun-

199Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 07, 2012 6:28 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

Přišla jsem ke kanceláři a vešla dovnitř budovy. Pomalu jsem postupovala, prohlížela si okolí a všechno si snažila zapamatovat. Došla jsem ke dveřím a jemně zaklepala. Hmmm zajímalo by mě, jak to tady probíhá. Založila jsem si ruce na prsa a chvilku čekala, přemýšlela, jestli jsem vůbec na tom místě, kde mám být. A taky co teď dělá Shion s těma svýma pitomíma nápadama... jestli něco provedeš, uškrtím tě!

200Rezidence Tsuchikageho - Stránka 4 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 07, 2012 9:04 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Za Ferii se ozval hlas, ze kterého skoro až mrazilo. Hledáte mně, slečno Kazekage?
Kráčel jsem po chodbě směrem k ní a ehce jsme se usmíval. Nakonec jsem došel až k ní a lehce jsem kývl hlavou na pozdrav. Faito Dansaku, Tsuchikage. Stráže mne už informovaly o tom, že zde budete. Jdete právě včas, dnes večer bude přehlídka armády. A protože už jsou zde dva kagové a jeden zástupce, myslím, že porada nakonec bude...

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 4 z 6]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru