Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Rezidence Tsuchikageho

+11
Kensei
Yukio Kūgo
Aoki Miko
Kaya Nomoki
Neiro Uzumaki
Shizuka Yoru
Reina Kana
Kashike
Kioshi
Mister_zx
Phate69
15 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 5 z 6]

1Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Rezidence Tsuchikageho Sun Feb 12, 2012 3:58 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

First topic message reminder :

https://www.youtube.com/watch?v=dJ-QLl5qjLg&feature=related

Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Hanstholm_Batterie1__Atlantikwall_003

Budova Tsuchikageho není nijak velká, ba ani nijak nápadná. Krom praporů okolo hlavního vchodu, by se dala považovat spíše za skladiště. Je to kvůli matení nepřátel. Většina budovy je ukrytá pod zemí a skrývá spousty méstností a chodeb.
Viditelná je hlavně kancelář Tsuchikageho a protože je budova na kopci, je z kanceláře dobře vidět dolů na vesnici. Vnitřek je stlán mramorem a křišťálem. V budově je vždy minimálně 8 ANBU (1 senzibil, 4 genini, dva chuunini a jeden jounin). Před budovou hlídá stráž, která vás v případě potřeby dovede za Tsuchikagem (pokud jste z Iwy, pustí vás dovnitř bez ptaní- nemusíte čekat na můj souhlas).


201Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 10, 2012 8:41 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

Kývla jsem hlavou. Přešla jsem ho s klidem, ledovým klidem jak jsem měla ve zvyku. "Těší mě... jsem Ferii Fei.. omlouvám se za zdržení, měla jsem nějaké osobní záležitosti..." odvětila jsem bez zájmu a pohodila hlavou. "Ráda se na přehlídku podívám.." kývla jsem hlavou a otočila se k němu čelem. "Smím vědět, čeho se vaše porada bude týkat..?" stále jsem zněla tak nějak.. mimo, bez zájmu, bez zaujetí.

202Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Mon Jun 11, 2012 2:13 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Lehce jsem přimhouřil víčka a změřil jsem si ji pohledem. Nesnáším, kyž si malá děcka myslí, že jsou kage...Asi mu přeci jen pomůžu... tón mého hlasu se změnil, přestože jsem se stále usmíval. Teď byl takový...ledovější, nepříjemnější, temnější. Porada se bude týkat diplomatických cest a styků a mimo jiné i banditů, kteří přepadli naše karavany. A celkově bych rád prohloubil pouta mezi vesnicemi...

203Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Mon Jun 11, 2012 6:16 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

"Výborně.." odvětila jsem a otočila se. "Když mě omluvíte, půjdu najít svou skupinu.." pár kroky jsem ho obešla. Jistě, všimla jsem si změny jeho chování, ale jesli jsem tomu přikládala nějakou váhu, rozhodně jsem to na sobě nedala znát. "Na shedanou Tsuchikage-sama..." zamumlala jsem a pak jsem se pomalým krokem vydala ven z budovy. Zajímavé.. velmi zjímavé...

204Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Jun 12, 2012 5:42 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Zaklepal jsem na dveře a čekal jsem zdali mě pustí dovnitř.

205Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Jun 12, 2012 5:46 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ano? řekl jsem a počkal jsem, až Kalen vejde. Co potřebuješ?

206Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Jun 12, 2012 5:57 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Vešel jsem do místnosti a uklonil jsem se.Já jen jestli něco nepotřebujete.

207Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Jun 12, 2012 10:11 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Nevím, možná...zaběhni za Mizukage a řekni jí, že schůze přeci jen bude. Po přehlídce...

208Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Jun 13, 2012 6:22 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Dobře.A kde bych ji tak mohl najít?To je ta dívčina z minula že?Napadlo mě.

209Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Jun 13, 2012 8:07 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Povzdechl jsem si. Všichni hosté jsou ubytovaní zde v rezidenci. Takže je buď ve svém pokoji, nebo někde ve vesnici...Te´d jdi...

210Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Jun 13, 2012 8:22 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen
Ukloním se a odejdu.(Přesun)

211Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Jun 13, 2012 9:23 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Došla jsem do rezidence před svůj pokoje. "No tak jsem přemýšlel, dlouho tu nebyla Jane"
"Je protivná, nechci s ní mluvit." Odbila jsem ho a vešla. Od Oininů jsem nedostala žádné zprávy, takže vše probíhalo tak jak mělo. Sedla jsem si do křesla a vytáhla knížku kterou jsem si vzala sebou.

212Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Jun 13, 2012 9:54 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Po chvilce k pokoji dorazil ANBU a po zaklepání vešel dovnitř. Madam, Tsuchikage si Vás žádá na balkoně rezidence, je to druhá chodba, dveře na konci, doprovodím Vás. Podíváte se na přehlídku a pak se uskuteční schůze kagů...

213Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 8:27 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Jeden ze členů ANBU Kamenné mne doprovodil k vůdci vesnice.
Přítomnost Kage mne zřejmě měla znervózňovat. Místo, na které se každý bude dívat. Neměla jsem tu být. Raději jsem stála v pozadí.
"Tsuchikage-sama," mírně jsem na chvíli sklonila hlavu. Nikoho jiného jsem zatím neviděla.

214Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:48 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Vzhlédl jsem k Neiro a postavil jsem se. Skvěle, jste tu první, proto vám vysvětlím, co se bude dít: Za pár minut proběhne přehlídka, kterou budou sledovat všichni kagové a vy z těchto míst... ukázal jsem na křesla na balkoně. Pak se bude jednat o záležitostech, které jsou mezi vesnicemi. Jelikož zde není vaše kage, budete ji zastupovat. Bohužel pro vás nebudete moci rozhodovat v případě hlasování, nicméně vaše návrhy a postoje budou reprezentovat vaši vesnici rovným dílem. Kumogakure se nedostavila, ale nebudeme na ni čekat, věřte, že to bude mít dohru. Teď, prosím, zaujměte místo.
Ukázal jsem na křeslo, za kterým byl prapor Konohy a usmál jsem se. Doufám, že se vám zde líbí...

215Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 2:17 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

"Máme zde vše, co potřebujeme a ve vesnici je krásně," odvětila jsem, po poslední větě. "Konoha si velmi váží vaší pohostinnosti a věřím, že ji při nejbližší příležitosti ráda oplatí."
Posadila jsem se na místo, na kterém měla sedět Yoshiko-sama. Nelíbilo se mi být na jejím místě. Nikdo jako já na to neměl právo, ale reprezentovat svou vesnici jsem musela, aniž bych to dala najevo.
Očekávala jsem, že dorazí Mizukage a Kazekage. Pokud se Kumo nedostavila, nikdo jiný nechyběl. Samozřejmě jsem chápala, jaký význam to má v diplomacii. I proto jsem doufala, že omluvu Hokage nebude Tsuchikage brát tak vážně jako nepřítomnost Kumogakure. Na mě bylo zajistit, aby to tak nebylo, i když v koutku duše jsem stále doufala, že vůdce mé vesnice ještě dorazí.
Ke zbytku Tsuchikageho řeči jsem se nevyjadřovala. Stačilo kývnout na znamení porozumění.

216Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 4:12 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Jistě" Zvedla jsem se a lišák cupital za mnou. Nechala jsem se doprovodit až na místo. "Zdravím" Kývla jsem na pozdrav a posadila se do křesla které jak jsem předpokládala bylo pro mě. "Bude i jídlo?" lišák se posadil vedle křesla a pozoroval mě.
"Prosím tě teď buď potichu" Probodla jsem ho káravým pohledem a nakonec se usmála.

217Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 4:25 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Jen jsem domluvil s Neiro, už tu byla Mizukage. Gestem ruky jsem ji posadil do jejího křesla a pak jsem kývl na sluhu, který přinesl něco k zakousnutí jak pro Mizukage, tak pro lišáka (Nějaké maso, trocha toho ovoce, co roste tady v horách a rýži). Nechte si chutnat...

218Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 7:00 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Děkujeme..." pousmála jsme se a lišák se okamžitě pustil do jídla.
Já jsem si nic nevzala, nechtěla jsem je urazit ale momentálně jsem neměla na nic chuť.
Za to lišák se ládoval jako by rok nejedl. Pozorovala jsem ho starostlivým pohledem.
Zase mu bude špatně

219Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 7:37 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Když už jsem tady běžel asi po desáté našel jsem konečně Mizukage.Mizukage-Sama.Ukloním se.Mám vám vzkázat že schůze bude po přehlídce.Opět se narovnám a tvářím se velmi mile.

220Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 8:15 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Podíval jsem se na Kalena klidným, nečitelným výrazem s lehkým úsměvem, ale neříkal jsem nic. Čekal jsem, jak zareaguje Mizukage.

221Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 8:24 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"No..Děkuju" Usmála jsem se na něj a střelila pohledem po Tsuchikagem. Očividně mě měl najít dřív než jsem se dostala sem, ale to nevadí...splnil to co mi měl vyřídit.
Lišák dojedl a odebral se pryč aby si odpočinul. Prohlídla jsem si chuunina a pak mi došlo že je to ten co pro nás přišel do Kiri. "Málem bych zapomněla...pamatuješ si na tu dívku u brány? Mám ti dát dopis." Podala jsem mu obálku a usmála se, nerada jsem dělala pošťáka ale asi k tomu ta dívka měla důvod.

222Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 8:33 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Tentokrát už jsem poznámku utrousil: Ale...netušil jsem, že prohlubujeme naše vztahy až tak... řekl jsem s úsměvem, i když na mých očích bylo vidět, že se mi to moc nelíbí.

223Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 8:36 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Ach děkuji.Dopis jsem přijal a přečetl jsem si ho.Poté jsem se otočil na Tsuchikage-sama.No.Ta dívka se mi zdála povědomá.Mrknu na něj a doufám že mě pochopí.

//prosím jen co bylo v tom dopise ?

224Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:04 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

//Předmět: Re: Brána Kirigakure Wed May 30, 2012 7:28 pm
list:
Milí Kalen-niisama.
Prosím môžeš ma nenávidieť ako chceš ale musela som odísť,nechcem byť iba príťažou klanu.Rozhodla som sa žiť život ako obyčajná žena,našla som si aj dobrú prácu...ale ak ma budeš chcieť fakt zabiť kľudne môžeš,viem že ma nenávidíš a môžem si za to sama pretože som zradila vesnicu a svoj klan ale takto to bude lepšie. Nebudem už v tvojom tieni budem žiť svobodne a ty sa o mňa nemusíš už starať ako si to robil doteraz. S láskou tvoja milovaná sestra Ai Ishi.

PS:Som rada že tento list k tebe príde, niekedy sa snáď znova uvidíme a odpustíš mi.

225Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:09 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Nebýt vy osoba na takovém sociálním postavení asi vás obejmu.Zasměju se na Mizukage a podám dopis Kagemu.Mám pocit že ta holka byla Ai.

226Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:11 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"He..." Vypadlo ze mě a pousmála jsem se.
Netušila jsem o co tady jde a proto jsem stočila svůj zrak k nebi a zkoumala ho.
Nebe je tu jiné než u nás...zvláštní

227Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:14 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Přečetl jsem si dopis, a pak jsem udělal něco, co oba jistě překvapilo. DOpis jsem dal nad jednu z pochodní, které zdobily balkon, a nechal jsem ho shořet. Můj výraz se změnil. Jestli byl před tím lehce pobavený, tak teď byl na obsolutní nule. Slečno Mizukage, jste si vedoma toho, že ve vaší vesnici ukrýváte nukenina? zeptal jsem se zcela vážně a očima jsem probodl Kalena.

228Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:20 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Zase ho naštvali.Vzdychnu si v duchu.Ktrý abych s dovolením doplnil Tsuchukage-sama.Opět se pokloním.Patří výrazně mě.A taky bude mnou popravena!Sestřička.Zradila.Nebo jen utekla?Zabiju jí!A nebo ji nechám žít?V hlavě jsem těžce připomínal schyzofrenika.Moje malinká sestříčka.Rukou jsem ji sáhl na meč.Tak že jsem ho pohladil.Teď dej oči od kageho pryč!Okamžitě jsem zpozorněl proto že jsem věděl co nás asi čeká.

229Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:23 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Byla bych si toho vědoma kdyby jsme dostali zprávu o tom že vám někdo utekl." odpověděla jsem mu a nechala si přinést vodu. "Nic se k nám ale nedoneslo, proto jsem to nemohla vědět." Napila jsem se s klidem a koukla se na něj.

230Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:27 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ano, zprávy o nukeninech jsem ještě neposlal. Nicméně... podíval jsem se pro změnu na ni. ...kde je teď?

231Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:29 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Pokrčila jsem rameny.
"Nešpehuju cizí lidi, říkala že chce nakoupit věci do krámku. Pokud chcete Oinini jí bez problému najdou." Znova jsem se s klidem napila.

232Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:35 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Pokud chcete o Oininy přijít tak je pošlete.Vlastnoručně je zabiju před branou.Stále jsem se nedíval na Kageho le na Kage jsem se podíval opravdu vážně.Všichni okolo si mohli všimnout že moje formalita se nějak vytratila.

233Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:40 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Chtěl jsem odpovědět, ale Kalen se ozval. Podíval jsem se na něj a sykl jsem: Vypadni z rezidence... Pak jsem si uvědomil, že je tam s námi i Neuro, ale říkal jsem si, že kdyby chtěla, tak odejde, nebo se ozve. Jednou jsem se nadechl, abych se uklidnil. Pak jsem se podíval zpět na Mizukage. Ještě počkáme, kam půjde. Nní nebezpečná. Pokud vám bude ve vesnici dělat problémy, zabijte ji.

234Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:44 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Ostře jsem se koukla na chuunina a nahlas to nekomentovala.
Ti by tě zabili dřív než bys mrknul.. Dopila jsem vodu a koukla se na Tsuchikageho.
"Kdyby dělala problémy dostala bych zprávy, ale pokud nějaké nastanou zemře."
Lehce jsem přikývla, plánovala jsem hned jak budu sama dát rozkazy aby se to ověřilo.

235Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Jun 14, 2012 9:52 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Pokloním se.Omluvte mé chování.A zmizím s menším otřesením země.(přesun)

236Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Jun 15, 2012 11:40 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Ulicemi vesnice jsem procházela až k rezidenci kageho. Popis předchozího shinobiho mi pomohl, i když mé orientační smysly nebyly moc dobré. Netušila jsem, co se zde bude dít. Prohrábla jsem si vlasy. Měla jsem je trochu tím větrem zacuchané. Dorazila jsem až ke kanceláři. Zvedla jsem ruku a zaklepala jsem. Nezbylo mi nic jiného než čekat na vyzvání.

(Dávno tu měla být jiná skupina, jenže se nějak neuráčili hrát.)

237Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Jun 15, 2012 6:15 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Nejprve přiběhl jeden z ANBu, který mi oznámil, že slečna Ishi i pan Kalen byli zatčeni z důvodu nepřístojností a rušení slavností. Jen jsem kývl a strážník odběhl. Pak kdosi zaklepal na dveře. Dále?

238Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Jun 15, 2012 7:07 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Z kanceláře vyběhl ABNU. Nechal pootevřené dveře a ze vnitř jsem uslyšela mužský hlas, který mě vyzval ke vstupu. Strčila jsem dveře a tak je úplně otevřela. "Dobrý večer," pozdravila jsem. Se slovy jsem vešla dovnitř a zavřela jsem za sebou.

239Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Jun 15, 2012 7:15 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Podíval sjem se na ni tázavým pohledem. Ano?

240Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Jun 15, 2012 7:18 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Tak pošlete svého posla, nebo jak ho mám nazvat, a teď děláte, jako byste nevěděl, kdo jsem. To není moc zdvořilé, pane." Pravou ruku jsem si dala v bok. Možná to bylo nepřístupné, ale to mi nevadilo.

241Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Jun 15, 2012 7:24 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Změřil jsem si ji pohledem odshora dolů a lehce jsem přimhouřil oči. Jen na chvilku. Jdete pozdě, zasedání již proběhlo... řekl jsem s klidem. Vítám Vás v Iwě a doufám, že si užijete zbytek slavností.

242Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Jun 15, 2012 7:25 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"To víte, ne každý může skákat jak pískáte," odvětila jsem.

243Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Jun 15, 2012 7:30 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Lehce mi cuklo v pravé ruce, ale v obličeji jsem zůstával klidný. Jistě... řekl jsem a otočil jsem se zády k ní, tak, abych se díval z pavlače ven. Přeji vám příjemný pobyt. Naši sluhové vám ukážou vaše pokoje. Pohybujte se ve vesnici, jak dlouho budete chtít, Vy, i Váš tým. Pokud budete něco potřebovat, budu zde. pak jsem mávl rukou a posel, který stál u dveří, se uklonil Raikage. "Ukážu vám pokoj, madam..." řekl a čekal.

244Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Jun 15, 2012 7:41 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Všimla jsem si, jak mu cuklo v ruce. Usoudila jsem, že jsem uhodila hřebíček do hlavičky. "To je všechno?" Podívala jsem se po kanceláři. Jen jsem se pousmála. Zbytečná cesta, pomyslela jsem si.

245Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Jun 15, 2012 7:44 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ano, můžete jít... řekl jsem jen a dál se díval na přehlídku, která měla co nevidět začít. Sežeňte mi Kazekage a vzkažte jí, že se má dostavit do Rezidence, až dopovodíte Raikage do jejího pokoje. řekl jsem poslovi, který měl doprovázet Raikage.

246Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 17, 2012 9:10 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Do kanceláře vešli ANBu a s nimi i Ai Ishi. Tak vidím, že problém se vyřešil sám, slečno Mizukage... řekl jsem a udělal jsem dva kroky s rukama za zády směrem k Ai. Co tu chce?

247Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 17, 2012 9:11 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

"Chcem aby ste ma potrestali už teraz ďalej nechcem čakať, ale ako prvé pustite môjho brata z väzenia prosím,on za nič nemôže... hovorila som vážne.

248Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 17, 2012 9:13 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

A jaký trest navrhuješ? zeptal jsem se vážně. Ano, byl jsem znám tím, že podle toho, jaký trest oběť vybere, soudíám její inteligenci a zvažuji svá rozhodnutí.

249Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 17, 2012 9:16 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

to nechám na vás len pustite môjho brata snažila som sa vyjednávať,predsa len je to môj brat a nemal by byť vo väzení

250Rezidence Tsuchikageho - Stránka 5 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Jun 17, 2012 9:18 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Za ohrožení Tsuchikageho v těžkých dobách a dezertace z vesnice bys zasloužila pověsit... řekl jsem vážně. Ale zeptám se tě ještě jednou: Jaký trest bys podstoupila za propuštění tvého bratra?

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 5 z 6]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru