Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Rezidence Tsuchikageho

+11
Kensei
Yukio Kūgo
Aoki Miko
Kaya Nomoki
Neiro Uzumaki
Shizuka Yoru
Reina Kana
Kashike
Kioshi
Mister_zx
Phate69
15 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 3 z 6]

1Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Rezidence Tsuchikageho Sun Feb 12, 2012 3:58 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

First topic message reminder :

https://www.youtube.com/watch?v=dJ-QLl5qjLg&feature=related

Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Hanstholm_Batterie1__Atlantikwall_003

Budova Tsuchikageho není nijak velká, ba ani nijak nápadná. Krom praporů okolo hlavního vchodu, by se dala považovat spíše za skladiště. Je to kvůli matení nepřátel. Většina budovy je ukrytá pod zemí a skrývá spousty méstností a chodeb.
Viditelná je hlavně kancelář Tsuchikageho a protože je budova na kopci, je z kanceláře dobře vidět dolů na vesnici. Vnitřek je stlán mramorem a křišťálem. V budově je vždy minimálně 8 ANBU (1 senzibil, 4 genini, dva chuunini a jeden jounin). Před budovou hlídá stráž, která vás v případě potřeby dovede za Tsuchikagem (pokud jste z Iwy, pustí vás dovnitř bez ptaní- nemusíte čekat na můj souhlas).


101Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Mar 11, 2012 10:03 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Došel jsem do rezidence a šel se umýt. Ty ruce od krve jsem drhnul asi deset minut, než z nich všechna krev (teď už zaschlá) krev zmizela. Pak jsem schoval nůž do truhly předešlých kage a posadil se ke stolu.

102Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Mar 13, 2012 9:43 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Před rezidencí bylo rušno. V kruhu lidí klečelo 8 osob- členů ztracené karavany. Měli spoutané ruce a ani jeden se mi neodvážil podívat na víc, jak na špičky bot.
Jak se opovažujete! běsnil jsem. Jak se vůbec opovažujete zradit vesnici? Neměli jste snad příbytek? Jídlo? Práci?
Zaprodat karavanu banditům a donutit tak Iwu plazit se po kolenou před jinými vesnicemi!
Nezradili jste jenom mě. Zradili jste celou svou domovinu. A hlavně ty, Seki. V tobě jsem se zmýlil. otočil jsem se na starce a vytáhl katanu. Ty máš smůlu, že jednoho tvého kamaráda hryzalo svědomí. Protože takhle zachráníš alespoň čtyři lidi, když už jsi stovky poslal k záhubě. řekl jsem potichu a probodl starci hrdlo.
Rozvažte je. řekl jsem a zašel do rezidence.

103Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Mar 23, 2012 3:21 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Dlouhým líným krokem jsem so to kráčel až do budovy.Zde jsem se toulal až jsem nakocen dorazil ke kancláři.Zaklepu na dveře.Omluvte mě.

104Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Mar 23, 2012 11:26 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Dveře zůstaly zavřené a za nimi bylo ticho. Tsuchikage zde nejspíš nebyl.

105Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Mar 24, 2012 9:55 am

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Tato vesnice je fakt za trest.Zanadával jsem si a odešel hledat zábavu.(přesun)

106Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Mar 28, 2012 7:35 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

seděla jsem už docela dlouho za stolem Tsuchikageho a stále mě nenapadala vhodná výmluva na postu Tsuchikageho. Střílela jsem pohledy po ANBU ale ti nic neřekli
No jistě co jsem si mohla myslet....

107Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 22, 2012 3:36 pm

Kaya Nomoki

Kaya Nomoki
Tokubetsu Jounin

Dorazila jsem před budovu a unuděně zívla. Chtělo by to nějakou zábavu... Došla jsem před kancelář a zaklepala. Dlouho se nic nedělo takže jsem se opřela o zeď a přivřela oči. Doufala jsem že kage přijde co nejdříve. Nebavilo mě na někoho někde čekat, nesnášela jsem to.

108Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 22, 2012 4:47 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

DOšel jsem do kanceláře, kde čekala jakási žena. Hned se vám budu věnovat. řekl jsem vážným hlasem a vešel dovnitř. Zavřel jsem za sebou dveře a hodil před Reinu váček s penězi. Dva tisíce ryo. Doufám, že vše šlo podle plánu.

109Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 22, 2012 4:54 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"To ano, jen nechápu...co se jste tím sledoval." postavila jsem se a mírně se uklonila když přišel a vzala jsem si sáček s penězi.

110Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 22, 2012 5:43 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Chtěl jsem vědět, jak rychle se nesou zprávy do ostatních vesnic, abych odhalil špeha. Očividně máme velmi dobré ANBU. Pošli kapitánovi pochvalný dopis. došel jsem ke stolu a vzal papíry, které mezitím vyplnila Reina. Mimochodem- Ai Ishi je prohlášena nukeninem. Kdokoli jí uvidí, ji neprodleně zabije, jasné?

111Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 22, 2012 5:52 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"Jistě, pane...ale ...co se stalo?" chtěla jsem vědět

112Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 22, 2012 6:40 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Myslím, že to není důležité. odpověděl jsem z kamennou tváří. Teď běž, venku čeká nějaká žena, pozvi ji sem.

113Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Mon Apr 23, 2012 5:01 am

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

kývla jsem uklonila se a odešla, té ženě venku jsem ukázala, ž emůže jít dovnitř a odešla jsem (přesun)

114Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Apr 27, 2012 5:48 am

Aoki Miko

Aoki Miko
Jounin

Došla jsem před kancelář.
Někdo před ní stál, ale zjevně se nechystal jít dovnitř. Zhluboka jsem se nadechla a zaklepala. Možná jen na něco čekala a proto nevešla.
Já na nic čekat nemusela.

115Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Apr 27, 2012 7:54 am

Kaya Nomoki

Kaya Nomoki
Tokubetsu Jounin

"Nikam..." Zasyčela jsem výhružně na dívku která se mě chystala předběhnout. Elegantně jsem se dostala před ní a vstoupila do kanceláře. "Zdravím Tsuchikage-sama" Drze jsem se usmála, vlastně to bylo automatický. "Kaya Nomoki...přišla jsem se zeptat jestli není něco potřeba"

116Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Apr 27, 2012 8:10 am

Aoki Miko

Aoki Miko
Jounin

Založila jsem ruce na hrudi, když vystartovala a koutky úst se mi zvedly k úsměvu.
Jak rychlé... Takoví lidé v boji padnou první, žádná škoda.
Protáhla jsem se a posadila jsem se na okenní římsu. Sledovala jsem vesnici. Stále jsem zřejmě byla spokojená. Sice jsem musela čekat, ale nikam jsem nespěchala, takže se pro mne nic nezměnilo.

117Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Apr 28, 2012 5:18 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Podíval jsem se, jak se rvou u dveří a pak vstoupila Kaya Nomoki. Ne... řekl jsem klidně. Další...

118Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Apr 28, 2012 6:56 pm

Kaya Nomoki

Kaya Nomoki
Tokubetsu Jounin

"V tom případě chci misi.." Založila jsem si ruce na prsou.
Neměla jsem v úmyslu se hnout z kanceláře dokud nedostanu něco čím se zbavím nudy.

119Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Apr 28, 2012 8:06 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Podíval jsem se na ni velmi nepříjemným pohledem. Uvědomte si, s kým mluvíte, Nomoki. sykl jsem přísně. Již před několika dny byl vyslán do pustiny Kashike Gorin. Měl prozkoumat ostatky vozů, ale neukázal se. Běžte zjistit, co s ním je...
Tím jsem to považoval za ukončené a opět jsem se sklonil k papírům.

120Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Apr 28, 2012 8:56 pm

Kaya Nomoki

Kaya Nomoki
Tokubetsu Jounin

"Mluvím s člověkem nemýlím-li se, nebo tvrdíte že jste něco víc?" Odvětila jsem mu sladce a otočila se na patě. Prošla jsem kolem dívky a věnovala jí opovržlivý úšklebek, poté jsem zmizela.
-přesun

121Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Apr 28, 2012 9:09 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Podíval jsem se na ni a přemýšlel nad odpovědí. Neřekl jsem ale nic.

122Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 8:50 am

Aoki Miko

Aoki Miko
Jounin

Zaslechla jsem, že má vstoupit další a na okamžik zvedla hlavu.
Jen jsem se ale usmála a čekala jsem až žena zmizí. Zřejmě měla výdrž.
Když prošla okolo mě, ještě jsem chvíli počkala a pak seskočila z parapetu a zaklepala.

123Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 8:58 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Povzdechl jsem si. Ano... když žena vešla, řekl jsem s úsměvem: Pokud řeknu další, a vy jste na ředě, tak prostě vejděte.

124Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 9:03 am

Aoki Miko

Aoki Miko
Jounin

Mírně jsem se uklonila hledat jakýkoli složitější pozdrav.
"Omlouvám se, měla jsem pocit, že uvítáte pár minut klidu než jsem vtrhnu podobně jako má kolegyně," jen jsem pokrčila rameny.
"Nicméně, asi pro mne i tak nebudete mít tým, že?" jemně jsem skousla spodní ret.
"Přemýšlela jsem o dalším postupu. Jounin jsem pár let a ráda bych něco klidnějšího. Říkala bych tomu instinkt. Dravé mise, neklid... Mnohem raději bych bránila vesnici uvnitř ní a jak lépe než cvičit mladší?"

125Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 9:40 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Můžete být senseiem na cvičišti nebo organizovat tréninky týmům, které by o to stály. řekl jsem. Moc se mi nelíbilo, že chce skončit aktivní službu, ale bylo to její rozhodnutí.

126Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 9:50 am

Aoki Miko

Aoki Miko
Jounin

Přikývla jsem.
"Přemýšlela jsem i nad možností stát se ANBU, ale obávám se, že by to nakonec nebylo to pravé," pokusila jsem se o jemný úsměv.
"Pokud pro mne ale máte nějakou misi, samozřejmě půjdu."

127Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 10:00 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ne. Nemám. Kupodivu se teď nic neděje. Nechávám si tu nějaké mise pro geniny, ale ty tě asi nezajímají. Jakmile něco budu mít, pošlu pro tebe.

128Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 10:08 am

Aoki Miko

Aoki Miko
Jounin

"Skvěle," přikývla jsem. "Budu se zatím věnovat oněm tréninkům, jak jste mi doporučil."
Znovu jsem se uklonila, podobně jako při vstupu, ale tentokrát na znamení rozloučení. A pak jsem za sebou už zavřela dveře a zmizela.

(Přesun)

129Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 3:28 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Zaklepu na dveře a počkám na vyzvání ke vstupu.

130Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 3:57 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Bože, ať to není někdo, kdo chce misi. Zakřenil jsem se na dveře a pak jsem nasadil chladný výraz. Dále...

131Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 4:03 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Otevřu dveře, vstoupím dovnitř a zasalutuji. Pane, hlásím se po návratu z průzkumné mise. Po hledaných vozech ani stopy.

132Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 4:14 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Sakra... zaklel jsem potichu. Pak jsem se ale uklidnil a začal uvažovat. Takže bandité nechtějí, aby jim někdo přišel na stopu. Byly přítomny i týmy z jiných vesnic?

133Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 4:16 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Za celou dobu jsem nikoho nepotkal. Akorát jednu naší Takubetsu... která se ode mě neprávem dožadovala poslušnosti a musím přiznat že svým jednáním značně porušila subordonanci.

134Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 4:21 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ale ne... upřeně jsem se na ně podíval a pokynul mu, aby si sedl. Povězte mi o tom víc.

135Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 4:27 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Dorazila do místa mého působení a tak jsem, s ohledem na možnost kooperace, opustil přechodný úkryt a navázal s ní kontakt. Namísto očekávaného pozdravu a nabídky spolupráce jsem byl označen za flákače. Varoval jsem jí o svém těkavém "obsahu" a doporučil jí aby se chovala slušně. Její reakce naznačovala že očekává že se jí podřídím, což v mém případě nepřicházelo v úvahu. Dostal jsem přeci rozkazy od vás. Když jsem jí tento faktor vyložil, označila mě za skrčka, pokusila se mě vyprovokovat a pak odběhla bůh ví kam.

136Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 4:32 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Zkřížil jsem ruce na prsou. A podstatu svého úkolu ti neřekla, že...měla tě lokalizovat a pokud možno přivést zpět. Nicméně příště jí řekni, ať si vzpomene na argument, který použila při rozhovoru se mnou. Vytáhl jsem balíček s penězi. Vzhledem k tomu, že tam nikdo nebyl, nemohl tě nikdo vidět. Ale to je vedlejší. Tady jsou peníze za misi.

137Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 4:36 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Vezmu si peníze. Ne pane, ani slovem se nezmínila. Jen se zmínila že jsem skrček... rozhodně jsem měl pak velmi nepříjemný rozhovor se svým Bijuu. Nahodím pobavený úsměv. Někdy se chová jako moje matka a tchýně v jednom.

138Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 4:37 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Kdo? Bijuu nebo Tokubetsu? usmál jsem se pobaveně, ale pak jsem již vážněji dodal: Já s ní promluvím.

139Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 4:39 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Bijuu... Takubetsu byla spíš jak malé dítě. Pokud s ní promluvíte, budu jedině rád pane. Upřímně lituji její přápadné podřízené. Nashledanou. Otočím se a odejdu.

140Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 4:44 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ještě počkej...Vyhledáš ženu, jouninku, jménem Aoki Miko. Vysvětlíš jí, co nosíš pod srdcem a požádáš ji o trénink. Pokud svolí, bude to tvůj trenér. Budeš ještě v jiném týmu, ale tohle je člověk, se kterým budeš kontrolovat bijuu.

141Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Apr 29, 2012 4:48 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Otočím se na podpatku. Pane, nerad vás opravuji ale pod srdcem nosí ženy dítě. Připadám vám jako že jsem těhotnej? Doufám že ne. Jinak rozumím... jdu jí hledat. Otočím se a vykráčím pryč.

142Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu May 03, 2012 3:21 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Podíval jsem se ven a zapřemýšlel jsem. Nic se neděje...to je podezřelé...Tak si napíšeme dopis.
Sedl jsem ke stolu a začal psát. Pak jsem zavolal ANBU, aby ho odnesl ke všem branám a předal ho kagům.
Pak jsem vyrazil na cvičiště.

143Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue May 08, 2012 10:48 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Vrátil jsem se, umyl jsem se a zasedl ke stolu. Právě včas. Dorazil posel z Kumogakure. Oznámil mi ANBU a zase odběhl. Pokynul jsem poslovi, aby se posadil. Vodu? zeptal jsem se.

144Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 10:35 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Posel

Na kývnutí Tsuchikageho se posadil. "To je v pořádku," odpověděl na žádost vody. "Přinesl jsem vám vzkaz od naší Raikage-sama," při těch slovech začal hledat v kapsách. Když jej nalezl natáhl ruku k Faitovi.

Vzkaz:

145Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 10:41 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Přečetl jsem dopis a lehce jsem se pousmál. Velmi arogantně, ale jen lehce. Pak jsem se podíval na posla a ukázal jsem mu dopis. Vyhlašujete nám válku? zeptal jsem se tak vážně, že poslovi musel přejet mráz po zádech. Protože podle toho dopisu tak soudím.

146Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 10:54 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Posel

Trochu se zalekl. "To určitě ne," odpověděl trochu trhavě. "J-jen naše Raikage-sama nemá žádné podklady všech činů, které udělala. Proto je to tvrzení proti tvrzení..." jeho hlas suše poklesl.

147Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 10:57 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Vytáhl jsem papír s paktem o neútočení, a rychle jsem začal psát. Doufal jsem, že posel bude mít trpělivost. Opsal jsem pakt a dal jsem originál poslovi. Tohle je pakt o neútočení. Uzavřeli jsme ho asi před dvěma měsíci. Doneste ho vaší kage. A upozorněte ji, že její dopisy jsou poněkud matoucí. řekl jsem s úsměvem. Kopii jsem opět zastrčil do zásuvky a pak jsem se otočil na posla: Ještě něco?

148Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 11:05 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Posel

Sledoval Faita. Něco přepisoval. Mlčky čekal, dokud nebude vytázan a nebo dokud neskončí. Postavil se a vzal si od něj list. Poklonil se mu. "Děkuji vám Tsuchikage-sama." Složil ho a bezpečně schoval, aby jej nikde nevytratil. Znovu se poklonil. "To je všechno. Když budete tak laskav a omluvíte mne...." otočil se a odešel.

(Přesun)

149Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 11:13 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Jistě... řekl jsem s úsměvem a díval se za ním, než zavřel dveře. Takže v Kumo je jiná kage a má bordel v kanclu...hezké...

150Rezidence Tsuchikageho - Stránka 3 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed May 09, 2012 12:14 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen Ishi

Po dlouhodobé cestě po světě jsem se konečně vrátil do Iwagakure.Musel jsem Klan na chvilku opustit a hledat mír ve svém nitru.Když jsem se tedy vrátil zažil jsem šok!
Moje milovaná sestřička byla pryč.V klanu byl chaos který jsem tedy hned urovnal ale to nebylo vše.Vůbec jsem nevěděl co se tu děje.Zašel jsem tedy za Kagem a u jeho kanceláře zaťukal na dveře.Mohu?

//Omlouvám se za neaktivitu Smile

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 3 z 6]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru