Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Rezidence Tsuchikageho

+11
Kensei
Yukio Kūgo
Aoki Miko
Kaya Nomoki
Neiro Uzumaki
Shizuka Yoru
Reina Kana
Kashike
Kioshi
Mister_zx
Phate69
15 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 6]

1Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Rezidence Tsuchikageho Sun Feb 12, 2012 3:58 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

First topic message reminder :

https://www.youtube.com/watch?v=dJ-QLl5qjLg&feature=related

Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Hanstholm_Batterie1__Atlantikwall_003

Budova Tsuchikageho není nijak velká, ba ani nijak nápadná. Krom praporů okolo hlavního vchodu, by se dala považovat spíše za skladiště. Je to kvůli matení nepřátel. Většina budovy je ukrytá pod zemí a skrývá spousty méstností a chodeb.
Viditelná je hlavně kancelář Tsuchikageho a protože je budova na kopci, je z kanceláře dobře vidět dolů na vesnici. Vnitřek je stlán mramorem a křišťálem. V budově je vždy minimálně 8 ANBU (1 senzibil, 4 genini, dva chuunini a jeden jounin). Před budovou hlídá stráž, která vás v případě potřeby dovede za Tsuchikagem (pokud jste z Iwy, pustí vás dovnitř bez ptaní- nemusíte čekat na můj souhlas).


51Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Feb 24, 2012 2:00 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Jen, abyste si laskavě pohnuli," vyklouzlo mi dřív, než jsem to stačila zastavit. No bezva! Už jsem to udělala zase! Vynadala jsem si v duchu. Však jsem zůstala naprosto klidná.

52Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Feb 24, 2012 2:21 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Usmál jsem se a dělal, jakože jsem to neslyšel. Jistě. Taková horlivá žena...jsem si jist, že naše karavana i zpět do Kumo dorazí bezpečně. řeknu a s těmito slovy je pošlu do zásobovacích prostor. Vyřiďte mé díky a šťastnou cestu.

53Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Feb 24, 2012 2:30 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

"Nashledanou," odpověděla jsem ponš)ěkud prkeně. Naštěstí nijak zvlášť nekomentoval, za co jsem mu byla vděčná. Otočila jsem se a vyšla z kanceláře.
(přesun)

54Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Fri Feb 24, 2012 2:58 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

šla jsem za ní a připravit se na cestu (přesun)

55Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Mon Feb 27, 2012 3:57 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

do rezidence přiletěl motýl a přistál Tsuchikagemu na rameni to mělo znamenat, že jsem se dostavila zpět do vesnice.

56Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Mon Feb 27, 2012 4:49 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Dobře...Kdyby to bylo něco důležitého, neposílala by motýla, takže obchod vpořádku proběhl. pomyslel jsem si a usmál se. Otočil jsem se na jednoho posla. Okamžitě srovnejte dávky pro rodiny, kterým jsme minulý týden sebrali část zásob. pak jsem se usadil do křesla a přemýšlel, co asi tak dělá pátrací tým.

57Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Feb 29, 2012 6:32 am

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

došla jsem do rezidence, zrovna se střídali hlídky, kývla jsem na ně masku jsem měla provizorně v ruce. šla jsem cestou až ke kanceláře Tsuchikageho našla bych jí i poslepu a zaklepala jsem ...

58Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Feb 29, 2012 8:54 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Papíry papíry papíry...to si to na akademii neumí vyplnit? hledal jsem rozzuřeně jednu z listin, když se ozvalo zaklepání. Dál! Ani krok. usmál jsem se nad myšlenkou, ale pak jsem zvážněl, když všla Reina. Ano?

59Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Feb 29, 2012 6:15 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"zdravím Tsuchikage-sama," mírně jsem sklonila hlavu, " chtěla jsem se zeptat, jestli něco nepotřebujete."

60Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Feb 29, 2012 6:20 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Zatím ne, děkuji. odvětil jsem a zamyslel jsem se. Zatím je klid...podezřelý klid. Kolik dorazilo karavan?

61Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Feb 29, 2012 6:57 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"Asi tři." odvětila jsem nějak jsem byla myšlenkama mimo a odpovídala jsem jen ze zvyku.

62Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Feb 29, 2012 7:08 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

A z akých vesnic? zeptal jsem se jízlivě, protože jsem viděl, že je trochu duchem mimo.

63Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Feb 29, 2012 7:18 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"hm...z tří..."trošku jsem protáhla odpověď a pak ve mě zase hrklo Cože?
"Cože né z jedné vesnice." zpanikařila jsem odpověď

64Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Feb 29, 2012 7:45 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Co tě trápí? Můj velitel jouninů musí být ostražitý a stále ve formě, takže si ho musím trošku hýčkat... řekl jsem vážně. Stalo se něco?

65Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Feb 29, 2012 7:52 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"nic se nestalo."sladce jsem se usmála,
"takže .... mám jít aspoň na hlídku po vesnici?" zeptala jsem se zase vážným tónem

66Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Feb 29, 2012 7:59 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ano, ale buď nablízku, budu tě potřebovat, až se vrátí karavana.

67Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Wed Feb 29, 2012 8:01 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"Dobře." uklonila jsem se, tělo mi obalil krystal a následně na to puknul a i se mnou zmizel (přesun)

68Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Mar 04, 2012 7:38 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

došla jsem k rezidenci kývla na jouniny a vešla až ke kanceláři. naznačila jsem té ženě aby počkala a já zaklepala.

69Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Mar 04, 2012 7:42 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Dál! řekl jsem,, i když z okna jsem viděl, co se přibližně děje. Aha, takže Konoha taktéž održela slovo. Pozdě ale přece. otočil jsem se ke dveřím a čekal na vyslance.

70Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Mar 04, 2012 7:56 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

vešla jsem dovnitř a pokynula té ženě
"Tsuchikage - sama, dorazila karavana z Konohy." oznámila jsem a odstoupila jsem dozadu, aby žena mohla mluvit

71Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sun Mar 04, 2012 7:59 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Jistě...dorazila pozdě. Byly snad na cestě nějaké potíže? řekl jsem už ženě z Konohy, se starostí v hlase.

72Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Mar 06, 2012 8:04 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Do našeho rozhovoru zasáhla neuvěřitelná rána a když jsem vykoukl ven, uviděl jsem, jak asi ze třetiny dolů šlehají plameny. Vyhlaš poplach, ať se dvě třetiny ninjů a ANBU přidají k obyvatelům. Ty doly chci mít uhašené! A najdi mi toho, kdo je za to zodpovědný! zavrčel jsem a pak se otočil zpět k hostovi. Omluvte mě, tohle je neodkladná záležitost. Přidělím vám sluhu. Odvede vás, kam budete chtít, pokud to uzná za vhodné. dodal jsem a vyběhl z kanceláře. (přesun)

73Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Mar 06, 2012 8:06 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"rozkaz pane." zmizela jsem v krystalu (přesun)

74Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Mar 06, 2012 9:38 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Došel jsem do jiného pokoje a sundal si propocený, popálený kabátec. Vzal jsem ze skříně jiný a hodil ho na postel. Tohle bylo...nezodpovědné. řekl jsem a lil ze džbánu do umyvadla vodu. Opláchl jsem si obličej. Věděl jsem, že Reina je v místnosti. ANBU ho klidně nechali odejít. A ještě se toulal po starých dolech. Stačí, že nám někdo přepadává...uhhh...karavany. opláchl jsem si obličej podruhé a popadl ručník. Pak jsem si připevnil zbraně a vzal nový kabátec. Připevnil sjem zbytek a otočil se na Reinu. Osobně dohlédni na to, aby ho Konoha ztrestala, až dostane můj dopis. řeknu jí a odejdu do kanceláře.

75Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Mar 06, 2012 9:39 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

šla jsem tedy za ním
"Mám jít tedy s nimi do Konohy?" pro jistotu jsem se zeptala.

76Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Mar 06, 2012 9:41 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ano. Počkáš na karavanu, dojdeš do Konohy. Budeš se vydávat za genina s ANBU maskou na hlavě. Nepoužívej svoje techniky, ať tě ten syčák nepozná. A hlavně, nemluv s nikým jiným, než s Hokage. Teď počkej, až dohodnu smluvní podmínky. Zatím máš volno.

77Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Mar 06, 2012 9:43 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"Hm co když mě pozná podle hlasu?" hned jsem si za tu otázku nafackovala, neměla jsem se vůbec ptát.
"Ano pane."

78Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Mar 06, 2012 9:45 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

S tím se počítá. Pokud by tě poznala, jednej s ní na rovinu. Jde hlavně o to, aby tě nepoznali ti s karavanou. A hlvaně ne ten skrček.

79Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Tue Mar 06, 2012 9:48 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"rozkaz." řekla jsem a odcházela tentokrát normálně

80Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 7:25 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

S dlouhým zaklepáním vejdu do dveří Tsuchikageho.Karavana dovezena,bandyti mrtví nebo utekli.Řekl jsem krátce ve dveřích.

81Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 7:27 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Zrovna jsem sepisoval dopis pro Hokage a čekal, až se vrátí návštěva z obchůzky naší vesnice, když do kanceláře vtrhl Kalen. Ani jsem se na něj nepodíval. Myslel jsem, že vás vede Kyoshi. Kde je?

82Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 7:30 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Tomu sem usek koule a narval mu je do nosu.Proto že nechal Gennina aby nademnou rozhodoval.Odvětil jsem zlživou posměšnou větu rázným tónem a vypadal jsem naštvaně.Popravdě tam asi zůstal trčet.

//nepostuje

83Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 7:32 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Jdu za Kalenem přímo do kanceláře Kageho. Když poslouchám jeho rozohněnou řeč tak se neubráním úsměvu.

84Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 7:33 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Trochu jsem sebou škubl a poprvé se na Kalena podíval. Jsi poněkud drzý, co se vyšších hodností týče. Myslím, že udělal dobře. Ani nevím, z čeho tak soudím. poslední vetu jsem řekl tónem, podle kterého mu muselo být jasné, že si dělám legraci a že se nechová přijatelně.

85Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 7:35 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Kyoshi tam asi zůstal zametat stopy.Prosím aby taky něco řekl Kashike.Přeci jen bude dobré když bude mít trochu praxe.Trochu jsem uhnul aby měl Kashike prostor.

86Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 8:14 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Dobrá. Předstoupím před Kageho. Když jsme dorazili na místo kde karavana zmizela, tak nás zaskočila tlupa banditů. Měli značnou početní převahu, rozhodně víc než deset mužů a disponovali rukojmími. Situace nás donutila se stáhnout. Krátce po ústupu jsme převzali iniciativu a zaútočili. Několik banditů bylo zabito a zbytek utekl po použití první techniky z klobouku tady Kalena. Ztráty jsou nulové, nikomu z rukojmích se nic nestalo. Protivníkovým úmyslem bylo získat zásoby a rukojmí. Pak se usměju. A jejich vůdce vás označil za hlupáka.

87Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 8:21 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Očividně hlupák jako já disponuje těmi nejlepšími muži. usmál jsem se spokojeně a vyndal na stolek dva menší balíčky a jeden větší. Podal jsem jim dva menší a dodal: Ať si váš sensei přijde pro měšec, až odvede zajatce. Mimochodem. Ti jsou vpořádku? zeptal jsem se.

88Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 8:24 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Přijmu odměnu a neubráním se menšímu úsměvu.No jo.

89Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 9:18 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Měli by být pane. A ještě jedna věc... slyšel jsem jejich vůdce mluvit o nějákém slepém muži. Pak v té vřavě jsem se po něm nepídil ale myslím že byste to měl vědět.

90Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 9:21 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Seki? Co mu chtěli? podivil jsem se. Zavolejte mi ho. luskl jsem na stráže a ti odběhli. Děkuji, pánové. To je vše. odvolal jsem ty dva a počkal na slepce.

91Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 9:25 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Vezmu si měšec a s úklonou odejdu.

92Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Thu Mar 08, 2012 9:58 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Odešel jsem pryč (přesun)

93Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Mar 10, 2012 8:09 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Sledovala jsem dlouho, co se stalo.
Dohlédni na to, aby ho Konoha ztrestala? Ach, nechávat je samotné je na zabití...
Nejhorší bylo, že já odejít nemohla. Netušila jsem ani, co se stalo.
"Tsuchikage-sama," naznačila jsem skloněním hlavy svou podřízenost. Iwa měla být zásadová vesnice a já se snažila ty zásady dodržet.
Podala jsem mu svitek od Yoshiko.
"Zde je seznam všeho, co jsme přivezli. A samozřejmě je třeba dohodnout se na platbě." byla jsem dlouhou dobu zticha. Ujasňovala jsem si, co a jak.
"Někdo nás přepadl a vzhledem k síle mého týmu jsme ztratili hned několik dní. Ráda bych proto požádala, abysme hned, jak se domluvíme na placení, směli odejít."

94Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Mar 10, 2012 10:45 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Konečně jsem měl trošku klidu a tak jsem se posadil a vyslechl si Neiro. Mé rozhořčení poněkud ustoupilo a já si přečetl dopis. Měl jsem sto chutí je poslat domů s prázdnou. Vyplaťte je. Trojnásobek váhy jídla naložte zlatem, uhlím a rudou. podal sjem dopis poslovi. Pak jsem se otočil na Neiro.
Kolik bylo útočníků, měli nějaké poznávací znamení, čelenky, meče? A jaké byly jejich schopnosti? Pošleme s vámi zesílený doprovod.

Počkal jsem na její reakci a když domluvila, pokračoval jsem:
Jeden z vašich geninů právě vyhodil do povětří slepé rameno našich dolů. Nebýt včasného zásahu našich pracovníků, mohl se výbuch metanu rozšířit i do aktivních pracovišť. Jistě vám nemusím připomínat, jak tragický dopad by to mělo na ekonomiku naší vesnice.
Nechal jsem jí chvilku, aby si to srovnala v hlavě. Vzhledem k vaší tíživé situaci nejspíš psychicky nevydržel útok na vaši karavanu. I přesto trvám na jeho potrestání a informování Hokage.
Ztišil jsem hlas: Jistě chápete, že nehodlám vyvolávat konflikt s Konohou v těchto krušných časech...

95Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Mar 10, 2012 10:54 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

"Máme s sebou nově další dva Chuuniny, kteří zůstali s karavanou. Děkuji za vaši ochotu, zvládneme to však i bez doprovodu," dodala jsem prvně.
Snažila jsem se působit jako obvykle, ale ten výbuch a následně cosi o jednom z mých studentů mne vyvedlo z míry.
"Pravděpodobně nepatřili k některé z vesnic. Jejich Taijutsu ale bylo na skvělé úrovni. I přesto byl Shinobi nanejvýš jejich vůdce. Ten jediný používal s mečem silnou techniku zjevně využívající chakru. Dokázal blokovat všechny mé přímé útoky," vzpomněla jsem si na ránu do rameny a zatvářila jsem se v té chvíli značně kysele.
"Původní bandu rozprášil můj tým a Chuuninové. Toho nejvyššího jsem... Dejme tomu, že jeho tělo už nikdo nenajde a místo, kde žili je spálené na popel."

Nao..
Jeho jméno mi projelo hlavou, když popsal, co se stalo. Smrtelně jsem zbledla, ale jinak se to zatím neprojevilo.
Tohle by ho mohlo stát všechno.. Dokonce by mohl přestat být shinobim...
"Samozřejmě chápu, že omluva nebude stačit," přikývla jsem. "Postarám se o to, aby byl potrestán."
Pravděpodobně se nezúčastní ani zkoušek. No budiž.... Začíná být nebezpečný.
"Jsem vám velice vděčná, že to nehodláte vyhrotit až k válečnému konfliktu. Jaké pro něj navrhujete potrestání?"

96Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Mar 10, 2012 11:09 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

U nás se někdo takový zabíjí. řekl jsem pevným a vážným hlasem. Ale jelikož nikdo nepřišel k úrazu, bylo zamořeno jen slepé, špatně odvětrávané rameno a chlapec toho upřímně litoval, řekl bych, že fyzický trest nebude nutný.
Taky jsem mu mohl promítnout pár dnů v pekle, aby věděl, čeho se vyvarovat. pomyslel jsem si a pokračoval. Je to váš shinobi a vy nad ním máte pravomoc. K nám do vesnice už ale nikdy nevstoupí. řekl jsem definitivně.
Pak jsem se poprvé upřímně usmál a vstal jsem. Doufám, že naše dohody dozněly svému konci a že dorazíte bez větších obtíží domů.
řekl jsem a posel, který mezitím přiběhl, jí podal seznam toho, co naložili. Ještě jednou děkujeme Hokage za poslání zásob. s těmito slovy jsem ukázal na dveře vlídným gestem, že může jít.

97Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Mar 10, 2012 11:12 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

"Samozřejmě," přikývla jsem.
Dalšími díky bych jen ukázala slabost, i když byly třeba.
"Postarám se o to, aby se tu již nikdy neukázal a Hokage vše vyřídím," znovu jsem se uklonila a spěšným krokem jsem se vydala z kanceláře. Teprve, když jsem za sebou zavřela dveře, objevil se na mé tváři vztek.
A přesně proto jsem chtěla misi nižšího ranku...


(Přesun)

98Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Mar 10, 2012 12:46 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Počkal jsem si až se kancelář vyprázdní. Pak zaklepu a vstoupím dovnitř. Pane... jsem tu kvůli té soukromé záležitosti. Rozhodl jsem se vaší nabídku přijmout.

99Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Mar 10, 2012 10:37 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Ach, ano, jistě. Vyjdi do skal a tam na mě počkej. řekl jsem. Čekej u úpatí a začni pomalu meditovat. Tedy...pokud to opravdu chceš...

100Rezidence Tsuchikageho - Stránka 2 Empty Re: Rezidence Tsuchikageho Sat Mar 10, 2012 10:47 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Dobře pane. Otočím se a vyjdu ven z kanceláře. Zamířím směrem ke skalám.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 6]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru