Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Tréninkové prostory

+10
Kasumi Kobayashi
Shiro
Saya Urakami
Yasuraka Yuki
Nukenin
Renjiro Hōzuki
Ren Hōzuki
Shimonu
Phate69
Kimiko
14 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down  Zpráva [Strana 7 z 7]

1Tréninkové prostory - Stránka 7 Empty Tréninkové prostory Tue Feb 14, 2012 7:21 pm

Kimiko

Kimiko
Mizukage

First topic message reminder :

Tréninkové prostory - Stránka 7 1zqztvq

Místo na trénink se nachází kousek stranou od obytných prostoru u menšího jezírka, aby hluk nerušil tamní obyvatele. Je zde dostatek prostoru na cvičný souboj s vaším senseiem či přáteli i koutek s všemožnými panáky a terči. Kousek opodál se také nachází tréninková hala, kam je možné se schovat v případě deště a která je také navíc vybavená i pár posilovacími stroji.
Místo však také nabízí krásnou přírodu, takže se stane, že sem někdo zajde jen za účelem jejího obdivu. Civilisté sem ale mají pro vlastní bezpečnost přístup zakázaný, takže se nemusíte bát, že by jste někoho omylem zranili.


301Tréninkové prostory - Stránka 7 Empty Re: Tréninkové prostory Wed May 30, 2012 12:06 pm

Hisagi

Hisagi
Chuunin

Hisagi

Postavil som sa zo zeme a pozrel som sa na neho medzi tým som si vypočul čo vravel iba som prikývol.Tak pôjdem sa pripraviť na cestu do Iwagakure no sato...Povedal som otočil som sa a pomaly som začal odchádzať ( Presun ).

302Tréninkové prostory - Stránka 7 Empty Re: Tréninkové prostory Wed May 30, 2012 1:21 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Hned po odchodu z kanceláře jsem se vydala domů. Chvilku jsem si procházela svitky, které pojednávaly o práci s čakrou a pak jsem si přivolala Naa, abych si s ním trochu promluvila. Ráno jsem se nasnídala a hned potom se přesunula na cvičiště. Nao cupital vedle mě.
"Tak fajn... asi bychom měli začít," řekla jsem ne moc nadšeně. Stoupla jsem si, zavřela oči a tiše se soustředila. Snažila jsem se vyvolat démoní čakru, ale zároveň se nenechat ovládnout. Nao se očividně nudil. Chodil kolem mě a sem tam se podíval, jak pokračuji. Já jsem mu ale nevěnovala pozornost. Po chvíli jsem ucítila na rukách slabé mravenčení. Nepřestávala jsem a dál se snažila přivolat víc síly. Po chvilce se role prohodily. Démon mi vnucoval svojí energii a já jsem se snažila potlačovat jí. Docela se mi to dařilo, ale bylo to hrozně vyčerpávající. Na čele mi začaly vyskakovat kapky studeného potu. Nao si toho všiml a zatvářil se ustaraně. Tohle byla jeho první zkušenost. Když viděl, jak se kolem mě začíná formovat plášť, usoudil, že je čas zasáhnout. Rozběhl se a zakousl se do mojí ruky. Démon ustoupil, ale Nao to asi trochu přehnal, protože z rány teklo celkem dost krve. Vykvikla jsem bolestí a on okamžitě uskočil.
"Promiň! Já tě nechtěl kousnout! Chtěl jsem jenom zastavit tu věc..." bránil se.
"To nic, to je v pořádku," usmála jsem se.
"Já vážně nechtěl..."
"V pohodě!" naklonila jsem se poškrabala ho za ušima. Kapka krve stekla na jeho sněhově bílou srst. "Sakra..." Prohrabala jsem svoje kapsy a našla tam zbytek nějakého obvazu. Stáhla jsem s ním ruku, abych nešpinila a šla si na chvíli odpočinout.

303Tréninkové prostory - Stránka 7 Empty Re: Tréninkové prostory Wed May 30, 2012 5:06 pm

Saya Urakami

Saya Urakami
Genin

Pro dnešek bylo tréninku dost. Vypadalo to, že jsem trochu zapomněla na čas. Sakra! Jestli si nepospíším, odejdou beze mě! napadlo mě a rozběhla jsem se směrem k bráně.
(přesun)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 7 z 7]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru