Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Hory okolo Kumogakure

5 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

1Hory okolo Kumogakure - Stránka 2 Empty Hory okolo Kumogakure Mon Feb 13, 2012 11:51 am

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

First topic message reminder :

V okolí Kumogakure nejsou pouze hnědé hroudy kamene, jak si mnozí lidé myslí.
U vesnice se na nich zelenají jehličnaté i listnaté lesy. Občas mezi stromy vykoukne střecha některé z chaloupek. Je mnoho lidí, kteří dávají přednost životu v horách.
Nacházejí se zde mnohá zelená údolí plná bylinek a na horských stráních se pasou ovde a kozy.

Hory okolo Kumogakure - Stránka 2 Scaled.php?server=217&filename=hory


51Hory okolo Kumogakure - Stránka 2 Empty Re: Hory okolo Kumogakure Tue May 15, 2012 7:32 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Dobře, řekl sem, s reflexy si na tom na genina celkem dobře ale pořád to nestačí, síla ti chybí. Řekl sem to co sem si vyvodil podle toho jak blokovala. Musíš trošku nabrat na svalech, i když si holka, boj s dvěma katanama je právě o tom, že s každou děláš něco jiné. Vysvětlil sem ji a zase zaútočil.

52Hory okolo Kumogakure - Stránka 2 Empty Re: Hory okolo Kumogakure Tue May 15, 2012 7:48 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Tentokrát jsem věděla, jak na to. Pravou rukou s katanou jsem odrazila jeho útok, do toho jsem udělala něco jako otočku, a levou rukou jsem mu šla po krku dlouhým sekem.

53Hory okolo Kumogakure - Stránka 2 Empty Re: Hory okolo Kumogakure Tue May 15, 2012 8:08 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Útok sem hravě vyblokoval a její katanu odsunul pryč a uskočil. Správně, teď už víš jak na to, nebo li teorii si pochopila. Už tě to jen naučit pořádně využívat v praxy. Schoval sem katany a natáhl ruku k té svoji, třetí, jestli dovolíš. Řekl sem s úsměvem. Pro dnes trénink končí, uvidíme se zítra na cvičišti, snad tam přijdou i ostatní.

54Hory okolo Kumogakure - Stránka 2 Empty Re: Hory okolo Kumogakure Tue May 15, 2012 8:46 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Usmála jsem se a podala mu jeho katanu. Kývla jsem na pozdrav a šla pomalu domů.

55Hory okolo Kumogakure - Stránka 2 Empty Re: Hory okolo Kumogakure Tue May 15, 2012 9:02 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Prohlédl sem si ji a její katanu, vlastně celou jeji postavu a vše kolem za jediným účelem.
Když mi vrátila katanu taky sem ji pozdravil a odešel domu, po ceste sem se díval na oblohu takže mi to chvíli trvalo, navíc tyhle místa sem měl celkem rád a taky sem už věděl co musím do zítřka pro svoji studentku udělat.

(přesun)

(když odcházíš někam vod někud tak se na konec postu píše "přesun" nezapomínej na to)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru