HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Ryuuni Takara

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Ryuuni Takara za Fri Apr 27, 2012 2:21 pm

Ryuuni Takara

avatar
Velitel Jouninů
Ryuuni Takara

Jméno a příjmení: Ryuuni Takara
Věk a dátum narození: 19 <14.8>
Výška a váha: 178 cm, 71 kg

Vesnice: Kumogakure no Sato
Sensei: Jeho otec -> Rei Takara
Hodnost: Jounin (Velitel Jouninu)

Klan: Takara, (Takara Hijutsu)
Kekkei Genkai: Ranton (zdědil po matce)
Živly: Raiton + Suiton = Ranton

Vybavení: Základná výbava ninji -> obvazy, kunaie, shurikeny, železné lanko. Pak u sebe nosí 3 katany které sou dedictvý klanu Takara:

1. Má nej-aerodynamickejší tvar takže se s ní nejlépe manipuluje pokud používáte 1. techniku Takara Hijutsu (tu část ve které se vystřeluje chakra), nejlépe se s ní míří, taky nejépe akceptuje chakru.
2. Zmírňuje sílu útoku se zadu, pokud se jedná o nijutsu, tedy pokud má katanu na zádech, (vědšinou jí tam nosí). Katana totiž dokáže absorbovat malé množství chakry teda sníží silu techniky při zásahu i když jen o trochu.
3. Nejpevnější katana, používaná také na techniky klanu Takara, Ryuuni jí zatím využívá u 1. techniky, v části kdy chce nechat chakru na čepeli.
Seznam Technik:

E-rankové: z Akademie
D-čkové:
Shunshin no Jutsu
C-čkové:
Raiton: Hiraishin
Suiton: Mizurappa
B-čkové:
Raiton Kage Bunshin
A-čkové:
Ranton: Reiza Sakasu (neorankovaná, na A to tipuji)
Ranton Ogi: Rankiryu
S-kové:
Takara Hijutsu 1. technika -> http://naruto-rpg.forumczech.com/t259-takara-hijutsu#4375

Charakter:

Ryuuni je velmi zvláštný kluk, skoro pořád se usmívá, často i když nemá proč.
Dokáže ho potěšit každá maličkost. Někdy se raduje z dobrého počasí a jindy zase z toho, že je čerstvý vzduch. Prostě vnímá každou dobrou věc kolem a ty špatné často přehlíží, tedy pokud to není až moc viditelné, to ho umí dost rozčílit.

I když ho ale něco naštve, rychle se uklidní a zase má dobrou náladu, proto ho má i spousta lidí ráda.
Není vůbec pesimista a kamkoli přijde, tam vnese dobrou náladu.

Nesnáší když někdo ubližuje jeho přátelům, či jen jeho známým.
Ochraňuje každého, kdo na něj pusobí kladně. To jsou lidé, kteří nekazí náladu ostatním ani jemu, chovají se normálně nebo podobně jak on.

Nemá rád podrazy a lidi, kteří se chovají jako vůdci a přitom jen tyranizují ty kolem sebe.

Zbožňuje, když si může lehnout na skálu a pozorovat oblaky nebo trávu kterou rozfukuje vítr. Je to úžasně uklidňující pohled, navíc když ten vítr také cítí. Když byl mladší, mysleli si, že doma pořád medituje nebo dělá něco tomu podobného, protože výraz v jeho tváři je vědšinou takový blažený a vše přímající s láskou a úsměvem, i když uvnitř něj se často odehrává boj.

Životopis:
Čtrnáctého srpna se v sídle klanu Takara narodil právoplatný dědic postu vůdce.
Dali mu jméno Ryuuni, protože na krku měl mateřské znamínko, které tvarem trošku připomínalo draka chrlícího Ranton. Jeho matka měla tohle kekkei genkai a on, jak se později ukázalo, ho zdědil.

Jeho otec, vůdce klanu a jeden z elitních shinobi vesnice, mu už od narození vštěpoval do srdce, jak se stát pravým shinobim.
Stále mu říkal, jak se má shinobi zachovat v různých situacích, proč by to tak mělo být a podobně. Ryuuni ho vždy se zájmem poslouchal a vše si zapamatoval. Měl vyrovnanou povahu, takže ho tenhle typ výuky bavil.

Jeho první slovo bylo: "krása".
Nikdy nechtěl usnout doma v postýlce. Vždy ho matka musela vynést ven do zahrady, protože miloval čerstvý vzduch a takhle se i vyvinula jeho láska k přírodě. Už když ve třech letech spával raději v altánku na lavičce nebo na stromě než-li ve svém pokoji. Tam vlastně trávil čas dost málo.

Otec ho začal učit asi ve čtyřech letech.
Nechal ho házet zatupené kunaie a shurikeny, čehož se jeho matka trochu bála, ale když byli tupé a Ryuuni měl tak milou povahu, nemohlo ho to ani skazit ani zranit. Bylo to pro něj jen dobré.

Pak se ho rozhodli rodiče přihlásit na akademii.
Našel si i svého rivala, jak jinak. A ten byl nakonec přidělen do jeho týmu, když byli genini. Stali se týmem 5, který vedl jeho otec. Osobně požádal, aby mohl být senseiem svého syna, což nakonec byo přínosem i pro zbylé dva členy týmu, jak jeho rivala tak i toho druhého, který se nakonec stal učitelem na akademii. Byl od Ryuuniho od dva roky starší, mírný jak povahou tak sílou. Nehodil se do ANBU ani jako sensei a akademii si zamiloval. Bylo to i díky všem těm ideologiím, které mu vštěpil Ryuuniho otec.

Druhým členem Ryuuniho týmu byl už jeho spomínaný rival, ale samozřejmě to byl i přítel.
Naneštěstí zemřel, když vesnici přepadli dva potulní shinobi, které pak Ryuuni s otcem chytili. Všechny peníze z odměny darovali jeho rodině a vystrojili mu velkolepý pohřeb.

Přiše čas chuuninkých skoušek.
Ryuunimu bylo zrovna 13 let. Už za sebou měl spoustu misí, do jeho týmu přibyla jedna kunoichi, ač byla o dost starší než on. Už byla chuuninem, Raikage ji dosadila jen aby tým nebyl na misích příliš slabý. Myslela na vše a raději nechtěla riskovat.

Na chuuninské skoušky byl celý tým, teda oba genini v týmu, připravený, ale zvlád je jen jeden a to Ryuuni.
Jeho spolužák sice vyhral také všechny boje, ale chuuninem ho neudělali, protože zaváhal, když měl dát poslední ránu jednomu z protivníků. To ho skoro stálo výhru v souboji. Také si z toho ale nic nedělal, protože měl dobrý důvod to neudělat. Byla to dívka a na to, aby jí ublížil, byl až moc dobrý a mírumilovný. Tohle jeho myšlení nakonec způsobilo, že skončil na už vzpomínané akademii jako učitel.

Ryuuni se tedy stal chuuninem a tak se tým oficiálně rozpadl.
Kunoichi která měla dělat náhradu za Ryuuniho rivala se stala ANBU a zbytek týmu dále trénoval pospolu a plnil mise, ale tentokrát jim už ale nevelil Rei Takara, nýbrž jeho syn. Chtěl, aby se naučil, jak vést tým. Pro třetího člena bývalého týmu 5 to také bylo přínosem.

Tým zase splnil spoustu misí až přišlo na tu poslední, na které se Ryuuniho otec zranil a od té doby nemohol plnohodnotně bojovat.
Tedy boj by zvládal, ale cesty mu dělaly problém. Byl tedy přerazený do ochranky Raikage a tým 5 se definitivně rozpadl. Na štěstí pro Ryuuniho a jeho přátele je mohl počas volna Rei pořád trénovat.

Miko, tak se jmenoval budoucí učitel akademie, se stal chuuninem,
v té době už bylo klukům 15. Miko ztrácel zájem trénovat a našel si holku, do které se zamiloval. Žijí spolu doposud a v blízké době se plánují brát. Jelikož byl Ryuuni teď sám, nezůstávalo mu než dál trénovat.

Učil se sám nebo spolu s otcem a nakonec ovládl Suiton jako svoji druhou podstatu.
Začal tedy pracovat z Rantonem a když mu bylo 17, udělali z něj právoplatného jounina. Jeho trénink pokračoval a byl přijat do ANBU. Zůstal tam však jen rok a půl.

Dnes se stará o své jižž trochu zestárlé rodiče.
Jeho matka je v pořádku, ale otec šel do důchodu, protože zranění z mise se začalo ozývat. Ryuuni se na devatenácté narozeniny vrátil domu rodičů a po měsíci mu přišla zpráva od Raikage, aby se s ní setkal.

Udělala ho vůdcem jouninů v Kumogakure, po čemž následovala oslava a Ryuuni si vše skvěle užil.

Zobrazit informace o autorovi

2 Re: Ryuuni Takara za Fri Apr 27, 2012 6:17 pm

Neiro Uzumaki

avatar
Velitel Jouninů *A
Jelikož jsem ti životopis sama upravovala, tak teď i bez čtení vím, že bude ok.
Charakter se mi taktéž líbí, konečně někdo usměvavý. A Kumo oživne.

Takže za mě ano, souhlasím i s rankem techniky.
Ještě počkáme na vyjádření Yoshiko.


_________________
Techniky:
Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru