HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Klan Takara

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1 Klan Takara za Sun Apr 29, 2012 10:05 am

Ryuuni Takara

avatar
Velitel Jouninů
Klan Takara


Jméno:
Takara

Bojové zaměření:
Hijutsu, Ninjutsu, Boj se speciální zbraní, dle výběru.

Výskyt:
Kumogakure no Sato, klan je ucelený a sídlí jedině tam, nikdy v klanu nebyl žádný rozkol, neexistuje žádná skupina co by se oddělila. Tenhle klan se díky své soudržnosti stal elitou ve své vesnici.

Historie:
Klan byl založen za čtvrtého Raikageho, či li A. Založili ho Fay a Ren Takaruovci, byli to bratři co zdědili kovárnu po otci. Raikage jim nabídl část území vesnice když budou vyrábět zbraně pro Kumo ve velkém. Začali tedy pracovat. Dodávali kunaie, shurikeny a všechno ostatní celé vesnici, při každé bitvě. Vesnice tak získala lasný zdroj zbraní a bratři získali zázemí pro založení klanu, který měl bojovat za pomoci jejich špeciálných zbraní. Se začátku to tak bylo, dvě generace bojovali takhle a klan se rozrustal. No pak přišla jedna velmi talentovaná parta a vymyslela klanové Hijutsu. Všechny jejich techniky byli schváleny a uložené do tajné místnosti pod sídlem hlavy klanu, kde sou i všechny informace a historie klanu. Války skončili a vesnice už věci od klanu nepotřebovala, uzemí jim zustalo a klan se zavázal dál vyrábět speciální zbraně které budou moci používat jen lidi z vesnice. To trvá až dodnes, při posledním turnaji o post vudce vyhrál Rei Takara, Ryuuniho otec. To bylo před 30-ceti lety. Řada klanu se dohodla, že nástupce hlavy bude volit vudce klanu protože, podle starých pravidel musel vítěz zabít soupeře a to bylo na momentální pomery klanu až moc nehumánní. Kdyby z tohodle zvyku zustalo i něco málo tak by se ho časem někdo pokusil obnovit a to nikdo nechtěl. Tak to trvá až dodnes.Další informace:
Klan vyrábí zbraně pro vesnici, není to ale seriová výroba věcí jako kunaie a další součásti základní výbavy. Klan Takara vyrábí Katany, meče, luky prostě zbraně které se lidi používají osobitně, každý jinou, která se mu zalíbí. Každá zbraň je ručná práce a má v sobě nějakou schopnost. Tyhle zbraně mužete zakoupit v čtvrti klanu, kousek od sídla hlavy klanu je pivnice kde se zbraně uskladňují. Když se ohlásíte u Reie Takary, dohodne se s vámi a provede vás po skladišti.

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Klan Akatatsu
» Klan Kaguya

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru