Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Ulice, obchody, restaurace

+6
Artas
Nao Uchiha
Shiori Kimiju
Neiro Uzumaki
Yukio Kūgo
Namikaze Yoshiko
10 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Goto down  Zpráva [Strana 4 z 4]

1Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Ulice, obchody, restaurace Mon Jan 23, 2012 6:04 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Ulicekonoh

Zde se nacházejí hlavní ulice, na kterých je neustále rušno, a denně se tu míjí stovky shinobi a obchodníků. Tu a tam se však najdou klidná zákoutí, kde si může člověk vydechnout, dokud nemá pocit, že se zastavil čas. Najdete tu restaurace, bary, tržiště, náměstí a především proslulý Ichiraku rámen.


151Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 6:09 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Ani mě ten temný hlas nijak nezaskočil.
"Díky, ale dej si sám, nemám hlad.." Odpověděla jsem s úsměvem , pokrčila rameny a znovu přeslechla ten temný tón a sledovala ulici z okna, věděla jsem, že je to Nao, což byl sám o sobě psychopat.

152Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 6:15 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Tak fajn.. S pokojom som sa posadil znova na stoličku, keďže som sa prehol cez stôl, aby videla ten temný pohľad. Ktorý zrazu zmizol, a znova ho vystriedal ten Naovský. Táááákže, ja si dám, Dango s Jahodovou polevou, a s .. alebo nie! Dáte mi ho s karamelom, áno Karamel! Án.. Alebo.. Dám si aj karamel, a nato jahodovú polevu, ale len trošku, a .. ešte ten bonus! Barman mal chvíľkami problém zapísať to, ale predsa sa to podarilo, a odcupital preč, načo som sa otočil na Shio. Senpaííí! A čo potom? Teraz velila ona, teraz viedla ona.

153Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 6:24 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Nad jeho diktováním jsem jen protočila očima, typický Nao!
"Nevím, co chceš dělat? Doufám, že ne zase trénink nebo nějakou hru, docházejí mi nápady!" Prsty jsem si hrála se skleničkou.
"Tak mi říkej návvrhy, budu ti je zamítat.." Nadhodila jsem a zazubila se.

154Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 6:34 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Ja chcem to, čo vy! Zavelil som, a v tú chvíľu predo mňa dali Dango, ktoré v priebehu pár sekúnd zmizli tak isto, ako prišli. Nato som z vrecka vytiahol mapu Konohy, a trochu ju potrápil. Čo takto.. Ísť za Hokáge a štvať ju, alebo techniky? Usmial som sa. Alebo verejné lázne, Údolie Konca, tam to milujééééém! Senpaííí, že tam pôjdemééé niekedý! Nahodil som psie očká, ale pokračoval. Hokágeho monumenty, pokochať sa pohľadom, alebo len tak si tam sadnúť.. Alebo trénovanie bozkov.. Nahodil som medzi rečou bez prestávky, akoby sa nič nedialo. Alebo, je tu neďaleko hrad, alebo vám môžem ukázať Uchíha štvrť! Aj keď veľa neostalo, je tam toho ešte dosť! Uškrnul som sa, a znova pozrel do mapy.

155Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 6:50 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Tak, a je po klidu!
Okomentovala jsem to v duchu, jak shltnul to Dango.
"Hokage nech na pokoji, určitě si s tebou taky užije nervů, hmm, techniky se zamítají, Údolí konce teď se přijímají, veřejné lázně taktéž zamítnuty, Hokageho monumenty se přijímají.." Pokývala jsem hlavou, no na to si něčeho všimla. "Teda, zamítají jsem chtěla říct!" Dodala jsem potom prudce a probodla ho vražedným pohledem.
"Stejně ses nezlepšil, určitě" Zašklebila jsem se a jakoby se nechumelilo, pokračovala jsem dál.
"Hrad, eee.. ne, teď ne! Ještě tam bude, no to je jedno" Zavrtěla jsem hlavou.
Jestli uvidím ducha, beru to první nejrychlejší cestou domů!
"Uchiha čtvrť, přijímám, teď si vyber"

156Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 6:56 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Yosh! Hokáge nechať na pokoji.. Začal som si zakresľovať do mapky perom, ktoré som ani sám neviem odkiaľ vytiahol. Zvitky, sa neučiť, cóólisti majú vlastné techniky.. Dopísal som tam, pričom som si pomáhal jazykom medzi zubami. Verejné lázne zamietnuté, Senpai sa bojí vody.. Zapísal som znovu a pokračoval. Hrad tiež, senpai je srajko.. Dopísal som tam, ako nič a zaklapol mapu. Uškrnul som sa, na monumenty. Čo vy viete.. Možno áno.. Zasmial som sa. Chcete ma otestovať? Spýtal som sa s provokačným úsmevom. Takže, suma sumárum, mám na výber dve možnosti.. Údolie, a štvrť.. No, jedno lepšie ako druhé, zasekol som sa.. Senpaíííí! Zakričal som. Vyberte si samííí!

157Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 7:05 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Pomooc!
"Ne, máš tam chybu, techniky se učit, o samotě!" zakřenila jsem se.
Ještě mě pak podpálí, ne?
"Ve vodě jsem byla až, až.." Na každou větu jsem měla odpověď.
"Eeeh, s tím hradem, je moc tma!" Bránila jsem se, nemusí vědět o tom, že mám fóbii z duchů.
"Nemyslím si.." Zavrtěla jsem hlavou.
"Copak, trénoval jsi snad?" Ušklíbla jsem se pochybovačně. Pak jsem zavrtěla hlavou.
"Nee, cool lidi se rozhodnou samy a neprosí svého senpaie!" Zakřenila jsem se nad svou vychytralostí.
To zabere!

158Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 7:22 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Dobre, techniky sa učiť ako nukenin! Opravil som svoju chybu, akoby som to robil naschvál, ale jej rady, som si bral k srdcu. Jasan! Bojí sa.. Počkať, veď, ja ovládam Katon nie? Spýtal som sa, s očividným záujmom, ale dlho som pri tom neostal, vyskočil na nohy. Máte pravdu! Zakričal som priam na celú miestnosť. Ja to musím dáť sááám! A už viem akóó! Najprv navštívime údolie! A na oplátku prespíme v Uchíha štvrti! Usmial som sa zas nad svojou vychytralosťou. Teraz senpaiku ohúrim, určitééé! Až mi vyšli slzy šťastia. Naklonil som sa cez stôl, až ku nej. Možno áno.. Uškrnul som sa, a približoval sa. Bol som ochotný ísť až na okraj, a ešte ďalej.

159Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 7:33 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

To mi fakt dělá naschvál!
Napadlo mě, ale už mu to nevyvracela, nemělo to cenu.
"Noo, Katon, ale to by jsi to tam ještě podpálil!" Zamračila jsem se na znak nesouhlasu.
"Hmm, hmm.. Okeey, s tím kupodivu souhlasím!" Pousmáal jsem se, vážně mi to připadalo jako dobrý nápad.
"Sugooi, Uchiha čtvrť bude jistě úžasná!" Vylezlo ze mě ještě, no po jeho poslední větě jsem se ušklíbla a vstala.
"Joo, na plyšákovi, co?" Rýpla jsem si.

160Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 7:40 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Znova vám mám predviesť čo dokážem! Vyšlo zo mňa, trochu nahnevane. Predsa len, fakľu zapáliť som vedel. Jupííí! Zakričal som, a objal ju od samého šťastia, div som z nej dušu nevytlačil. Ja som to dokáázal! Vidíte? Na mňa je spoľahnutie! Znova sa mi tisli slzy von. Nebude, je to tam skoro všetko zničené. Popravde, pre nového človeka, to mohlo prísť pekné, ale pre človeka, ktorý v tých "zrúcaninách" žil, si na to už zvykol. Nie, ale to je jedno. Jedno je však jasné, pokročil som.. Boli sme až príliš blízko, vďaka objatiu, hlavy sa takmer dotýkali.

161Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 7:47 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Hai, hai, hlavně to nepřežeň s tím předváděním!" Zazubila jsem se.
"Dobře, dnes se ti to výjimečně povedlo!" Pokývala jsem hlavou, tohle se mu povedlo a já ho musela taky někdy pochválit.
"Nevadí, i tak i to ráda prohlédnu, je to přece tvůj domov, ne? Ať už je jakýkoliv" Dodala jsem zase rádoby moudrou větu.
"Vážně?" Zaculila jsem se.
"Umm, okey, tak teda zamíříme do Údolí" Rozhodla jsem, snažíc se si nepřipouštět, že je nějak moc blízko a neodtahuje se.

162Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 7:53 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Sama uvidíte! Uškrnul som sa, a našpúlil pery, ale priamo pred jej perami som sa odtiahol. Ešte potrénujem.. Zasmial som sa, nemohol som, bola to senpaika! Nato som ju chytil za zápästie, a prebral vodcovstvo na chvíľu ja. Yosh! Tu máte! Hodil som peniaze na pult, vlastne to bola bratova peňaženka, plná peňazí, ale na to som nereagoval, a aj so Shiori som sa rozbehol preč.


~presun~

163Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Wed May 02, 2012 7:55 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Zazubila jsem se, oddechla jsem si, když se odtáhl, nedovedla jsem si to představit!
"Pff, a kdo ti dovolil velet?!" Zakřenila jsem se, jenže to už jsem byla z krámku venku. Rychle jsem se rozloučila a ztratila se v uličkách.
(Přesun.)

164Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Fri May 11, 2012 1:14 pm

Kayato

Kayato
Genin

Sediac na múre, na ktorý som sa vyštveral asi pred piatimi minútami, pozoroval som okolie. Hlavou som otáčal sem a tam, teda doprava a doľava, do čoho som ešte húpal nohami tak, ako to len šlo. Samozrejme, vždy som pätami udrel do múru. To však nebolelo a nebolo ani počuť, vďaka tomu, že moja obuv sa skladala prevažne z gumy.
Práve som si užíval svoje voľno, jeden z prvých voľných momentov od doby, čo som získal tú kovovú vecičku, ktorá sa teraz leskne na mojom čele. Presne, čelenku! Je na nej vyrytý znak Listovej, čo znamená, že som jej právoplatný ninja. Titul genin som získal len nedávno, myslím, že je tomu zopár dní, odkedy sa ním môžem pýšiť.
Ešte som nedostal tým, čo je celkom zaujímavé, keďže som doteraz bol v tom, že ho odstanem v deň odmaturovania. Asi som sa mýlil. Ale tak, hokage pravdepodobne potrebuje čas, aby si dobre rozmyslela, aké tými zostaviť a koho dať komu za senseia.
Z ničoho nič som vytiahol mangu, ktorú som mal vo vaku vysiacom na mojom chrbte. Ako som to dokázal? Odpoveď je jednoduchá, prax!
Jop, mange sa venujem už asi tri roky, a nosiť ju vo vaku so sebou som sa naučil približne pred dvoma. To znamená, že mám viac než ročnú prax vo vyťahovaní mangy z vaku, ktorý nosím na chrbte.
Otvoril som časopis, v ktorom sa komisk nachádzal, následkom čoho bola moja úplná ignorácia blízkeho, ale aj vzdialenejšieho okolia.
Veď, ak by niekto niečo potreboval, snáď sa slušne ozve, ako človek, vyjadrí sa tak, aby mu bolo rozumieť a potom sa uvidí, čo sa s tým dá robiť.

165Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Fri May 11, 2012 7:44 pm

Kayato

Kayato
Genin

"Hellyeah!"
Povedal som si v dobrej nálade, hneď ako som dočítal poslednú stránku mangy, ktorej som sa začal venovať len pred istou chvíľkou. Bola to skvelá kapitola a náramne sa teším na ďalšiu. Avšak, problém je v tom, že sa jedná o mesačník, kvôli čomu budem musieť čakať asi ďalšie štyri týždne na novú časť.
Nuž, s tým ale vážne nič nenarobím, aj keď... až tak to neprekáža, keďže je množstvo iných máng, ktoré môžem počas toho mesiaca čítať.
Akonáhle som mangu skryl zasa do vaku, ktorý mi ešte stále visel na chrbte, rukami som sa odrazil od múra, na čo som sa dostal na istý moment do vzduchu a hneď na to som dopadol na zem, samozrejme presne na nohy. Múr nebol veľmi vysoký, takže mi nerobilo problém udržať stabilitu a pevnosť v nohách, nespadol som na zadok.
Chcelo by to niekoho, kto ma naučí chodiť do stenách ako je tento múr. Nemusel by som sa tu hrať na opicu z pralesa.
Po napravení čelenky som sa rozhodol, že sa prejdem po dediny, aj keď možno si to cestou rozmyslím a zamierim rovno domov. Ešte neviem. V každom prípade, pomaly sa vzdialim.
(presun)

166Ulice, obchody, restaurace - Stránka 4 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sat May 12, 2012 10:58 am

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Z cvičiska som zamieril teda sem . Pomalým krokom som sa prechádzal a pozeral som po obchodoch či stánkoch že čo si vlastne kúpim . Nakoniec som narazil na Dango stánok tak som si tam kúpil niečo na jedenie a to som si zobral zo sebou . Po ceste som sa aspoň najedol a rozmýšľal že čo vlastne dnes budem robiť .Možno by to chcelo aby som sa šiel opýtať že či nebude nejaká misia alebo akcia ... chcelo by to už niečo robiť poriadne . Pomyslel som si pri tom ako som žuval dango .Pri tom som aj tak zasa mieril preč.
(presun)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 4 z 4]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru