Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Ulice, obchody, restaurace

+6
Artas
Nao Uchiha
Shiori Kimiju
Neiro Uzumaki
Yukio Kūgo
Namikaze Yoshiko
10 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 4]

1Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Ulice, obchody, restaurace Mon Jan 23, 2012 6:04 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Ulicekonoh

Zde se nacházejí hlavní ulice, na kterých je neustále rušno, a denně se tu míjí stovky shinobi a obchodníků. Tu a tam se však najdou klidná zákoutí, kde si může člověk vydechnout, dokud nemá pocit, že se zastavil čas. Najdete tu restaurace, bary, tržiště, náměstí a především proslulý Ichiraku rámen.


51Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sat Mar 10, 2012 8:02 pm

Hyuuga Hana

Hyuuga Hana
Jounin

To, že sa venuje kresleniu a hudbe, ma celkom šokovalo. Vôbec by som to doňho nepovedala, no bola som rada, že poznám niekoho, kto sa venuje umeniu.
Nevyzeráš veľmi na taký typ človeka, ktorý sa venuje umeniu. Usmiala som sa.
Vzala som si jeho skicár a otvorila som ho. Hneď prvý obrázok mi vyrazil dych, tak krásne bol nakreslený.
Je to tak krásne, že sa to nedá ani opísať slovami. Vydýchla som, keď som pretáčala strany jednu za druhou.
Máš veľký talent. Usmiala som sa. Keby som mohla, tak si tie strany s obrázkami vytrhnem a nalepím doma na stenu xD.

52Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sat Mar 10, 2012 8:17 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha


Podíval jsem se na ni. Trochu mě překvapilo, že se má díla tak líbí. No jsem člověk mnoha tváří. Jen místo slov raději promlouvám svou tvorbou. Tím ukazuji jak vnímám svět. Pozoroval jsem jak si prohlíží mé obrazy. Zase tak dobré to není, stále se mám co učit a zlepšovat. Jestli chceš tak si klidně jeden obraz vezmi. Beztak jich mám spousty a je lepší když se na ně někdo kouká. Než aby se na ně prášilo tady. Ukázal jsem na skicák v její dlani a lehce se pousmál. Začalo trochu mrholit a přitom svítilo slunce, takže se tvořila duha. Sundal jsem svůj plášť a položil jí ho přes ramena. Nikterak jsem to však nekomentoval a dál šel se svým normálním výrazem. Krása... Uniklo mi při pohledu na tu paletu barev...

53Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sat Mar 10, 2012 8:42 pm

Hyuuga Hana

Hyuuga Hana
Jounin

Počúvala som ho. Áno, máš sa čo učiť. Ale máš veľký talent. Keby ja som niečo mala nakresliť, tak by to asi dobre nedopadlo. Uchechtla som sa.
Keď povedal, že si môžem vziať jeden obrázok, nesmierne som sa tomu potešila. Našla som si obrázok, ktorý sa mi najviac páčil a pomaly som ho zo skicára vytrhla, aby sa nijak nepoškodil. Potom som mu podala skicár.
Dívala som sa na ten obrázok, keď začalo mrholiť a niečo teplé mi pristálo na chrbte. Zistila som, že to je Artasov plášť. Trochu som sa zarazila. Ehm, ďakujem.
Usmiala som sa, obrázok som zrolovala tak, aby sa nepokrčil a dala som si ho pod pazuchu, aby sa s ním niečo nestalo.

54Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sat Mar 10, 2012 9:18 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha

Pozoroval jsem horizont, ale když opět promluvila. Můj pohled zase sjel k ní. Když budeš chtít. Tak tě něco málo o malování naučím. Pověděl jsem takovým příjemně znějícím-melodickým hlasem. Chvíli jsem se odmlčel a nad něčím přemýšlel, nakonec jsem se však odhodlal zeptat. Ehm nechtěla by si mi stát modelem? Už delší čas jsem uvažoval o tom, že bych se pokusil namalovat portrét člověka. Sice už jsem to zkoušel se zvířaty, ale tohle byla nejvyšší liga. Pro každého umělce, protože aby byl obraz dokonalý. Musel do ně tvůrce vložit část své duše a osoby, kterou maloval...

55Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sat Mar 10, 2012 9:50 pm

Hyuuga Hana

Hyuuga Hana
Jounin

To by si fakt pre mňa urobil? Síce som sa nevedela predstaviť nad papierom s ceruzkou alebo štetcom v ruke, no fakt, že by som sa naučila maľovať, ma priťahoval.
V mojej mysli sa vynárali predstavy, ako stojím vedľa namaľovaných obrazov a okolo mňa ľudia, čo môj obraz obdivujú. Vedela som, že sú to len choré výplody mojej mysle. Bolo to až príliš nereálne.
Jeho otázka ma znova zarazila. Model? Nadvihla som jedno obočie. Potom som sa usmiala. Ale samozrejme!

56Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sat Mar 10, 2012 9:59 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha


Nevidím v tom nejmenší problém, stačí jen říct místo setkání a čas. To nechám na tobě. I když nejlepší by to na poprvé bylo někde v uzavřených prostorách než v terénu. Pousmál jsem se a zadíval se na vodotrysk, jehož pramínky se ve větru trochu tříštili a máčeli okolí po větru. No to si mi udělala radost. Upřímně jsem se usmál a na chvíli se u vodotrysku zastavil. Nakonec jsem vhodil do vody minci. Prostě pro štěstí...

57Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 12:06 am

Kensei

Kensei
Genin

No nad hlavami vám zavířila ptačí křídla a na rameno Artase se posadil poštovní ninja holub. Doufám, že ho pořádně vyděsil. A bylo určitě zajímavé, jak ty dva na sebe navzájem tázavě koukali. Holub zdali uhádne, proč tu je a on proč tu je holub. Nicméně, na noze měl připevněno psaní. A rozhodně to vypadalo jako nějaká zpráva. Ale kdo a proč mu jí posílal, to byla zatím otázka.


Spoiler Dopis:
Dopsal jsme jen slovo SPOILER

58Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 12:35 am

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Prechádzal som sa s Shiori ulicami Konohy, a prezeral som si každý bar, stánok alebo reštiku. Nevedel som čo vybrať a tak som to nechal na Shiori. Kam pôjdeme? Lebo ja poznám len Dango stánok... A neverím že máš chuť len na Dango. Popravde som na Dango nemal chuť ani ja. Avšak hlad bol taký obrovský, že by som v túto chvíľu zjedol aj vola. Obrazne povedané.

59Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 12:40 am

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Hmm, já zase znám jen ichiraku a Dango!" Zakřenila jsem se.
"Uděláme to jednoduše, půjdeme do první restaurace na kterou narazíme, vsadím se, že tam budou mít vše na co máme chuť.." Pousmála jsem se, hlad jsem měla taky velký. Pozorovala jsem osvětlenou ulici Konohy, v noci to tu vypadalo krásně. Promnula jsem si oči a krátce zívla, dnešek možná nebyl tolik náročný, ale vysilující rozhodně.

60Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 12:46 am

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

No tak to sme došli. Otočil som sa smerom k prevej reštaurácii na ktorú sme narazili. Nápis: U zničenej lodi, vystihoval popis budovy. Myslím že toto si nevychytala. uškrnul som sa a šiel som radšej ďalej, kým sme nenarazili na extra, čupr-dupr luxus drahú reštauráciu. A ani toto.. zašomral som si popod nos no usmial som sa. Tak.. Pootvoril som dvere a nechal som ju vojsť prvú. Kebyže nemám bratovu peňaženku, večeriame v tej Zničenej lodi. pomyslel som si a v duchu som ďakoval, že je môj brat taký imbo.

61Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 11:01 am

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Náhodou, nápis byl zajímavý!" Zakřenila jsem se.
"Ne, dobře, dobře, půjdeme radši sem!" Dodala jsem hned potom, poděkovala mu a vešla dovnitř. Porozhlédla jsem se, dobře, tady ten ateliér vypadal na trochu jiné úrovni než předchozí, ale mě by nevadilo ani jedno, ani druhé.
Zamířila jsem si to k jednomu stolečku a počkala než dojde i Nao.

62Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 1:50 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Aj ja si myslím.. Pritakal som jej a vošiel som dnu. Zarazilo ma to. Bolo tu tak čisto, až ma z toho boleli oči. Taká čistota je v mojej izbe lan na Vianoce.. s úškrnom som prešiel k stolu, kde stála Shiori a odsunul som jej stoličku, aby som jej pomohol sadnúť xD. No, až taký Inbo nie je.. pomyslel som si na jeho rady a sadol som si naproti nej. Zobral som si jedálny lístok a zarazil som sa. Keďže som doteraz vyrastal na Dangu, tie čudné názvy jedál z Francúzka, Anglicka a z inej strany sveta ma zmiatli .. Ehm..?

63Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 2:14 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Od kdy je z tebe takový gentleman?" Rýpla jsem si a pak následovala jeho příkladu a vzala si jídelní lístek. No, ty názvy mě málem shodily ze stoličky.
"Mě se neptej, co ty názvy znamenají!" Rezignovala jsem a pousmála se. "Vidím je poprvé v životě.." Podotkla jsem hned na to, ale obrázky u toho nevypadali špatně, ale něco jsem sotva přečetla.

64Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 3:04 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

To by som aj ja rád vedel.. odpovedal som jej pravdivo spoza jedálneho lístka a ďalej som ho prebehoval očami. Ehm... Rád by som si objednal.. Ani som to nevedel vysloviť, preto som radšej čašníkovi len ukázal na obrázok..toto, a ty? spýtal som sa smerom na Shiori.

65Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 3:52 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Já ukázala číšníkovi další obrázek, byla na něm nakrájená ryba s barevnou zeleninou přílohou a no, bylo tam toho spoustu, na cenu jsem se radši nedívala.
"Umm, takže tohle a jednu vodu, prosím.." Dodala jsem a jídelní lístek zaklapla. Pak jsem se podívla na Naa.
"Pff, budu ti to muset někdy oplatit! Ale to mě zruinuje!" Dodala jsem hned potom.

66Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 3:59 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Čašník na mňa divne zazeral, no nevravel nič a odišiel. Ja som zaklapol jedálny lístok a pozrel sa s úsmevom na Shiori. Nemusíš.. Povedzme že to je priateľská výpomoc v zlej situácii. Alebo.. uškrnul som sa, čo nevestilo naozaj nič dobré. Niečo by tu bolo. diabolsky som sa zasmial.

67Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 4:24 pm

Hyuuga Hana

Hyuuga Hana
Jounin

Čas nebude problém, pretože mám plno voľného času. Niekedy až príliš. Pre mňa za mňa by sme mohli začať aj zajtra, napríklad o dvanástej alebo o jednej, pretože ja dokým vstanem z postele, tak prejde dlhá doba. A kde? Toto nechávam zas na tebe. Ty budeš vedieť, ktoré miesto bude vhodné. Usmiala som sa. Môj pohľad zaujal ten vodotrysk, a tiež som tam hodila mincu.
Hneď na to sa na Artasovo rameno posadil nejaký poštovný holub. Usmiala som sa.

68Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 4:31 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Přátelská výpomoc?" Moc se mi to teda nezdálo, Nao, že by za to nic nechtěl, no, jakmile jsme ho zaslechla, jen jsem si to potvrdila. Ušklíbla jsem se. Položila lokty na stůl a podepřela si rukou bradu.
"Víš, že celkem se začínám bát i zeptat na to, co to bude?!" Podotkla jsem a usmála se.

69Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 4:44 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

No, keďže som teraz tak trochu... imobilný bojovať, radšej ti to nepoviem. Uškrnul som sa nad tím čo som vymyslel a zaprisahal som sa, že jej to poviem, až budu naše sily vyrovnané. Nato k nám došiel čašník a predo mňa položil to, čo som si objednal. Tatársky biftek. Nevediac čo to je, som zvolal Itadakimás! Nato som si vložil do úst prvé sústo. Môj výraz tváre sa zmenil na zhrozený a mňa naplo. Nafúklo mi tvár, ako by som chcel vracať, no priložil som si k ústam ruku a silou mocou som sa snažil zastaviť postup bifteku, ktorý sa za každú cenu chcel vrátiť otvorom ktorým vošiel.

70Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 5:37 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Jo, vážně mě děsíš!" Pokývala jsem hlavou a přitom m ivrtalo, co by to mohlo být. Na nic jsme nepřicházela, od něj jsem nevěděla, co čekat.
Přede mě číšník přinesl mé jídlo. Poděkovala jsem mu. "Itadakimasu!" Dodala jsem a tleskla, no když jsme chtěla do úst donést první sousto já, výraz Naa mě zarazil.
Ehee?!
"Eh, Nao? Jsi v pořádku?!" Ptala jsem se ho a radši se naklonila na stranu a židlí krapet osdunula doleva.
"Kdyžtak vedle, ne rovně!" Zakřenila jsem se.

71Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 6:00 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

S obrovským sebazaprením som biftek, ktorý sa prebojoval až do úst, prehltol. Nato sa výraz tváre znova zmenil na znechutený, a nato som vyskočil na rovné nohy, utekajúc k baru.. Posunkami som barmanovi naznačil, nech mi dá niečo k pitiu načo mi podal pohár obyčajnej vody, za ktorú som aj tak musel zaplatiť. Narýchlo som to do seba nasúkal, aby som prekryl chuť toho, čo skoro pristálo na Shiori a z úľavou som si sadol k nej. Tanier som odstrčil a objednal som si to, čo aj Shiori. Fúú.. To bolo husté, už som si myslel že to na tebe pristane. Nad predstavou, ako ho mláti ogrcaná Shiori som sa slastne usmial. Rukou som si prešiel po hrudníku. Tak to vyzerá, že to neboli až tak hlboké rany. Našťastie rany prestali krvácať, aj keď úder mohol znova spustiť krvácanie. Nato predo mňa doniesli jedlo, a ja som sa do neho pustil.

72Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 6:13 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Máš štěstí, že jsi to zadržel, skončil by jsi jinak v nemocnici na hodně dlouhou dobu, možná bych ti tam přinesla i kytičku.." Zakřenila jsem se, ale pak si konečně dala první sousto do úst, tohle mi chutnalo, za což jsem byla ráda, nechtěla jsem skončit jako Nao, který před chvílí splýval s tou nechutně zelenou zdí za ním.
"Tak vidíš, za chvíli budeš čilý, a vážně mi nechceš říct, co chceš za to jídlo?" Načala jsem to znovu a zaculila se jako Andílek, nemohla jsem vypadat nijak nebezpečně, i když, jak si to kdo vyloží.

73Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 6:20 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

A znovu sa mi vyhrážaš bitkou.. oči mi znovu zaplnili slzy, no nespustili sa. Bola to pretvárka, to bolo jasné vo chvíli, keď som nedokázal zabrániť úškrnu, aby sa mi objavil na tvári. Ale aj tak by si sa ma ani nedotkla! vyplazil som na ňu jazyk. Jazdil som na starom operačnom systémom, preto som sa správal tak, ako som sa správal. Začervenal som sa a napodobnil som jej výraz. Ja ti to teda poviem, ale .. Radšej ti to pošepkám.

74Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 6:25 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Někdo ti vyhrožovat musí!" Obhájila jsem samu sebe a taky na něj vyplázla jazyk, i když v restauraci mi to přišlo krajně nevhodné.
"Nedotkla? Mám to vyzkoušet?" Znovu jsem se sladce zaculila, že by mi to jeden spolknul i s navijákem. Pak jsem se na chvíli zamračila.
"Nao, Nao, jestli to bude něco ultra úchylného, tak..!" A zrovna v tu chvíli mi to vypadlo, takže jsem radši zmlkla. Zvědavost byla větší než obavy o to, jestli z toho nedostanu psychickou újmu, ale nakonec jsem se k němu naklonila a čekala, jestli teda něco z něj vyleze.

75Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 6:32 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Ale prečo ty? Sme tým, a ty ma len biť chceš! nahnevane som dofrflol a pokrútil som hlavou. Vyplazovať jazyk na verejnosti.. že sa nehanbíš! uškrnul som sa a odtiahol som od seba tanier. Tak to skús, ale aj tak skončíš zle ty. No začala sa ku mne nakláňať. A to som chcel využiť. Nikdy som nebol úchyl, alebo niečo na ten spôsob, ale vedel som jedno. Že ju tím naštvem. Myslela si že jej chcem ničo pošepkať a tak som sa naklonil aj ja, a keď som bol na úrovni jej tváre, pobozkal som ju. S úškrnom na perách som sa narýchlo odsunul a čakal som, či ma zabije, alebo len zbije.

76Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 7:09 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Už jsem mu chtěla k jeho poznámkám zase něco odseknout, ale to, co udělal mě naprosto vykolejilo. Heeeeh?!
Když se odtáhl jen jsem ho pozorovala, měla jmme výraz zabijáka, chtěla jsem ho na místě zadupat do země. Ten jeho výraz mi, ale něco připomněl, hned mi docvaklo, že mě chtěl jen vytočit, to, že jsem zuřila, to přesně chtěl, to ho bavilo!
Fajn, změníme taktiku!
Najednou ze mě veškerá zuřiost vyprchala, spíš jsem se zatvářila znuděně a pak se ušklíbla.
"Hmm, s nelibostí ti oznamuji, že to doopravdy bylo nic moc. Měl by jsi začít pořáádně trénovat, jestli na tohle chceš nějakou dostat, Nao.." Ušklíbla jsem se provokativně. Rozhodit mě?! Tse!
Prohlédla jsem si ho a v očích se mi zračilo maličké vítězství.

77Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 7:21 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Vážne? Tak to aby som začal trénovať... uškrnul som sa a prisunul som sa k stolu. Pocítil som úľavu, keďže ma nezačala trieskať ani nič iné, a pravda bola, že som to z dievčatami vážne nevedel. To bol len žart Shiori. Či? s úsmevom som ju pozoroval a dokonca som sa odvážil prisunúť ku stolu. Z jej výrazu som usudzoval že sa cíti na výhercu, čo vlastne aj bola.

78Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 7:29 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Noo, měl by jsi!" Zkonstatovala jsem, ale s úsměvem a pokývala hlavou, to předtím, chtěla jsem si rýpnout, rýpala jsem do lidí ráda, a vážně jsem se cítila jako výherce! Ale dostal mě, to hodně.
Díky bohu za svou proměnlivou povahu!
"Hmm, riskneš to?" Zase jsem ho podpíchla, ale zakřenila jsem se, zajímalo by mě, na co si troufne, ale zase jsem doufala, že si to nezavařím sama!

79Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 7:33 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Takže svoj sen dám na druhú koľaj. Prvoradý bude tréning.. uškrnul som sa no v tom som sa zarazil. Ale nato budem potrebovať pomoc. Moje oči sa zmenili z usmiatych na prosebné. Myslíš.. že by si mi pomohla. Určite máš skúsenosti, že? No v duchu som sa smial. Prosíííííím!

80Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 7:48 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Ušklíbla jsem se, když jsem ho tak poslouchala a napila se vody, no při jeho prosení jsem jí málem vyprskla před sebe.
Klid, klid, dělá si z tebe srandu!
Uklidňovala jsem se v duchu.
"Hmm, pomohla? Alee, jistě najdeš někoho, kdo bude mít zkušeností víc.." Ušklíbla jsem se znovu a pak se zakřenila.

81Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 7:53 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

A ty si hovoríš týmová partnerka? urazene som otočil hlavu nabok a tak aby to nevidela som sa usmial. Musel som to zo seba dostať, inak by som vyprskol od smiechu. No hlavu som naspäť neotáčal. Mne postačia tvoje skúsenosti. S tímto tréningom radšej za Senseikou nejdem.

82Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 7:58 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Tse, ty potřebuješ profesionální pomoc víš!" Zakřenila jsem se, měla jsem sto chutí na něj znou vypláznout jazyk, ale bylo by to vážně značně nevhodné.
Pak jsem ho pozorovala a prstem přejela po tváři, abych ho pak "ďobla" do tváře, cukaly mu koutky!
"Ty se tomu normálně směješ, ale to je vážná věc!" Podotkla jsem a zatvářila se jako kdybych spolkla veškerou moudrost světa.
"Hmm, kdo ví, třeba by ti pomohla!" Spíš by ho poslala na okružní let Konohou!

83Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 8:18 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Tak ja si niekoho nájdem. Otočil som sa s úsmevom na tvári, ale to už mala prst pri mojom ksichte. Ajéje.. Už som sa videl ako si lietam po Konohe, keď ma len slabo ďobla. Fúú.. Uľavilo sa mi. A čo mám akože plakať? uštipačne som sa spýtal. Áno.. Pomohla by mi tak do nemocnice, kde by ma pol roka naprávali do pôvodnej podoby.

84Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 8:27 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Faajn.." Zakřenila jsem se a pak jen sledovala, jak si úlevně vydechnul.
To jsem až tak nebezpečná?! Napadlo mě, no radši jsem to nekomentovala.
"Noo, tak klidně můžeš.." ten uštěpačný tón jsem přehlédla.
"Taky jsem to předpokládala!" Podotkla jsem k jeho poslední větě a pak odsunula talíř od sebe, dojedla jsem a můj žaludek vypadal více než spokojeně.
"Umm, arigato za to pozvání.." Dodala jsem, jen jsem doufala, že neděkuju třikrát, jak to mám ve zvyku. Jemně jsem se pousmála.

85Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 8:32 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Nechci aby som vážne začal, lebo ma nič neumlčí. uškrnul som sa a vzal som si tanier. Narýchlo som to do seba hodil, pretože môj žalúdok kapituloval a začal jesť sám seba. Odsunul som tanier a zavolal som čašníka, aby som mohol zaplatiť. No ešte pred tím som sa jej spýtal, či ešte niečo nechce. Nemusíš ďakovať. usmial som sa a pomaly sa postavil. Už si si to odrobila.

86Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 8:38 pm

Kensei

Kensei
Genin

Po celodenním tréninku své vlastní psychiky se došoural pro svou porci ramenu. Byl zničený, ne tělesně, nýbrž psychicky. Zničeně se opřel lokty vedle nějakých lidí a ani si neobjednal co chce. Marně se ho ptali, pak před něho šoupli co jedl nejčastěji plus nějaké pití a nechali ho být. Vypadal, že je na tom víc jak mizerně. Seděl úplně na kraji, aby se mohl otočit na stranu ke stěně a vždy nadzvednout šátek, aby nikdo při jídle nespatřil jeho tvář. Vůbec to nebyl ten pyšný ninja, který předtím vyzval Naoa. A přece to byla jedna a tatáž osoba.

87Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 8:45 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha


Jde o to aby ti to místo bylo pokud možno příjemné. Aby si se na něm uvolnila. Dodal jsem zkušeně. Potom mi na rameno přistál nějaký holub. Nesl na noze nějakou zprávu. Proto jsem mu ji opatrně sundal z nohy a začal ho v duchu číst. Pro jistotu jsem ho přečetl dvakrát. Protože to vypadalo jako by ho psalo dítě ve čtvrté třídě. To je blbec... Chvíli jsem mlčel. Promiň, ale asi budu muset navštívit Kenseie. Udělal hroznou pitomost... Řekl jsem lehce otráveným hlasem.

88Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 8:46 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Vážně nic?" Tázavě jsem nadzvedla obočí a pak se zasmála. Byla jsem ráda, že mě pozval, pobavila jsem se a to dost. Pak jsem mu řekla, že už nic nechci a také vstala.
"Hmm, ani se mi nezdálo.." Podotkla jsem potom, k tomu, že už jsem si to odpracovala. Vstala jsem a protáhla se a pak zazívala. Pomalu jsem šla ven z restaurace.
"Umm, byl to hezky strávený večer.." Jen nerada jsem si přiznávala, že jsem nějaká unavaná. Promnula jsem si oči.

89Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 8:51 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Tomu ver! znova som zopakoval svoju obľúbenú vetu, ktorá bola často inkasovaná bratovi. A vtedy som stuhol... Doslova som zamrel. Ešte raz som sa pozrel na peňaženku. Teraz z plným žalúdkom sa mi to, že som platil s jeho peniazmi, nezdalo vtipné. On ma zabije, ak to zistí. Trhane som šiel s Shiori k dverám a vyšli sme von. Bol vážne krásny večer. Usmial som sa na ňu. Ale jedno mi sľúb. Ukázal som jej peňaženku. O tomto pomlčíš..

90Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 8:55 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

Usmála jsem se a pak se na něj podívala, teda spíš na tu peněženku, už dávno říkal, že není jeho.
"Eh jistě, komu bych to asi vykládala.." Podotkla jsem a mávla nad tím rukou no všimla jsem si, jak podivně zbledl, vím, že to nebylo vtipné, ale mě prostě, zacukaly koutky.
"Umm, jinak, já asi půjdu domů, jsem nějaká utahaná" Dodala jsem a pousmála se.

91Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 9:01 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Moja pokožka nabrala pôvodnú farbu a ja som sa usmial. No, ty by si aj bola schopná nejakej .. Nemenovanej osobe povedať to. Uškrnul som sa a peňaženku som si vložil do vrecka. Ja domov dnes asi nejdem.. Pre istotu.. znova mi myseľ padla na tú peňaženku. Musím si nájsť výhovorku. Ehm.. Tak.. Ahoj.. Sladké sny a nech sú o mne! výhražne som na ňu ukázal prstom ale so smiechom na perách.

92Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 9:03 pm

Kensei

Kensei
Genin

Občas ujedl, ale na to jak vždy jídlo zhltal, mu to zrovna dnes trvalo asi tak pětinásobně dlouho. Nakonec zrovna když se ho chtěl šefkuchař zeptat, zda-li mu snad nechutná, nechal na pultu několik mincí za útratu a včas mu zmizel v davu lidí. Rozhodl se, ne vlastně jen tak mechanicky pokračoval ve svém otupujícím tréninku. Vůbec to nebyl on, i kdyby viděl ěnkoho známého, nejspíš by ho v tomhle stavu nepoznal.

93Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 9:07 pm

Shiori Kimiju

Shiori Kimiju
Genin

"Tse, týmové partnerce máš přece věřit!" Dodala jsem a se smíchem ho šťouchla.
"Umm, tak určitě! Ale to by byla spíš noční můra!" Podotkla jsem a vyplázla na něj jazyk, smála jsem se, podpichovala jsem ho neustále.
"Snad třeba zítra an cvičišti, trénuj a nepřeháněj to, ať mě jednou zvládneš porazit!" Zakřenila jsem se a s těmito slovy se ztratila za rohem další uličky, mířila jsem domů, trochu se prospat.
(Přesun.)

94Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 9:10 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

No určite tebe budem veriť. uškrnul som sa a otočil som sa k svojmu domu. No to už je na tebe, ako sa ti to bude zdať. Zamával som jej a ešte pred odchodom som jej odpovedal. Tak zajtra mno.. Ale budeš sa krotiť jasné? S úsmevom som odišiel.


~presun~

95Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 9:14 pm

Kensei

Kensei
Genin

Nakonec když už tušil, že je toho moc. Se odvalil na stranu, rozhodl se dneska toho už nechat. A aniž by věděl proč namířil si to pryč odsud, jakoby ho hnal nějaký vnitřní pud. Prostě si ne a ne pomoct, musel se jít podívat na to místo. Kde si zkazil život. Ruce schoval do kapes a s jistými obavami zmizel směrem k cvičišti.



Naposledy upravil Kensei dne Sun Mar 11, 2012 9:38 pm, celkově upraveno 2 krát

96Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 9:14 pm

Hyuuga Hana

Hyuuga Hana
Jounin

A teraz, aké by to mohlo byť miesto...Už to mám! Nad hlavou mi zasvietila žiarovka xD.
Takže, zajtra u nás doma. Jedine tam sa dokážem uvoľniť... Usmiala som sa.
Potom som prikývla. Dobre, tak ja zatiaľ pôjdem. Som dosť unavená. Tak ahoj! Kývla som mu rukou na pozdrav, otočila som sa a vyskočila na strechu, po ktorej som sa rozbehla domov. (presun)

97Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 9:28 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha


Rozloučil jsem se s Hanou a vydal se zpět ulicí k Ichiraku. Po chvíli jsem ho viděl. Proti mě si jako tělo bez duše kráčel Kensie. Pomalým krok jsem došel před něj. Co si to provedl ty blbče... Řekl jsem klidným hlasem a díval se mu do očí...

98Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Sun Mar 11, 2012 9:43 pm

Kensei

Kensei
Genin

No spíš už přímo připomínal zombie, byl pobledlý a nevnímal očividně okolí. když se před ním Artas tak dočista zjevil, tak ho ihned nezaregistroval a omylem do nej vrazil, což ho trochu probralo, o krok ustoupil dozadu a chvíli si ho se zájmem prohlížel. Jako kdo že je, co tu po něm chce. Pak mu konečně mozek zpožděně poskytl informace o tom, co říkal. Nedíval se mu radši do očí, našel si něco zajímavého nedaleko něho, na čem by se pokusil trochu uklidnit. Hledal slova na něco, co nevěděl jak vyjádřit.

"No... dostal jsi zprávu... "

Pokusil se nemluvit přímo o té věci, nakonec ho napadla polospásná myšlenka.

"Možná by jsme... to probrali jinde? Moc uší..."

99Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Mon Mar 12, 2012 4:44 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha


Narazil do mě a vypadal, že je naprosto mimo. Chvíli jsem mlčel a pozoroval ho. Ano, četl jsem to... Odvětil jsem a všiml si, že se snaží vyhýbat přímé odpovědi. Mě je to jedno, můžeme jít klidně jinam. Prohodil jsem nakonec a následoval ho...

(přesun s Kenseiem)

100Ulice, obchody, restaurace - Stránka 2 Empty Re: Ulice, obchody, restaurace Mon Mar 12, 2012 4:49 pm

Kensei

Kensei
Genin

Nevěděl proč, ale byl tu Artas. Vyhledal ho, očividně měl zájem. Nejspíš s ním budou vážné problémy, i když snad nebyl ten typ, co vybuchne a přestane se ovládat. Přesto bylo vidět, že i když nevěděl co mu řekne, trochu ho tím zájmem povzbudil. Zuřivě přemýšlel při přesouvání k němu, do domu Neiro, co mu řekne.

Přesun

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 4]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru