Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Brána Sunagakure no Sato

+11
Toto Takahashi
Aki
Isago Fuuma
Kazuo Kato
Mister_zx
Shizuka Yoru
Anbu
Shinobi
Shuichi Reisei
Phate69
Toshio
15 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

1Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Brána Sunagakure no Sato Sun Feb 12, 2012 2:56 pm

Toshio

Toshio
Kazekage

First topic message reminder :

Brána Sunagakure no Sato

Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Mod_article774244_2

Vstupná, hlavná brána je jediným vchodom ktorý Sunagakure no Sato má. Je to preto prísne strážené miesto kde sa sústredia všetky vojenské jednotky v prípade ohrozenia. Pri bráne stoja non stop stráže, ktoré sa starajú o jej ochranu.


51Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Jun 03, 2012 7:55 am

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Bloumala jsem ulicemi až jsem se ocitla před branou. Hm co se tu děje?
Tolik lidí ... dávají tu snad něco zadarmo?. Chvílu jsem se rozhlížela a
pak mě něco napadlo. Protlačila jsem se někam doprostřed té skupinky
lidí a zahulákala co nejvíc to šlo. Isago Fuuma! Je tu někde?!

52Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Jun 03, 2012 10:14 am

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

/Technická Smile nejde nás nějak moc do Iwagakure? Very Happy Jen,že je to trochu divné./

53Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Jun 03, 2012 10:17 am

Aki

Aki
Tokubetsu Jounin

54Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Jun 03, 2012 10:39 am

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

/ úderné týmy Very Happy jasně a s nima parta geninu Very Happy dobře no,nebudeme spamovat/

55Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Jun 03, 2012 10:40 am

Yasuki

Yasuki
Genin

Yasuki

Túlal som sa po dedine mal som nastúpiť do týmu ale nikde som nenašiel Kazekage až som prechádzal okolo brány videl som tam veľa ľudí šiel som trochu bližšie videl som ochranné čelenky tak som pristúpil k nim dúfal som že tam uvidím Kazekage.

56Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Jun 03, 2012 5:51 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

/Jde nás hodně, ale co jsem slyšela, nejsme jediní, tak co^^/
Přišla jsem k bráně společně se Shiem a kývla na ostatní. "Zdravím...snad máte vše, co budete potřebovat na cestu. Jsme všichni...?" přejela jsem očima po přítomných lidech. Hmmm snad jsem vypnula všechny sporáky.. a elektřinu... Přemýšlela jsem nad takovými banalitami, že jsem nakonec zatřepetala hlavou a povzdychla si. Cestovat po světě se mi vážně nectělo.

57Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Sun Jun 03, 2012 6:37 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Po tom horore, jasné, že som sa zľakol, ale úplne iná reakcia ako čakal. Zvrtol som sa na päte, a jeho klon som presekol čakra čepeľou, mysliac si že to je "to". Ale, len čo to zmizlo, ja som ani nestihol zistiť, kto to bol, okamžite som sa ocitol Ferii za chrbtom, oprel som sa o jej chrbát, akoby som ju kryl a naznačil jej posunkami. "priprav sa, sú tu".

58Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Mon Jun 04, 2012 3:07 pm

Isago Fuuma

Isago Fuuma
Tokubetsu Jounin

"Nevedel som, že ide celá dedina," zasmial som sa vlastnému vtipu a priblížil sa k hlave dediny. "Môj tím, teda ja a Kazuo, sme pripravení. Myslíte si ale, že je dobré ísť v takto veľkom počte?" Prešiel som pohľadom po všetkých prítomných.

(Ospravedlňujem sa, mal som prácu na druhom fóre. A ešte som ju úplne nedokončil, takže budem občas meškať. Very Happy)

59Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Mon Jun 04, 2012 3:45 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Stále stojím jako solný sloup,ve tváři žádná emoci jen hledím před sebe a hypnotizuji kus oprýskané omítky jednoho domu blízko brány.
Jen by mě zajímalo jak dlouho tu budu ještě stát... přemýšlím.
Rozhlédnu se na tu sešlost ninjů z celé vesnice...Jako výlet poznamenám v mysli.

/Budu,až od 20.00 +,kdyby něco tak dělám co je třeba Very Happy /

60Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Tue Jun 05, 2012 6:02 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

Zvedla jsem obočí a otočila hlavu k Shiovi. Můj pohled dával jasně najevo, co si o jeho chování myslím, no pohodila jsem hlavou a otočila se po ostatních. Bylo nás opravdu dost. "Bohužel... váš tým to může brát jako řekněme zpestření.. já tam musím a Aki se mnou, jako doprovod... a Shiona tu nechat osamotě, vrátíme se do kráteru...když jsme u toho, máte novou členku týmu. Jmenuje se Ryuu." informovala jsem ho a pak pokývala hlavou. "No... měli bychom se vydat na cestu." otočila jsem se po ostatních a a rozešla se z vesnice.
(Gomene, měla jsem prezentaci seminárky a moc to pro mě znamenalo, tak jsem na to kašlala^^".. taď už to budse lepší!^)

61Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Tue Jun 05, 2012 7:14 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Na jej poznámku som reagoval inštinktívne. Strelil som jej pohlavok, čo vyzeralo dosť komicky, keďže som sa musel natiahnuť ale nie veľa, našťastie bola malá, a dalo sa to zvládnuť. Aj keď som sa zo svojou výškou nemal čo ozývať. Len čo zavelila k ústupu, šiel som za ňou, len ju som zo skupiny poznal, a nejak som nemal chuť rečniť. Skôr som rozmýšľal nad istou technikou.


~presun~

62Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Tue Jun 05, 2012 7:17 pm

Aki

Aki
Tokubetsu Jounin

Uvidel som Ryuu a tak som jej naznačil nech ide a povedal. Tu je tvoj sensei tak poď s nami.... povedal som potichšie a následne som vykročil smer Iwa. Čakala nás dlhá cesta. Boli sme útoční tým. Hoc náš ciel bol iný.
Cítil som že nie je to bohvie čo ísť taká skupina ktorá je nápadná. No zase pri napadnutí kto vie. Skoro samí Genin takže taký malý piknik.

.Presun

63Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Tue Jun 05, 2012 7:44 pm

Isago Fuuma

Isago Fuuma
Tokubetsu Jounin

"Tak teda poďme," nahlas som si povzdychol, ako som to mal vo zvyku a mávnutím ruky Kazuo~vi naznačil, aby nasledoval Kazekage-sama. "Cítim sa ako na akadémii, keď sa organizuje školský výlet," posťažoval som sa sám sebe.

(Odchod.)

64Brána Sunagakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Brána Sunagakure no Sato Tue Jun 05, 2012 7:48 pm

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Hmm...Přivřela jsem oči a sledovala muže, kterého označili za mého senseie. Buď je hluchý nebo mě ignoruje. Zakroutila jsem nesouhlasně hlavou. Takhle to nepůjde. Šla jsem radši za Akim, ale neodpustila jsem si vypláznout na Isaga alespoň jazyk když jsem kolem něj procházela.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru