Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Rezidence Mizukage

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Rezidence Mizukage Empty Rezidence Mizukage Sun Mar 11, 2012 12:03 am

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Rezidence Mizukage 1573
Sídlo Mizukage má tři patra a dokola ho obklopují velké zahrady plné téměř všech druhů rostlin. Ať už jde o okrasné nebo jedovaté. Na zahradě je menší skleník a uměle vytvořená malá skála v které odpočívají Polární lišky. Pokud sem přijdete navštívit Mizukage většinou vás uvítá buď sněhobílá liška nebo komorná která se jako jediná nebojí jejího vzhledu a záliby v hororech.

2Rezidence Mizukage Empty Re: Rezidence Mizukage Sun Mar 11, 2012 12:49 am

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Dorazila jsem domů a u dveří mě přivítala komorná. Vrazila jsem jí do ruky igelitku a pelášila do obýváku. "Prosím dej mi to do kuchyně" Zavolala jsem na ní a doskočila na gauč. Mlčky jsem zírala na balíček který byl na stole a skoro posvátně jsem se ho dotkla. "Je to tady" Zašeptala jsem potichu a balíček roztrhala na cucky, v něm ležela nejnovější knížka kterou jsem si objednala. Sedla jsem si do tureckého sedu a pomalu knížku otevřela. Na tváři se mi objevil úsměv masového vraha který se chystá zabít svou oběť a začetla jsem se. Kolem mě se začala do celého sídla šířit temná aura a já jsem si dál četla. Komorná která vyndavala z igelitky sladkosti a chystala se je uklidit do skřínky zamrzla a mráz jí přejel po zádech. Po chvíli se ale oklepala, začínala si na to vše zvykat že když se Lady Mizukage začetla objevila se tato temná aura ze které jí vstávaly vlasy na hlavě.

3Rezidence Mizukage Empty Re: Rezidence Mizukage Sun Mar 11, 2012 12:43 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Probudila jsem se v dost divné poloze, ležela jsem na pohovce a z ní mi trčela ruka svírající knížku, jednu nohu jsem měla na zemi a druhou bůh ví kde. Rozlámaně jsem se posadila a ospale zívla. Koukla jsem se na knížku v mojí ruce. "Né já usnula" Zamračila jsem se. "No budu si to muset dočíst v kanceláři" Knížku jsem položila na stůl a došourala se do mého pokoje, cestou jsem potkala komornou. "Lizz brý ráno" Zamumlala jsem a zaplula do koupelny. Když jsem vylezla převlečená ucítila jsem vůni jídla, doběhla jsem do kuchyně a předemnou byl rámen. S chutí jsem se do něj pustila. "Lizz proč jsi mě nevzbudila? co když v kanceláři někdo bude?" Mumlala jsem a dál jedla. "Omlouvám se, ale myslela jsem že si zasloužíte víc spánku Lady Mizukage" Dojedla jsem a vzala si knížku. "Hlídej mi to tu" Pokynula jsem jí a odešla na zahradu. Tam se ke mě připojila malá liška a společně jsme odešli. Rezidence Mizukage Images?q=tbn:ANd9GcQ4v2LpOJNziZaw-StOcNP515HY6G9_yH4SIwSoMkwYf-4us4pm

4Rezidence Mizukage Empty Re: Rezidence Mizukage Wed Mar 14, 2012 8:04 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Dorazila jsem domu a Lizz na mě čekala u dveří. "Jaký byl den Lady Mizukage?" Usmála se a když uviděla můj unavený obličej věděla že se asi ptát neměla. "Ále...pohoda" Zamumlala jsem a mávla rukou. Zamířila sjem rovnou do pokoje, vyhnala jsem lišku která se mi chystala skočit do postele a usnula jsem.

5Rezidence Mizukage Empty Re: Rezidence Mizukage Thu Mar 15, 2012 4:45 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Vzbudila jsem se a zjistila kolik je hodin Lizz na mě čekala s jídlem. Na to ale nebyl čas, bleskově jsem proběhla domem a během chvíli jsem byla osprchovaná, převlečená a tak nějak i najedená. Tohle bylo celkem rychlé, následovalo hledání malé potvůrky která se jmenovala Rin. Malá stříbrná lištička se schovávala pod postelí. Čapla jsem jí a utíkala do kanceláře, modlila jsem se aby tam nikdo nebyl.
-přesun-

6Rezidence Mizukage Empty Re: Rezidence Mizukage Fri Apr 13, 2012 7:52 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Vrhla jsem do haly jako velká voda a prohnala se okolo služky která vyjukaně vyskočila z křesla. Zaplula jsem do kuchyně a vytáhla jahody, na stole byl balíček. Nová knížka! přihrnula jsem se k balíčku a vyndala knížku hupsla jsem do křesla a rukou mávla na služky která se chtěla zvedat. Umlčela jsem jí tímto gestem a začetla se.
Krása...krása Usmívala jsem se jako sluníčko. Trvalo hodinu než jsem jí přečetla a spořádala jahody, služka mi mezitím přinesla čaj který už byl taky ve mě.
Koukla jsem se na hodiny a s vyrovnaným úsměvem zaklapla knížku.
Byla jsem klidná a stres byl pryč, spokojeně jsem si povzdechla, vzala si plášť a zase se vypařila. Služka nechápala co se děje a zírala na dveře.
-přesun-

7Rezidence Mizukage Empty Re: Rezidence Mizukage Sun Apr 22, 2012 9:21 pm

Anirte

Anirte
Genin

Liška mě teda dovedla k Rezidence Mizukage.Ačkoliv jsem byl zvědavej tak jsem se nechal unášet proudem.Rozhlidnul jsem se kouknul na Isamiho a viděl jsem trochu vettší domeček v to chvíli se mi rozsvítiloRezidence Mizukage Normal0906shock "Vždiť je je je to to to to Rezidence MMMMizukage-sama " vetšinou jsem klidnej ale tohle mě teda dostalo. Co proboha po mě chce .Kouknul jsem na lišku a řekl jsem "Děkuji za doprovot už bych to měl zvladnout sám pokuď maš i jiné povinosti tak se k nim můžeš vrátit." Furt mi vrtalo hlavou Lizz nic tam nerozbij co to mělo znamenat.Neni jiná možnost než to zjistit."Halooo je tady někdoo přišel jsem na žádost Mizukage-sama ."

8Rezidence Mizukage Empty Re: Rezidence Mizukage Wed Apr 25, 2012 6:09 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

"Kyááá!!!" Vyřítila se z kuchyně služka, byla to malá modrooká blondýnka a běžela někam pryč. Nejspíš pro nějaké koště kterým by ho ubila. Po jejím křiku se ke vchodu seběhlo 10 lišek a zvědavě okukovali hosta. Jedna z nich byla bílozlatá a odfrkla si. "Lizz...to není nezvaný host..." Znuděně zamručela a odešla. Spolu s ní se vytratily i ostatní. Lizz se pomalu a opatrně přiblížila až k němu. "Jestli tě neposílá Mizukage-sama nebudu s tebou mít žádné slitování..." Snažila se vypadat výhružně jako nějaký ninja i když byla obyčejný občas.

9Rezidence Mizukage Empty Re: Rezidence Mizukage Thu Apr 26, 2012 5:08 pm

Anirte

Anirte
Genin

Odskočil jsem od ní na přiměřenou vzdálenost .A zasměju se "Dobrý den.Ano posílá mě Mizukage-sama.Abych tu z něčím pomohl, ale už neřekla z čím nebo co. Doufál jsem že Vy mi to vysvětlíte.Cokoliv řeknete tak to udělam.Teda pokuď to bude v mých silách." Rozhlídl jsem se a všude jsem viděl lišky, pak jsem e kouknul jsem na Isamiho. Ten nebude rád jsou tu všude lišky. I když bude čekat venku.zasměju se.Páni to je Rezidence kolik tak mohla stát (svítim jak světluška). Zamyslel jsem se hmm taky bych chtěl mít takovou rezidenci ,ale spíš pro klan možná ,až budu chunninem tak možna založim klan uvidime.

10Rezidence Mizukage Empty Re: Rezidence Mizukage Thu Apr 26, 2012 6:38 pm

Yasuraka Yuki

Yasuraka Yuki
Mizukage

Liška která ho doprovázela k Lizz přiběhla a donutila jí aby se k ní sehnula, poté co jí něco zašeptala se Lizz narovnala a usmála se. "eh..takže ty jsi host Mizukage abych to upřesnila." Pokrčila rameny a vydala se ke schodům, "tady je pokoj pro hosty, donesu ti sem jídlo kdybys cokoliv potřeboval řekni mi."

11Rezidence Mizukage Empty Re: Rezidence Mizukage Thu Apr 26, 2012 7:08 pm

Anirte

Anirte
Genin

Chvilku jsem stal u dveři pokoj pro hosty a naštvaně jse se díval a zamyslel jsem se Proč ja? Kdy by se mě zeptala hned bych odpověděl ne ,ale co tět odmítnout ,když už jsem tu a navic bych asi Mizukage-sama naštval k čertu s tim. "Děkuju, ano jídlo by se hodilo pokuď budete tak hodná. snad jsem ji neurazil no uvidíme to asi bych hned poznal.usměju se a vejdu do pokoje.

12Rezidence Mizukage Empty Re: Rezidence Mizukage Thu Apr 26, 2012 8:49 pm

Anirte

Anirte
Genin

Koukal jsem se po bytě a prěmějšlel jsem ,kam bych se složil .Rozhodl jsem se že si sednu do rohu.Katanu jsem si dal vedle sebe a držel jeho rukujeť se dotýkala o hlavu a pak jsem najednul usnul. A začal jsem snít . Tak si zajdu na cviciště ,Hodina už skončila tak proč ne proč bych měl poslouchat ty urážky od dětí.Nějak extra mi to nevadí, proč mě otec přihlasil na akademii, jen aby se mi vysmývali? To je zase den. Proč mě nenáviďí ? kvůli vlasům,povaze,očí nebo jména? Samí otázky a žadný odpovědi.

13Rezidence Mizukage Empty Re: Rezidence Mizukage Sat Apr 28, 2012 8:20 am

Anirte

Anirte
Genin

Najednou jsem se zbudil a chytnul jsem se zahlavu a zamumlal "Musím jít něco dělat nebo si vzpomenu na vic z minulosti a to se mi moc nechce. Snad Paní Lizz se nebude zlobit když odejdu na rychlo tohle místo mi nějak připomělo minulost.Vyšel jsem ven z domu písknul jsem na Isamiho který ležel před rezidenci a šly jsme k Mizukage-Sama.

/Přesun

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Budova Mizukage

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru