Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Artas Uchiha

+2
Neiro Uzumaki
Artas
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Artas Uchiha Empty Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 2:05 pm

Artas

Artas
Genin

[center]Jméno Příjmení: Artas Uchiha

Věk: 17

Pohlaví: Muž

Hodnost : genin

Podstata: Katon

Místo původu: Konoha

Kekkei Genkai: Sharingan

Povaha: Pohodář, který má smysl pro humor. Má rád děti. Protože se od malička staral o svou mladší sestru. Dále si velmi dobře rozumí se zvířaty. Jsou u něho momenty, kdy se uzavírá před světem. Nebo naprosto přestane ukazovat emoce. S dívkami si rád promluví a posune i dál, ale není to typ. Který by se hned hrnul do vážného vztahu.

Fóbie: Přímo se ničeho nebojí, ale není vyloženě rád v centru pozornosti. Pokud k tomu nemá patřičný důvod

Sen: Stát se co možná nejsilnější a moci ovlivnit chaotický okolní svět.

Vztahy:
Matka: Yuna Uchiha (příjmení za svobodna vyplyne později) - Víc než cokoli na světě miluje své děti a manžela.

Otec: Akio Uchiha - Silný Shinobi a milující otec. Vůdce ANBU.

Bratr: Ichiro Uchiha - Starší bratr, který je občas velmi paličatý a s mnoha lidmi nevyjde. Svého bratra má však upřímně rád a bere ho jako rivala.

Sestra: Michiko Uchiha - Mladší sestra Kenjiho a zároveň nejmladší člen rodiny. Věčně usměvavá a hravá dívka, která je silně citově upnutá na svém starším bratru Artasovi.

- Zbraň, vybavenie: Katana z chakrové rudy s vyrytým drakem, Základní ninja výbava, lehké a tenké ocelové brnění s chránič rukou a nohou pod oblečením. Jednoduché a hlavně volné oblečení. Tmavý cestovní pláš se znakem klanu Uchiha na zádech.

Vzhled: Černo-modré, středně dlouhé vlasy. Tmavší oči. Štíhlá, ale celkem vypracovaná postava.

Hmotnost: 70 Kg

Výška: 195 cm

Zvláštnosti: Nemá zrovna v lésce sychravé počasí, ale ani přílišné horko.

Oblíbené: Dobré vtipy, příjemné a dobře vychované lidi, upřímnost od druhých, dobré jídlo, krásné dívky, zvířata, květiny, hudbu, kreslení, relaxaci (hlavně u vody, nebo v blízkosti stromů)

Neoblíbené: Hluční lidé (má rád klid a ticho), namyšlenost (nemá rád drzé lidi), nevychovanost (nemá rád nevychovance), přílišnou aroganci (protože si je vědom toho, že přináší bolestivý pád)...

Hlášky postavy: (Je to spíše kodex) Nic není pravda a vše je dovoleno.


Životopis postavy:
Artas Uchiha:

-Obrázek postavy:
Artas Uchiha Aa35a1fcee86e0_full



Naposledy upravil Artas dne Wed Feb 29, 2012 6:46 pm, celkově upraveno 3 krát

2Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 2:13 pm

Artas

Artas
Genin

Předem se omlouvám, protože jsem některé věci vynechal a zpracoval popis postavy podle sebe. Smile
Pokud by byl problém s hodností, tak jsem jsem nechal rozpracovaný konec životopisu. Mohl bych se tím pádem přidat po dovolení i do jiné vesnice než je Konoha. To nechám na Adminech. Wink Techniky jsem zatím nedával žádné, doplnil bych je až po případném povolení postavy. Jinak mě v případě dalších nesrovnalostí neváhejte kontaktovat na Skype t_tiger07. Přeji příjemný zbytek dne. Very Happy

3Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 4:15 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

*Předstírá, že při čtení životopisu nepochybovala o jeho schopnosti orientovat se minimálně v povolených hodnostech a to dokonce i v případě, že jsou všem na očích na portálu*

První věc - Uchiha má Katon. Raiton až později.
Proč později? Protože vyšší hodnost než Genin nebude. Jsem ochotná ti možná povolit Genina. Ale zatím máme menší nerovnováhu Konohy s ostatními vesnicemi a neměl bys koho do týmu. Jinak je samozřejmé, že Uchiha do jiné vesnice než Konohy nepůjde xD

4Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 4:19 pm

Artas

Artas
Genin

Miléééé Very Happy:D:D Hmm a co jounin na volné noze, který bude prozatím bez vesnice a bude trpět částečnou ztrátou paměti. V pozdější fázi by se mohl navrátit do Konohy. Do té doby externě. Jinak se omlouvám za *Předstírá, že při čtení životopisu nepochybovala o jeho schopnosti orientovat se minimálně v povolených hodnostech a to dokonce i v případě, že jsou všem na očích na portálu* Very Happy Mě dnes ukecal kamarád, který tu hraje. Proto jsem to více méně nestudoval. GOMENE Very Happy:D

5Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 4:24 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Ježíšku na křížku xD Neděs mě další ztrátou paměti! Dnes už jich mám opravdu plné zuby. Stejně tak vyvražďování klanů, přátel, rozpadů rodin a dalších "originálních" částí životopisů, které tu má bohužel na starost největší puntičkář v okolí xD

Na Uchihu tu chci normální, mírumilovný životopis plný lásky rodičů a nejméně dvou předsevzetí či snů týkajících se Konohy xD
A neomlouvej se, není to třeba. Ale když si nebudeš něčím jistý, raději se ptej.
Koneckonců od toho tu jsem, že?

6Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 4:26 pm

Artas

Artas
Genin

No komunikaci by rozhodně usnadnil již zmíněný Skype. Very Happy Very Happy Jinak myslím, že v tom životopisu je více méně vše od radosti a lásky až po utrpení a bolest života. Very Happy

7Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 6:30 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Takže takto... Uchiha patří do Konohy a nikam jinam xD jelikož je životopis pěkný, jsem ochotná ti ho dát. A ano, je limit dvou Uchihů. Protože máme narváno, maximálně ti povolím genina. I v zájmu chuuninských zkoušek, aby tam měl kdo proti komu bojovat Very Happy

Pokud stojíš o vyšší hodnost, být tebou, poohlédnu se v jiné vesnici, tedy i po jiném klanu a jiných schopnostech. Není problém začít s jednou postavou a pak třeba založit druhou, sám uvidíš, co tě nadchne víc.

8Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 6:38 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Jen si tam dej ten životopis, který jsi mi posílal jako upravený a bude to naprosto dokonalé Very Happy
Pak už zbude jen dát ti hodnost a barvu.

9Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 7:32 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

Jen ať tu proboha nemáme dva uchihy se stejným vzhledem a ke všemu Sasukeho, nebo mě klepne a v budoucnu si z vás udělám přísady na barbecue

10Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 7:41 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Nemusíš sa báť Wink Very Happy Sasan bol len na skúšku Very Happy

11Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 8:20 pm

Artas

Artas
Genin

Miluju ty lidi, kteří mají ostrý prsty. Málo kdo má ostrý jazyk, občas mě fakt dostávají tyhle virtuální vzkazy. Takže neřešte tu zbytečnosti a jděte radši ven. A naučte se chlapci život brát s nadhledem. Wink Very Happy

12Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 9:11 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

možná jsi zrovna ty ten kdo nyní život s nadhledem nebere :p

13Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 9:29 pm

Artas

Artas
Genin

Mě je to více méně jedno, ale kdybych ho tak nebral. Tak jsem váš poslal do ne zrovna pěkných krajin a nazval vás jménem jednoho spešl druhu ptactva Wink Avšak jak říkám, mě je to jedno a člověk se musí umět zasmát ledasčemu. Proto nevím jestli se vás těch pár rýmů nějak dotklo, takže sorry. Jak si to přeberete je už váš boj Wink

14Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 10:17 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

Pohoda ^^ nač si komplikovat život. Mimo to Uchihové jsou jak dělaní o to aby si k nim vždy řekl nějakou (ne)pěknou poznámku xD. Jenom prosímtě neber mé řeči jako nějaký pokusný útok vůči tobě nebo pokus tě vyprovokovat ^^ jen rád laškuji

15Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 10:19 pm

Artas

Artas
Genin

No já jsem na tom tak nějak stejně. Jen je tam krapet zavádějící slovo "LAŠKOVAT" Very Happy

16Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 10:20 pm

Toshio

Toshio
Kazekage

Poprosím aby ste svoju konverzáciu persunuli do PM. Tento topic je určený na debatu maximálne adminov s hráčom pri prípadných nejasnostiach, nie pre takéto kecanie.

17Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Wed Feb 29, 2012 10:22 pm

Artas

Artas
Genin

Ty aby si nepoučoval Rajsíííííku Razz Ale jo, je to pravda. Very Happy

18Artas Uchiha Empty Re: Artas Uchiha Thu May 10, 2012 7:51 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Postava je měsíc neaktivní.
Lituji, ale Uchiha je výhoda a kvůli vyvraždění klanu i rarita. Proto by měl být hráč aktivní. Ty nejsi, takže postavu přesouvám ne do aktivních, ale na Hřbitov.

Uchihu dostane někdo jiný.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru