Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Techi Hoshigaki

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Techi Hoshigaki Empty Techi Hoshigaki Sat Feb 25, 2012 1:43 pm

Techi Hoshigaki

Techi Hoshigaki

Základné informácie:


Meno, Priezvisko: Techi Hoshigaki
Dedina: Kirigakure no sato
Vek: 19 rokov
Dátum narodenia: 23.10.xxxx
Kekkei Genkai: -
Klan: -
Hodnosť: ANBU, Osobná stráž Mizukage-sama
Sensei: -
Podstata: Techi Hoshigaki 18px-Nature_Icon_Water.svg Suiton
Sen: Stať sa legendárnym šermiarom, ochrániť Mizukage-sama a dedinu. Zistiť, kto sú jeho rodičia a o svojej minulosti. Zamilovať sa a byť užitočným.
Strach: Z nesplnenia sna, zo všeobecného neúspechu a zo smrti.
Obľúbené: Rámen, pokoj, relax, nočná obloha posiata hviezdami, hudba a zábava.
Neobľúbené: Myšy, potkany, nudné chvíle.
Zaujímavosti: Nenosí ANBU výbavu ani ANBU katanu.

Charakteristika:


Vnútorná:
Techiho povaha je v celku dosť zložitá. Je veľmi nepredvídateľný. No už na prvý pohľad vzbudzuje rešpekt. V prostredí, kde sa nachádzajú neznámy ľudia sa správa dosť ticho, tvrdo niekedy až chladnokrvne. No v spoločnosti známych ľudí sa správa ako normálny človek. Inak je celkom vtipný, starostlivý, pravdovravný a človek sa s ním nikdy nenudí. Vie sa v žiť do situácie, nech už je akákoľvek. Nikdy nestratí rozvahu. Možno to na prvý pohľad vyzerá, že je to zlý človek. No je to v skutku dobrák od srdca, ktorý nikdy nestratí svoj optimizmus.

Vonkajšia:
Techi je človek vypracovanej, vysokej postavy so širokými ramenami. Má dlhšie blond vlasy a krásne modré oči. Na sebe má vždy čierny plášť/kabát. Krátke bielo-čierne tričko. Čierne nohavice spoločne s čiernymi topánkami. Okolo nohy má obväz na ktorom má pripevnené puzdro s kunai-mi. Na zadnej strane nohavíc má na pravej strane vrecko s shuriken-mi a inými pomôckami/zbraňami. Na druhej nohe má obviazanú čelenku Kirigakure čiernej farby.

Príbeh:


Nikto nevie, kde sa začal Techiho príbeh. Techi si pamätá len to ako sa vo veku piatich rokov, celý zakrvavený a dorezaný pomalými krokmi približoval ku dedine Kirigakure no sato. Avšak tesne pred bránou odpadol. ANBU, ktorý strážili bránu ho zobrali do dediny. Uložili ho do nemocnice, kde sa dlho zotavoval. Po dlhom zotavovaní v nemocnici sa ho ujal jeden z ANBU, ktorý ho zachránili. Snažili sa zistiť odkiaľ je, čo sa stalo, jeho meno a všetko ostatné. No Techi neodpovedal. Pravdepodobne asi stratil pamäť. Tak ho ANBU začal vychovávať. No najprv ho pomenoval. Dal mu meno Techi. A priezvisko mu dal podľa seba. Hneď sa pustili do tréningu a najmä do tréningu disciplíny. Každý deň trénovali Taijutsu a trénovanie chakry. Deň, čo deň. Od rána do hlbokej noci. Netrvalo dlho a Techi ovládal dokonale chakru a vedel viac, než základy Taijutsu. Po niekoľkých mesiacoch prišiel ten osudový deň. Vstúpiť do Akadémie Shinobi! Prvé kroky boli pomalé a veľmi opatrné. Vstúpil do jednej z tried. Bolo to preňho niečo úplne nové. Nezvyčajné. Lavice..sadol si do tretej v rade pri dverách. Potom vstúpil do triedy sensei a hodina sa začala. Techimu išla práca v Akadémie, skutočne od ruky. Všetko rýchlo prešiel. Stal sa populárnym najmä, kvôli tomu, že bol vynikajúci v Taijutsu a Ninjutsu. Základné techniky, ktoré sa učili mal osvojené ešte v tú hodinu. Bolo to neuveriteľné ako malý chlapec poráža svojich sensei-ov bez kliknutia oka. Po niekoľkých týždňoch usilovného tréningu vyšiel z Akadémie ako Genin. Ihneď bol priradený k jednému sensei-ovi. Plnili rôzne misie, precestovali niekoľko zemí. Každým dňom Techi silnel a silnel. Potom nadišiel znovu osudový deň. A to Chuuninské skúšky. Dalo by sa povedať, že Techi prešiel obrovskou rýchlosťou Chuuninské skúšky ale to by človek klamal. Stálo ho to veľa úsilia, potu a krvi. Každý očakával, že vo finálnom kole práve neuspeje najmä kvôli sile súpera. No opak je pravdou. Techi ho porazil aj keď už mal tiež na mále ale dokázal to! Vyhral! Stal sa Chuuninom! Život pokračoval ďalej tak ako vždy. Pokojne, až do onoho dňa. Pred Techiho byt mu prišli zaklopať jednotky ANBU oznámiť, že jeho adoptívny otec zomrel počas misie. V ten deň to bolo prvý krát, čo Techiho niečo kompletne položilo na lopatky. Dlho, dlho sa z toho dostával. Ležal v posteli a plakal deň, čo deň. No po niekoľkých mesiacoch takéhoto ležania doma a plakania sa mu konečne zjavila nádej. Nádej, niečo dokázať. Tak znova začal tvrdo trénovať a pokračoval so svojím týmom na cestách. Netrvalo dlho a Techi ako jediný 12 ročný chlapec vstúpil do Jouninských skúšok. Nikto mu neveril, každý ho podceňoval, že hneď v prvom súboji vypadne. No Techi sa objavil ako jasný blesk z neba. Obrovskou rýchlosťou ukončil všetky jeho súboje. Bojoval tvrdo a chladnokrvne, no až po týchto skúškach si uvedomil, že práve toto nechcel z neho jeho nevlastný otec vychovať. Ale bolo už neskoro. On už bol Jounin a znova sedel doma. Nikdy neobjavil svoju druhú elementárnu podstatu, narozdiel od ostatných. A práve v túto chvíľu pochopil, že má byť milujúci a optimistický človek. Preto začal od znova. Stal sa presne takým človek, akým chcel aby bol jeho nevlastný otec. Vykonal ešte niekoľko misií a potom dostal ponuku vstúpiť do ANBU týmu. Neváhal a ponuku prijal. Absolvoval niekoľko misií a bol povýšený na osobnú stráž Mizukage-sama.

A tak sa Techi snaží prežiť svoj život naplno, riadiť sa svojím snom a nikdy sa nevzdávať...

Ostatné:


Zoznam jutsu:
Základné techniky ranku E
Kirigakure no jutsu-rank D
Kuchyiose no jutsu-rank C /Žraloky/
Mizu Bunshin no jutsu-rank C
Suiton: Daikōdan no Jutsu-rank S
Suiton: Suikōdan no Jutsu-rank A
Suiton: Goshokuzame-rank B
Suiton: Senshokukō-rank A

/Poprosil by som aby mi Admini zmenili meno na Techi Hoshigaki. Za prípadné chyby a nedostatky sa hlboko ospravedlňujem. Ak v niečom bude chyba tak to rád zmením.../

2Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sat Feb 25, 2012 3:02 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Nenosí ANBU výbavu ani ANBU katanu.
Tohle nepůjde. Pokud chceš být ANBU, tvé pravé jméno nikdo nebude znát.
ANBU je člen elitní jednotky. Nesmí být nikdy poražen. Nesmí se nechat zajmout nepřítelem.
Po smrti po něm nesmí zůstat tělo. A především "vždy" a za každou cenu bude nosit ANBU masku, výbavu i katanu xD

Techi si pamätá len to ako sa vo veku piatich rokov, celý zakrvavený a dorezaný pomalými krokmi približoval ku dedine Kirigakure no sato.
Ano. Také zbožňuji pětileté hrdiny, kteří jsou pro okolí takovou hrozbou, že je někdo téměř zabije. Ale samozřejmě i v pěti letech jsou maximálně silní a dokáží utéct. Jako naschvál pak narazí na největší vesnici v okolí a zázračným způsobem omdlí přímo do brány. Že by do ní vrazil?

Po dlhom zotavovaní v nemocnici sa ho ujal jeden z ANBU, ktorý ho zachránili.
Toto je nemožné. ANBU zakrývá svou identitu. Nemůže si vzít na starost jen tak nějaké dítě z nemocnice. Putovalo by nejspíš do sirotčince. Nehledě na to, že v krvavé mlžné by se na něj zřejmě všichni vykašlali a nechali by ho osudu xD Je to asi tak reálné jako Zabuza v růžové sukni.

No Techi neodpovedal.
Můžu připomenout, že ANBU vědí, jak vrátit paměť? xD A nebo se v ní prohrabat a najít si, co potřebují, sami.

Deň, čo deň. Od rána do hlbokej noci.
Ano. Žádný ANBU skryté vesnice nemá na práci nic jiného než se celý den bez přestávky točit okolo pětiletého dítěte. Nehledě na to, že si to mrně sotva dojde na záchod bez doprovodu ho samozřejmě může učit bez přestávky s chakrou. Co jiného?

Bolo to neuveriteľné ako malý chlapec poráža svojich sensei-ov bez kliknutia oka.
xD Ale proč by člen Akademie, který neumí ani nejslabší Ninjutsu, nemohl porazit pár Jouninů s S-rank technikami, že? Nechtěl jsi tam náhodou napsat, že porazil Mizukageho, ale kvůli své skromnosti jeho post odmítl?

Netrvalo dlho a Techi ako jediný 12 ročný chlapec vstúpil do Jouninských skúšok.
V pěti celé dny a noci trénoval, tak proč by se ve dvanácti nemohl stát Jouninem, že?

Suiton: Suikōdan no Jutsu
Je B-rank xD

3Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sat Feb 25, 2012 3:37 pm

Shisui



Toto je nemožné. ANBU zakrývá svou identitu.
Nemůže si vzít na starost jen tak nějaké dítě z nemocnice. Putovalo by nejspíš do sirotčince. Nehledě na to, že v krvavé mlžné by se na něj zřejmě všichni vykašlali a nechali by ho osudu xD Je to asi tak reálné jako Zabuza v růžové sukni.


Deň, čo deň. Od rána do hlbokej noci.
Ano. Žádný ANBU skryté vesnice nemá na práci nic jiného než se celý den bez přestávky točit okolo pětiletého dítěte. Nehledě na to, že si to mrně sotva dojde na záchod bez doprovodu ho samozřejmě může učit bez přestávky s chakrou. Co jiného?

Bolo to neuveriteľné ako malý chlapec poráža svojich sensei-ov bez kliknutia oka.
xD Ale proč by člen Akademie, který neumí ani nejslabší Ninjutsu, nemohl porazit pár Jouninů s S-rank technikami, že? Nechtěl jsi tam náhodou napsat, že porazil Mizukageho, ale kvůli své skromnosti jeho post odmítl?

Netrvalo dlho a Techi ako jediný 12 ročný chlapec vstúpil do Jouninských skúšok.
V pěti celé dny a noci trénoval, tak proč by se ve dvanácti nemohl stát Jouninem, že?



1.Anbu môže ale nemusí záleží od osobnosťy toho Anbu či ho zachráni alebo nie takže tu nepíš sprostosti
2.Kakashi Hatake sa stal v 12 rokov Jounin takže tu nepíš sprostosti že nemôže sa stať vtedy
3.Na akademii učia Chuuniny a nie jouniny s S rank technikami...
4.To je odomna všetko a toto je forum nie rozprávka prečo tu by nemohol?!

4Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sat Feb 25, 2012 3:56 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

1. Nezáleží na osobnosti ANBU.
ANBU je ANBU a bude se tak chovat. Pokud chce vychovávat dítě, již ANBU není.
Nemohl by mu pak dát své příjmení, jelikož ANBU svou identitu skrývají.

2. Naruto se taky naučil Rasengan za pár dní. Znamená to, že to tak bude mít každý?
Hatake Kakashi byl jedinečný a Techi není Kakashi. Všichni hráči budou pouze průměrní. Nechceme tu ani Nagata ani Tsunade. A průměrně se Chuuniny lidé stávají kolem patnáctého roku.

3. Ano, ale myslíš, že by Naruto porazil Iruku? xD
Oiroke no Jutsu nepočítaje.

4. Jsem ráda, že je to od tebe vše, zvlášť, když máš potřebu rýpat již v prvním příspěvku za účet. Ano. Toto není pohádka. A právě proto tu nebudou běhat kouzelné víly schopné udělat z každého OP hrdinu jen pro dobrý pocit.
Platí tu určitá pravidla a zároveň je vyžadováno racionální uvažování.
Kdo jej postrádá, nemusí tu být. Nikoho k tomu nenutíme.

5Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sat Feb 25, 2012 9:08 pm

Techi Hoshigaki

Techi Hoshigaki

Ja to poviem, len tak. Chcel som si zahrať. Najprv som zrobil jednu z mojich naj postáv, no nič. Teraz som urobil túto...áno ja viem, bola to 30min. práca ale už sa mi nechcelo znova zabiť niekoľko hodín nad jednou postavou, ktorá bude aj tak zamietnutá. Ale, čo už...Zmieril som sa s tým. Neviem, prečo sa tu rozoberá živoťák, ktorý bude v RPG spomínaný len občas alebo nikdy.

1. Nie každý ANBU nosí brnenie, niektorý nosia len plášte. Tak prečo moja postava nemôže nosiť plášť?
2. O živoťák som sa vyjadril. Nechcem ho tu rozoberať. Viem možno nie je najoriginálnejší, najlepší a ja neviem ešte, čo. Ale bol písaný asi len 5-10min. Tak to potom tak vyzerá.
3. Ten súboj som myslel v oblasti Taijutsu, ale živoťák už neriešim.
4. Ja fakt nie som z tých ľudí, ktorý žijú len pre OP posty. Chcem si v kľude zahrať, no asi to nepôjde.
5. A fakt nemám rád ak niekto ma niekto chytá za slovíčka. Nechcel som to tu všetko rozoberať. Ale ty všetko, čo si mohla si skomentovala.
6. Čo sa týka techniky, tak to som fakt nevedel. Ale u vás je povolená len 1 B-rank technika...Takže som nemal na výber...

To je teraz odomňa všetko. Všetko, čo som chcel povedať, som povedal...
Ja tu končím. Majte sa pekne...žite blažene a atď. atď.

6Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sat Feb 25, 2012 9:23 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

1. Nebyla řeč o pláštích či brnění. Já tu mluvím o masce, kataně a dalším vybavení xD
2. Nejde tu jen o originalitu, ale i o reálnost. Té se cení víc než nesmyslů. Jak sis mohl všimnou, povolila jsem několikařádkový životopis. Proč? Protože si v něm slečna nehrála na Kakashiho s postupem ve dvanácti ani na supermana.
3. Pak jsi to měl napsat.
4. Možná, že nejsi. Ale jak my to máme vědět, když nám to nedokážeš? První, co jsi chtěl, byla vysoká hodnost. Pak se však očekává, že životopis bude nejen na úrovni, ale i přiměřeně OP.
Ne pro hrdinu s nevídaným talentem.
5. Ani já to nemám ráda. Bohužel jsem tu Admin já a já se bavím hrou "Kdo to vzdá"
Zřejmě nemáš žaludek na postavu, která nebude přesně podle tvého a nesnesl bys menší opravu. Neřešíš to, ale rozebíráš. Vtipné. Ale Zabuzu v růžové už jsem zmiňovala, že? Spíš než k chytání za slovíčka bych to přirovnala k pouhému oznámení faktů.
6. Jednu A-rankovou techniku můžeš nahradit dvěma B. Jedno B dvěma C. Jedno S dvěma A. Jedno C dvěma D... Je to tak primitivní až to bolí.

Neměla jsem v plánu nikoho urazit.
Podívej se na to prosím z té lepší stránky. Neznám tě, ty neznáš mě.
Ale já znám pravidla tohoto fóra a racionálnost Naruta. A kvůli ní toto povolit nemohu.
Pokud chceš takovou postavu, začni od Genina a vypracuj se na ni. Uvidíme, jestli ve dvanácti budeš Chuuninem. A jestli začneš hrát za pětileté dítě xD
Není to o tom, že by se mi něco nelíbilo... Ale jako správná Uzumaki holt nemůžu pochopit to, co není zcela zřejmé.

Chtěla jsem po tobě jasná fakta.
Ne dobrodružný román.

7Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sat Feb 25, 2012 9:42 pm

Techi Hoshigaki

Techi Hoshigaki

1. Nebyla řeč o pláštích či brnění. Já tu mluvím o masce, kataně a dalším vybavení xD
Ale ja tu hovorím o plášti, nie o výbave všeobecne.

2. Nejde tu jen o originalitu, ale i o reálnost. Té se cení víc než nesmyslů. Jak sis mohl všimnou, povolila jsem několikařádkový životopis. Proč? Protože si v něm slečna nehrála na Kakashiho s postupem ve dvanácti ani na supermana.
Prepáč, ale chcel som mať tú postavu urobenú, čo najskôr! A nie znova zabiť niekoľko hodín, do frasa. Myslím, že teba by to tiež nebavilo, ak by si si robila postavu už po druhý krát, pričom prvý krát si si dala fakt záležať a robila si to aj o niekoľkých hodinách večer aj napriek tomu, že máš na druhý deň skúšky. Mne je osobne úplne jedno, vy ste Admini a ja nie som hoden aby som tu niekoho obviňoval, že mal kratší živoťák alebo tak nejak. To je vaša práca...

4. Možná, že nejsi. Ale jak my to máme vědět, když nám to nedokážeš? První, co jsi chtěl, byla vysoká hodnost. Pak se však očekává, že životopis bude nejen na úrovni, ale i přiměřeně OP.
Ne pro hrdinu s nevídaným talentem.
A ako to mám dokázať, keď nemám ani povolenú postavu. A ešte mi povedz, že ten prvý živoťák nebol fakt na úrovni, tak ja fakt neviem. Primerane OP? Tak vy to tu budete mať teda pestré.

5. Ani já to nemám ráda. Bohužel jsem tu Admin já a já se bavím hrou "Kdo to vzdá"
Zřejmě nemáš žaludek na postavu, která nebude přesně podle tvého a nesnesl bys menší opravu. Neřešíš to, ale rozebíráš. Vtipné. Ale Zabuzu v růžové už jsem zmiňovala, že? Spíš než k chytání za slovíčka bych to přirovnala k pouhému oznámení faktů.
Kdo to vzdá? Tak to je smutné... Ja práve to, že znesiem opravu, ba priam ju niekedy pýtam..ale skonštatovať skoro každú 7 vetu je trochu veľa aj na mňa. Aj ja som Admin ale systém, "Kto to vzdá" je úplne na nič. Neriešim ale rozoberám, najmä preto lebo ma dosť serie, všetko to, že na prvý krát som si dal fakt záležať..A teraz budeš hovoriť, že to bolo o ničom? Tak to trošku naserie, nemyslíš?

Nemala si v pláne. To je pekné ale urobila si to...Neviem, koľko krát ti to ešte vysvetlím ale chcel som to mať urobené, čo najskôr a keby som mal znova písať tak mi to znova zabije čas. O tomto fóre som si fakt myslel, že sa bude správať trošku ľudskejšie ale je to tu také isté ako na NSGO a na podstatných väčšín fór. Najradšej je pozerať na seba a na všetkých mojich kamarátov. Smutné...

8Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sat Feb 25, 2012 11:21 pm

Ryuuji

Ryuuji
Genin

Hou je čas trochu uklidnit divokou vodu.
Schopnost Neiro-chan je už pohledu jasná, dokáže svým komentem vytočit i toho největšího flgemouše a kliďase. Nicméně nemám jí za zlé co tu napsala jen říkám že ráda píše provokativně pokud se jí něco nelíbí... a že už jsem to také zažil. To by jí pak člověk nejraději uškrtil, nicméně i přes to se snaží dělat věci správně.
Inu to by bylo dost povídání oní zas tak dobře jí neznám a vrhneme se na tebe Techi (pokud dovolíš -kun) Chápu, že jsi si s tím dal celkem dost práce. Nicméně jsou tu fakta o ANBU (kór o kiri anbu) a myslím že i když nechtěně omylem jsi se trefil to červených bodů které tady Neiro ráda opravuje. Jde o reálnost vzhledem k faktům, jež jsou v Narutovi známa a tak dále.

A ako to mám dokázať, keď nemám ani povolenú postavu.
Ano, to je zajímavá otázka, jelikož i když se už takhle většinou někomu podařilo někoho přemluvit většinou to dopadlo zklamáním, čímž nechci říct že u tebe to dopadne stejně. Jen chci říct že čím více admin má zkušeností tím méně věří lidem které nezná (což ty jako Admin jistě víš). Proto by pro tebe bylo lepší začít jako genin a postupně si zde udělat jméno, které zde již nějací lidé mají (což neznamená protekci, ale důvěru A POZOR to jsou dvě rozdílné věci)

To by bylo z mé strany asi vše a omlouvám se že sem adminům do toho píši

9Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sun Feb 26, 2012 7:31 am

Techi Hoshigaki

Techi Hoshigaki

Pozri sa ja nemám problém začať ako genin. To je fakt ten najmenší problém, ale ak znova bude nepovolené, tak za to mi fakt nestojí. Ešte mi povedz ako mám začať hrať, keď už teraz vidím, že som si nesadol s Adminkou, čo sú fakt, že ojedinelé prípady. Tak za to mi fakt nestojí.

10Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sun Feb 26, 2012 7:44 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

A víš, co je nejlepší? xD
Že některým lidem jsem v klidu poopravila životopisy již při psaní. Nikdo neříká, že u toho máš strávit několik hodin. A že ti nejsem příjemná, to ti nemám za zlé, nicméně stojím si za svými slovy. Špatně se zformuloval věty, co se dá dělat. Nebylo by jednoduší napsat dvě věty o narození a rodičích, dvě o šťastném dětství, tři o času na akademii, tři o zaměření, dvě o tom, jak jsi se stal Geninem... A vualá! Počítám-li větu na řádek měli bychom tu desetiřádkový obyčejný životopis, který bych s radostí povolila. Na druhou stranu pokud tu mám něco dlouhého a napsaného rychle pak tomu i já musím věnovat svůj čas a když hned na začátku u chladného Kiri ANBU, od kterého se má čekat hodně, vidím něco jako "nepoužívá ANBU výbavu" tak mě nenapadne, že tím myslíš jen plášť a okamžitě mi vylétne obočí vzhůru. S tím prvním pocitem pak už komentuji celý životopis a jakmile vidím další nereálnost, mám o hráči svůj obrázek. Na sarkasmus by sis asi mohl zvyknout... Dokonce doufám, že bys mě časem přestal i nenávidět xD Ale pravidla jsou pravidla, co se dá dělat. A pokud se tu bavíme o reálnost.. Kolika lidem zabili v období míru? Kolik lidí ztratilo paměť? Kolik lidí vychovával ANBU? Kolik lidí se vůbec mohlo stát ANBU? Kolik lidí z ANBU nenosí masky a používá pravé jméno? Nehledě na to, že u poslední otázky vidím odpověď "nikdo."
Nehledě na to tedy velmi malé množství.
Nejde tu o mě nebo o to, jestli jsem nebo nejsem příjemná.
Jde o to, že jsem ti tu prostě svým způsobem vyčetla chyby.. Ok. V tomto má Ryuuji svatou pravdu. Špatně se to skousne. Ale já tuhle "hru" ráda.
Životopis na ANBU musí být přesně tak akorát. Buď se zařiď podle toho, nebo hraj za Genina a nebo tu nehraj vůbec. To je pro mě ale jasný signál, že jsi to vzdal. A že bys neměl na to tu normálně psát.
Ok. Vzdáš to nebo to zkusíme ještě jednou s čistým štítem?

11Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sun Feb 26, 2012 10:44 am

Techi Hoshigaki

Techi Hoshigaki

Challenge accepted! Ale najprv si počkám na jednu nemenovanú osobu, bez ktorej nezačnem...

12Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sun Feb 26, 2012 10:59 am

Ryuuji

Ryuuji
Genin

Techi Hoshigaki Tumblr_lxjnmfhpX21qcac5s
-
Není kam spěchat, hra se stále rozjíždí xD

13Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sun Feb 26, 2012 1:23 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ach, hádat se nad tak krásnými klišé. Pamatuji si jedno forum, kde bylo 80% lidí "sirotky, kterým někdo zabil rodiče a oni se chtějí mstít". Těch zbylých dvacet jsem byl já a mých pár přátel. Ale je to roztomilé.

14Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sun Feb 26, 2012 1:55 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Já se nehádám, já si hraju a dobře se bavím xD

Techi, doufám, že mě nenecháš čekat dlouho... A oznámíš mi svou skutečnou hodnost.

ANBU - Změnit celý životopis. Žádná klišé o jakých mluvil Phate xD
Jounin - Klišé pryč, některé věci nahradit xD
Chuunin - Na úkor Jounina. Co nejvíce klišé pryč xD
Genin - Je pořád volný Sanbi, nepletu se?
Genin - Stačí deset řádků "bez klišé"

15Techi Hoshigaki Empty Re: Techi Hoshigaki Sat Apr 28, 2012 7:03 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Nic, nic ^^ Nikdy neschválené postavy se přesouvají na Hřbitov.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Reizo Hoshigaki
» Reizo Hoshigaki

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru