Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Dlouhá cesta z hor

4 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 3]

1Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Dlouhá cesta z hor Fri Feb 24, 2012 1:27 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

First topic message reminder :

Polokamenité pláně na samých hranicích země. Iwa už je moc nehlídá, takže se zde shromažďují bandité, divoká zvěř atd.


51Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Sun Feb 26, 2012 10:15 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Na pokyn se otočím a chytnu se Kioshiho. Je mi fuk jak teple to vypadá, zjevně má plán a dal mi rozkaz.

52Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Sun Feb 26, 2012 10:38 pm

Kioshi

Kioshi
Jounin

Na obličeji se mi objevila malá kapička.
Oni nerozumí slovnímu spojení "až řeknu teď"?
Teď jsem to musel zahrát o dost líp, protože to, jak mě ti dva objímali bylo řekněme lehce nápadné.
"A-abych se vám přiznal, t-tak mi je vždycky o něco líp, když mě někdo obejme," vyrazil jsem ze sebe, zatím co jsem od pasu vysvobozoval další pouzdro.
Kret*ni! Kvůli vám příjdu i o lístky.
Vysvobodil jsem pouzdro jak nejrychleji jsem mohl a hodil jsem ho k tomu prvnímu. Snažil jsem se, abych při tom vypadal pořád patřičně vystrašeně. Ve chvíli, kdy pouzdro opustilo mojí ruku jsem se ale soustředil už na něco úplně jiného. Ve třech jsem tuhle techniku ještě nikdy neprováděl a tak jsem doufal, že to vyjde. Ve dvou to šlo, to jsem věděl, ale ve třech...
Půda pod našima nohama najednou povolila, protože se změnila na písek. Samozřejmě, že jsem za to mohl já. Bleskově jsme se všichni tři propadli pod zem a já doufal, že to nikomu z nich neurazilo ucho, nebo něco podobného.
Jestli se mě někdo z nich pustí, bude mírně řečeno v pr... prolétlo mi hlavou. Nezbývalo než doufat, že se o to nikdo nepokusí. Zatím jsem nás směřoval tam, kam jsem chtěl.

53Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Sun Feb 26, 2012 10:45 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Na písek nad vámi začaly jen těsně po vašem propadu dopadat kameny a bylo slyšet několik výkřiků. Zajděte pro toho slepce! zakřičel vůdce a bylo slyšet několik kroků pryč.

54Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Sun Feb 26, 2012 11:58 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Co to je?Divil jsem se když jsme padali.
Slepec?Uslyšel jsem a tak jsem nad tím přemýšlel.Asi mají senzibyla.

55Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Mon Feb 27, 2012 5:48 am

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Paráda... a teď je plán jaký?? optám se a snažím se zorientovat.


// sorry, reagovali jsme na tuhle část postu: ,,využil jsem okamžiku, kdy pouzdro dopadlo na zem a syknul na ty dva pokyn tak, aby to slyšeli jen oni,, Smile

56Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Mon Feb 27, 2012 8:15 am

Kioshi

Kioshi
Jounin

(pohoda... stane se Smile v ČR je všeobecný jev, že mají lidé tendence plně se nesoustřdit na text. A při nešťastné formulaci autora pak vzniká tohle)
Byl jsem fascinován faktem, že se ti dva pokouší mluvit pod zemí. Z osobních zkušeností jsem věděl, že to není zrovna nejlepší nápad. Minimálně se vám dostal písek do pusy. Nehledě na to, že to mohlo prozradit naši polohu. Zato to, co řekl vůdce mě zneklidnilo.
Slepec?! Senzibil? Civilista, kterého vzali jako rukojmí?
Původně jsem chtěl zamířit do křoví, ve kterém zmizeli kolejnice předpokládaje, že tam nebude moc banditů, protože se všichni soustředili na nás. Na druhou stranu teď, když vůdce někam poslal svoje lidi by to bylo dost riskantní. Nakonec jsem se rozhodl zamířit úplně na druhou stranu. Vynořili jsme se kousek od místa, kde jsme se s Kalenem tak dlouho dohadovali, dost daleko z dohledu banditů. Čekal jsem, až se mě ty dva pustí a mezitím jsem začal odpovídat na otázky.
"To bylo Moguragakure no jutsu," odpověděl jsem nejdřív Kalenovi.
"A co se plánu týče, ten je teprv ve vývinu, bylo by dobré zjistit, kdo je slepec," řekl jsem směrem ke Kashikemu, ale během řeči již skládal pečetě, takže bylo jasné, že nějaký nástřel plánu už mám.

57Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Mon Feb 27, 2012 10:03 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

V dálce jste viděli spoustu lidiček, kteří se míhají sem a tam. Nikdo vás nejspíš ale neviděl.

58Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 5:50 am

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Rád bych jen upozornil na několik faktů. Tím prvním je fakt že čím déle se tu budeme zdržovat tak tím větší je šance že nás najdou. A tím druhým je fakt že pokud teď převezmeme iniciativu a zaútočíme, máme moment překvapení. Nemůžou očekávat tak rychlý protiútok od tak malé skupinky.

59Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 7:32 am

Kioshi

Kioshi
Jounin

Doskládal jsem pečetě a vedle mě se objevili tři zemní klony. Usmál se na Kashikeho.
"Správně. Ale právě teď je čas na to útočení ze zálohy, které tu celou dobu propaguje Kalen."
Jeden z mých klonů poskládat pečetě na Henge a proměnil se na Kashikeho. Já jsem se mezitím obrátil na Kalena.
Ty umíš Iwa bunshin no jutsu, že? Mohl by jsi jeden vytvořit? Ušetří mi to čakru, kterou budu potřebovat."

60Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 2:31 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Jop, už mlčím. Usměju se a překontroluji si výzbroj. Dotáhnu si pásek u pouzdra na noze a pevně si upevním boty. Když si myslím že jsem připravený, prohlédnu si svého klona. Teda... to je ale xicht... vypadá skoro jako já.

61Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 4:06 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Doton Bushin!Vytvořim klon.Mám udělat zemětřesení?Když už jsem byli u rodělování technik kdo co bude dělat,nemohl jsem odolat.

62Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 5:40 pm

Kioshi

Kioshi
Jounin

Zasmál jsem se nad Kalenovou chutí do boje.
Bože, ten neustálý euforismus a chuť být všude první. Jen se divím, že to nemá pořádný mozek, dle jeho nátury by přece měl stát v řadě, když se rozdávaly, první.
"Zatím se kroť, přenechej to svému klonu a když budeme mít smůlu, ještě to využiješ," pousmál jsem se, zatím cl můj klon s druhým mým klonem, který vypadal jako Kashike se přiblížili k jeho klonu a nedávaje mu prostoru k protestu ho objali. O malou chvilku později zajeli pod zem. Stejně tak učinil poslední klon, který tu zbyl a zůstali jsme tam opět jen mi tři.
"Takže, náš útok bude rozdělený do tří fází. Jak jste si mohli všimout, první zaútočí klony. Téměř zároveň s nimi se do toho dám já. A vy budete moje záloha."
Přelétl jsem ty dva očima.
"Takže potřebuju znát vaše schopnosti."

63Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 6:14 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Můj otec před smrtí řekl jsem sem opravdu dobrý šermíř a ovládám doton.Řekl jsem tiše kdyby nás sledovali aby to kdyžtak neslyšeli.

64Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 7:03 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Jsem dobrý v Taijutsu. Ovládám Shunshin a Doton: Hliněný štít. Můj výraz hovoří jasně o tom že jsem na své schopnosti patřičně hrdý.

65Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 8:17 pm

Kioshi

Kioshi
Jounin

Zadíval jsem se na Kashikeho.
Jestli v tom taijutsu není opravdu dobrý, tak bude nejspíš genin. Na druhou stranu... pohled mi přešel ke Kalenovi.
"Dokud nebudu ve stavu, kdy s vámi budu moct komunikovat, přebírá velení Kashike. Pokuste se držet stranou co nejdéle a hlavně prosím žádné zbrklé útočení.
Začal jsem skládat pečetě.

66Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 8:51 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Rozumím. Zaútočím až to bude opravdu nutné. Ve tváři mám vážný výraz, kterým se snažím zakrýt svojí nervozitu. Mám velení... nesmim to zvorat...

67Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 9:58 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Podívám se na Kashikeho.Ty jsi Chunin nebo Jounin?Otážu se překvapeně.
Takže mě chce nasrat.Dobře.Připravím se k možnému útoku.

68Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 10:18 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Otočím se na Kalena se zamyšleným výrazem. Hm... myslím že pokud se nestalo něco o čem nevím, tak jsem genin. Proč?? Je to důležité??

69Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 10:22 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Ne vše v naprostém pořádku.Podívám se a chce se mi brečet.Kioshi tebe zabiju!Přísahám že ti ueknu koule a narvu ti je do nosu!Potom ti vydloubnu oko a donutim tě se na něj koukat až ho budeš jíst!

70Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Tue Feb 28, 2012 10:33 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Jsi si jistý??? Vypadáš naštvaně...

71Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 8:51 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

U jeskyně se to začalo uklidňovat a srocovat. Nejspíš už zahlédli čát vaší skupiny.Všichni bandité vytáhli obušky, nože a praky.

72Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 11:11 am

Kioshi

Kioshi
Jounin

Kalen vypadal opravdu hodně naštvaně.
Uražená pýcha, hmm?
"Neber si to osobně Kalene. Nepochybuji o tvých schopnostech, ale Kashike se prostě zatím projevil, jako lepší taktik."
Usmál jsem se na něj, ještě než jsem následkem techniky splynul s okolím. Chvíli byli slyšet moje tiché kroky směrem k formujícímu se zástupu, pak jsem si ale začal dávat větší pozor a příliš se vzdálil.
--
Mezitím se v místě, kam jsem původně chtěl zamířit - za křovím, kde mizely kolejnice, vynořila replika našeho týmu. Chtěl jsem zjistit, jestli je tam karavana a tohle byla dobrá příležitost. Zároveň jsem ale byl připravený k boji.

73Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 11:25 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Za křovím byl ukrytý vchod do jeskyně. Křoví trochu zapraskalo a ozvalo se: "Támhle jsou!!!"

74Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 3:47 pm

Kioshi

Kioshi
Jounin

Moje klony rychle odskočili od toho Kalenova a ten který vypadal, jako já se postavil čelem ke křoví, připravený k boji. Ten, který vypadal jako Kashike se obrátil a zaběhnul dovnitř jeskyně. Znalost toho, co je uvnitř rozhodně nebyla k zahození.

75Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 6:09 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Vše je v naprostém pořádku.Usmál jsem se mile.Přetvařování mi nejde ale co vybiju si to na tý sebrance.

Kalenův Klon

Klon se připravil na boj s jedním Kunaiem v levé ruce a se třema v pravé.(mezi prsty.

76Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 6:27 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Kalenův klon byl zasypán kameny, ale kupodivu ho žádný netrefil. To se na něj ale už vrhli dva bandité s obušky.

Mezitím Kioshiho klon zaběhl do jeskyně, kde po několika krocích uviděl vůz, k němu přivázané 4 postavy a dva bandity.

77Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 7:06 pm

Kioshi

Kioshi
Jounin

Klon, který zůstal před jeskyní se nyní vrhnul na pomoc Kalenovi a vyblokoval jeden kyj svým předloktím. Nutno říct, že ho to poslal do kolen a před ním se nějakým záhadným způsobem objevili kolejnice o šířce jeho nohou.

Klon, který byl v jeskyni s výzorem Kashikem se mezitím rozhodl zkusit nenásilnou cestu. Všichni banditi nás přece nemohli vidět a tihle byli u vozu. Nedal na sobě znát rozpaky a rozběhl se přímo k nim.
"Chlapi, venku se to mele, pojďte se přidat, pořádně jim to nandáme!"

78Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 7:11 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Banditi si klon prohlíželi a pak se zakřenili. Nejsme blbý. My tu máme hlídat vězně. Popadli kameny. A tebe neznáme. rozmáchli se k hodu.

Venku mezitím první bandita pokračoval, druhý bandita byl poněkud překvapen ochotou Kioshiho klonu, a trošku ustoupil. Práčata mezitím nabijeli další kameny. Nebyli hloupí- opět se schovali do křoví, tekže jejich přesná poloha nebyla znát. Mohli jste ale tušit, kde jsou.

79Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 7:36 pm

Kioshi

Kioshi
Jounin

Klon, který vypadal jako Kashike se rozhodl o poslední pokus. Zastavil okamžitě na místě a zvedl vystrašeně ruce do vzduchu.
"Počkejte, chlapy! Já jsem tu nový a já... já jsem si myslel... podívejte, proč by jste si nemohli užít trochu srandy?... zkusil to zahrát na jejich sadistickou stránku.

Klon, který se potýkal s banditou využil chvíle jeho zaváhání a vyrazil prudce vpřed, hlavou mu míříc na břicho.

80Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 7:49 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Bandité v jeskyni se už chystali něco říct, když najednou vše utichlo a jako naschvál se ozval jeden z "vašich". No vidíš, já ti říkal, že pro nás přij... nedořekl a zblednul.
Bandité se zazubili: No to si užijem. Ale s tebou! a mrštili po klonu dva kameny.

Před jeskyní:
Bandita zavrávoral a oba jste se svalili na zem. Doufám, že jsi použil i ruce. Jinak tě bude hlava zatraceně bolet.

81Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 7:57 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalenův Klon

Hodil jsem levou rukou Kunai tak aby to vypadalo že míjí banditu.V tu chvíli jsem třemi hody oný Kunai nasměroval ostatními Kunaii do jeskyně.Poté jsem se sehnul a uhybal ranám.

82Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 8:25 pm

Kioshi

Kioshi
Jounin

Kamenům se klon v jeskyni lehce vyhnul úhybem do prava a pak se rozběhnul na jednoho banditu - pochopitelně na toho v pravo. Za běhu jsem ale vytáhl kunaie, které mi jediné zůstali a hodil ke každému banditovi po třech. V tu chvíli přiletěl do jeskyně kunai.
He?

Bandita se převážil a můj klon spolu s ním. Ruce se samozřejmě k jeho chvatu přidali, nicméně o dost později, takže se hlava ozvala.
Sakra, to má ten chlápek břicho z ocele?!
Teď nebyl čas na kňourání. Vzhledem k tomu, že měl momentálně hlavu v úrovni jeho břicha, se zapřel rukama po stranách těla, udělal něco, mezi kotrmelcem a stojkou. V příští chvíli již letěly z vrchu banditovi do obličeje moje nohy.

83Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Wed Feb 29, 2012 10:31 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Kalenův klon kvůli směrování kunaiů dostal jednu ránu do zad (byls otočený k útočníkovi zády). Budeš chvíli lapat po dechu.

V jeskyni se manévr jakžtakž povedl, odneslo to oblečení protržené od kunaie, nicméně první bandita se skácel k zemi.

Poslední klon se převážil a dopadl na banditu, i když ne úplně tak, jak by chtěl. Křuplo to a banditovy vypadl jazyk z pusy. Se zlomeným vazem toho už moc neudělá. Do boku tě ale trefilo pár kamenů od praku, když ses zvedal.

84Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Thu Mar 01, 2012 7:55 am

Kioshi

Kioshi
Jounin

Klon před jeskyní se začal zvedat, když ho do boku udeřilo pár kamenů z praku. Nebyly nijak zvlášť nebezpečné, ale vystřelení z praku jim dodávalo patřičnou hybnost. A kdyby se člověk trefil na správné místo...
Proč zrovna do boku?!
Pár kamenů se dostalo do mezery, mezi předním a zadním plátem. Jmenovalo se to sice hrudní plát, ale díky bohu to zahrnovalo i plát na zádech. Jenže oni se trefili do mezery. A k tomu ta zatracená hlava. Klon vytrhnul mrtvému banditovi z ruky obušek.
"Zabavuje se!"
Nezdálo se, že by protestoval. S vražedným výrazem v obličeji se otočil ke křoví, ze kterého vyletěly kameny.

Klon se při pohledu na své oblečení, neubránil úlevné myšlence, že originální oblečení je stále v pořádku. Ale bůh ví, na jak dlouho. Když se jeden z banditů skácel k zemi, zastavil klon na místě a prudce se obrátil k druhému. Tentokrát letělo všech šest kunaiů na něj.

85Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Thu Mar 01, 2012 9:55 am

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalenův Klon

Trochu jsem zavrávoal a opravdu nevypadal nadšeně.Vytáhl jsem meč stále krytý pochvou.Máchl jsem s ním útočníkovi na bradu a pokud stál někdo zamnou,pokusil jsem se ho zasáhnout do boku.

86Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Thu Mar 01, 2012 10:06 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Druhý bandita v jeskyni se snažil zakrýt alespoň obličej, ale tři kunaie stejně zasáhly břicho a slabiny.

Venku vám došlo pár věcí. Zaprvé: Náčelník se starcem se ještě ani nepohnuli, a zadruhé: Banditů bylo pořád stejně (i když tamti byli mrtví na zemi).

Kalenovi se podařilo banditu alespoň vystrašit, když už nic. Ale nezasáhl.

87Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Thu Mar 01, 2012 1:48 pm

Kioshi

Kioshi
Jounin

Klon před jeskyní se zarazil a zamyšleně se rozhlédl kolem. Bylo jich na nás moc. To jsem věděl od začátku. A já neměl žádný plošný útok. Byl jsem více méně bojovník na krátkou vzdálenost, stejně jako ti dva. Ale tohle bylo vážně divné. Proč na nás nezaútočili hned všichni? A ten starý slepec nedokázal odhalit moje techniky, v čem tedy spočívali jeho schopnosti.
Že by... ale já jsem jen klon...
Zvedl jsem ruce nad hlavu a pustil obušek.
"Fajn, jestli je to genjutsu, tak jste mě dostali. Nedokážu ho zrušit."
Musel jsem mít jistotu.

Klon uvnitř jeskyně ztuhnul, když slyšel slova z venku. Pro jistotu ale ještě obdaroval každého banditu jedním kunaiem. Mířil na krk.

88Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Thu Mar 01, 2012 2:02 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Uvnitř jeskyně začali vězni prosit, aby je zachránil. My nic...dali jsme jim karavanu. Mysleli jsme, že nás pustí. Říkali, že jestli jim nepřivezeme tuhle karavanu až pod nos, že vtrhnou do vesnice a zabijou naše rodiny. My za nic nemůžeme. Museli jsme přivézt karavanu až sem! Zachraň nás, prosím!

Vně jeskyně se zatím vůdce banditů nechápavě podíval: Ge-co?
Stařec se k němu naklonil a něco mu pošeptal. Ne. Neumíme ta vaše kouzla. Až na jedno. Složil pečetě a vedle něj se objevil další muž. Ten, kterému jsi rozrazil lebku svým pádem. Nejspíš uměli také klonovat. Takže...vzdáváte se?

89Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Thu Mar 01, 2012 2:44 pm

Kioshi

Kioshi
Jounin

Klon před jeskyní se neudržel a lehce mu zacukali koutky.
Bylo to ale opravdu stěží postřehnutelné.
Sakra, to musí být čakry. A ty klony jsou zatraceně divné. Nezmizeli. A vypadají jinak, než uživatel.
Pak se na jeho tváři objevil opět vážný výraz. Tohle bylo rozhodně lepší, než jsem očekával.
"Ano vzdáváme se," prohlásil a pohledem střelil po Kalenovi doufaje, že to pochopí.
Naše kouzla...
"Poslyšte, o co vám vlastně jde?"

Klon v jeskyni obrátil oči v sloup.
"Poslyšte, vůbec vás nehodlám zachraňovat ty chlapy jsem zabil jen tak z hecu a teď zase pěkně půjdu domů," prohlásil a sarkasmus z jeho hlasu přímo čišel.
"A teď, kdyby jste chvíli počkali."
Obrátil se k východu z jeskyně.

90Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Thu Mar 01, 2012 3:40 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Z úkrytu pozoruji probíhající bitvu a snažím se si dát dohromady souvislosti. Pak se vrátím ke Kalenovi. Navrhuju je zkusit obejít zatímco Kioshi mluví a zaútočit ze zálohy. Jsi pro??

91Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Thu Mar 01, 2012 5:45 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Jo.Odsouhlasil jsem mu.

Kalenův Klon

Nekromancer?Klony?Coto dělá?Měl jsem strašnou chuť zmizet aby se to dozvěděl originál ale radši jsem to neudělal.Jo.On to neudělal schválně,znám ho.Snažil jsem se vymlouvat.

92Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Thu Mar 01, 2012 5:59 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Výborně... jdeme. Začnu se opatrně plížit do zad našeho protivníka a tam si někde najdu dobrý úkryt.

93Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Thu Mar 01, 2012 6:14 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Ukreju se cca 20metrů od Kashikeho pro jistotu.Kývnu na něj že jsem připraven.

94Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Sun Mar 04, 2012 12:22 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Zajmeme vás a Iwa za vás ráda zaplatí. řekl vůdce a dal si ruce v bok. Začal se smát. Ach, váš vůdce musí být tak slabý a hloupý, když posílá vás tři zachraňovat karavanu.

95Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Sun Mar 04, 2012 12:25 am

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Otočím se na Kalena a gestem mu naznačím aby na ně zaměřil to zemětřesení. Sám se připravím na shunshin k vůdci a rychlý sek cepínem na zákolení šlachy.

96Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Sun Mar 04, 2012 1:42 am

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Shunshinem se vymrštím nad ně.Neměli by mě vidět.Chytnu meč v pochvě a začnu do něj proudit chakru.Ishiho styl Iwa Ryuu: Jishin! Zaječím a s vytažením zbraně z pochvy se v okruhu deseti metrů utvoří zemětřesení.V tu samou chvíli když jsou všichni zmatení a dezorientovaní seknu dopadajíc na vůdce mečem míříc na hlavu.

Kalenův Klon

Jak udělal originál zemětřesení docvaklo mi co dál. Ishiho styl Iwa Ryuu: Nadare! Pod několika soupeři jsem sekem vytvořil lavinu menší kamenů takže se mohli pěkně rozmáznout.Přičemž jsem na jednoho mířil sekem v oblasti žaludku.

97Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Sun Mar 04, 2012 12:03 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Kalenův útok shledám jako velice slušný. Teď mě sice už v křoví nic nedrží ale stejně ještě vyčkám a použiju Kalena trochu jako návnadu na ostatní.

98Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Sun Mar 04, 2012 3:41 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Po několika vteřinách bylo po všem. Vůdce byl rozseknutý na zemi a ostatní se buď dali na útěk nebo se rozplynuli.

99Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Sun Mar 04, 2012 3:59 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Pro jistotu obejdu celou oblast jestli se nepřítel někde neseskupuje. Pokud nic neobjevím, vrátím se k ostatním.

100Dlouhá cesta z hor - Stránka 2 Empty Re: Dlouhá cesta z hor Sun Mar 04, 2012 4:44 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Nic jsi neobjevil. Nejspíš se bandité stáhli do hor a možná už se neukážou. Vaše "kouzla" měla dobrý efekt.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 3]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Nekonečná cesta

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru