Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Kashike Gorin- Kashikeho char

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 8:27 pm

Kashike

Kashike
Genin

Jméno a příjmení: Kashike Gorin

Hodnost: Genin

Vesnice: Iwagakure

Věk: 17

Narození:

Pohlaví: Muž

Klan: nemá

Kekkei genkai: nemá

Sensei: ???

Charakter: Šarmantní a vlídný ke každému, ale přátel má jen pár. Má rád pěkné ženy a dobré jídlo. Co naopak nemusí je rozruch a přílišné nároky.

Životopis: Kashike se narodil do normální rodiny shinobi a žil v ní poklidný život. Jeho otec byl velice dobrý v ninjutsu a matka zase v klasickém boji. Kashike tak získal výborné učitele už od narození a díky tomu na akademii exceloval. Ukončil jí ve 14ti letech a doteď slouží jako Genin, přestože už se mohl pokusit stát Chuninem. Jeho filozofie je jasná: Velký skok vpřed nejdřív někdy vyžaduje malý krůček vzad.

(omlouvám se za krátký životopis ale fakt nevím co napsat k někomu tak mladému a s klidným dětstvím.)

Avatar: Viz. Avatar u profilu

Schopnosti: Pokud se Kashike dostane do ozbrojeného střetu, používá jako zbraň dva cepíny spojené žiletkovým drátem. Drát má klasickou anime délku (známe to, někdy je krátký, někdy je dlouhý atd.). Tyto zbraně si oblíbil už v dětství a rodiče ho v boji cvičí prakticky každý den. Díky tomu už pro Kashikeho nepředstavuje drát hrozbu a může cepíny vrhat, protáčet a chytat za drát jak jen potřebuje. Jinak samozřejmě používá standartní vybavení (shurikeny, kunaie, struny, lístky atd).
Asi stojí za zmínku i výborná fyzická kondice, jak se na pravého bojovníka sluší a takové ty základy jako chození po stromech a vodě.

Techniky:
Kawarimi no Jutsu - technika náhrady
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu

Shunshin no Jutsu - D rank, Technika problesknutí

Doton - Hliněný štít - Ninja před sebou vytvoří ze země hliněný štít, který ho chrání před útoky.
Spoiler:

2Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 8:53 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Někdy bych se ráda podívala do tvých očí, abych zjistila, jestli tvůj pohled vydržím. Co ty víš, třeba bys však nevydržel můj.

Ach, ano. Nei-chan musela odbočit od tématu, jelikož k životopisu nemá co dodat a věta "líbí se mi" jí přijde příliš obyčejná.

Za mě ano.

3Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 8:55 pm

Kashike

Kashike
Genin

Děkuji. O očích pokecáme někde jinde... tady je to moc na očích ;)

4Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 8:58 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

To je samozřejmé.
Příště si najdu i jiné téma, které mohu zkoumat na veřejnosti xD

5Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:03 pm

Kashike

Kashike
Genin

A já měl za to, že tohle je slušné forum :D drž své choutky na uzdě ;)

6Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:10 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Přiznávám, že občas mi myšlenky ujedou, kam by neměly, ale zároveň přísahám, že u osob, které neznám, to tak nebývá. A ač mne láká tě víc poznat jako zajímavou osobu, musím dodat, že na nic úchylného jsem stále ještě nenarazila.

Na druhou stranu to, co jsi zmínil, mne právě přivádí na otázku, na co asi myslíš.
I já měla za to, že je toto slušné fórum.

7Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:15 pm

Kashike

Kashike
Genin

Pojďme tohle vyřešit na skype a nekazit tohle slušné forum. Myšlenky ujíždějí každému a kolikrát se potvrdí staré ,,co na srdci to na jazyku,,... za to se nemůžeš na nikoho zlobit. To, na co teď momentálně myslím je zbytek štrůdlu v lednici, takže nic moc zajímavého.

8Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:20 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Bohužel, nemám již čas tam být.
Po přečtení tohoto postu mi myšlenky ujíždí k jídlu, vzhledem k tomu, že jsem od pěti kvůli zítřejšímu odběru krve nejedla. Co na srdci to na jazyku. Krásné rčení, avšak pravdivé jen u někoho. Často se spálí ten, jež se jím řídí.
Zítra bych měla být on-line.

9Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:20 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Dávej si bacha, Kashi, je to bouda :-D

10Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:21 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

A jakpak zmínku o "boudě" mám brát? xD

11Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:24 pm

Kashike

Kashike
Genin

Phate, příteli, kolikrát už jsem nakráčel do nějáké pasti??? Myslím že bych se nedopočítal. Tahali se nože, stříleli po mě.. a i horší věci se děly a já jsem pořád tady. Neměj o mě strach. :-)

12Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:27 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

To zní jako varování pro námořníka před kouzelnou sirénou.
Kouzelné jistě jsme. Ale tohle zní pro sirénu až příliš vážně.
Nerada se váže a láká do pasti někoho, koho nepotkala. Kdepak, i siréna může mít čistě zájem jen o milé přátelství. I siréna může být opatrná. A i ona může vzhlížet jen k jednomu člověka a ostatní třebas obdivovat, avšak jen jako přátele xD

Prosím, pánové, nemluvme o pastích.
Nejsem šelma. A i když jsem hladová, nemám zájem dnes lovit xD

13Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:30 pm

Kashike

Kashike
Genin

Hm... kdopak že tady loví???

14Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:31 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Já xD Ale jedině v případě, že mi někdo nabídne jídlo a unese mě zítra ráno z laboratoře, do které se mi vůbec nechce xD

15Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:33 pm

Kashike

Kashike
Genin

Tvá sebejistota je přinejmenším inspirující. Není na místě ale líbí se mi.

16Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:37 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Je to smutné, ale ukrývám se za ni. Kdo by respektoval malou bílou vránu, kdyby se nesnažila být sebejistá alespoň v inspirujícím virtuálním světě? xD

A teď je čas jít složit hlavu pod křídla. Nebo se jednodušeji řečeno zachumlat do peřin.
Přeji dobrou noc xD

17Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:40 pm

Kashike

Kashike
Genin

Já tobě také přeji dobrou noc. Ty vráno jedna ;-)

18Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Tue Feb 14, 2012 9:53 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Poslyšte, běžte si vrkat jinam, tohle je Kashikeho charakter, měly by tu být tři posty: Kashikeho charakter, a "povoleno" od každé adminky.

19Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Wed Feb 15, 2012 7:09 am

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Povoleno xD

20Kashike Gorin- Kashikeho char Empty Re: Kashike Gorin- Kashikeho char Wed Feb 15, 2012 12:51 pm

Kashike

Kashike
Genin

Díky ti ;-)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Kashikeho hacienda

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru