Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Rekreační oblast

+2
Yukio Kūgo
Namikaze Yoshiko
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Rekreační oblast Empty Rekreační oblast Mon Jan 23, 2012 6:06 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Rekreační oblast Konohaonse

Horké prameny jsou asi tím prvním, co si představíte pod pojmem "rekreační oblast". Jsou tu však i sportovní střediska, můžete si zajít na masáže a bahenní zábaly. Pokud dáváte přednost kultuře, máte možnost navštívit divadlo. Jestli jste z těch, co se rádi poflakují, nikdo vám nebrání lehnout si do trávy v místním parku a kochat se krásou zdejších zahrad. Samozřejmě nechybí dobré restaurace a skvěle zařízené hotely.

2Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Fri Feb 24, 2012 11:56 am

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Pomaly som dokráčal do dobre velice dobre známej ulice nikto za mnou nešiel a nikoho nebolo vidno preto som zamieril k horkým prameňom .Len som sa zatiaľ prechádzal .Nakoniec som vošiel do prameňou .Lenže miesto toho aby som šiel do vody som zamieril na jeden známy strom kde som ja sem tam vysedával .Nebolo ma tam vidno zatiaľ ma tam teda nikto nespozoroval .Ako som tam vyliezol a uvelebil sa tam dal som si ruky za chrbát a zatvoril oči.V dievčenskej časti prameňou bol docela hluk ako keby šantili .Vytiahol som jednu známu vecičku a pozrel som sa tam aj keď sa nesmelo vlastne .Rekreační oblast Jiraiya48Zatiaľ som pozeral len tak nezaujato no ... v tom som videl jeden taký dá sa povedať krásný objekt .Rekreační oblast Jiraiya_01(81)Videl som to nakoniec tak že si tu asi posedím dlhšie .

3Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Fri Feb 24, 2012 9:44 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Ja po tej dlhe dobe stopovania ak odišli tie dievčatá tam lebo bol aj večer som na chvíľu zadriemal no ale teraz som sa zobudil preto som radšej odtiaľto vstal .A namieril som si to preč.Asi k trénovacím miestam lebo doma som už aj keď dlho nebol nechcelo sami tam .
(presun)

4Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Sun Mar 18, 2012 7:53 pm

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Nakoniec som poslúchol jej rady a aj napriek poslednému varovaniu som sem prišiel. Našťastie ten sklerotik zabudol, čo sa tu minule stalo a s úsmevom ma sem pustil. Len som nad jeho senilitou pokrútil hlavou a odišiel som do šatne, kde som sa vyzliekol a vošiel do chlapčenskej časti.. Našťastie som tu bol sám a ja som si našiel perfektné miestečko, kde som sa ponoril a oddychoval som.

5Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Mon Mar 19, 2012 10:15 am

Nao Uchiha

Nao Uchiha
Genin

Prudko som otvoril oči, a z úžasom som hľadel ako sa hladina vzďaľuje a ja sa potápam. Aj napriek tomu, že som nebol schopný robiť prudké pohyby, metal som rukami a nohami, kým sa mi nepodarilo dostať sa na hladinu a odtiaľ na breh. Podľa všetkého som zaspal. Ja sa tu raz prizabijem... Hlavu som zdvihol hore a naskytol sa mi drsný pohľad... Na toho pajáca čo to tu vedie, a spomenul si na mňa.. A jéje... Nelenil som, okamžite som vyskočil na nohy a tak ako som bol, v trenkách, som utekal preč...


~presun~

6Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Thu Mar 22, 2012 7:52 pm

Hyuuga Hana

Hyuuga Hana
Jounin

Viedla som Artasa po ulici. Obrácala som hlavu zo strany na stranu a hľadala som to, čo som chcela.
Nakoniec som našla obrovskú budovu s krytými bazénmi. Len to bola smola, že tam stála dlhá rada. Pretočila som očami a postavila som sa na koniec toho radu.
Ach! Ako ja neznášam tie dlhé rady! Zasmiala som sa a začala som počítať, koľko ľudí sa v rade nachádza.
Napočítala som ich okolo 30. Tak to sa načakáme! Zamračila som sa, keď som úplne vpredu zbadala starého dedka, ktorý tam čosi dudral, polhodiny počítal, či si vybral dosť peňazí a až tak zaplatil...

7Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Thu Mar 22, 2012 8:00 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha


Dlouhé fronty říkáš? Usmál jsem se a mrkl na ni. Dej mi chvilku. Složil jsem jednoduchou pečeť a zmizel v obláčku křídově bílého kouře. Uběhlo pár minut a já se vrátil od brány koupaliště k ní. V ruce jsem měl pásky na ruku, které opravňovali ke vstupu. Čirou náhodou patřilo koupaliště jednomu starému příteli mého otce. Takže mi je s radostí předal. Podal jsem jí jeden pásek a nabídl jí rámě. Tak jdeme má lady??? Usmál jsem se díval se jí do očí...

8Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Thu Mar 22, 2012 8:24 pm

Hyuuga Hana

Hyuuga Hana
Jounin

Usmiala som sa. No som zvedavá, čo urobí. Tlmene som sa zasmiala, keď zmizol v obláčiku dymu.
Založila som si ruky na hrudi a dívala som sa dopredu na ďalšieho starého dedka, ktorý robil presne to isté, čo ten pred ním. Netrvalo dlho a objavil sa tu Artas aj s páskami.
Jeden som si od neho vzala. Ďakujem. Síce neviem, ako si ho získal, pretože keď som sa minule o to pokúsila, tak ma vyhodili na koniec radu. Zasmiala som sa.
Ideme! Prikývla som a len som si hlavu položila na jeho rameno. Bol o dosť odo mňa vyšší a oproti nemu som sa cítila ako trpaslík.
Spolu sme vošli do budovy.
Tak dobre, stretneme sa v bazéne! Mrkla som naňho, keď sme sa objavili pred dvoma vchodmi. Jeden viedol do dievčenských šatní a druhý do chlapčenských.
Otočila som sa a odpochodovala som, a ešte predtým než som zmizla vo vchode, som mu poslala vzdušný bozk.
Rýchlo som sa prezliekla do čierných dvojdielných plaviek plaviek a pozrela som sa do nejakého zrkadla oproti. Až teraz som si všimla, že mám štíhlu postavu a dlhé nohy.
Fúú! Normálne sa nespoznávam! Zasmiala som sa, veci som odložila do skriniek a pomaly sa vybrala k bazénom.



Naposledy upravil Hyuuga Hana dne Thu Mar 22, 2012 9:00 pm, celkově upraveno 1 krát

9Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Thu Mar 22, 2012 8:39 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha

Spolčeně jsme prošli branou a po chvíli jsme došli k šatnám. Než jsem zcela odešel. Všiml jsem si, že mi poslal vzdušný polibek. Tak jsem pantomimou naznačil, že jsem ho chytili a opětoval jí ho. Načež jsem se otočil a zmizel vevnitř. K mému překvapení byla šatna vesměs plná dědulů a starších mužů. Rozhodně jsem tam byl nejmladší. Převlékl jsem se do svých bermud. Naštěstí jsem je nosil vždy u sebe. Protože člověk nikdy nevěděl, co může čekat. Věci jsem zamkl ve skříňce a prošel kolem takového obtloustlého děduly. Tvářil se poněkud podsaditě, ale neměl jsem chuť se o něj zajímat. Vyšel jsem k bazénům a Hana zatím nikde nebyla k nalezení, takže jsem si dal sprchu. Po těle mi tekli pramínky vody, když jsem se zády opřel o stěnu jedné z budov. Čekal jsem, kdy se objeví a mezi tím pozoroval odlesky ve vodní hladině...

Vzhled v plavkách:

Rekreační oblast Boardshort_copacabana-by_amazoniazoe-z

10Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Thu Mar 22, 2012 9:00 pm

Hyuuga Hana

Hyuuga Hana
Jounin

A takto vyzerá Hana:
Rekreační oblast 5068125

Na konci chodby boli sprchy. Chcela som sa osprchovať, ale chuť ma prešla, pretože na mňa pozeral jeden chlapík takým úchyláckym pohľadom.
Potom sa ku mne začal približovať. Rýchlo som sa otočila a rozbehla som sa. Tesne pred bazénom som vyskočila do vzduchu, urobila som pekný oblúk a skočila som rybičku do vody. Potom som sa vynorila, ale toho ujka som našťastie nikde nevidela.
Kto vie, čoho bol schopný...Neďaleko som zazrela Artasa a vypúlila som naňho oči...
V tých plavkách vyzerá sexy! Uznala som, rýchlo som potriasla hlavou, no zrak som od neho nemohla odtrhnúť.
Vyliezla som z bazéna a pomaly som sa k nemu približovala.

11Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Thu Mar 22, 2012 9:13 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha


Můj pohled na hladinu vyrušilo nenadále mihnutí a následný skok do vody. Když se ta osoba vynořila, poznal jsem v ní Hanu. Musel jsem si protřít oči protože, vypadal úplně jinak. Sice nosila volné oblečení, stejně jako já. Avšak ani náhodou by mě nenapadlo, že pod tím skrývá tak nádherné tělo. Usmál jsem se na ni a kráčel k ní. Když jsem stál u ní, tak jsem se k ní naklonil a zašeptal jí smyslně do ucha. Bohyně Afrodita, by vedle tebe bledla závistí. Načež jsem jí pohladil vnější stranou dlaně po tváři a něžně jí políbil na ústa...

12Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Thu Mar 22, 2012 9:37 pm

Kensei

Kensei
Genin

Pokud jste viděli pár dílu z shippundenu takový ten dílek, kdy Naruto si měl vydobít srdce dívky a splnit Jiraiyův dluh, pak si pamatujete na Dřeváka. A to jak ho napálil, vybavte si lépe prosím onen moment kdy Naruto bledne a nyní si představte místo Naruta Artase a místo Dřeváka pro změnu Kenseie. Prášelo se za ním, ani nevím jestli písek, hlína či jinej běžnej bordel. No řeknu to takhle, měl Artase plný zuby a tý Hyuguy taky. Vrazil mezi ně a oddělil je od sebe, měl mírně skloněnou hlavu a pak zvedl ten pohled na Artase, šílenej pohled očí. Sevřel ruku v pěst a praštil ho vší silou do hrudi docela nečekaně. Plánoval že ho pošle na zadek. Pak se podíval na hyugyuu a pronesl ledově.

"Tebe si zapamatuju..."

Načeš se kouknul na Artase a ukázal na něho prstem.

"Hledáme tě po celý vesnici, Hokage-sama má pro nás misi. A ty... ty..."

Už to vypadalo, že se do něj pustí a prostě ho zmlátí na hromadu.
Nakonec se ovládl a jen dodal.

"...máš se jí osobně hlásit..."

Načeš najednou zmizel pryč, použil problesknutí. Takhle rozhozeného ho Artas ještě nemohl vidět. Opravdu se zlobil, protože ho hledal všude, ptal se všude a kvůli němu si prošel peklem nejen s jeho sestrou. Celý den zmařil jen kvůli jeho...mucinkání... ani nepřišel na jejich trénink. Dost si to u něho rozlil.

Přesun do kanceláře Hokage

13Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Thu Mar 22, 2012 10:11 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha


Když do mě strčil tak jsem zavrávoral, protože jsem to vážně nečekal. Když mi však dal pěstí už jsem byl více méně při smyslech a tak jsem stáhl břišní svalstvo. Nebylo to sice dokonalé, ale ochránilo mi to vnitřní orgány, před zásahem. Nevěděl jsem co na to říct, protože tohle bylo vážně divné. Měl jsem smíšené pocity. Protože jsem na jednu stranu chtěl chránit Hanu a na druhou jsem viděl, že je Kensei hodně mimo. Takže to asi ani nemyslí zcela vážně. Náhle však stejně zmizel. Podíval jsem na Hanu, takovým omluvným pohledem. Já... nevím co na to říct. Sklopil jsem oči. Budu se muset jít hlásit Hokage. Moc mě to mrzí, gomene. Nevěděl jsem jak na tohle všechno zareaguje. Takže jsem jí raději nekoukal do očí...

14Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Fri Mar 23, 2012 5:47 pm

Hyuuga Hana

Hyuuga Hana
Jounin

Keď Kensei skočil medzi nás, takmer som znova spadla do bazénu.
Len tak tak som sa udržala...Prižmúrila som oči na Kenseia, keď Artasovi vrazil päsťou do hrude. Mala som chuť Kenseia kopnúť tak, že by pekne preletel celú Konohu.
Misia? Nadvihla som jedno obočie a povzdychla si.
Odrazu Kenseia nebolo a ja som si len prehrabla vlasy.
Neospravedlňuj sa. Ja asi tiež pôjdem na nejakú misiu. Dávno som na žiadnej nebola... Pousmiala som sa. No ták, už bež, aby Hokage-sama a Kensei zbytočne nečakali.

15Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Fri Mar 23, 2012 5:57 pm

Artas

Artas
Genin

Artas Uchiha

Trochu jsem se usmál, i když mi viditelně do smíchu nebylo. Políbil jsem jí a spěšně odběhl do šatny. Osušil jsem se a rychle na sebe navlékl chrániče a oblečení. Vlasi jsem měl stále trochu mokré, ale neměl jsem čas se tím zabývat. Takže jsem vyšel druhým vchodem ven a prohrnul se davem lidí před branou. Když jsem se dostal ven naposled jsem se podíval na komplex a povzdechl si. Načež jsem se otočil na patě a svižnými kroky zamířil pryč.

PŘESUN

16Rekreační oblast Empty Re: Rekreační oblast Fri Mar 23, 2012 6:39 pm

Hyuuga Hana

Hyuuga Hana
Jounin

Unavene som si povzdychla a skočila som ešte jednu rybičku do vody.
Potom som vyliezla z bazéna a pomalým krokom som sa vybrala do dievčenských šatní.
Uterákom som si vysušila vlasy a prezliekla som sa do svojho oblečenia.
Sadla som si na lavičku a moju myseľ napĺňali ponuré myšlienky.
Povzdychla som si, postavila sa a pomaly sa vybrala von z budovy. Nejak som sa predrala cez dav ľudí a pomalým krokom som šla do Hyuuga štvrte....
(presun)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Rekreační oblast

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru