Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Cvičiště

+23
Saya Urakami
Shion Fei
Isago Fuuma
Kazuo Kato
Kenko Ryuu
Yasuraka Yuki
Hisagi
Taku Hosogawa
Taiga
Yukio Kūgo
Kayato
Kensei
Zairen-01
Neiro Uzumaki
Yumiko Taji
Aoki Miko
Kaya Nomoki
Mister_zx
Ai Ishi
Kashike
Reina Kana
Phate69
Namikaze Yoshiko
27 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Goto down  Zpráva [Strana 10 z 12]

1Cvičiště       - Stránka 10 Empty Cvičiště Mon Jan 23, 2012 6:51 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

First topic message reminder :

Cvičiště       - Stránka 10 Images?q=tbn:ANd9GcShVfOGq86Upy4LskAOXZ4Cg1MCPyEs2TD3z6q9ein04BpF7uM5UJgJfvnxug
Místo pro trénování se vším potřebným vybavením. Jedno z nejdokonalejších a nejfrekventovanějších míst v Iwagakure. Jeho rozloha je srovnatelná například se Strahovským stadionem (300x400m). Leží půl míle od Iwagakure a cesta k němu je vcelku náročná. Každý ninja se tam ale bez problémů dostane. Na cvičišti můžete najít překážkové dráhy, všechny možné povrchy a v západním rohu roste dokonce malý les.
Na cvičišti je vždy jeden sensei a dva chuunini dohlížející na pořádek cvičení. Velmi často tam trénují ANBU a vojáci, kteří tam zlepšují fyzičku.


451Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 17, 2012 8:20 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Ja som Mauro...Povedal som a pousmial som sa.Nie dlho...Dodal som pričom som sa pozeral na neho.Bojovala si dobre...Povedal som potichšie Mononoke ale tak aby to počula.

452Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Sun Jun 17, 2012 8:49 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

"Vy ste tu len dvaja ?" Opýtal som sa ich ešte pre istotu a už som mal zafačované čo sa dalo až na chrbát lebo tam som nevidel. Aj tak som vedel že nevykrvácam. Aj keď trocha sa mi miestami hlava točila.

453Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 1:24 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Díky, šeptla jsem Maurovi. Ještě je tu Raikage, náš sensei a někde by tu měl být ještě jeden kluk...Podívala jsem se na něj a vzpoměla jsem si, že jsem ho sekla přes záda. Mám ti to ošetřit? Zeptala jsem se s vlídným úsměvem a popošla jsem kousek k němu. Na to, že to byl jenom cvičný souboj, jsme se pěkně rozparádili...trochu mi škublo v rameni, kde se mi zarazil ten shuriken, ale nevnímala jsem tu bolest.

454Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 2:38 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

No vidím že vy ste už na dnes skončili z bojmi...Povedal som pričom som sa pousmial a pozeral som sa na nich.Asi pôjdem trénovať na drevenom panákovi...Dodal som pričom som zoskočil zo stromu a podišiel som k figuríne neváhal som a z celej sily som do neho udrel v taijutsu som bol doma čo bolo aj vidieť na mojich útokoch panák sa len triasol a lietali s neho drevené triesky každí úder bol počuť po mojich zásahoch zostávali v dreve iba malé krátere a praskliny. Figurína to už dlho nemohla vydržať a tak sa aj stalo nakoniec sa rozpadla a tak som prešiel k druhej a pokračoval som ešte z väčšou silou.

455Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 5:26 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

"Ak sa ti chce .... " Povedal som jej a dal som si radšej dolu vrchnú časť oblečenia mal som v pláne ale potom ostať aj tak len v tričku. A nakoniec zasa nové oblečenie a nanič ... chcelo to zasa kúpiť nové ešte že som si ale vtedy kúpil na výmenu no nečakal som také rýchle zničenie. "Tak zajtra určite budem zasa fit a môžme zatrénovať ak chceš." Povedal som ešte smerom k Maurovi no to už začal cvičiť.

456Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 6:59 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Pousmála jsem se. Přešla jsem k němu a vyhrnula mu tričko...Měl na zádech asi patnáct centimetrů dlouhou ránu, která byla asi centimetr hluboká. Juj...promiň. Nechala jsem se trochu unést. Řekla jsem omluvně a vytáhla jsem svoji malou lékárničku. Vyhrabala jsem desinfekci a trochu jí nakapala na kus vaty. Teď to bude štípat...upozornila jsem ho a opatrně jsem začala ošetřovat ránu.

457Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 7:02 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

áno nemusí furt bojovať iba Mononoke potom je silnejšia ako ja...Povedal som hlasnejšie ako sa rozpadla figurína tak som sa pozrel na nich.Ale nemôžme sa nechať uniesť ako vy dnes...Dodal som pričom som sa pozrel na Mononoke tá už možno vedela o čo sa jedná.

458Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 7:05 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Ušklíbla jsem se poznámce, že bych mohla být silnější než on. Pak dodal, že se nesmí nechat unést, tak jsem se jenom pousmála a podívala se na něj. On bude v pohodě...nikdy se nemůžu vyrovnat síle těch ninjů, které znám...ale možná bych se k nim mohla přiblížit...Uvažovala jsem a dál jsem otírala štiplavou desinfekcí ránu na Yukiových zádech.

459Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 7:18 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Sadol som si pod strom a oprel som sa o kmeň stromu napil som sa vody a sledoval som ostatných ako trénujú.

460Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 7:32 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

ANBu

Na cvičiště přiběhlo několik ANBu, kteří předali všem jednotný vzkaz: "Za hodinu proběhne přehlídka armády Iwagakure. Tsuchikage se vám bude věnovat především zítra.

461Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 7:34 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Trochu som sa prehol ale nevydal som ani hlásku. "Ďakujem. "Povedal som keď to bolo hotové. Vedel som že zajra to bude natoľko zhojené že sa mi to už neotvorí ale bolieť to bude ako čert. Vždy to bolo tak."To nevadíí uvidíš o dva týždne tam nebude po tom ani jazva."Oboznámil som ju vlastne a potom som som sa k obom tak trocha pozeral. "Mal by som sa viac zamerať na šerm ... v šerme môžem povedať že si naozaj lepšia ."

462Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 7:40 pm

Isago Fuuma

Isago Fuuma
Tokubetsu Jounin

Kenko Ryuu napsal:Hai sensei! V momentě jsem byla u něj a s napětím čekala co se bude dít. Takže jakou techniku mě naučíte? Doslova jsem na něj civěla připravena zapamatovat si každou informaci, kterou mi sdělí.

// Omlouvám se, že odepisuju tak pozdě. Dělala jsem "pár" věcí na jiné fórum. To není zrovna práce na 5 minut Smile

Tyger, kôň, zajac, potkan a pes, to boli pečate, ktoré som pred Ryuu poskladal. V tom obklopila moje dlane modrá Chakr~a. "Chakura no Mesu, tak sa volá táto technika. Hoci je určená medikom, nelieči. Naopak spôsobuje veľmi vážne zranenia. Je to vlastne skalpel, ktorý pôsobí vo vnútri tela."

(Veľmi sa ospravedlňujem, toto je posledný týždeň na uzatvorenie známok. A že mám čo doháňať, do štvrtka ma tu neuvidíte.)

463Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 7:42 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Ninjutsu ty ide...Povedal som smerom k nemu.Taijutsu trénuješ ?Spýtal som sa ho a čakal som na jeho odpoved.

464Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 8:05 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Vrátil jsem se zpět a uvelebil se blízko lidí z mé vesnice.
Urovnávám si prospekty a brožury z výstavy,přemýšlím do které se asi začtu.
Nakonec sáhnu po objemném časopisu s názvem Mineralogův Věstník otevřu jej a začtu se.
Tak co nového píšou...hmmm..zajímavé honí se mi hlavou při četbě.

465Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 8:24 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Usměju se na Yukia, díky...ale ty umíš dobře zacházet s vrhacími zbraněmi...Já jsem levá prakticky na všechno, Pokrčím rameny a mimoděk si přejedu po levé straně obličeje a rychle si přes ní urovnám ofinu. Pak přejdu zpátky k Maurovi...snažím se nevšímat škubaní v rameni a tak raději vytáhnu bonbon a začnu ho žužlat.

466Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Mon Jun 18, 2012 10:50 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

"Tak predsa len taijutsu a vrhacie zbrane sú vedľajšie predsa len ak mi niekto vyradí chakru potrebujem sa brániť alebo útočiť aj tak. Inak ďakujem ale mne sa nezdalo žeby si bola nejako nešikovná." Poznamenal som a potom som ešte dodal. " No vyzerá to tak že vás asi opustím takže niekedy zasa takže zatiaľ." Povedal som a hneď na to som ale zmizol.
(presun)

467Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 5:25 am

Mononoke

Mononoke
Genin

Pousmála jsem se...Jasně, ahoj, mávla jsem mu a když zmizel, sedla jsem si zase zpět pod strom.

468Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 5:25 am

Kenko Ryuu

Kenko Ryuu
Genin

Wow. Sugoi sensei! Pečetě jsem si zapamatovala a hned techniku zkusila. Takže, tygr, kůň, zajíc, potkan, pes. Odříkávala jsem si nahlas. Um.. nevypadá to stejně. Zamračila jsem se, když jsem si horlivě kontrolovala svoji a senseiovu dlaň. Ještě jednou!

469Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 5:37 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Maj sa...Povedal som hlasnejšie pričom som sa pozeral ako odchádza následne som sa pozrel na Mononoke.Dúfam že sa ešte vráti..Dodal som smerom na Mononoke a sedel som na zemi.

470Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 9:26 am

Mononoke

Mononoke
Genin

Taky doufám, je to fajn kluk, pousmála jsem se a trochu zapohybovala ramenem...

471Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 11:49 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Všimla si si pri boji na ňom niečo neobvyklé ?Spýtal som sa jej trochu potichšie pričom som pozeral pred seba do diaľky a čakal som na jej reakciu.

472Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 12:16 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Přikývla jsem. Měl strašně moc chakry...když použil ten štít...to přece musí být hrozně náročné! A pak taky...neošetřoval si svá zranění, nebo o ně ani nezavadil pohledem...Je to skoro jako, zarazila jsem se a v tom mi to došlo. Že by byl taky...? Nedořekla jsem a pohlédla jsem na Maura.

473Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 12:26 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Vyzerá to tak...a dokonca z Konohy...Povedal som pričom som stále pozeral pred seba.Preto som ukončil ten zápas...Dodal som potichšie.

474Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 12:38 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Chtěla jsem něco říct, ale jenom jsem otevřela a pak zase zavřela pusu. Opřela jsem si hlavu o strom a podívala se do koruny listů. Jeden mi spadl do klína, tak jsem ho zvedla a zase jsem ho rozpůlila díky koncentraci větrné chakry.

475Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 2:04 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Nemala by si sa ísť dať ošetriť ?Spýtal som sa jej a čakal som som.

476Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 2:18 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

To je v pořádku, nuceně jsem se usmála a zapohybovala jsem ramenem, i když mě v něm škubalo bolestí.

477Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 2:51 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Mal by som začať trénovať na zajtrajšok...Povedal som pričom som sa usmial.Ale už ani sám neviem čo...Dodal som potichšie.

478Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 3:19 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Ušklíbla jsem se. Co všechno umíš za techniky? Zeptala jsem se a zvedla jsem se, že si taky zatrénuju. Uhladila jsem si vlasy a utáhla jsem si čelenku na čele, přes kterou jsem si prohrábla ofinu na levé straně obličeje.

479Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 3:23 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Iba základné techniky...zatiaľ nebol čas na niečo viacej...Povedal som pričom som sa postavil zo zeme.

480Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 3:27 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Hm...zamyslela jsem se, a jakou máš podstatu chakry?

481Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 3:28 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Raiton..Povedal som a pozrel som sa na ňu.

482Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 3:33 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Pohodila jsem hlavou na stranu, tak to je škoda...máš stejnou podstatu jak sensei, ušklíbla jsem se při vzpomínce na to bleskové jutsu, které mě omráčilo. A nechceš, abych tě něco naučila? Sice umím jenom tři techniky...ale dvě z nich bych tě mohla naučit, usmála jsem se a trochu jsem si utáhla obvaz na rameni, aby mi nepadal.

483Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 3:35 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Niečo by sa zišlo už aj tak nemám čo trénovať...Povedal som z úsmevom a čakal som na jej reakciu.

484Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 3:40 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Usmála jsem se, takže...Tsume tě naučit nemůžu, jelikož je to hijutsu....Ale mohla bych tě naučit Shunshin no Jutsu nebo Kuchiyose no Jutsu, ale to bys musel uzavřít smlouvu s nějakým zvířetem...Dala jsem mu na výběr a čekala jsem, co bude chtít.

485Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 3:44 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

No nezostáva my toho moc na výber...tak to Shunshin no Jutsu...Povedal som z úsmevom a čakal som.

486Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 3:51 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Ok, už jsi mě to vyděl několikrát udělat...Základ je pečeť Ovce, složila jsem ruce do té pečetě, Shunshin no Jutsu! Nepatrně jsem se pohnula a ve ten samý okamžik jsem stála tři metry od místa, kde jsme stály a hned na to jsem se objevila za Maurem. Musíš se pohybovat tak rychle, až to skoro vypadá, že se teleportuješ. Musíš zároveň koncentrovat chakru do nohou, aby ses lépe odrazil...Pro mě to je už lehké, ale taky mi trvalo, než jsem se to pořádně naučila, vlídně jsem se usmála, tak to zkus. Je to jenom D-ranková technika, takže se to dá naučit...

487Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 4:15 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Zložil som pečať ovce a začal som koncentrovať chakru do nôh a snažil som sa odraziť od miesta no šiel som iba trochu rýchlejšie ako normálnom behu skúsil som to znova a znova šlo to lepšie no stále to nebolo ono.

488Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 4:19 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Jdeš na to dobře...to chce prostě čas. Rychlost nenabudeš za pět minut. Ušklíbla jsem se a trochu jsem si protáhla svaly. Snažila jsem se vyhnout jakéhokoliv pohybu s pravým ramenem, ale i tak mi v něm občas bolestivě škublo.

//nezapomeň, že D-rankové jutsu se učí dva dny ;-)

489Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 4:21 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

šlo to lepšie no stále to nebolo ono robil som pokroky ale iba nepatrné skúšal som to znova a znova no k jej Shunshin no Jutsu to malo ešte veľmi daleko.

490Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 4:25 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Usmála jsem se, protože už byl o něco rychlejší než předtím. Já jsem vytáhla katany a začala jsem cvičit různé pohyby. Jednou jsem sekla a rozpůlila jsem imaginárního protivníka...pak jsem zkřížila katany a odrazila neviditelné zbraně.....

491Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 4:29 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Musel som si na chvíľku oddýchnuť sadol som si na chvíľku a premýšľal som o technike postavil som sa zo zeme a pokračoval som v tréningu.

492Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 4:34 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Po sérii dlouhých výpadů, seků, odvracování neviditelných katan a všelijakých různých postojů jsem byla docela zadýchaná. Chtěla jsem to zakončit, tak jsem jenom koncentrovala chakru, několika kroky jsem se přiblížila k dřevěnému panákovi, katany jsem již měla ostré díky Fuutonu a křížem jsem sekla po "hrudi" panáka. Povolila jsem ruce a panák skončil na tři kusy, které byly krásně rovně uříznuté. S pocitem uspokojení jsem se vrátila, sedla si pod strom a masírovala jsem si rozbolavělá místa.

493Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 4:55 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

Dokráčal som na tréningové miesto z plánom učiť sa kuchyiose no jutsu. Podišiel som pri tom okolo tých dvoch a pozdravil ich. "Tak čo ako ide tréning?" Opýtal som sa ich teda pre informáciu.

494Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 4:59 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Znovu se tu objevil Yukio, jo, jde to...cvičíme si techniky. Usmála jsem se na něj a znovu jsem si začala hrát s katanou mezi prsty. Jen tak ze zvědavosti jsem se zeptala, co záda?

495Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 5:03 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

"Už to pomaly ani nebolí takže ja môžem zasa plne trénovať čo ty ako tvoje zranenia?" Opýtal som sa tiež predsa len som toto videl skôr ako slušnosť. Hoc by som sa ale opýtal aj tak. "Inak ja mám v pláne tiež sa ísť učiť novú techniku no dúfam že mi pomôže .."

496Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 5:06 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Jo, už to téměř nebolí, pousmála jsem se, ale nechala jsem rameno nehybné, protože by mě jinak bolelo jak čert. Jakou techniku se chceš učit? Povytáhla jsem obočí, a pak mě napadlo, a jakou máš podstatu chakry?

497Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 5:19 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Čtení mě již omrzelo...ne kecám ani ne,ale přelouskal jsem vše co jsem měl,tak tedy tiskoviny hezky srovnám a schovám je do svého batohu.
Co teď?Je to stejné jako když jsem vodil karavany skrze poušť...nuda honí se mi v mysli.
Stojím a hledím na oblohu.

498Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 5:57 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

"Ja nemám žiadnu podstatu." Povedal som jej a potom som dodal. "A idem sa učiť Kuchyiose no jutsu." Povedal som jej a na chvíľu sa zamyslel tak trocha som nevedel ako uzavrieť tú zmluvu ale dá sa to učiť aj bez nej len nesmiem tú techniku potom použiť lebo je nebezpečenstvo že ma to portne niekam do neznáma.

499Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 6:01 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Na krátko jsem se rozzářila, ale pak jsem se jenom trošku usmívala, a se kým jsi uzavřel smlouvu? Jak jsi asi viděl...já ji uzavřela s ještěrkami. Promnula jsem si dlaň, kde jsem se řezala, abych si tu techniku naučila. Pořád tam mám blednou, přes celou dlaň velkou jizvu.

500Cvičiště       - Stránka 10 Empty Re: Cvičiště Tue Jun 19, 2012 6:24 pm

Yukio Kūgo

Yukio Kūgo
Genin

"Ja som podpísal zmluvu z mačkami. V našej rodine sú docela časté aj keď aj u uchihov som ich videl tiež." Povedal som jej. Možno sa mačky silné nezdali ale ak by som náhodou raz skrotil tú najsilnejšiu bolo by to naozaj niečo. To že ale mačky boli aj moje najobľúbenejšie zvieratá som v pláne hovoriť nemal bolo to trápne."Hmm ty to už vlastne vieš mohla by si mi keby tak dať nejaké rady ?"

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 10 z 12]

Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Similar topics

-

» Cvičiště
» Cvičiště
» Cvičiště

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru