Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Cvičiště

+23
Saya Urakami
Shion Fei
Isago Fuuma
Kazuo Kato
Kenko Ryuu
Yasuraka Yuki
Hisagi
Taku Hosogawa
Taiga
Yukio Kūgo
Kayato
Kensei
Zairen-01
Neiro Uzumaki
Yumiko Taji
Aoki Miko
Kaya Nomoki
Mister_zx
Ai Ishi
Kashike
Reina Kana
Phate69
Namikaze Yoshiko
27 posters

Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 12]

1Cvičiště       Empty Cvičiště Mon Jan 23, 2012 6:51 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Cvičiště       Images?q=tbn:ANd9GcShVfOGq86Upy4LskAOXZ4Cg1MCPyEs2TD3z6q9ein04BpF7uM5UJgJfvnxug
Místo pro trénování se vším potřebným vybavením. Jedno z nejdokonalejších a nejfrekventovanějších míst v Iwagakure. Jeho rozloha je srovnatelná například se Strahovským stadionem (300x400m). Leží půl míle od Iwagakure a cesta k němu je vcelku náročná. Každý ninja se tam ale bez problémů dostane. Na cvičišti můžete najít překážkové dráhy, všechny možné povrchy a v západním rohu roste dokonce malý les.
Na cvičišti je vždy jeden sensei a dva chuunini dohlížející na pořádek cvičení. Velmi často tam trénují ANBU a vojáci, kteří tam zlepšují fyzičku.

2Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Sun Mar 25, 2012 11:15 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Faito

Došel jsem na cvičiště, posadil se na lavici, která zde sloužila k odpočinku, a čekal jsem na nově příchozí. Jako první zde byli ANBU jednotky, a to všechny tři. Proto je mám tak rád. Mají řád, disciplínu a vždy jsou všude včas. Kývl jsem na ně a čekal jsem dál.

3Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Sun Mar 25, 2012 11:20 am

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

došla jsem na cvičiště a opřela jsem se tam o strom, založila jsem si ruce na prsou a čekala na ostatní až přijdou

4Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Sun Mar 25, 2012 1:56 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Dorazím na cvičiště a rozhlédnu se kolem. Dojdu k Reině a ohlásím se.

5Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Sun Mar 25, 2012 2:40 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"čekáme na ostatní, takže si zatím dej pohov." řekla jsem jakoby se nic nestalo

6Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Mon Mar 26, 2012 9:21 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Ishi

Doletela som ako fúria ale tak aby si ma nevšimli,vydýchala som sa a išla pomalým krokom až k ním

7Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Mon Mar 26, 2012 9:56 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Doběhl jsem za sestrou.Udělal jsem ti něco?

8Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Mon Mar 26, 2012 10:23 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

https://www.youtube.com/watch?v=hbdBbmKEH3c

Faito

Konečně dorazili i členové klanu Ishi. Konečně. pomyslel jsem si spokojeně a postavil se před ostatní. Vážení, máme tu nepříjemnou situaci. řekl jsem vážně a získal si jejich pozornost. Tato schůze je nadmíru důležitá, proto vám doporučuji poslouchat.
Někdo ze mě chce očividně udělat vola. Zastavuje karavany zásob proudící
do naší vesnice, a nutí mě tak myslet na rozpoutání války. To se mu ale
nepovedlo. Zatím.
Přeměřil jsem si všechny pohledem a pokračoval jsem: Družstvo Alfa... ukázal jsem na Kashikeho, Kalena a Kyoshiho. ...Projde rychlým výcvikem zaměřeným na schovávání chakry a pak půjde získat informace o přepadených karavanách na místo činu. Povede vás Kalen Ishi. Bude to součást jeho hodnocení. Kyoshi půjde jako dozor. Bude to rychlé a bezbolestné, jasné?
Pak jsem vyzval AI Ishi. Ty, má milá, budeš mít velmi důležitý úkol. řekl jsem s úsměvem a pohladil ji po vlasech. Budeš doprovázet Tsuchikageho. teď už jsem mluvil ke všem ostatním. Pojedu se osobně dohodnout s ostatními vůdci vesnic na dalším postupu. Slečna Ishi půjde se mnou.
Podíval jsem se na Reinu. Ty... vedle mě přistáli dva ANBU. ...budeš Tsuchikage.
Došel jsem blíž a tlumeně začal dávat rozkazy: Od teď jsi Tsuchikage. NIkdo ve vesnici nebude vědět, že jsem pryč. Je mi jedno, co si vymyslíš, jestli jsi mě porazila, jestli jsem zemřel, odešel, atentát, cokoli...ale od teď jsi oficiální Tsuchikage. řekl jsem a díval jsem se na ni. Všechny tři úkoly jsou brané jako mise ranku S, takže doufám, že je splníte. Nyní musíme myslet jako nepřítel a dát do toho vše.

Pak jsem se opět postavil před všechny. Vážení...trénink začíná právě teď:
A spojil jsem ruce...



https://www.youtube.com/watch?v=6O6Q1OiF6LI&feature=related

Alfa družstvo (Kashike, Kyoshi, Kalen)

Objevili jste se v lese, kde přibližně 100m od vás byly trosky karavany a na nich jsem stál já. Pomocí změny toku chakry se budete maskovat a přibližovat se. Je dobré blížit se po obloucích, maximálně půlkruzích. Jakmile ucítím něčí chakru nebo bude moc nápadný, dostane lehký elektrický šok, vrátí se na původní pozici a zkusí to znovu. Máte deset minut! zakřičel jsem po lese a začal jsem se pomalu otáčet kolem své osy.

Ai Ishi

Objevila ses v místnosti, ve které bylo několik židlí a na každé seděl jeden kage (poslední, se kterým jsem se setkal). Dobře si zapamatuj jejich tváře. Začnu ti o nich říkat informace. Budeš muset mít rychlé reakce, dobře uvažovat a přimět je, aby si mysleli, že jsi Tsuchikage. říkal jsem jí potichu zezadu do ucha. Když se podívala na mne, zjistila, že vypadám jako ona. Když se podívala na sebe, našla několik jizev, několik zbraní, můj kabátec a mohlo jí dojít, kdo je. Dotazy? zeptal jsem se.

Reina

Dva ANBU se připojili k tobě. Nemám dostatek chakry, abych pokryl chakrový bod tady ve vesnici. Proto musíme vymyslet tohle. Dokud se nevrátím, budeš Tsuchikage. Mám pocit, že se ona organizace pokusí o útok na mou osobu, když jsem se nenechal vyhladovět.

9Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Mon Mar 26, 2012 10:43 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Mám nápad.Složil jsem pár pečetí a schoval se podzem pomocí Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu.Díky tomu že je to D rank a skoro nenáročná technika tak jsem nemohl být vicítěn.Připlížil jsem se nepozorován pod zemí potlačujíc svou chakru a když jsem byl u něj pokusil jsem se ho zatáhnout pod zem.

10Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 3:53 am

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Ishi


Vypleštila som oči. "Preboha" pomyslím si. "Len to že máte nepohodlné oblečenie" zavtipkujem si na jeho účet.

11Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 5:09 am

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Zavřu oči a meditaci podobnou činností utlumím tok chakry v těle na svou nejnižší úroveň. Pak se pomalu a obezřetně vydám v oblouku k Tsuchikagovi. Našlapuji velice zlehka, nejdříve špičku a pak když nic neslyším tak teprve přenesu váhu. Snažím se držet co nejvíc při zemi a v kritických bodech se posouvám doslova po centimetrech. Pomalu je dobře... a dobře je rychle...

12Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 6:39 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Družstvo Alfa

Kalen dostal šok asi na půli cesty. Nezkoušej se mě převézt. Tvá D-rank technika nebyla špatná, ale buď ji dělej dál od místa nebo počítej s tím, že tě tam nepřítel navěky uvězní. zakřičel jsem. Kashike, dobře, ještě tě nevidím.
Kalen je na začátku, Kashike je 75m ode mě.

Ai Ishi

Mně se líbí. Dá se v něm schovat spousta kunaiů a když se v něm člověk pohybuje, těžko se hledá jeho tělo kvůli volnému stylu. odvětil jsem pohotově a pak se zaměřil na Hokage:
Namikaze Yoshiko. Klidná, optimistická, mladá dívka. Je to dobrá Hokage. Je oblíbená, protože není tak přísná jako já. Její reakce bývají spontánní, ale moudré, a nehodlá obětovat pěšáky. Ty oproti ní musíš být zásadová, přísná, určitě se zeptáš na Naa Uchihu a jeho trest. MUsí z tebe být vidět, že víš, jakou silou vládneš- patří ti největší vojsko ze všech vesnic a je ti proti srsti, že jsi zásobována ostatními vesnicemi. Na začátku nastol lepší podmínky pro nás. Ona je odmítne, pak slev a máme tu spojenectví a podporu minimálně dvou úderných týmů.

13Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 8:06 am

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Ishi


"A prečo práve já mám robiť že som Ty?" prekrútila som oči v stloup. Ale dobre ako chceš,prísna?Okey ale pak si nesťažuj " zasmejem sa ale okamžite zvážniem.

14Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:04 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ai Ishi

Víš...jelikož za mě nasazuješ život, řeknu ti, co udělám a proč po tobě chci právě tohle. řekl jsem a sedl jsem si na kámen, který se tam objevil. Začal jsem viklat nohama a zubit se. Jak už jsi mohla zjistit, jsem mistr v genjutsu. Na nás dva dám několik genjutsu bodů, díky kterým budeme vypadat obráceně. Jak jsem říkal: někdo usiluje o mou smrt, proto nás dva hodlám přehodit, aby se soustředili na tebe. Zároveň tak hodlám prozkoušet obrany ostatních vesnic. Nicméně prioritou je má ochrana. řekl jsem vesele a uvázal jsem si vlasy do mašle.

Ukázal jsem na dalšího Kage: Ayame Takahashi, Raikage. Milá, vlídná, mladá žena. Nejchytřejší z Kagů, řekl bych. Má velmi spolehlivé shinobi a morálku na úrovni. Jednej s ní jako se sobě rovnou, neponižuj se, ale mluv k věci, uvolněně, na rovinu.

15Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:18 am

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Ishi


"Pokúsim sa...ale nezabudol si že som iba geninka ?" tikala som mu a vôbec mi to nevadilo,bavilo ma to jednať s ním ako sebe rovným

16Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:26 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ai Ishi

Vím, že jsi geninka. Právě proto nás nebude moc lidí podezírat. řekl jsem a přešel k dalšímu kágemu: Toshio Tessha. Asi největší oříšek. Z nějakého důvodu mě nemá rád. Jako jediný neposlal karavanu. Což nám nevadí. Horší bude, že se před ním budeš muset plazit a omlouvat se mu za nedovezení vězně kvůli útokům na karavany a řešení neodkladných záležitostí. Vězeň je naživu a vytřískali jsme z něj, že je to genin, který opustil Sunu před pár měsíci. Dorazí s doprovodem, až se uklidní situace na stezkách. S Toshiem jsem zrovna mockrát nejednal, nevíme o něm skoro nic, ale budeš tam muset ukázat, že jsem slaboch, co se bojí kágeho ze Suny. řekl jsem s určitou nevolí.

17Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 11:40 am

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Sakra.Byl jsem vrácen na místo.Mysli.Jsi mistr s mečem ne na schovávání ale todle zvládneš!Pokusil jsem se přesunout co nejdál od karavany a tam jsem použil Henge.Přeměněný na malého brouka jsem lezl po zemi směr karavana.

18Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 12:54 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

"Dobře, budu dělat vše co je v mích silách, pane." kývla jsem na něj i když v hlavě jsem si říkala, co když ho zklamu a udělám něco co se mu nebude líbit a tak.

19Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 3:03 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Postupuji pomalu vpřed a vyhýbám se místům kde bych mohl být odkrytý. Dále si dávám pozor kam šlapu a kontroluji terén před sebou. Hlavní ale je... nikam nespěchat. V jednom bodě zalehnu a sundám ze sebe všechno co vrhá odlesky, může chrastit nebo cokoliv. Vezmu několik hrstí hlíny a potřu si tváře, čelo a hřbety rukou. Čím jsem blíž, tím je můj postup opatrnější.

20Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 3:17 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Reina

Skvěle. V tom případě můžeš jít. řekl jsem a propustil ji z genjutsu.

Kalen a Kashike

Kashike, dávej si pozor. Nepřítel není jen před tebou. zakřičel jsem a když se Kashike podíval doprava, zjistil, že stojí v uličce stromů a asi dvacet metrů od něj stojím já. Dostal slabý šok a odešel. Rychleji, rychleji, 6minut do konce! zakřičel jsem z místa, kam měli dorazit. Brouka jsem si nevšímal.

21Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 3:21 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Vrátím se zpět a na startu vyběhnu do koruny stromu. Dál pokračuji skoky mezi větvemi a vždycky na krátkou chvíli se přitisknu ke kmeni a díky špinavému oblečení s ním celkem snadno splynu. Když se dostanu na vzdálenost na kterou jsem si jistý, použiju Shunshin do cílové oblasti.

22Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 3:29 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Potlačujíc svou chakru jsem stále pomalu lezl ke karavaně.

23Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 3:45 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Kalen, Kashike

Zaregistroval jsem pohyb v korunách stromů. Byl nepatrný a mohl se lehce zaměnit s poryvem větví. Také jsem zaregistroval až moc nahuštěné chakry dole na zemi v určitém bodě. Vedou si skvěle... řekl jsem a nechal je přijít až ke mně.

24Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 3:56 pm

Reina Kana

Reina Kana
Velitel Jouninů

jakmile jsem se zase octla na cvičišti, otočila jsem se na ANBU trochu jsem si povzdychla.
"Dobře .... tak do práce." a odešli jsme do sídla Tsuchikageho, cestou jsem přemýšlela jakou výmluvu použiju, že jsem Tsuchikage já. (přesun)

25Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 5:00 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Teď si to schytam.Vyskočím jako brouk do úrovně Kageho hlavy.Musí to být opravdu zajímávý pohled.Doton: Bushin!Vytvořím sedm klonů které se promění i semnou zpět do člověka.Zamíchaný mezi klony nebudu moct poznat.Ishiho styl Iwa Ryuu Nadare!Dva z nás vytvoří lavinu kamínků sekem pod jeho nohama přičemž sekem míří na jeho krk.Další dva sekají seshora dolů.Dva z nás se schovají pod zem pomocí Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu.Sedmí z nás dopadl na zem a sekal zespoda dolů.Sežer si to!Zařvali všichni co byli vidět.Mezitím ty v podzemí se snažili chytit mu nohy.Poslední se pomocí henge proměnil na kamínek pod ním.Nebyl vidět díky mele ostatních.

26Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 5:07 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Kashike a Kalen

Díval jsem se překvapeně na jeho úžasné a bez chybné kombo. CHtěl jsem uskočit, ale dva klony mě drželi za nohy, a sprška kamínků mě zasypala...a zastavila se uprostřed letu. Těsně kolem mě byly stovky kamínků, ale ani jediný se mě nedotýkal. Vše najednou utichlo. Vzal jsem jeden z kamínků a prohlédl si ho. Pak jsem ho pustil na zem. Vše až na nás dva stálo. Vytvořil jsem les o rozloze jednoho hektaru v tvojí a Kashikeho hlavě. Myslíš, že jsem o tobě nevěděl? Celou dobu stojíte na místě...Hodláš ze mě dělat idiota, Kalene?

27Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 5:17 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Moje ego by bylo nesnesitelné.Řekl jsem tiše.Kdyby to nebylo oprávněné.Odpověděl jsem nemístně.Genjutsu jo?

28Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 5:19 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Kashike a Kalen

Měl bych tě na místě za tvou aroganci zabít. Proč si myslíš, že máš oprávnění chovat se jako malé děcko? zeptal jsem se klidně.

29Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 5:29 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Ishi


"Ako chceš...ale aby si vedel...niekedy mi uletí nejaké to slovíčko " zasmejem sa. No Ďalší?

30Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 5:34 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ai Ishi

Poslední je trochu oříšek. Průzkumné jednotky z okolí vesnice hlásí, že došlo k výmeně kage. Ale ještě mi nepřišel dopis potvrzující toto tvrzení. Nevadí. Tam půjdeme jako poslední, až si na mou kůži dostatečně zvykneš. Takže... židle zmizely a my jsme se opět objevili na cvičišti. ...počkáme, až dohovořím s Kalenem a vyrazíme.

31Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 6:05 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Stojím v cílové zoně a koutky mi cukají nad tou směšnou scénou... bože ten je tak blbej.. tak blbej... jestli mi má velet, tak se asi neudržim. Ani já ne. Co ty se do toho cpeš? Zmlkni a šoupej nohama... udělej si tam pohodlí a buď hodná obludka.



Naposledy upravil Kashike dne Tue Mar 27, 2012 6:07 pm, celkově upraveno 1 krát

32Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 6:07 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Tak za zkoušku to stálo.Zazubím se.

33Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 6:29 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

Ai Ishi


Pozerala som sa dolu a povzdychla som si."Achjaj a to som mala byť "normálna" žena pomyslím si a zasmejem sa

34Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 6:39 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ai Ishi

Podívala jsem se na Tsuchikageho a pošeptala mu do ucha: Zkus si, jestli tě poznají. Seřvi Kalena, aby si již nedovoloval...svými slovy. Pak jsem se opět narovnala. Genjutsu ze všech opadlo. Zůstalo jen to, jenž mění naše podoby. Tak vyrazíme? zeptala jsem se odevzdaným hlasem.

35Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 6:53 pm

Ai Ishi

Ai Ishi
Genin

AI Ishi


KALENE!Myslíš si že si tu viac než ostatný?! Nedovoľuj si inak si ťa do parády zoberiem ja a to bude inakšia podívaná!" hovorila som kľudne ale nekričala som bola som pokojná.

36Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:07 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Promiňte.Usměju se pitomě.Chctěl jsem udělat dojem na ségru.Můj výraz je tak pitomý že se to nedá vydržet.Ale v rysech připomíná otce.

37Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:15 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

AI Ishi

Už jsem ti jednou říkala, že na tebe jsem pyšná! zakřičela jsem vztekle a pak se otočila na Faita s výrazem, že bychom měli jít.

ANBU ještě přinesl mapky a záznamy o území, na kterém byly přepadeny karavany. Pak už jsme se odebrali k branám a prošli pryč.

38Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:19 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

To si nikdy neřekla.Podíval jsem se na Ai.Byla jsi ze mě vystrašená.měla jsi mě ráda.Ale nikdy jsi na mě nebyla pyšná.

39Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:23 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ai Ishi

Ale byla, jen jsem myslela, že to víš... uronila jsem pár slz. ...že nebylo důležité ti to říkat. Jsi hlavou klanu a já jsem na tebe pyšná, bratříčku...

40Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:28 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Heh.Mile se na ni usměju.Tak nezapomeň.Použít tu katanu po matce.

41Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:30 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ai Ishi

Jakou katanu po matce? Nikdy jsme žádnou rodovou katanu neměli. řekla jsem.

42Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:36 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Vytasím meč a dám ho ai špičkou ke krku.Tu co jsi používala při tréningu.Zle se podívám.A já mám meč Ishiho.A ty také u krku.

43Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:40 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

AI Ishi

Ta není po matce... hovořila jsem s úlekem a z očí se mi kutálely oči. Je speciálně vyráběná pro náš klan vesnickým kovářem,ale nedědí se, bratříčku...proč...co to děláš? Přece bys mě...nezabil? Dělejte někdo něco! vzlykala jsem.

44Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:42 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Matčinou katanu poznám.Začal jsem supět.Buď uráží klan a nebo....Možná se pletu.Ale v tom případě budeš vědět před jakou dobou zemřel otec.

45Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:47 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Chvilku stojím jako by nic a do ruky si z rukávu spustím kunai. Pak shunshin k jim a jedním pohybem srazím katanu od krku té dívky. Co si dovoluješ na ženskou ty srabe?

46Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:47 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ai Ishi

P-před čtyřmi měsíci... zakryla jsem si dlaněmi obličej a plakala jsem Neubližuj mi, prosím, Kalene...

47Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 9:57 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Ano.Čtyři měsíce.Poté co mi Kashike srazí katanu se na něj otočím a pak se otočím zpět.Ale ta katana byla matky.Klan by nenechal vyrobyt měč nikomu kdo neumí ani jednu klanovou techniku.

48Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 10:00 pm

Kashike

Kashike
Genin

Kashike


Varuju tě, schovej tu hračku... ohrožuješ dámu a to ti neodpustím... procedím mezi zuby a je poznat že moje výhružka neni planá.

49Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 10:47 pm

Mister_zx

Mister_zx
Chuunin

Kalen

Hračku?!Otočím se na Kashikeho a výraz naznačuje že ho chci zabít.To je Meč Ishiho!Ne hračka!

50Cvičiště       Empty Re: Cvičiště Tue Mar 27, 2012 10:58 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ai Ishi

Nechte toho, prosím! plakala jsem a vrtěla jsem hlavou na Kashikeho, aby to nedělal. Čekala jsem ale, co udělá Tsuchikage.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 12]

Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Similar topics

-

» Cvičiště
» Cvičiště
» Cvičiště

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru