Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Shadoryuu Komori

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Shadoryuu Komori Empty Shadoryuu Komori Mon Jun 11, 2012 8:08 pm

Shadoryuu

Shadoryuu

Shadoryuu Komori Novrpgkluk
(moje tvorba)

Jméno a příjmení: Shadoryuu Komori
Vesnice: Kumogakure no Sato
Požadovaná hodnost: zatím nepřidělena
Věk: 18 let
Datum narození: poslední den měsíce září
Klan: Komori
Sensei: -
Podstata chakry: Fuuton

Charakter: Umí číst v lidech, cítí jejich pocity a dokáže vycítit strach či nenávist...Dokáže být milý, ale i nepřátelský. Když má nějaké přátele, chrání je vlastním životem. Není namyšlený ani arogantní, ale kvůli své sleposti nemá moc přátel a tak je většinou sám, i když samotu nevyhledává.

Minulost: Ve vesnici Kumogakure no Sato je jeden malý klan, který nemá ani dvacet členů, a pár minut před půlnocí posledního dne Září se narodilo dítě. Jeho matka i otec byli šťastní, že mají dalšího potomka. Jako každý muž klanu Komori, se chlapec narodil slepý. Hned po narození mu oči převázaly pruhem látky, kterou nosí vždycky. Matka ho vychovávala s láskyplnou péčí a otec trochu přísně. Jeho starší bratr, Ninchi, se o něj staral a učil ho. Všichni muži klanu se narodí slepí, ale ženy (neví se proč) se narodí pouze s jedním okem slepé. Od doby, co umí Shadoryuu mluvit, ho učily základní věci klanu. Není to přímo nějaká technika, ale je to ta nejdůležitější věc, kterou musí umět. A to, že musí umět z hrdla vydat tak vysoký zvuk, jako dělají netopýři. Proto netopýří klan (Komori=netopýr). Příslušníci netopýřího klanu mají v krku takové zvláštní ústrojí, které jim dovoluje tento zvuk vydat a také mají velmi citlivé uši, aby ho mohli zachytit. Když se naučil tento zvuk udělat, odrazil se od všeho, co je kolem něj a zpět do citlivých uší, takže může "vidět", i když je slepý. Věkem se člověk musí zdokonalovat a postupně se mu rozšiřuje vnímání okolí. Ve svých deseti letech dokázal vnímat šest metrů kolem sebe (na jeho klan docela hodně). Měl docela radostné dětství: matka ho rozmazlovala, bratr učil a poskytoval mu bratrskou lásku a otec byl sice přísný, ale spravedlivý a naučil ho spousty věcí. V patnácti letech dokázal svoje vnímání zvětšit na deset metrů od sebe! Ale i tak...jeho bratr a otec (jedni nejsilnější z klanu) mají své rozsahy kolem třiceti metrů...Zároveň, jelikož má větrnou podstatu chakry, se učí takové taijutsu, při kterém dělá pomalé pohyby nohou a rukou ve vzduchu (jako Kung Fu atd.) a vnímá vítr, který s sebou nese pachy a upozorní ho na přítomnost cizí osoby. Před rokem (v sedmnácti letech) dokáže jediným pohybem ruky vzduchem určit, jestli je někdo u něj (ale jenom do vzdálenosti jednoho metru).

Seznam jutsu: E-rankové



Naposledy upravil Shadoryuu dne Thu Jun 14, 2012 6:02 pm, celkově upraveno 2 krát

2Shadoryuu Komori Empty Re: Shadoryuu Komori Tue Jun 12, 2012 1:51 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Malý moment... Proč je to Kekkei Genkai kopií Hijutsu Taigy? O.O
Nehledě na ten "detail" v pravidlech, který říká, že nepovolujeme nová Kekkei Genkai.

3Shadoryuu Komori Empty Re: Shadoryuu Komori Tue Jun 12, 2012 1:59 pm

Shadoryuu

Shadoryuu

Aha...pardon, ale o tom klanu Taigy jsem nevěděl...a kdybych to změnil, že to není kekkei genkai? Asi ani to by nepomohlo, co...když už to existuje....věřte mi, že jsem to nevěděl. Nevšiml jsem si toho, že už tu něco podobného je...Tak se ptám, když nebudeme mít Kekkei genkai, ale budu tu mít tohle...dovolíte mi to? Nebo bych mohl vymyslet jinou alternativu (něco jiného, díky čemu bych mohl "vidět")

4Shadoryuu Komori Empty Re: Shadoryuu Komori Tue Jun 12, 2012 6:45 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Ono jde o to, že je to vlastně opsané, v trochu nekvalitnějším vydání, pokud srovnávám délku životopisu. https://naruto-rpg.forumczech.com/t342-taiga-kuen xD
Proto se argumentům těžko věří.
Slepou postavu povolím bez problémů, ale musí mít tak bezchybný char a životopis jako Taiga.

5Shadoryuu Komori Empty Re: Shadoryuu Komori Fri Jun 15, 2012 1:43 pm

Shadoryuu

Shadoryuu

Už jsem to upravil (doufám, že se to bude líbit) a ještě jednou se omlouvám za svoji nepozornost, když jsem si nevšiml klanu Taigi. Pokusím se, aby se to už nikdy nestalo a doufám, že tuto schopnost nikdo nemá (nechci přečítat všechny klany). Přijmu jakoukoli kritiku, kterou mi určitě napíšete.

6Shadoryuu Komori Empty Re: Shadoryuu Komori Mon Jun 25, 2012 8:17 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Podle mě je to docela hezká schopnost ^_^ pokud vím, tak takovéhle schopnosti tu nikdo nemá ^_^

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru