Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Inventura

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Inventura      Empty Inventura Wed Apr 04, 2012 5:11 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Zdravím. Někteří z vás o tomhle vědí, někteří už ne. Jde v podstatě o jednoduchou věc. Takovou malou inventuru v hráčích. Nebudu tu poukazovat na všechny, ale na jedince, kteří jsou nejdůležitější.

Kazekage - Vím že jsi vytížený, ale už to trvá dost dlouho. K chuuninským zkouškám jsme se zatím nedostali, a na fóru je spousta geninů, kteří by rádi povýšili. Máš o tento post stále zájem?

Raikage - Kumo jsi opravdu zvelebila, vím že na jiných fórech jsi aktivní, tak bych ráda věděla, jak to bude s tvou aktivitou zde.

Jinchuuriki - Kdo z vás trénuje tak jak by měl? Jak jste za dobu co hrajete pokročili? Můžete se mi prosím ozvat a vyjádřit?

Možná si říkáte, že někteří jounini na to také z vysoka kašlou a je to pravda. Ovšem mělo by být prací kage, aby si toto ohlídali. Popřípadě mě informovali, pokud si seženou nástupce. Vše se dá domluvit.

Neiro Uzumaki vám už bohužel v tomto neporadí. Je dlouhodobě neaktivní ze zdravotních, ale i osobních důvodů. A já se omlouvám za menší výpadek internetu ^^"

Odteď budu na skype a zodpovídat vaše dotazy. Děkuju za pochopení.

2Inventura      Empty Re: Inventura Wed Apr 04, 2012 5:32 pm

Toshio

Toshio
Kazekage

Ospravedlňujem sa, ale už sa polepším. Idú teraz prázdniny a ja dobehnem všetko čo mám. Takže gomeneeeeeeeee *skláňa sa*. Už sa pustím do práce.

3Inventura      Empty Re: Inventura Wed Apr 04, 2012 6:12 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Jsem rád, že tu na mě není stížnost Smile
Každopádně já už své svěřence párkrát taky "buzeroval". Myslím si ale, že tohle je skvělé forum a určitě by byla velká chyba zde končit.

4Inventura      Empty Re: Inventura Wed Apr 04, 2012 6:35 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Děkuju za pochvalu Tsuchikage-sama ^^ budu se snažit to tu nějak víc oživit. Jak povzbuzující slova xD

Milý Kazekage, spolu jsme to vyřešili na skype, a na ty chuuninské se těším a ráda přijdu na návštěvu do Suny ^^

Po rozhovoru s Raikage můžu říct jediné - tento post získá někdo jiný. Už mám kandidáta a ten dotyčný(á) to ví xD

5Inventura      Empty Re: Inventura Tue Apr 10, 2012 7:25 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

A i já se vracím.
A tentokrát pořádně a ne jen na chvíli.
Co se týče oživení, bude-li Yoshiko-dono souhlasit, pustím se do přehledu technik dle vesnic a snad se mi něco povede sepsat.

Bohužel, na Skype mne už nezastihnete.
Přestala jsem jej používat i z důvodu nedostatku času. Jakékoli dotazy i tak můžete směřovat na PM.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru