HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Témata [0]

TémataOdpovědiShlédnutoPoslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Slavnosti Návratu kamenných obrů

   pro Phate69
1766za Mon Jun 18, 2012 8:56 pm pro Phate69 Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Seznam adminů, a jak je poznat

   pro Namikaze Yoshiko
1531za Tue May 22, 2012 8:05 pm pro Neiro Uzumaki Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Jsme PRVNÍ z 25 českých TOP Naruto RPG!

   pro Neiro Uzumaki
0655za Mon May 21, 2012 3:52 pm pro Neiro Uzumaki Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Oznámení druhé

   pro Neiro Uzumaki
8681za Mon May 14, 2012 2:55 pm pro Neiro Uzumaki Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Mise

   pro Neiro Uzumaki
4703za Wed May 09, 2012 4:42 pm pro Neiro Uzumaki Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Informace - PRVNÍ

   pro Neiro Uzumaki
2578za Mon May 07, 2012 4:32 pm pro Neiro Uzumaki Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Rozlišení a další změny

   pro Neiro Uzumaki
6609za Sat Apr 28, 2012 8:36 am pro Neiro Uzumaki Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Inventura

   pro Namikaze Yoshiko
4646za Tue Apr 10, 2012 7:25 am pro Neiro Uzumaki Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Nábor do Iwy

   pro Phate69
 Nevěděl jsem, kam to napsat, ale je to docela aktuální
0613za Tue Mar 13, 2012 11:15 pm pro Phate69 Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Výňatek - Pravidla týkající se boje

   pro Namikaze Yoshiko
0335za Sun Mar 11, 2012 8:06 am pro Namikaze Yoshiko Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Nová NPC, Game Master, Chuuninské zkoušky

   pro Namikaze Yoshiko
0298za Fri Mar 02, 2012 6:58 pm pro Namikaze Yoshiko Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Vývoj příběhu a chuuninské zkoušky

   pro Namikaze Yoshiko
0309za Sat Feb 25, 2012 11:13 am pro Namikaze Yoshiko Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Oznámení první

   pro Namikaze Yoshiko
14676za Tue Feb 21, 2012 2:22 pm pro Phate69 Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Hra spuštěna

   pro Namikaze Yoshiko
0273za Sun Feb 19, 2012 3:50 pm pro Namikaze Yoshiko Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Spuštění hry se blíží a zbytek je na vás

   pro Namikaze Yoshiko
0245za Sat Feb 18, 2012 11:47 am pro Namikaze Yoshiko Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Něco málo k vašim životopisům a výzva pro kage

   pro Namikaze Yoshiko
0315za Mon Feb 13, 2012 6:10 pm pro Namikaze Yoshiko Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Volný režim, aneb hra nanečisto

   pro Namikaze Yoshiko
0313za Sun Feb 12, 2012 8:56 am pro Namikaze Yoshiko Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Prolog - Legenda o hrdinovi

   pro Namikaze Yoshiko
1532za Sat Feb 11, 2012 8:09 pm pro Neiro Uzumaki Zobrazit poslední příspěvek
Žádné nové příspěvky   

Spuštění hry

   pro Namikaze Yoshiko
0303za Tue Jan 24, 2012 7:12 am pro Namikaze Yoshiko Zobrazit poslední příspěvek

Témata [19]

  Návrat nahoru

Moderátoři : nikdo není přítomen

Uživatelé prohlížející toto fórum: nikdo není přítomen

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru

  • Nové příspěvky Nové příspěvky
  • Nové příspěvky [ oblíbené ] Nové příspěvky [ oblíbené ]
  • Nové příspěvky [ zamknuto ] Nové příspěvky [ zamknuto ]
  • Žádné nové příspěvky Žádné nové příspěvky
  • Žádné nové příspěvky [ oblíbené ] Žádné nové příspěvky [ oblíbené ]
  • Žádné nové příspěvky [ zamknuto ] Žádné nové příspěvky [ zamknuto ]
  • Oznámení Oznámení
  • Důležité Důležité
  • Global announcement Global announcement