Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Restaurace

+2
Shizuka Yoru
Ayame Takahashi
6 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

1Restaurace - Stránka 2 Empty Restaurace Sun Feb 19, 2012 4:07 pm

Ayame Takahashi

Ayame Takahashi

First topic message reminder :

Prvotřídní restaurace známá nejen svým skvělým sushi...

Restaurace - Stránka 2 Japanese-restaurant


51Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Fri May 25, 2012 6:53 am

Naoki Heiki

Naoki Heiki
Genin

Pozeral som sa po ostatních a pozorne som si ich prezeral a keby sa náhodou niekto akurát pozeral na mňa rýchlo som sklopil pohľad. Umm....mne sa zdajú všetci čudný...nie nie...to ja som čudný...Dál by som si Dangó... premýšľal som ako vždy.

52Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Fri May 25, 2012 10:13 am

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

Posadila jsem se. Jen jsem mlčky seděla a poslouchala jsem je. Sledovala jsem je. Přemýšlela jsem, co tu dělám. Vždyť to měla být týmová večeře.

(Ryuuni má povolení manipulovat s mojí postavou, jak jen bude potřeba.)

53Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Fri May 25, 2012 11:46 am

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Na moje znamení přišel číšník, jen sem se s úškrnkem díval jak se cítí Naoki divně a že s Maurem to taky neni nejlepší. Mononoke měla nejspíš vše tak trošku na salámě a jen čekala až si bude moct objednat. Tak objednejte si! řekl sem s úsměvem a čekal na jejich objednávky, pro sebe sem objednal jeden vepřový rámen, Mononoke mi udělala chutě když spmenula rámen a vepřové, Shizuka si dala totéž.

54Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Fri May 25, 2012 12:29 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Když Ryuuni říkal o vepřovém rámenu, taky jsem si jeden objednala. Koukla jsem na ty dva kluky, tady je sranda jak v márnici, ušklíbla jsem se pro sebe a zavázala jsem si šátek na čele, aby mi do obličeje nepadali vlasy.

55Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Fri May 25, 2012 12:58 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Pozrel som sa na čašníka.Ja si dám jeden vegetariansky rámen...Povedal som a pozrel som sa na ostatných a pousmial som sa.Kedy bude tréning ?Spýtal som sa a čakal som.

56Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Fri May 25, 2012 2:26 pm

Naoki Heiki

Naoki Heiki
Genin

Po dlhom mlčaní a to že všetci na mňa zízajú ma prinútilo k tomu že je rad na mne. Dango prosím.... povedal jednoducho ale pokúsil sa aby ho bolo počuť.

57Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Fri May 25, 2012 8:55 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Pozrel som sa na Mononoke s úškrnom s ktrorého mohla pochopiť, že by nebolo od veci keby si tiež vymyslela na tých dvoch niaky žart.
Čašník odišiel. Trénovať môžeš aj celú noc ak chceš, zasmial som sa, ale spoločný zajtra.
Bolo treba niako vyplniť čas, kým príde jedlo.
Na aký spôsob boja sa špecializujete? spýtal som sa tých dvoch hodiac pohľadom po tej katane, ktorú som daroval Mononoke.

58Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Fri May 25, 2012 9:04 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Znudeným výrazom som pozrel na senseia.Na Taijutsu a Kenjutsu...Povedal som a pozrel som sa smerom na čašníka či už nenesie jedlo.Super zajtra...Povedal som to takým unudeným a ospalým tonom ako keby som sa vôbec netešil ale opak je pravdou.

59Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Fri May 25, 2012 9:13 pm

Naoki Heiki

Naoki Heiki
Genin

Fuinjutsu z Ninjutsu a Taijutsu dokopy.......hlavne čo sa zbraní týka.... odpovedal som rovnako ako sa ma pýtal. Uškrnul som sa. Bolo to zvláštne ale zbraniam som rozumel viac ako ľudom. Dokonca som trávil viac Času s nimi ako z ľuďmi. No potom aby ma nepovažovali za blázna znova som vrátil pohľad na prítomných. A neviem akú mám podstatu...teda ak nejakú budem mať...

60Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Sun May 27, 2012 11:10 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Po chvíľke nám už priniesli jedlo ja som si zobral svoj rámen a pustil som sa do neho. Bol som už trochu aj unavený najradšej by som už šiel domov spať ale musel som počkať kým všetci dojedia aby som to mohol zaplatiť.

61Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Sun May 27, 2012 3:40 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

No, dobre, povedal som a zrovna nám doniesli prvé objednávky, Maurovu, Shizukinu a Naokiho. Mauro sa hneď pustil do jedenia, vyzeralo to asi tak... "keď už to musím zaplatiť aspoň sa najem." ... pousmial som sa nad tým. Shiz, začala tiež jesť, vyzeralo to, že jej chutí, bol som celkom spokojný. Takže s tréninkom začneme zajtra. Vyspite sa, nie že budete do noci hore a zajtra prídete ako mátohy.

62Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Sun May 27, 2012 4:27 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Já používám Ninjutsu a Hijutsu. Pak taky bojuju s katanou...á, ramen! Děkuju... usmála jsem se a pustila se do něj. Ryuuni mi naznačil něco na způsob, abychom se nenudili. Nic mě však nenapadlo, tak jsem se jen tak všech zeptala, máte rádi draky? A jedla jsem dál.

63Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Sun May 27, 2012 5:42 pm

Naoki Heiki

Naoki Heiki
Genin

Ďakujem... povedal som potichšie keď som dostal dango. Zobral som jednu špajlu kde boli tri dango guličky a jednej som odkúsol a vychutnával som si to. Bolo to dlho čo som nemal svoje najoblúbenejšie jedlo. Na jej otázku som len zostal pohľadom na nej a čakal som či bude o tejto téme niečo rozprávať. Nebola mi známa a tak som sa chcel dozvedieť viac.

64Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Sun May 27, 2012 6:28 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Konečne prišla aj moja objednávka, no já draky mám rád, škoda, že sem žádého doposud nepotkal. Řekl sem trošku se smutkem, sou o nich celkem zajímavé legendy, usmál sem se znovu a začal jíst. Zajímalo by mě jak umí bojovat s tím na co se špecializují, napadlo mě když sem si dal první sousto a ty dva si přemněřil

65Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Sun May 27, 2012 6:42 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Pomaly som jedol svoj rámen na chvíľku som prestal jesť.No zatiaľ som žiadne ho nevidel...ak nejakého stretnem potom ty poviem...Povedal som pousmial som sa a začal som znova jesť.

66Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Sun May 27, 2012 7:55 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Pousmála jsem se nad tím, co mi řekli...Tak uvidíme, co budete říkat na můj klan...vzala jsem mísu do ruky a hodila do sebe zbytečky vývaru. Pak jsem položila prázdnou nádobu a zhluboka jsem si oddechla. Díky, Mauri, usmála jsem se od ucha k uchu...všichni jsou takoví ušopleskové...

67Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Sun May 27, 2012 8:04 pm

Naoki Heiki

Naoki Heiki
Genin

Pomaly ale isto som zjedol celé Dango. A po chvíli na to som sa nadýchol a povedal. Ďakujem za jedlo...tu sú peniaze...ja by som už rád išiel ak by nevadilo... na stôl pred seba som položil čiastku ktorá mala zodpovedať hodnote Danga ak nezdraželi. Pomaly som sa postavil zo stoličky a chystal som sa odísť.

68Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Mon May 28, 2012 11:38 am

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Chytil som peniaze čo dal na stôl a druhou rukou jeho a podal som mu ich do ruky potom som ho pustil.Nechaj si ich na budúce možno platíš ty...Povedal som pousmial som sa a dojedol som potom som vybral z vačku peniaze za všetkých.No pôjdem zaplatiť ak nikto nič už nechce...Dodal som a postavil som sa zo stoličky.

69Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Mon May 28, 2012 12:47 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Všichni dojedli, Mauro se postavil. Tak se potkáme zítra, řekl sem a s tím nechal klon jít za číšníkem dokud byl v kuchyni což mu zahlásilo, aby nezapoměl na dohodu. Muj klon v zápětí vyšel ven s vřecem odpadku aby ho Mauro nezahlédl.
Tak my pujdeme, řekl sem a postavil se i Shiz, díky za večeři Mauro. Mrkl sem na Mononoke aby šla taky, Naoki byl na odchodu takže ho nejspíš nebylo třeba povzbudit aby šel.
Není to žádnej vul, drží se dohody a neodporuje. Napadlo mě. Takže i když trošku divné chování, je dobrý. Trošku neobvyklé chování však bylo naprosto normálná věc vzhledem k tomu, že byl Jinchuuriki, takže sem mu nic nevyčítal.
Vyšel sem ven a vyskočil na nejbližší budovu i s Shiz, chtěl sem ještě vydět jeho reakci. Tam sem se s Raikage rozloučil s menším polibkem naco zamířila domu. Byla prý unavená. Já sem počkal na Mononoke a pak čekal až vyjde ven Mauro. To co sem udělal ho rozhodně trošku rozhodí, navíc se trošku strapní před číšníkem, protože ten podle dohody bude hrát, že o ničem neví a že sem to prostě zaplatil předem.

(přesun Shizuky do Sídla Raikage)



Naposledy upravil Ryuuni Takara dne Mon May 28, 2012 1:38 pm, celkově upraveno 1 krát

70Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Mon May 28, 2012 1:35 pm

Naoki Heiki

Naoki Heiki
Genin

Povzdychol som si a peniaze som si vzal. Následne na to som len zakýval Okej zatraj...cvičisko... a vyrazil som tam kde som práve potreboval byť.

-Presun

71Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Mon May 28, 2012 2:05 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Odišiel som od stola a namieril som si to ku čašníkovi ktorému som podal peniaze za večeru a pomaly som začal odchádzať z reštaurácií unudený a ospalý na smrť.

72Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Mon May 28, 2012 3:37 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Keď prišiel Mauro aby zaplatil čašník sa na neho len uškrnul, objednávka už je zaplatená, nemusíte sa obávať. Vrátil mu peniaze a poslal ho preč.
Vtedy sa vrátil môj klon, vzal si výdavok a doniesol mi ho na čo zmyzol.
Sledoval som z budovy Maura ako odchádza, vyzera stále rovnako znudene.
Z diaľky nebolo vidieť detaily tak som si len ľahol na budovu a sledoval hviezdy.
Snáď, snáď mu to niečo dalo. Napadlo ma.

73Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Mon May 28, 2012 3:48 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Vstala jsem, řekla jsem číšníkovi, že má skvělý ramen a vyšla jsem před restauraci. Protáhla jsem si záda a rukama promnula obličej. Párkrát jsem si přejela po jizvě, kterou mám přes oko a mimoděk jsem zavzpomínala. Pak jsem se opřela o zeď jedné budovy a uhladila jsem si ofinu přes tu jizvu, aby nikoho neděsila...

74Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Mon May 28, 2012 6:50 pm

Mauro

Mauro
Genin

Mauro

Odchádzal som z divným pocitom nevedel som kto to mohol zaplatiť jediný kto my napadal bol sensei ale už som to nechal tak spýtam sa ho na to až na cvičisku ked bude na to príležitosť ( Presun ).

75Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Mon May 28, 2012 7:45 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Hmm, vypadá to, že se mi žertík moc nepovedl, napadlo mě, ale byl ochoten to zaplatit takže sem byl spokojený.
Seskočil sem tiše z budovy někde vedle Mononoke a poklepal ji po rameně, chtěl sem vědět jestli zařve, sekne mě katanou nebo bude ignorovat.
Po pár vteřinách sem se zeptal na otázku která mi už chvíli vrtala hlavou, jak si přišla k té jizvě? zeptal sem se své studentky milým tónem a usmál se.

76Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Mon May 28, 2012 7:59 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Někdo mi poklepal na rameno a já v mžiku měla kunai v ruce a ohnala se. Zastavila jsem se asi čtyři centimetry od oka seseie a omluvně jsem sklopila hlavu. Pak se mě zeptal na jizvu. Myslíš tuhle? odhrnula jsem si ofinu a odhalila jizvu od kořínků vlasů až po bradu. Když mi bylo třináct, napadli mě nějací potulní ninjové. Vyhrožovali mi a tak...když jsem jednomu z nich vrazila do obličeje, pustil na mě nějakýho psa. Bylo to náhlé a já jsem zareagovala moc pomalu. V hlase mi znělo opovrhování sama sebe, jak jsem byla slabá. Ten pes na mě vyskočil a drápem mi udělal tuhle ránu. Nevím jakto, ale oko mi nezranil. Krvácelo to tak moc, že jsem se neudržela a toho psa přizabila. Ti ninjové se lekli a radši utekli...Celý den ta krev nešla zastavit, až jsem si myslela, že vykrvácím...Od tý doby chci co nejvíce zesílit. Dodala jsem s nepatrným úsměvem. Je to zvláštní, někomu to vyprávět...Mám štěstí že jsem o to oko nepřišla.

77Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Mon May 28, 2012 8:49 pm

Ryuuni Takara

Ryuuni Takara
Velitel Jouninů

Vypočul som si celkom smutný príbeh, pričom som prešiel prstom okolo jazvy.
No, nič to nemení na tom, že si moja najolúbenejšia študentka. Uškrnul som sa trochu a zhodil jej ofinu naspäť aby jazvu zakryla.
Takže zajtra na cvičisku. Povedal som a zrovna ku mne prišiel klon s výdavkom za večeru, podal mi peniaze a zmyzol.
Ahoj, pozdravil som a rozbehol sa domov.

(presun)

78Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Mon May 28, 2012 8:59 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Když řekl, že jsem jeho nejoblíbenější studentka, pousmála jsem se, Arigatou...Pak se rozeběhl domů. Tak zítra, řekla jsem do větru a pak jsem ponstřechách doběhla k sobě domů.

(přesun)

79Restaurace - Stránka 2 Empty Re: Restaurace Thu May 31, 2012 5:14 pm

Shizuka Yoru

Shizuka Yoru
Raikage

(Přesun)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru