Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Nemocnica Kusuri

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Nemocnica Kusuri Empty Nemocnica Kusuri Sun Feb 12, 2012 2:58 pm

Toshio

Toshio
Kazekage

Nemocnica ,,Kusuri"

Spoiler:

Táto nemocnica je po blízku knižnice a hlavnej budovy Kazekage. Meno dostala podľa legendy klanu medikov, ktorý zachraňoval životy shinobi počas prvej Veľke vojne shinobi. Odvtedy sa zaslúžil vraj tento klan o založenie nemocnice a výcvik kvalitných ninja medikov. Preto táto nemocnica dostala meno práve podľa tejto legendy, pretože nezištnosť a schopnosť obetovať sa pre členov vesnice, akú mal klan Kusuri by mal byť vzorom pre každého shinobi.

2Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Sun May 27, 2012 12:47 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

Stále za tričko jsem brášku dotáhla až k hlavní budově nemocnice. Celou cestu jsem mlčela a nebýt nutný můj pozdrav sestře na recepci, mlčela bych pravděpodobně i dál. "Zdravím.." kývla jsem hlavou a postrčila Shiona k pultíku. "Bratr si vykloubil rameno.." informovala jsem jí stručně a otočila se na něj, jestli k tomu chce taky něco říct, nebo je to všechno.

3Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Sun May 27, 2012 2:29 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Zato ja som celú cestu otravoval, nejak sa ju snažil ukecať, aby ma pustila. Zbytočne.. Ako keby som dúfal, že ma niekedy poslúchne. Celý čas, odkedy som to vzdal, asi v polovici cesty, som nasledoval jej príklad a držal som jazyk za zubami. Až kým sme nedošli na recepciu. Takže rameno hm? Na chvíľu zmizla, a začala hľadať moju zdravotnú kartu, pričom som stihol na sestru vrhnúť nepekný pohľad. Bol som ticho, ešte by som toho viac pohnojil.

4Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Mon May 28, 2012 5:49 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

Stála jsem s ním u pultíku a poklepávala nohou o zem. Měla jsem o něj strach, vždy´t jsem ani nevěděla, co všechno umí. Nikdy jsem ho neviděla. Změním to! Kývla jsem si pro sebe hlavou, že to musím splnit. Otočila jsem se k němu a chtěla mu něco říct, když přiběhla ona sestřička a káravým hlasem mu vyčetla, že se nedostavil na pravidelnou kontrolu. Jeho nemoci to neprospívá. Jeho nemoci..?
Tázavě jsem se k němu otočila a s trochu zmateným výrazem čekala, jestli mi tuhle věc vysvětlí, protože jsem byla opravdu v šoku.

5Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Mon May 28, 2012 6:36 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Ak ona bola v šoku, bolo to nič oproti tomu, v akom šoku som bol ja. Tak dlho som to zatajoval, nevedel to nik z rodiny, báli by sa o mňa a s takou chorobou by mi nedovolili sa stať Shinobim. Nahlas a zreteľne som preglgol, pričom mi v hlave behalo mnoho myšlienok, týkajúce sa nejakého zvratu, výhovorky, alebo niečoho, aby sa o tom nedozvedela. Avšak, nezmohol som sa na nič, a sestrička nás, no hlavne Ferii prekvapene pozorovala. Pohľadom alá.. "Vy o tom neviete?". K tomu ma pekne zradila, a ako Kazekagemu jej podala moju zdravotnú kartičku, kde bolo snáď všetko. Nikdy som sa nebál, no dnes som to povedať nemohol.

6Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Mon May 28, 2012 7:27 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

Vzala jsem si od sestry zdravotní kartu, posadila se na blízkou lavičku a pustila se do čtení. S přibývajícími řádky se stále prohluboval můj chladnoucí výraz, až jsem se tvářila jako právě vykopaná mrtvola. Vzhlédla jsem k Shiovi a jenom na něj dlouhou chvíli němě zírala. Vysvětlení! Proč jsi mi to neřekl..? Mohla jsem ti pomoct..?
"Vysvětlíš mi to?" vypadlo ze mě po dlouhé chvíli mlčení, rušené jen prouděním pacientů a sestřiček po bíle vymalované chodbě. Cítila jsem pod žebry stísněný pocit. Pocit strachu..

7Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Mon May 28, 2012 8:30 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Sledoval som ju, ako si to všetko číta, a jej zmeny pohľadov sa mi vôbec nepáčili. Len čo dočítala, vedel som, že koniec sa blíži. Je to tam.. Hlesol som, trochu bolestne, a pocítil, ako mi po tvári tečie pramienok krvi z úst. Nie teraz! Na rýchlo som to zotrel, a dúfal, že sa to nevráti. Zakázali by ste mi.. Hlesol som znova, a moja hlava poputovala pohľadom k zemi. Byť.. Shinobim.. A .. Nechcel som vás zaťažovať. Akoby som vedel, načo myslí. Avšak, ja som ju poznal, a v jej prípade by som sa pýtal to isté.

8Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Mon May 28, 2012 8:41 pm

Toto Takahashi

Toto Takahashi
Genin

Otevřel jsem víčka a prohlédl si místnost,ve které jsem se momentálně nacházel.Zamžoural jsem na svou pravou ruku,která byla obvázaná dost velkou vrstvou obvazu.Bezduše jsem zakroutil hlavou a doslova vyskočil na nohy,ignorovaje přístroje,na které jsem byl ještě před pár sekundami připojen.Odvázal jsem si z pravého zápěstí obvaz a prohlédl si čerstvě sešitou ránu,prakticky po obvodu celého zápěstí.Hned na to jsem se podíval na druhé,kde bylo to samé,s velmi neúhlednými jizvamy od stehů.Mírně jsem se pousmál a sundal ze sebe bílé,nemocniční oblečení.Procházal jsem bez jakéhokoliv oblečení nemocnicí a zastavil se u jedné holky s klukem,kteří měli přitažlivě rudé vlasy.Chvíli jsem na ně jen tak bezduše koukal a usmíval se.Bylo mi jedno že mě všichni vidí nahého,nebo že vidí všechny ty jizvy.Po nějaké chvíli jsem bezeslova odkráčel dál od nich,k vysokému pultu a opřel se o něj.Uculil jsem se na sestřičku a vzal si své oblečení,které jsem na sebe hodil.Poté jsem se vrátil znovu před ty dva a pozoroval je.Že by rodina?Jakpak asi chutnáte?Strčil jsem si ukázováček do pusy a mírně ho skousl.

9Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Mon May 28, 2012 8:49 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

Přivřela jsem oči a položila desky na stolek. Postavila jsem se k němu zády, sledovala věčně plnou chodbu, lidi procházející z jedné strany na druhou, sestřičky spěchající z místnosti do místnosti. Pach dezinfekce, všude jenom bílá...
"Jsme tvoje rodina..." zamumlala jsem nakonec. "Jak moc je to vážné..?" pokračovala jsem s hlasitým polknutím. Nemohla jsem si pomoct, ten strach nešel potlačit, ať jsem dělala cokoliv. Byl to přece můj malej bráška..
Na Tota jsem se jen zběžně podívala. Právě teď mi nestál za to něco říct. Vlastně nic mi teď za nic nestálo.

10Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Mon May 28, 2012 9:37 pm

Toto Takahashi

Toto Takahashi
Genin

Po nějaké době jsem udělal pár kroků vpřed a píchl do Ferii ocumlaným prstem.nevěděl jsem co udělat,netekla jí žádná krev,žádné zranění a já měl neukojitelnou chuť...Znovu jsem si onen prst olíznul a podíval se na toho kluka.Je nemocný?Krvácí?Zablesklo se mi v očích a v ten moment jsem dřepěl před ním a prohlédl si ho ze všech stran.Ne..nekrvácí.Zklamaně jsem se vzpřímil,sklopil pohled a pomalu s pohledem na zem kráčel dál od nich.Posadil jsem se na lavičku o pár metrů od nich a podepřel si hlavu s hlasitým povzdechem.

11Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Tue May 29, 2012 5:54 am

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Silné stiahnutie pľúc. Hlboké nádychy a pocit, že sa povraciam. Vracalo sa to. Zázrakom som však ten pocit stiahol, do úzadia, a vyvrcholiť som ho mal v pláne niekde mimo nej. Neviem.. Stalo sa to tri len tri krát.. Nepozeral som sa na ňu. Nemohol som. A to, že som pri tom takmer umrel, som jej na nos vešať nechcel. Buď by ma zabila, alebo degradovala. Ďalšie dve pramienky krvi vytiekli z mojich úst, keď predo mnou čupel Toto, a dúfal som, že ma ON z toho nejak dostane. Práve pretože si rodina.. Som.. Mlčal.. Trhol som rukou do vrecka, kde som zovrel fľaštičku s pilulkami, pričom som si druhou zotrel krv pri ústach tak, aby to nevedela.

12Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Tue May 29, 2012 5:13 pm

Toto Takahashi

Toto Takahashi
Genin

Krev?Vydechl jsem nahlas a v tu samou chvíli jsem stál před Shionem a těsně před tím než si jí otřel jsem konečkem ukazováčku přejel po stejném místě,jako právě on.Strčil jsem si znovu prst od krve do ůst a rozzářil se.Hned se mé pohyby změnily a stále jsem se usmíval.Na tyto věci se mi vážně hodila obrovksá rychlost.Odkráčel jsem znovu na to místo kd jsem seděl,jakoby se nic nestalo a znovu si podepřel hlavu,avšak teď s úsměvem od ucha k uchu.

13Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Tue May 29, 2012 5:43 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Přijdu do nemocnice,při vstupu slušně pozdravím.
Dojdu k sestře která má službu a vše ji vysvětlím,tedy o mém pohmožděném ramenu a tedy,že bych rád byl ošetřen.Sestra ochotně naslouchá a po chvilce čekání mě odvede do ordinace,kde si mi na rameno mrkne lékařský ninja.
Prohmatá,namaže jakousi mastí a zafačuje obvazem,naštěstí to není nic vážného,jen si mám sednou do čekárny a počkat než mi vyrobí více té masti.
Uposlechnu,v čekárně se posadím,strnule hledím do protější zdi a nevšímám si okolí.

14Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Tue May 29, 2012 6:24 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

Vrhla jsem na Tota hodně, hodně nehezký výraz, jasně říkající, že překročí ještě jednu mez a pohřbím ho pod pískem, zatímco jsem se otočila na Shia a založila ruce na prsa. "Od teď mi budeš říkat o všech problémech. Tvojí kartu si budu kontrolovat sama... na mise nebudeš chodit sám a na kontroly budeš chodit pravidelně, to si buď jistý." vzdychla jsem si sama pro sebe a zvedla k němu oči. "A opovaž se protestovat." otočila jsem se.
"Teď vyřešíme to rameno a půjdeme domů.." otočila jsem se.

15Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Tue May 29, 2012 6:32 pm

Kazuo Kato

Kazuo Kato
Genin

Sestra mi po chvilce donesla mast a vysvětlila jak jí aplikovat a kdy,ještě jsme prodiskutovali jak dlouho bych měl rameno šetřit.
Ortel byl milosrdný není to nic vážného,když budu stahovat obvazem a řádně mazat,mohu podstupovat běžnou zátěž dne.

Rozloučím se se zdrav.sestrou a vydám se domů.

/přesun/

16Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Tue May 29, 2012 6:39 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Tota som si nevšímal, premáhal som sa ako vôl, len aby som sa tu neskácal. Nakoniec som aj tak vytiahol pilulky, napchal si do úst asi polovicu fľaštičky a konečne sa odvážil pozrieť na Ferii. Jasné.. Povedané takým tónom, z ktorého priam kričalo.. Zabudni.. Bááka! Na misie budem chodiť sám.. Aj tak nemám s kým.. Odvetil som, a prešiel si zdravou rukou po ramene. A na kontroly sa mi nechce.. Mohla byť rada, konečne som neklamal. Aj keď.. Jej som doteraz neklamal, len zatajoval. A ak budem? Spýtal som sa, s neskrývaným záujmom, keď ma vyrušil lekár. Niečo tam trepal, pričom som ho vôbec nepočúval, až ukázal na dvere do jednej z miestností. Zatlačíme to späť.. Odvetil, ale Ferii, lebo zistil, že ho nepočúvam. Idete? Spýtal sa, určite si myslel, že vie, že ma nečaká prechádzka ružovým sadom.

17Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Tue May 29, 2012 6:51 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

"Věř mi, že tohle si zajistím... kdybych tě měla mít na vodítku pod dohledem čtyřiadvacet hodin!" odvětila jsem a kývla na doktora. Daiki, budu tě potřebovat... Shio se k ničemu neměl, takže jsem ho vzala za zdravou ruku a dotáhla do ordinace. "Jsem tvoje sestra... mám za tebe určitou zodpovědnost, když bydlíš u mě v bytě... takže teprve teď ti začne vojna!" sladce jsem se usmála.

18Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Tue May 29, 2012 6:57 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Ale nebudeš mať.. Vyplazil som na ňu jazyk, a nechal sa zatiahnuť do ordinačky. Si moja sestra, preto máš "prd" moc nado mnou.. Uškrnul som sa, a pokračoval. A tú vojnu prehráš.. Už som chcel pokračovať ešte ďalej, než ma doktor posadil na kreslo, a začal ma k nemu pútať.. Čo to? No odvetil mi, že len pre moje dobro. Vôbec som tomu nechápal, a začínal som si myslieť, že tá vojna začala. S otázkou som sa otočil na Ferii. Začínal som mať strach, keď ma dokonale pripútali ku kreslu, doktor ma obišiel, a chytil mi vykĺbenú ruku.

19Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Tue May 29, 2012 8:47 pm

Toto Takahashi

Toto Takahashi
Genin

Zaměřil jsem se pohledem na Ferii a z poza svého oblečení vytáhl jeden neurčitý obrázek s rámečkem.Po chvíli jsem se posadil na zem a namířil h osměrem na Ferii.Žena na obrázku byla prakticky úplně stejná jako ona.Psychopaticky jsem se pousmál a sledoval jak odchází dovnitř spolu s doktorem a bratrem.Jak asi chutnáš?
Nemocnica Kusuri 650092
Po nějaké chvilce jsem hodil obrázkem o zem a bez něj se vytratil pryč.

(přesun)

20Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Wed May 30, 2012 6:08 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

Chtěla jsem něco odvětit, jenže hned jak mi došlo, co jde doktor dělat, musela jsem se odvrátit. Samořjmě mu šel ruku opět vrátit zpět na původní místo, to jsem vidět nepotřebovala! Stačilo Slyšet to křupnutí, aby bylo jasné, že to musí ohromně bolet. Budeš v pořádku... vzdychla jsem hlasitě a otočila se. "Děkuji." kývla jsem na doktora a otočila se na bratra. "Aspoń už nebudeš dělat takové kraviny." došla jsem k němu. "Doma ti na to dám led..."

21Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Wed May 30, 2012 6:28 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Uškrnul som sa, nakoniec. Mal som oporu, o ktorej vám nepoviem. Len čo sa mi dotkol ruky a začal tlačiť, do očí sa mi nahrnuli slzy, ale len pár a naviac som ani nemukol. Kým sa kosť nevrátila na miesto, a Ferii už na mňa hľadela. Pozrel som sa na ňu, s otvorenými ústami, akoby som chcel až teraz vykríknuť, ale vyšlo len zo mňa slabé.. Za toto.. Dostanem liter.. Granka.. Keby ma doktor nepodržal, asi by som sa skácal na zem. Chvíľu ma nechal sedieť, oddychovať, než ma poslal domov s tým, že nemám ruku prepínať. Bolo nad slnko jasné že budem. Vyšiel som tackavo na chodbu a pozrel sa na Ferii. Týmto to neskončilo.. Uškrnul som sa, pričom som sa druhou rukou držal steny.

22Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Wed May 30, 2012 6:50 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

"Už si tě ohlídám!" ušklíbla jsem se, ale jednoz rukou přejela a rozcuchala jeho vlasy. ""Běž domů, udělám ti pak to granko.. musím do kanceláře... Shio buď opatrný ano? Neudělej si nic, ano?" Pohlédla jsem na něj s trochu zmateným pohledem. "Rovnou domů, jasné?!"kývla jsem jasně hlavou a otočila se. "Přijdu co nejdříve.." dodala jsem a vydala se z nemocnice.

23Nemocnica Kusuri Empty Re: Nemocnica Kusuri Wed May 30, 2012 7:04 pm

Shion Fei

Shion Fei
Chuunin

Jasné.. Odvetil som, a len čo zmizla z dohľadu, diabolsky som sa uškrnul. Aká naivná.. Až som sa zasmial a pomalým krokom som sa vydal preč z nemocnice. Dostal som malý nápad, čo sa týkalo tréningu. Napadlo ma to, keď mi stiesnilo pľúca, a ja som chcel vykríknuť. Napadla ma technika.


~presun~

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru