Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Seznam Jinchuuriki

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Seznam Jinchuuriki Empty Seznam Jinchuuriki Fri Feb 03, 2012 7:25 am

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Zde bude aktualizovaný seznam jinchuuriki a volných bijuu.

Shukaku (Ichibi) - Suna - obsazeno
Matatabi (Nibi) - Kumo - nedostupný
Isobu (Sanbi) - Kiri - volný
Son Gokū (Yonbi) - Iwa - nedostupný
Kokuō (Gobi) - Iwa - obsazeno
Saiken (Rokubi) - Kiri - nedostupný
Chōmei (Nanabi) - bez vesnice - nedostupný
Gyūki (Hachibi) - Kumo - obsazeno
Kurama (Kyuubi) - Konoha - obsazeno

*nedostupný - démon je v rukách samurajů, nebo některého z nukeninů, kde je pravda, to musíte zjistit sami

Kdo má zájem o některého z Bijuu a patří i do dané vesnice, smí zanechat komentář a domluvíme se. Jsou však i některé podmínky pro hru za démonovu schránku.

1. Kvalitně zpracovaný životopis
To platí u každého, u jinchuuriki však dvojnásob. Jelikož je démon zapečetěn na místě, o kterém ví pouze Kage dané vesnice, je na vás zda si chcete pečetění démona prožít ve hře, a nebo pojmout svůj životopis ve stylu: od té doby, co jsem se stal jinchuurikim...

2. Učení od naprostého začátku

Aby nám tu neběhal klon Chucka Norrise, začínají jinchuuriki od hodnosti genin. Z počátku je démon nechce přijmout a snaží se je ovládnout a uvolnit si tak cestu na svobodu. Čas od času můžete praktikovat rozhovor se svým démonem a pokud bude kvalitně zpracován, posunete se zase o krůček blíže k úplnému ovládnutí vašeho podivného mazlíčka. Je třeba upozornit některého z adminů, který vám napíše, zda se trénink vydařil, nebo ne. Někomu se povede napoprvé, někdo si tento proces zopakuje vícekrát.

3. Cvičení s démonovou chakrou
Má svá rizika. Čas od času se částečně proměníte na bijuu a budete potřebovat někoho, kdo tento průběh zastaví. Na váš výcvik může dohlížet sám Kage, právě tak nějaký Jounin, jehož specializací jsou pečetící techniky a kontrola bijuu. Pokud vás něco vytočí, můžeme vám zaručit, že i váš drahý učitel bude mít plné ruce práce s tím, aby vás vrátil do normálu. Opět je na zhodnocení admina, zda jste dostatečně zkušení pro postup na další úroveň.

Seznam Jinchuuriki Bijuupngbi

4. Duševní trénink
S démonem stále tak trochu bojujete, ale většinou mu dokážete poručit a ovládnout se. K dokonalosti však stále něco chybí. Je načase vyrazit na cestu do Kumo a vyhledat Želví ostrov. Posaďte se k Vodopádu pravdy a napište kvalitní příspěvěk o svém vnitřním souboji. Konečně vás čeká onen vytoužený souboj s démonem, který není radno podcenit. Rozhodně není na škodu mít v zásobě pořádná jutsu. Měli byste tedy ovládat alespoň jednu S-rank techniku. Jinak si opravdu koledujete o nehezkou smrt. Opět hodnotí výsledek admin.

Souboj probíhá spolu s NPC bijuu.

5. "Spřátelení" s démonem
Váš mazlík se nemusí zrovna zaleknout Madary, ale přesto je nutné vybudovat s ním hezký vztah. Zní to opravdu šíleně a nemyslitelně. Kdy tomu dojde a za jakých okolností je na vás. Až se tak stane a budete spokojení se svým komentářem, vyhledejte opět jednoho z adminů. Pokud vám uzná tento komentář jako kvalitní, blahopřejeme. Vy a váš démon jste doslova jedno tělo.

Mezi jednotlivými fázemi by měl být zhruba týdenní odstup. Přece jen, jinchuuriki se nenaučí s démonem přes noc.Naposledy upravil Namikaze Yoshiko dne Sat Feb 25, 2012 5:48 pm, celkově upraveno 1 krát

2Seznam Jinchuuriki Empty Re: Seznam Jinchuuriki Sat Feb 25, 2012 5:40 pm

Kashike

Kashike
Genin

Rád bych se tu přihlásil jako Jinchuuriki Gobiho... už jsem se domluvil se svým Kagem (Phate) na zapečetění v průběhu hry.

3Seznam Jinchuuriki Empty Re: Seznam Jinchuuriki Tue Oct 15, 2013 10:42 pm

Gladyatusahoj zatím nechápu tuto stránku ale chtěl bych jí pochopit a chtěl bych do sebe zapečetit Sanbo

Sponsored contentNávrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru