Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Rein Uchiha

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Rein Uchiha Empty Rein Uchiha Sun Jun 10, 2012 9:29 pm

Kamikaze



Meno : Rein
Priezvisko : Uchiha
Pohlavie : Muž
Povaha : Je to jeden z mála celkom veselých a milích Uchihov.Je taky aj preto lebo nechce byť ako vetšina ostatných a chce sa odlišovať od členov klanu.
Vek : 13
Hodnost : Genin
Klan: Uchiha
Kekkei Genkai: Sharingan (2tomoe)
Vyška : 170 cm
Vaha : 45 kg
Dedina : Konohagakure
Sen : Stať sa členom ANBU.
Podstata: Katon a Raiton

1.Narodenie
Príbeh :Narodil sa v Konohe a jeho matka po porode zomrela.Od tej doby bol jeho otec trocha zahorklý no Reinovi to nedaval najavo.Už od mala ho vychovaval ako ninju a bol na neho dobrý ale aj dosť prisny pretože chcel aby bol Silný ninja.
2.Prebudenie Sharinganu
Počas tvrdeho treningu sa mu začal objavovať sharingan a taktiež sa mu niekedy objavbil len tak sam od seba.Otec ho učil ako ovládať Sharingan a preto sa mu celkom daril a ked dosiahol veku 8 rokov podarilo sa mu ovladnuť sharingan na urovni 1 tomoe.
3.Dva tomoe
Pilne trenoval a tak sa mu začal dariť sharingan dostať na 2 tomoe ale nevyšlo mu to stale.Hlavne ked bol naštvaný a snažil sa tak sa mu podarilo 2 tomoe.Vo veku 9 rokov sa mu podarilo ovladnuť 2 tomoe .
4.Ukončenie študia
Akademiu ukončil v 13 a ukončil ju po dvoch rokoch čo znamená že tam nastupil až v 11.V 11 nastupil na akademiu len preto lebo sa chcel čo najviac zlepšiť nech akademiu ukončí rýchlo.


Techniky :
Základné techniky akadémie
Katon : Goukakyuu no Jutsu

Vzhľad :
Spoiler:

Zbrane: Zvn a Meč (ako na obrazku)




2Rein Uchiha Empty Re: Rein Uchiha Tue Jun 12, 2012 7:55 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Uchiha... A to jsi konzultoval s kým? xD

3Rein Uchiha Empty Re: Rein Uchiha Tue Jun 19, 2012 8:55 pm

Kamikaze



Ospravedlnujem sa ale nestíhal som Very Happy Ponahlal som sa lebo som išiel na dovolenku a už som musel isť. Very Happy

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru