Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Techniky Suny - doplňkové ^^

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Techniky Suny - doplňkové ^^ Empty Techniky Suny - doplňkové ^^ Sat May 26, 2012 5:45 pm

Ferii Fei

Ferii Fei
Kazekage *A

Takže^^ už jednou jsem řešila zdánlivě neřešitelný problém xD.
Techniky v Suně^^".. když se admini rozhodnou, že techniky zůstanou ve vesnicích (ne, to není kritika^^), brzy zjistíme, že Suna má sice spoustu silných a dobrý technik, no bohužel většina z nich se vztahuje k některému KG či loutkařství^^"... co se pak mají učit obyčejní ninjové?^^"
Problém jsme vyřešili jednoduše.. vymysleli jsme si vlastní techniky^^..
Ten seznam vám sem dám, můžete si vybrat samozřejmě jakou chcete a naučit se jí, popřípadě bych byla ráda, kdyby jste měli jakýkoliv nápad na novou, aby jste mi napsali a já bych ji sem po konzultaci přidala^^
Berte toto jako jakýsi základ, kdy budu ráda, když jutsu naší vesnice rozšíříte!^^
Většina technik jsou fuutonové, nebo dotonové. To samozřejmě neznamená, že se jiné učit nebudeme, ale jsou asi v největším zastoupení^^. Takže při vašem vymýšlení klidně dodejte elementy, jen se prosím omezte s vodou xD...



Fuuton
Spoiler:
Doton:


Spoiler:

Genjutsu

Spoiler:

Summoni:


Jako obyvatelé pouště máme možnost vyvolání nejrůznějších summony, přesto však musíme vždy myslet na to, že jsem v poušti^^ je tu sucho a horko, rybičkám a žížalám se tu asi moc líbit nebude^^ přesto i my máme svá zvířátka; především jedovaté pouštních hady, netopýry, pavouky, štíry, kraby, lišky, lasice, jestřáby surikaty, velbloudi, zebry,žirafy, mnoho druhů antilop, nosorožec, Ze šelem to jsou lev, levhart, gepard, pes hyenovitý. Dále mravenečník nebo pásovec, puma, jaguár a vlk hřivnatý či klokan nebo koala.

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru