Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Slavnosti Návratu kamenných obrů

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Slavnosti Návratu kamenných obrů Empty Slavnosti Návratu kamenných obrů Tue May 15, 2012 11:02 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

https://www.youtube.com/watch?v=t62B1EzTmDg

Už od svítání byla na nohou skoro celá vesnice, obyvatelé zdobili a uklízeli své domy a ulice, aby se zde hostům líbilo. Organizátory zmítala nervozita, blížila se pátá hodina ranní. Reina a její organizační tým kotrolovali ANBU jednotky a ostatní věci potřebné k bezchybnému nástupu. Počítala se vojenská síla.
"Myslím, že je to v pořádku." podívala se na desky, kde měla přesný průběh oslavy. "Přesně v šest otevřete bránu a ať u ní stojí jednotky, kvůli přijetí. Žádný kage nesmí do vesnice projít bez řádného uvítání, o to se sama postarám." řekla Reina a vydalo se k dalšímu bodu a to občerstvení a ubytování pro hosty, cstou jak procházeli vesnicí, občany pochválili za výborou práci. Děti v rukou měli květiny již připravené, aby s nimi mohli mávat na kage a jejich doprovod. Mladá děvčata, která čekala před květinářstvím na košíky okvětních lístků, si upravovala sváteční oblečení a chychotaly se. Příprava byla opravdu pečlivá a pro některé velmi náročná.
V pět hodin byl seznam pro splnění potřebných věcí před oslavou proškrtaných jako, že je vše výborně připraveno. Reiny klony se rozutekly na stanoviště, kde měly dohlížet na průběh věcí. V půl šesté doběhl i jeden klon do kanceláře Tsuchikageho, aby ho spravil o začátku a aby se přirpavil na vítání a zahájení slavnosti.
Reina naváděla jednotky ANBU a všechny shinobi na druhý konec vesnice, kde se řadili pro přehlídku. Další klon zařizoval jak mají děvčata a děti házet okvětní lístky a květiny. Další děti měli kageům podávat sklenice s vínem a upomínkový předmět jako vzpomínku na tuto slavnost. Na balkoně hlavní budovi, stálo pět kamenných křesel pro kage. Dole na náměstí již byla připravená hudba obyvatelése pomalu schromadovali a už se jen čekalo na příjezdy hostů. Pravá Reina stála na špičce střechy hlavní budovi a vše sledovala. Poprvé snad byla nervózní ze své mise. U brány viděla několik svých klonů jak čekají na hosty, aby je mohly řádně uvítat. Všichni byli již připraveni, na to že se ráno objevil krátký jarní deštík, se teď vyjasnilo, obloha byla modrá sem tam nějaký beránek, slunce se pomalu houpalo k obzoru.... všechn utichlo. V dálce byly vidět vlajky našich hostů....je to tady. Všude vlály ohromné praporce se znaky ostatních vesnic a hudba vyhrávala, jak to jen šlo. Jeden by si pomyslel, že to je s ekonomikou Iwagakure dost špatné, ale age ne. Poprvé ho lidé mohli vidět se příjemně usmívat. Měl velkou radost z téhle slávy a ještě větší z toho, že může ostatním ukázat jinou tvář Iwy, než jen tu špinavou a a pevnou jako kámen...

-Made by Reina Kana

2Slavnosti Návratu kamenných obrů Empty Re: Slavnosti Návratu kamenných obrů Mon Jun 18, 2012 8:54 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

https://www.youtube.com/watch?v=9WqwFhX6Cqg

Všichni se sešli na hlavní ulici, která se táhla od brány k rezidenci Tsuchikageho. Na pavlači rezidence seděli tři kagové a vyslankyně z Konohy. Procesí utichlo a z uliček začali vycházet lidé (mezi nimi například i Zairen), nesoucí praporce velkých vesnic (včetně Kumo), za nimi kráčeli vojáci. Jejich disciplína se promítala na kamenných výrazech a přesném pochodu. Na zádech katany, kožené a destičkové brnění a v rukou naginaty. Za nimi šli lučištníci s krátkými luky a prakticky bez brnění.
Nakonec jely jízdní jednotky v čele s generály západního a východního pluku. To nejlepší ale mělo teprve přijít. Na chvíli se ulice zdála prázdná. Po chvíli se však začali ze země nořit postavy ve volném oblečení s ANBu maskami na obličejích. Celá armáda se zastavila na prostranství před rezidencí.
Faito se postavil a došel až k zábradlí.
"Dej skále volnost..." zakřičel a odpovědí mu bylo tisíc hlasů: "A rozdrtí tě jako hmyz!"
Faito se usmál. Síla jeho vlastních mužů ho vždy trochu děsila. Uklidňovalo ho ale, že podle zpráv má největší armádu. Dav utichl.
"Vítám vás. Přehlídka armády kamenné vesnice je opravdu zasloužilým hřebem slavnosti Návratu kamenných obrů..." odpovědí mu byl potlesk přihlížejících.
"Chtěl bych zde přivítat všechny, především však vzácné hosty, kterými jsou kagové ze Sunagakure a Kirigakure, a velvyslankyni z Konohagakure. Je mi velkou ctí hostit je v naší vesnici a přeji jim plno hodnotných zážitků." opět následoval potlesk.
"Rád bych také touto slavností uctil zesnulé kage a hrdiny vesnice. Největší vděk však patří vám. Obyvatelům Iwagakure. Vaše píle, snaha a odhodlání nesou vesnici veliký prospěch a myslím, že naše situace se za posledních deset let velmi zlepšila. Jsem na vás hrdý! Na každého z vás."
Ohromný potlesk se rozezněl vesnicí a Faito ho musel ztlumit zvednutím ruky.
"Nezapomeňte oslavovat, uctívat padlé, milovat blízké. V těchto dnech se nemusíte ničeho bát. Tyto dny zde jsou pro vaše pohodlí a štěstí."
Prapory zavlály a armáda se jako jeden muž otočila a ještě počkala na má poslední slova: "Doufám a přeji vám, abychom se zde sešli na dalších slavnostech. Armádo! Udusej zemi..."
"A jen ji tím ztmelíš!" byla odpověď tisíce mužů, kteří se vydali opět zpátky ulicemi...

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru