Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Domek Mononoke

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Domek Mononoke Empty Domek Mononoke Thu May 10, 2012 7:01 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Domek Mononoke Domecek-na-ostrove-sylt

Malý domek na okraji vesnice patřící rodině Mononoke, který má menší zahradu. Bohužel tam teď bydlí sama, neboť její rodiče zemřeli. Pokud jsi její přítel, můžeš vstoupit, ale měl by ses zeptal, jestliže máš slušné vychování.



Naposledy upravil Mononoke dne Sun Jun 03, 2012 7:21 pm, celkově upraveno 1 krát

2Domek Mononoke Empty Re: Domek Mononoke Thu May 10, 2012 7:17 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

*objevím se tu a vejdu dovnitř. Sundám si boty a na boso se vydám do kuchyně. Tam si ohřeju nějaké kuřecí maso s ríží a sním to. Zívnu a odejdu do koupelny se vykoupat. Po nějaké době se vrátím, ručník kolem těla, zamířím po schodech nahoru a do mého pokoje. Otevřu dveře do ložnice, převléknu se a zalehnu. Do pěti minut začnu chrápat a spim jak zabitá...*

3Domek Mononoke Empty Re: Domek Mononoke Wed May 16, 2012 7:30 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Přiběhnu rovnou od Raikage, ale jsem děsně unavená. Vlezu do sprchy, vyčistím si zuby a převlíknu se. Pak si prohlídnu svitek s novou technikou a ušklíbnu se pro sebe. Pak jsem svitek položila na noční stolek, protáhla jsem si záda a zalehla do postele.

4Domek Mononoke Empty Re: Domek Mononoke Thu May 17, 2012 5:48 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Vyjdu po schodech do svého pokoje a vezmu si svitek. Šoupnu ho do pouzdra na noze a přejdu ke skříni. Otevřu jí a najdu tam svá pouzdra na katany...jednu si dám jako obvykle a tu druhou-co jsem dostala od senseie- si dám křížem přes tu první. Pak si vezmu nějaké zbraně a odejdu na cvičiště...

(přesun)

5Domek Mononoke Empty Re: Domek Mononoke Mon May 28, 2012 9:02 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Přišla jsem domů, hezky najezená a docela unavená. Dala jsem si krátkou sprchu a vyčistila jsem si zuby. Pak jsem šla nahoru, kde jsem se převlékla a odložila jsem katany na stůl. Pak jsem si vlezla do postele s knížkou. Taková stará a otrhaná....o technikách mého klanu. Četla jsem si tak dloho, až jsem usnula a ona minspadla do klína.

6Domek Mononoke Empty Re: Domek Mononoke Tue May 29, 2012 5:16 am

Mononoke

Mononoke
Genin

S trhnutím a krátkým vykřiknutím se probudím. Celá spocená a zadýchaná...Prohmatám si obličej a když ucítím jizvu, oddechnu si. Byl to jenom sen... Vstanu z postele, dojdu se osprchovat a pak se převléknu. V zrcadle pozoruju svůj prapodivný výraz a vyrazím ven na cvičiště...

(přesun)

7Domek Mononoke Empty Re: Domek Mononoke Sun Jun 03, 2012 7:33 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Přiběhla sem a bez nějakého otálení zaběhla do kuchyně. Tam si vzala největší čokoládu a snědla ji na posezení. Nejlepší věc na nervy...opláchla se teplou sprchou, vyčistila si zuby a zapadla do postele. Chtěla si ještě číst, ale nějak měla ještě moc energie. Vstala, že se projde městem. Odešla jsem se projít do ulic vesnice.

(přesun)

8Domek Mononoke Empty Re: Domek Mononoke Sun Jun 03, 2012 8:13 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Vrátí se, zapadne do postele a usne jako dub.

9Domek Mononoke Empty Re: Domek Mononoke Mon Jun 04, 2012 12:06 pm

Mononoke

Mononoke
Genin

Po nějaké době jsem vylezla z postele a upravila jsem se. Vzala jsem si svoji hnědo-černou tuniku a kapuci jsem si dala volně přes hlavu. Vzala jsem si katany a zasunula je do pouzder na zádech. Koukla jsem na sebe do zrcadla a zkritizovala se. Pak jsem vyšla ven a směr cvičiště.

(přesun)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Mononoke Uzaraku
» Hikarův domek

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru