Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Bakuha Butai

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Bakuha Butai Empty Bakuha Butai Mon May 07, 2012 2:28 pm

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

BAKUHA BUTAI

Ofenzivní (detonační) jednotka Iwagakure no Sato


Základní informace:
Bakuha Butai je neodlučitelnou součástí Kamenné vesnice už od jejího založení.
Veřejnosti o ní není známo příliš informací nejspíše proto, že plní ve vesnici prakticky stejnou úlohu jako ANBU Root ve Skryté Listové nebo Oinini ve Skryté Mlžné vesnici.

Jednotka se většinou skládá z Chuuninů + velitele jednotky s hodností Tokubetsu Jounina a výš. Velitel jednotky ovládá Bakuton, bylo na něj tedy použito Iwagakure Kinjutsu. Od toho je i samotný název jednotky, která při boji spoléhá především na jeho výbuchy. Jejími nejznámějšími členy byli i proto známí uživatelé Bakutonu jako Deidara či Gari ze Skryté Kamenné vesnice.

Bakuha Butai je jednotka činná povětšinou pouze ve válce, ale je schopná plnit i úlohu výše zmíněných podobných jednotek jiných Skrytých vesnic.
Nespadá přímo pod Kage, ale právě pod velitele jednotky. Udržuje pořádek ve vesnici a občas je nucena zbavit se nepříjemných osob. Spisy o její činnosti, které plní, bývají buď zapečetěny a velmi dobře uschovány nebo zničeny. V některých případech se ani nezakládají.

Situace po Čtvrté světové válce:

Nějakou dobu po poslední velké válce měla Bakuha Butai omezené prostředky a skončila bez vůdce.
Netrvalo však dlouho a sám tehdejší Tsuchikage dal jednotku znovu dohromady. Aby udržel tradice, zařídil, aby se do jednotky dostal uživatel Bakutonu, který se jen o pár týdnů později stal jejím vůdcem.

Bakuha Butai se dostala do starých kolejí než znovu přišla o vůdce.
Novým a současným velitelem se po nějaké době stal uživatel Bakutonu, hodností Tokubetsu Jounin. Počet členů jednotky je v současné době omezen na nejnutnější minimum pro plnění jejích povinností v období míru.


Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru