Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Rihan Ookami

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Rihan Ookami Empty Rihan Ookami Wed Mar 28, 2012 7:11 pm

Anirte

Anirte
Genin

SMAZÁNO!!!



Naposledy upravil Anirte dne Fri Mar 15, 2013 1:47 pm, celkově upraveno 18 krát

2Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Wed Mar 28, 2012 7:26 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Sice toho není napsáno moc, ale lepší než když někdo vytvoří dvoustránkový soubor bludů a nesmyslů. Ostatně až u nás něco prožiješ, můžeš si životopis aktualizovat a obohatit ^^ a vesnici nechávám na tobě, krom konohy, která je přecpaná xD

3Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Wed Mar 28, 2012 7:28 pm

Anirte

Anirte
Genin

Je to lepší ?Very Happy a ještě ten vlk jak to sním je musím mít ho jako Kuchiyose??

4Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Wed Mar 28, 2012 8:44 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Já ti vlka povolím jako mazlíčka, pokud proti tomu adminka nic nemá. Do Iwy samozřejmě můžeš jako genin. Kdybys měl delší životopis, zajímavé techniky a dobrou gramatiku a úpravu textů, měl bych tu volné místo jounina.

5Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Wed Mar 28, 2012 8:59 pm

Anirte

Anirte
Genin

Phate69 napsal:Já ti vlka povolím jako mazlíčka, pokud proti tomu adminka nic nemá. Do Iwy samozřejmě můžeš jako genin. Kdybys měl delší životopis, zajímavé techniky a dobrou gramatiku a úpravu textů, měl bych tu volné místo jounina.

Je mi líto ale pokud se nepletu Iwagakure no sato je založená na živlu Země. Země a já to moc dohromady nejde Promiň

A navíc je to taky zajímavé začínat úplně od začátku (bez technik a ostatního) Very Happy

PS:ale je to lákaví to se musí uznat Very Happy

6Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Wed Mar 28, 2012 9:32 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Máš v životopise napsáno iwagakure...

7Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Wed Mar 28, 2012 9:35 pm

Anirte

Anirte
Genin

Phate69 napsal:Máš v životopise napsáno iwagakure...

Sry za ten planej poplach Very Happy překoukl jsem se děkuji za upozornění.

8Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Thu Mar 29, 2012 6:22 am

Shinobi

Shinobi

Adminka proti vlkovi mazlíčkovi nic nemá. I když píše z účtu Shinobi xD

A ještě to zvaž, náš Tsuchikage je opravdu dobrý xD

9Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Thu Mar 29, 2012 8:37 am

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Ten smajlík za větou s Tsuchikagem tomu opravdu přidává na vážnosti :-D

10Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Thu Mar 29, 2012 8:42 am

Anirte

Anirte
Genin

Shinobi napsal:Adminka proti vlkovi mazlíčkovi nic nemá. I když píše z účtu Shinobi xD

A ještě to zvaž, náš Tsuchikage je opravdu dobrý xD

Věřím Vám ale jak už jsem psal živel země a já nejsme moc velký přátele . A kdy bych to přijmul tak bych mu dělal potíže .Very Happy

Porovnání živlů:

Živel země: Zemní živel nabízí přímý smyslový vjem a pocit uzemnění, pevnosti, vytrvalosti.

Živel voda: Voda, mezi všemi substancemi v přírodě, nejrychleji absorbuje horko a nejdéle ho udrží. Voda drží, obsahuje a podporuje.

Živel Vzduch:Vzdušná energie umožňuje pocit lehkosti, relaxace, vyrovnanosti, pohody a harmonie. Zaručuje oproštění se a také uměleckou citlivost k dojmům a zvědavost o vše, co život nabízí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vlci:Vlky". Tyto zrozence ovlivňuje vodní živel (cit, emoce, empatie, duševno). vládne jim pak vítr severní, který s sebou přináší uzdravení a obnovu. Vlka bylo ve volné přírodě dost obtížné spatřit. Pokud se tak stalo, považovali to indiáni za veliké štěstí. I když se to nezdá, je totiž tenhle tvor velice plachý a citlivý.Vlk byl znamením ďábla, v pohádkách představoval zlo, jeho tesáky znamenaly smrt.Jejich citlivost se projevuje ve dvou směrech. Směrem vně ze skupiny, ve které žijí, projevují právě plachost, nesmělost a ostýchavost. Naopak směrem dovnitř, tedy k ostatním členům jejich "smečky", se chovají velice starostlivě.Jsou dobromyslní, srdeční a důvěřiví. Nejednou se však stávají terčem jiných "dravějších" jedinců, kteří je zneužívají.
Je-li však nejhůř, dokážou se vyburcovat k mohutné obraně, leckdo by to do nich neřekl. Pozor, dají potom jasně na srozuměnou, že vlk je šelma.

Tady máte vysvětlení proč jsem vybral tuhle postavu a jméno Ookami jsem z 75%Vlk Very Happy a navíc je mam rád Very Happy.
(Na tanhle nápad mě přivedla Paní Neiro Uzumaki. Very Happy)

11Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Thu Mar 29, 2012 4:51 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Dobrá, tak bez smajlíků Tsuchikage-chan ^^

Nemyslím, že tvůj hrací styl, nebo celkově charakter by musel být se zemí natolik svázán. I v Iwagakure se vyskytují rozmanité charaktery a zdaleka tam nefrčí jen a pouze Doton. Akorát se tu více dodržuje disciplína, což někdy můžu jen tiše závidět. A vesměs by ses pohyboval na krásných, a stabilních mostíkách.

Ale určovat nikomu nic nebudu, to pak jak by se něco semlelo, hned by to bylo na mě tohlencto xD

12Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Thu Mar 29, 2012 5:11 pm

Anirte

Anirte
Genin

Namikaze Yoshiko napsal:Dobrá, tak bez smajlíků Tsuchikage-chan ^^

Nemyslím, že tvůj hrací styl, nebo celkově charakter by musel být se zemí natolik svázán. I v Iwagakure se vyskytují rozmanité charaktery a zdaleka tam nefrčí jen a pouze Doton. Akorát se tu více dodržuje disciplína, což někdy můžu jen tiše závidět. A vesměs by ses pohyboval na krásných, a stabilních mostíkách.

Ale určovat nikomu nic nebudu, to pak jak by se něco semlelo, hned by to bylo na mě tohlencto xD

Smile Wink hmm....... (po hodině přemýšlení Very Happy) radši bych patřil do Kirigakure no sato. Very Happy

13Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Thu Mar 29, 2012 5:27 pm

Phate69

Phate69
Tsuchikage

Vpořádku, nehodlám tě přetahovat. Naopak, Kiri je skvělá vesnice a mám ji rád. Ať už na foru, tak celkově. DObrá morálka, vysoká militantní společnost a skvělá kage (obě)

14Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Fri Mar 30, 2012 6:25 am

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Máš to mít, vybarvím tě a můžeš hrát Smile

15Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Fri Mar 30, 2012 7:59 am

Anirte

Anirte
Genin

Namikaze Yoshiko napsal:Máš to mít, vybarvím tě a můžeš hrát Smile

Smile Děkuji rád bych začal hrát , ale asi si ještě počkám na názor Neiro Uzumaki (pokuď to nebude vadit) a ohledně vlka mam si ho hned přidat do životopisu nebo ho můžu získat při hře ? Smile

16Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Fri Mar 30, 2012 5:19 pm

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A

Hmmm. Neiro se tu jen tak asi neobjeví. Zejména ze zdravotních důvodů. A vlka můžeš dát do životopisu, nebo si ve hře napsat delší příspěvek o tom, jak jsi se s ním seznámil. To nechávám na tobě.

17Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Sat Mar 31, 2012 9:50 am

Anirte

Anirte
Genin

Namikaze Yoshiko napsal:Hmmm. Neiro se tu jen tak asi neobjeví. Zejména ze zdravotních důvodů. A vlka můžeš dát do životopisu, nebo si ve hře napsat delší příspěvek o tom, jak jsi se s ním seznámil. To nechávám na tobě.

Aktualizoval jsem Životopis a už by to mělo být všechno a jsem připraven jít do hry,Pokud Neiro Uzumaki se jen tak neobjeví tak bych to asi nevydržel (Omlouvám se pokud jsem Vás urazil) Embarassed .

18Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Sat Apr 28, 2012 7:29 am

Neiro Uzumaki

Neiro Uzumaki
Velitel Jouninů *A

Hups ^^ Neiro si nevšimla, že se po ní někdo sháněl, když nebyla k dispozici... Ale už vše napravila a zírá. Tak nádherný životopis jsem vážně ještě neviděla a divím se, že mě z toho nekleplo xD

Milé, no ^^

19Rihan Ookami Empty Re: Rihan Ookami Tue Oct 02, 2012 3:08 pm

Anirte

Anirte
Genin

Ták lidi schořel mi pevný disk Laughing a 750Giga v tahu. Very Happy (Kdo se chce zasmát)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru