Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Kensei Senju

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Kensei Senju Empty Kensei Senju Thu Mar 01, 2012 7:14 pm

Kensei

Kensei
Genin

Jméno a příjmení: Kensei (přezdívka Ken)
Vesnice: Konohagakure no Sato
Požadovaná hodnost: genin
Věk: 16
Datum narození: 13.6
Schopnosti: Má neodhalenou vrozenou schopnost pro pečetící techniky.
Zajímavost: Díky drsnému mládí a výcviku Neiro má tělo, které vydrží větší zátěž a dokáže překvapit větší silou, než by jste čekali u mladého genina, spíš by jste jí hledali a staršího ninji.
Klan: Senju (ale nepamatuje se)
Sensei: Neiro Uzumaki (jediná, kterou uznává)
Charakter: Vždy bylo okolo něho spousty cizích lidí, přesto o ně moc nestál. Takže je spíš samotářský typ zajímavě rozpolcený. Nerad se někomu, alespoň z části otevře. Nicméně především v misích má chladné oči, ani přímý zásah ho či prohra ho nerozhodí. Prý se stalo, že opustil tým jen proto, aby se sám pokusil dokončit misi. Je spolehlivý do míry, kdy jde situace zvládnout společně, nebo jeli v instrukcích že se jedná o misi, kde jde o jeho společníky. Pak je neopustí. Nicméně pokud si vybuduje závazek k někomu, pak je schopen ho bránit za každou cenu. Něco intimního – neví jak moc vycházet s dívkami, ale ani to ho nerozhodí na venek!
Minulost: Jeho minulost vás bohužel těžce zklame, dala by se sepsat do velice krátké zprávy, kterou osobně sepsala Neiro Uzumaki a vložila na stůl kage. Ve stručnosti se zde píše o její misi, a o zvláštní situaci, do které se dostala. Během mise se dostala do nečekané pozice, kdy při návratu při přesouvání skončila uprostřed tábora nukeninů. Nebyli to zrovna začátečníci, nicméně když to shrneme...ano skončili na hromadě. Jediný, kdo se tehdy držel stranou byl malý kluk. Díval se na ní s obdivem a velkýma rozšířenýma očima. Přestože byl s nimi, byl moc malý na to, aby ho zkazili. Oděn v hadry a se směšně obvázanou hlavou skrýval obličej. Vlastně mezi podobnými skupinami ninjů vyrůstal. Rodiče se ho prý zřekli, tomu řekli. Ta Shinobi byla silná, a měla čelenku. Ne jako on kovový chránič na pravé ruce. Chtěl být jako ona, chtěl jít s ní. Mnoho se toho semlelo, ale nakonec ho vzala sebou. Co měla dělat, když se jí oběma rukama držel za nohu a i když pro něho byla nepřítel, odmítal jí pustit. Vzala ho do vesnice a byl převychován, vlastně nechtěl dovolit nikomu, jen jí, aby se o něho zajímala. Nevztekal se, prostě se na dotyčnou osobu upřeně díval a čekal hodiny, až to vzdá. odmítal se hnout z místa a jediné bylo, že často díky tomu utíkal. Jedinou věc dlouho nedokázala změnit ani jeho milovaná Sensei. Zamiloval si černé oblečení a i jí odmítal ukázat z hlavy víc jak oči. Po opravdových těžkostech a tomu, že vyrostl do mladého muže, se jí podařilo dosáhnout ústupku. Tvář jí sice neukázal, ale slevil na šátek přes tvář. Stejně tak s náramkem se nerozloučil a na levou nohu umístil pouzdro na kunaie. Nově vytuněný mladík s chladnýma očima se ocitl skoro sám uprostřed cizí vesnice...vlastně ne tak docela, byla tu ona...Silná Shinobi...Neiro-sama.
Seznam jutsu: henge (proměna), kawarimi (nahrazení), kakuremi (plášť), Bunshin (klon prsk xD), Nawanuke (jo zdrhat to umí x))
Zbraň upnutá na zádech: katana s rudou rukojetí.

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Similar topics

-

» Kensei Senju
» Kensei technika

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru