HRA BYLA SPUŠTĚNA!


You are not connected. Please login or register

Tresty a bany

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Tresty a bany Empty Tresty a bany za Sat Feb 11, 2012 8:45 am

Namikaze Yoshiko

Namikaze Yoshiko
Hokage *A
Doufám, že nic takového nebude potřeba, bohužel se na každém fóru najde čas od času člověk, který dokáže ostatním hru pěkně znechutit. Nechci nikoho trestat za jednou za čas vyslovené jadrnější slovo, pokud však má někdo potřebu nahrazovat spojky a zájmena vulgarismy, bude to nutné.

1. Přehánění v boji
Kdo bude mít potřebu se povyšovat nad vyšší rank, neuzná porážku, vyhne se se útoku, jehož pole působnosti činí 360 stupňů, ten má zkrátka smolíka. Tohle se tolerovat nebude. Poprvé je napomenutí. Podruhé je takovému Chucku Norrisovi odebrána technika. Potřetí ban na tři dny. Počtvrté ban stálý.

2. Vulgarismy
Není problém si občas zaklít, pokud narazíte na silnějšího soupeře. Ale nic se nesmí přehánět. Jestli uvidím, že někdo ze sebe sprostá slova sype jak sůl na zamrzlej chodník, dostává týdenní ban, aby měl čas vychladnout. Toto neplatí jen ve hře, ale i v diskuzích mimo hru.

3. Podvody
Klasickým příkladem je zkrácení si doby učení techniky. Tu o den, tu o týden. Nebo tvrzení, že máte splněno tolik a tolik misí, i když to ve skutečnosti není pravda. Nebo se třeba naučíte techniku, aniž byste měli přístup ke svitku, nebo osobě, která toto jutsu umí. Pochopitelně to neplatí pro vlastní techniky. Tohle se trestá následovně. Technika kterou jste si neprávem přivlastnili je vám odebrána a získáváte krásný ban v trvání tří dnů. Pokud našvindlujete počet splněných misí, jsou vám okamžitě vynulovány. Bez ohledu na to zda jich máte splněno pět nebo jednu. Pokud se cokoliv takového bude opakovat, dostáváte ban trvalý.

4. Urážky druhých osob, rozpoutávání válek
Tohle je velmi časté, a velmi problematické. Výměna názorů proběhne jednou za čas všude, ale vážně u toho nepotřebujeme číst, co je podle vás ten druhý za orgán, nebo zvíře. To si vyříkejte přes skype. Pokud nemáte věcné argumenty, pak si vůbec nedávejte námahu s tím, přispívat do diskuzí a raději jděte hrát za npc a zpříjemnit hru druhým. Někteří tuze rádi otevírají stará a uzavřená témata (ale Pepíček Novák kdysi provedl to a to takže ať raději mlčí "btw. Pepíček Novák jistě dostal trest a tím je záležitost uzavřená").

Jestli má někdo touhu znepřehledňovat diskuzi velice inteligentními poznámkami, které nemají s tématem co společného, tzv. "off topic" ať se nediví, když bude všechno co napsal vymazáno. Jestliže je někdo skutečně extrémista, může po vymazání a následném opakovaném spamu očekávat ban.

5. Lidé jsou vynalézaví
Takže i když neprovádíte nic z výše uvedeného, ale lezete ostatním na nervy, má admin právo naložit s vámi jak uzná v momentální situaci za vhodné.

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru